Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KAYIP PARŞOMEN

YazarMesaj
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
KAYIP PARŞOMEN Left_bar_bleue651 / 999651 / 999KAYIP PARŞOMEN Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
KAYIP PARŞOMEN Left_bar_bleue0 / 100 / 10KAYIP PARŞOMEN Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

KAYIP PARŞOMEN Empty
MesajKonu: KAYIP PARŞOMEN   KAYIP PARŞOMEN Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 2:24 pm

Merhaba arkadaşlar sizlere elimden geldiğince hayal gücümün derinlikelrini göstermeye çalışacağım umarım ben yazarken siz ise okurken eğlenirsiniz.

KARAKTERLER VE HİKAYEDEKİ İSİMLERİ

-Sara (VENUS PRİNCESS) Yaş:17
Spoiler:
-Rosie(Sailor Mercury)Yaş:18
Spoiler:
-Barbara(angel of dark)Yaş:17
Spoiler:
-Tom(HARUKA-T)Yaş:18
Spoiler:
-Maria(KARAMELEK)Yaş:18
Spoiler:
Kapak Resmi
Spoiler:

GİRİŞ

Yıl M.Ö 3000,

Bundan binelerce yıl önce insanlar zengin olabilmek için keşiflere başladılar.Kimi insanalar yaptıkları kazılardan çıkardıkları madenlerle geçinirken kimi insanalar ise farklı bir arayış içindeydiler, bu insanlar bir efsaneye göre anlatılan ve insanlara ölümsüzlüğün formülünü veren Safir Parşmeni'ni aramaktaydılar.Ancak bu parşomen yine aynı efsaneye göre kayıp Simbus Volkan Dağı'nın merkezindeki altın sandıkta bulunmaktaydı ve 4 elemente hükmeden tanrılar(Alis, Karion, Marduk ve Sion) tarafından korunmaktaydı.Daha önce birçok kabile bu dağı bulmuş ancak tanrılar tarafından lanetlendiği için hepsi parşömeni alamadan sonsuzlağa karışmışıtı.Uzun zamandan sonra, zamanın en güçlü kabilesi olan Karek Kabilesi parşomeni ele geçirmek için yola koyuldu başlarında büyük bir lider vardı ve kararlıydı parşomeni almak için herşeyi yapabilirdi.Ancak parşomeni ondan çok isteyen biri daha vardı bundan çok daha uzun zaman önce diğer 4 tanrıya ihanet eden ve parşomeni kendi istekelri doğrultusunda kullanan 5. ve tüm elementlerin gücüne sahip olan Tanrı Fires'ti diğer 4 tanrı tarafından cezalandırıldı ve hapsedildi taaki parşomen kötü bir insanın eline geçene kadar.

Karek kabilesinin liderinin karısı karanlık sanatlarıyla ünlü bir büyücüydü ve son zmanlarda Fires hakkında araştırmalar yapmaktaydı, araştırmaları sırasında Fires'in hapsedilmeden önceki son sözleri gözüne çarptı.
"Eyyy beni uyandıracak karanlık insan eğer bunu başarırsan seni dünyadaki tüm insanalrdan farklı olarak karanlıkların efendisi yaparım"Bu sözleri gördükten sonra artık parşomeni almak için herşeyi yapabilirdi.Uzun süren bir arayış sonunda kabilenin askerleri Simbus Volkan Dağı'nı buldular.Ancak orduların tanrılara yeticek güçelri yoktu tanrılar tüm hünerlerini sergileyerek Karek kabilesini yerle bir ettiler fakat kabilenin lideri eskiden tanrılara ait olan kehanet küresinini kullanarak tanrıların hepsini küreye hapsetti.Parşomene doğru koştu fakat omuzuna bir hançer saplanmıştı bunu yapan karısıydı parşomeni almak için eşini öldürmüştü ve amacına ulaştı altın sandığı eline aldı o sırada volkan patlamak üzereydi hemen dışarı çıktı sandığı açtı ve parşomeni eline aldı birden gökyüzü karanlık bulutlar ile kaplandı ve Karanlıklar Tansısı Fires ortaya çıktı.Kadın Firesin bir söz verdiğini ona hatırlattı ancak fires sözünde durmadı ve kadını orada öldürdü ancak akdın ölmeden evel parşomeni tekrar sandığa koyduğuu için Fires tekrardan sandığın içinde hapsoldu.Volkanın lavları sandığın ve kürenin üstünü tamamen örttü ve herşey toprağın altında kaldı...

