Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI?

2 posters

Şimdi düşünceleriniz değişti mi?
Hayır, değişmedi.
KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Vote_lcap0%KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Evet, değişti.
KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Vote_lcap0%KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bilemiyorum, eskilerde kafam kaldı.
KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Vote_lcap100%KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Toplam Oylar : 1

YazarMesaj
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Left_bar_bleue1 / 9991 / 999KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Left_bar_bleue3 / 103 / 10KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Right_bar_bleue

KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Empty
MesajKonu: KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI?   KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 6:02 pm

Hepimiz kızıl sultan olarak tanıdığı onu kötü sandığı Cumhuriyet yandaşlarına karşı gelen...
KIZIL SULTAN
Necip Fazıl ve yandaşları ona karşı geldiler,ölüm tuzakları hazırladılar,baktılar,aydınlar arabasını patlatacaklardı o zaman sadece bir dk başka birisiyle konuştu ve ona bir şey olmadı buna izin verilmedi sadece 1 dk...Ve şimdi biz onu...
KIZIL SULTAN
Necip Fazıl bir gün dediğini yarın inkar eden biriydi ve bu yüzden sık sık karmaşa oluyordu sırf bunu önlemek için onu Mısır'a vali olarak atadı,ailesinin tüm ihtiyaçlarıyla ilgilendi ve Mısır'da her türlü ihtiyacını katrşıladı ama biz onu hala Necip Fazıl'ı sürgüne gönderen
KIZIL SULTAN
Abdülhamit bizim canavar dediğimiz adam tam bir salon beyefendisiydi.İnsanlara hiçbir zaman bağırdığı görülmemişti asla kalp kırmazdı,bol bol kitap okurdu ve okuyamadığı zaman çocuklarının okumasını ister sonra da kendisine anlatmalarını rica ederdi ve onları dinlerdi gayet bilgili ve görgülüydü ama biz onu hala kitaplarda basılan...
KIZIL SULTAN
Abdülhamit'e Filistin'i kendilerine vermlelerini,satmalarını isteyen düşmanlarını şunu dedi:
"Bu topraklar benim değildir,milletimindir.Zira eğer onu almk istiyorsanız benim ve atalarımın yaptığı gibi kanla alınız" Vatanını milletini böyle seven bir insanı biz vatan haini...
KIZIL SULTAN
Ondan Filişstin ve diğer toprakları alamayacağını anlayan düşmanlar onu tahtan indirdiler ve yerine başka birini geçirdiler onu sürgüne gönderdikleri yerde yatak bile yoktu yemekleri arpa ve buğday çorbasıydı,yanına kaşık bile vermediler o salon beyefendisi elleriyle yemek yedi,yatacak yerleri olmadığından tahtaların üstünde yattılar ve farelerin içinde,kitap vermediler sıkıntıdan patladı onun gibi birisini biz demokrasi karşıtı...
KIZIL SULTAN
tdından bir gün kızını götürmek istediler İstanbul'a gideceksiniz dediler amaçları kızını lekeleyip işte Abdülhamit bu demekti.Bunu bilen Abdulhmit bir mektup yazdı lütfen çocuklarımı evlendiriniz zira ben öldükten sonra onların başına kötü şeyler gelecektir.Yalnız kalacaklardır.Bunu yazdıktan sonra çocukları evlendirildi ve sonra onun kıymetini anlayan Refik Tevfik senin değerini anlayamadık Abdülhamit diye şarkılar yazmıştır işte biz bu insanı...
KIZIL SULTAN
Ve üniversitelerde İngiliz bir yazarın yazdığı KIZIL HAYVAN kitabı okutulmaktadır peki biz neye inanalım kendi padiahımıza mı yoksa kendini bilmez bir türk karşıtına mı Question Biz bu mübarek insanı böyle tanıdık ama artık buna dur diyelim ve gerçeklerle yüzleşelim artık ona KIZIL SULTAN demeyelim ona bir Fatih gibi Bir YAvuz bir Kanuni kadar önem verelim böyle yapmayalım Rolling Eyes Bu yazı bana aittir arkadaşlar daha nice padişahları yazacağım beğenirseniz tabi usagi seiya'dan bu kadar ya da AYşe'den artık ismimle gurur duyuyorum ve bundan sonra bu yazılarıma devam edeceğim Rolling Eyes
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Left_bar_bleue215 / 999215 / 999KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Left_bar_bleue0 / 100 / 10KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Right_bar_bleue

KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Empty
MesajKonu: Geri: KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI?   KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI? Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 12:00 am

Ben osmanlı padişahlarının hiç birini sevmem çok ii olsalardı osmanlı imparatorluğu çok kez yıkılıp yıkılıp tekrar kurulmazdı entrikaymış falan filan bence her şey insan da biter.Bak ATATÜRK'e...

KIZIL SULTAN MI ULU SULTAN MI?
1 sayfadaki 1 sayfası