Umarım konuyu beğenmişşsinizdir arkadaşalr kişiler nerde diye soracaksınız hemen söyleyeyim bu sadece bir giriş kısmı idi ilerleyen zamanlarda hikayemiz başlayacak...

En son HARUKA-T tarafından Paz Ekim 12, 2008 5:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.aysavascisi.net
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

KAYIP PARŞOMEN Empty
MesajKonu: Geri: KAYIP PARŞOMEN   KAYIP PARŞOMEN Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 5:16 pm

KAYIP PARŞÖMEN

Yıl 2015 İngilterede bir kazı çalışamsı...

Tom lise eğitimini Amerikada tamamlamış ve ünüversitede alkeoloji okumak amacıyla ingilteredeki ünlü bir okula gelmiş cve bu okulun yönettiği kazı çalışmasında görev almıştır...

Tom,
-Profesörrr sanırım birşey buldum sert bir tabaka!
Profesör,
-Öyle ise çıakr onu Sara git ve toma yardım et.
Sara zekası ile ün salmış ve erken yaşta alkeoloji mühendisi olmuş genç bir kızdır...
Sara,
-Sen bunun bir parça olduğuna eminmisin!
Tom,
-Evet sanırım ööle baksana sert bişey.
Sara,
-Saçmalama sen buraya ne için geldin kaya parçalarını bulgu die göstemrek içinmi off vaktini böyle şeylere yorma yoksa sene sonunda çok üzülürsün!
Tom,
-Neden kızıyorsunuz ben bunun bir kaya parçası olduğunu enrden bilebilirim ve siz nerden biliyorsunuz?
Sara,
-Bir kaya parçası ile bir metal arasında çok fark vardır tom ben bu faqrkları ayırt edebilmek için okudum.Aklını başına topla ve diğerleri gibi muntazam çalış ve unutma ki ben senin öğretmeninim benimle konuşurken lütfen daha saygılı ol Bay Tom!!!
Tom,
-Peki bayan Sara üzgünüm birdaha olmaz.
Sara arkasını döner ve işine devam eder.O sırada Saranın yanına genç güzel bir kız gelir adı Maria'dır.
Maria,
-Bayan Sara ben ingiltere gazetesi muhabirlerinden Maria Menduza.Sizinle röpörtaj yapmak istemiştim vaktiniz varmı acaba?
Sara,
-Tabiki buyrun şu karşıdaki masada oturabiliriz. Tom gel buraya lütfen!
Tom,
-Neoldu Bayan Sara.
Sara,
-Röpörtajda bana yardımcı olmanı istiyorum.
Tom,
-Peki ama ne gibi bir yardımım olabilir.
Sara(tomun kulağına),
-Araştırma hakkında tek kelime etme tamamı?
Tom,
-Peki ama neden?
Sara,
-Sana söyleneni yap!
Maria,
-Hazırmısınız bayan Sara.
Sara,
-Hazırım
Maria,
-Evet bu çalışmanın yasal ortağı olarak çıkan söylentiler için ne diyorsunuz?
Sara,
-Hangi söylentiler?
Maria,
-Bulunan bulguların devletten saklandığı söylentisi!
Sara,
-Kesinlikle yanlış bunlar tamamen uydurmadır ve yalandır basının bizim üzerimizden para kazanmasına göz yumamayız!
Maria,
-Peki araştırmanın başkanı Profesör Scil'ın ilk başta çıakrılan bulguların 4500 olduğunu söylemesine ne diyeceksiniz?
Sara,
-Doğru çıakrılan bulgular 4500 tane.
Maria,
-Ancak devlete sunulan raporlarda sadece 2700 bulgu olduğu görünüyor.
Sara,
-Afedersiniz lafı nereye getirmeye çalışıyorsunuz siz.
Maria,
-Ne yapmak istediğinizi tam oklarak biliyorum bayan Sara parşomen için hertürlü ip ucunu saklıyorsunuz eğer bunalrı basının duymasını istemiyorsanız bana biraz maddi destek yapmanız gerekiyor.
Sara,
-Ozaman yaklaşta iyi dinle Maria sen daha kiminle dans ettiğini bilmiyorsun avrupadaki tüm gizli servisleer bizim çalışmamız için can atıyorlar eğerki bu durum basına sızarsa iki gün içerisinde seni ortadan kaldırırlar umarım bunu göze almazsın!!!
Maria,
-Şey aslında bukadar sert konuşmak istememiştim tabikide analşabilriz!
Sara,
-Anlaşılacak birşey yok Bayan Maria ya hemen burayı terkedin yada ssdizi buradan zorla def ettiririm!
Maria korkarak masandan kalkar ve hızlı hızlı gider.
Tom,
-Neler oluyorr burda ne gizli sevisi beni enden bu konu ieşçrisine kattınız?
Sara,
-Çünkü sana güveniyorum Tom gördüğün gibi aradığımız şey için birçok teşkilat seferber olmuş durumda çünkü bu çok eski bir efsanye dayanan birşey dünya tehlikede ve eğer bu çalışmadan başarı sağlayamazsak Amerikan Alkeoloji ünüversiteleri hemen bu bölgenin başına üşüşecek bu dünyanın sonu olur!
Tom,
-Ne dediğinizi anlamıtyorum bayan sara aradığımız şey endir burası basit bir elkeolojik bölge ne maden çıkarılabilir nede bir dinazor kemiği hem benim asıl analmadığım çıkarılacak şey nedirki dünyayı buakdar derinden etkilesin?
Sara,
-Bunu daha sonras konuşuruz tom dikkat çekiyoruz git ve işinin başına dön!
Tom,
-Peki
------------------------------------------------------------------------------------------------------
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

KAYIP PARŞOMEN Empty
MesajKonu: Geri: KAYIP PARŞOMEN   KAYIP PARŞOMEN Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 5:46 pm

KAYIP PARŞOMEN 2.KISIM

Tom ile Sarayı birlikte kıonuşurken gören profesör yanlarına gelir...
Profesör,
-Sohbet koyu sanırım unutmayınki bu ciddi bir çalışma burda boş boş konuşacağınıza işinizin başına dönünüz lütfen sizde bayan Sara...
Sara,
-Tomun bulduğu parça hakkında konuşuyorduk profesör.
Profesör,
-Hımm etkileyici neymiş bakalım buakdar uzun süre konuştuğunuz parça??
Sara,
-Sınırlarını aşıyorsunuz profesör şuanda benim yönetitiğim alanda bulunuyorsunuz klütfen çalışmamı terk edin!
Profesör,
-Asıl siz sınırlarınızı aşıyorsunuz bayan Sara unutmayınki bu araştırmayı yöneten kişi benim elbette sizin neler yaptığınızı görmeye hakkım var şimdi lütfen bukadar konuşulacak o eşsiz parçayı bana gösterirmisiniz!!
Sara,
-Yaşınıza saygımdan dolayı size karşı yumuşak davranıyorum profesör ancak sabrımı fazla zorluyorsunuz!Ben size araştırmamdan çıaklrdığım parçaları gösteermek zorunda değilim!
O sırada tomun gözüne bir çukurda parlayan bir madde ilişir hemen oraya gider.Ve orada bir yüzük odluğunu farkeder.yüzüğü alır ve Sara ile profesörün yanına gelir.
Tom,
-İşte konuştuğumuz parça bu profesör umarım boş bir sebebten dolayı konuştuğumuzu düşünmemeişsinizdir!
Sara yüzüğü gördüğünde gözlerini inanamaz çünkü bu aradıkları parçadır parşomene ulaşmak için ilk ipucu olan toprak tanrısı Sionun yüzüğüdür....
Sara,
-Tom ona hezsap vermek zorunda değilsin profesör lütfen burayı terkedin!!!!!
Profesör arkasına bakmadan döner ve giderr....
Sara,
-Bunu nerden buldun!
Tom,
-Şu çukurda gözüme ilişti ve bende aldım kavga etmenizi istemdim.
Sara,
-Ne yaptığını farkındamısın sen 15 yıldır yapılan bir çalışmayı az kalsın berbat edecektin bu çalışma gizli bir çalışma Tom eğerki profesör yüzük hakkında birşey bilseydi çok kötü şeyler oalbilirdi.Hemen onu bana ver ve eşyalarını Kanadaya gidiyoruz...
Tom,
-Kadanadamı???? Suspect Bu imkansız ailem beni hayatta oraya bırakmaz!
Sara,
-Eğer alkeolog olmak istiyorsan unutmaki benim dersimden geçemlisin ve dersimden geçmek istiyorsan benimle geliceksin!
Tom,
-Ama neden beni neden peşinizde götürüyorsunuz.
Sara,
-Soru sorma eğer alkeolog olacaksan herşeye hazırlıklı olamlısın geliyormusun gelmiyormusun.
Tom,
-Pekala geliyorum ama bir şartla.
Sara,
-Neymiş?
Tom,
-Sana kısaca Sara diyebilirmiyim?
Sara,
-Peki ama sadece dışarıda unutmaki ben senin içeride öğretmeninim.
Tom,
-Peki bayan Sara Very Happy
Sara,
-Ailenene haber vermiyecekmisin?
Tom,
-Hayır çünkü haber verirsem izin vermeyecekler..
Sara,
-İşte helikopter geliyor hadi hazırlandınmı?
Tom,
-Neeee yani şimdimi gidiyoruzz Suspect
Sara,
-Çok konuşma hadi çabuk ol fazla beklemezz...
Tom ve Sara helikoptere biner ancak tom daha ne için gittiğini dahi bilmemektedir...
Tom,
-Artık anlatsan diyorum neden kanadaya gidiyoruz?
Sara,
-Bak önemli birşey arıyoruz ve bu önemli şeyi bulabilmek içinde ipuçları gerekiyor ip uçlarının biride byu yüzüktü buakdarını bilmen yeterli...
Tom,
-Sağol yani süper bir açıklamaydı Suspect peki bu şey nekadar önemli???
Sara,
-Çokk önemli hatta herşeden önemli insanlığın yaşaması için mutlaka bulacağımız şeyi korumalaıyız..
Tom,
-Nekadar aptalım daha neden gittiğimi ve ne için gittiğimi bilmeden seninle geldim...Ne yapmaya çalışıyorsun sen????
Sara,
-Pilottt kapıyı aççç
Tom,
-Neoluyo yaaa.
Sara,
-Gelmek istemiyorsan aşağıya atlayabilirsin bay asi!
Tom,
-Saçmalama rüzgardan boğulacam kapat şu kapatın şu kapıyı.
Sara,
-Hahahah senin bukadar dayanıksız olduğunu bilmiyordum tom meğer nekadarda bebekmişsin...
Tom,
-Offf yeter bak beni kızdırıyorsun!
Sara,
-Tmm be uzatma hadi benim uykum gedli iyi gecelrr...
Sabah olmuş ve helikopter kandaya varmıştır Sara çoktan uyanmış ancak tom hala uyuyodur...
Sara,
-Seni tembel teneke kalk hadii...
Tom,
-Neoluyoo yaaa çalar saatmisin sen bee?
Sara,
-Hadii kalk artık geldik.
O sırada uzaktan iki güzel bayan gelmektedir...
Sara heyecanla,
-Rosie, Barbaraa inanmıyorum sizi tekrardan görmek ne güzelll!!
Hemen onalra doğru kpoşar ve sarılır.Rosie ve Barbara Saranın sınıf arakadaşlarıdır ve aynı proje için çalışmaktadırlar.
Rosie,
-Sara seni enkadar özlemişiz bir bilsen bu arada bize bir haber ulaştı ilk ipucunu bulduğunuza dair doğrumu?
Sara,
-Evet doğru buldum daha doğrusu o buldu.
Barbara,
-O derken kim??
Sara,
-Bak helikopterde uyuyan tembel
Rosie,
-Onu nasıl buraya getirirsin ya bir casussa!
Sara,
-Hayır ona çok güveniyorum bana çok yardımı dokundu ayrıca yüzğü o buldu casus olsa neden bana getisin onunda çalışmaya katılamsını istiyorum!
Barbara,
-Ayyyy nekadarda yakışıklııı!!
Sara,
-Offff hiç değişmeyeceksin Barbara!
O sırada Tom uyanır ve kızların yanına gelir...
Tom,
-Merhaba ben Tom.
Barbara,
-Merhaba ben barbara tanıştığıma çok memnun oldum kaç yaşındasın ev kaç kilosun acaba?
Tom,
- Suspect 18 yaşındayım ve 69 kiloyum sizin için ne önemi avr acaba?
Sara,
-Offf işte saçmalıyor neyse yakında analrsın... Bu arada bak bu rosie ikiside benim sınıf arkadaşım
Rosie,
-Tanıştığıma memnun oldum bay Tom.
Tom,
Bende...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

KAYIP PARŞOMEN Empty
MesajKonu: Geri: KAYIP PARŞOMEN   KAYIP PARŞOMEN Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 6:10 pm

KAYIP PARŞOMEN 4.KISIM

Barbara,
-Hadi siz açıkmışsınızdır teşkilata gidelim mükemmel bir ziyafet var...
Sara,
-Hayır ben acıkmadım akşam gideriz biraz gezelim.
Babrbara,
-Belki bay Tom acıkmıştır öyle değilmi Bay Tom.
Tom,
-Şeyy aslında yemek yesek fena olmaz Very Happy bu arada treşkilat nedir?
Rosie,
-Sara ona hiç birşey anlatamadınmı??? Suspect
Sara,
-Vakitmi kaldı sanki hemen geldik buraya hem cnm zamanla anlatırız boşverr...
Tom,
-Biri bana neler olduğunu anlatacakmı lütfen. Sara senin peşinden buralara kadar geldim lütfen artık aban neler olduğunu tamamen anlat!
Barbara,
-Ayy Tom kızma lütfen boşver o hep ööledir despot geek
Sara,
-Kess sesini Barbara!Bukadar öğrenmek istiyorsan söyleyeyim Tom biz Kanada İstihparat Teşkilatı'nın birer çalışanlarıyız amacımız Kutsal Parşomeni Amerikanın eline geçmeden kurtarmak şimdi anlayabildinmi!!!
Tom,
-Neeeee teşkilatmı Kanadamı? Peki ben neyapacağım.
Rosie,
-Artık sende biizm aramızdasın Tom bizimle çalışacaksın. Smile
Barbara,
-Ayy ne güzelll...
Tom,
-Ben geri dönüyorum senin aptal dersinden geçmek benim için artık önemli değil bayan sara siz sırf eğleneceksiniz diye sizin peşinizden buraya kadar gelmem zaten büyük bir hataydı zaten hoşçakalın!!
Sara tomu kolundan sıkıca tutar ve bırakmaz...
Tom,
-Napıyorsun sen?Kolumu bırakırmısın lütfen!
Sara,
-Bana bak seni budala bu işler çocuk oyuncağı değil tamammı eğer seni bırakırsam iki gün içerisinde ölürsün!
Tom,
-Ya sen benimle dalgamı geçiyorsun neden ölecekmişim?
Sara,
-Amerika çoktan senin peşine düştü bile şuan dünya çapında aranan birisin seni buldukları yerde öldürecekler seni koruyorum çünkü.....
Tom,
-Evet çünkü?
Sara,
-Neyse şimdi kararını evr ya ölürsün yada yaşarsın seçimini yap!
Tom,
-Sizinle kalıyorum tamam başka çaren yok!Tanrım hayatım 1 saat içerisinde nasıl buakdar değişti. No
Rosie,
-Offf tamam yeter artık kapatın şu konuyu bizi bekliyorlar hadi gidelim...
Hepsi Rosie nin arabasına binerek oradan uzaklaşırlar.
Tom,
-Araban güzelmiş senin yaşında biri için oldukça pahalı bir araba değilmi.
Rosie,
-Doğru ama benim yaşımdaki biri için kat kat fazla para akzanıyorum.
Tom,
-Vayy canına nekadar dur tahmin edeyim 100.000 dolar fazla uçtum sanırım jocolor
Rosie,
-1 günlük diyorsan çık derim ben... Very Happy
Tom,
- scratch Nasıl yani dalgamı geçiyorsun benimle günde 100.000 dolardan fazla kazandığını söyledin az evel...
Sara,
-Sanane milletin kazandığı apradan allah aşkına off çok konuşuyorsun sus biraz...
Barbara,
-Bende okadar kazanıyorum Tom hem benim uçağım bile varr hemde Sara'nınkinden daha pahalı bak gel yanıma sana anlatayım...
Tom,
-Yok sağol bilgilendirdiğin için teşekkürler...
Tom(içinden),
-Yaa bu bir kamera şakası falnı bu kız bu arabayı ansıl almış nereden baksan 1 milyon dolarlık araba.... scratch
Tom,
-Aferdersin Rosie ciddi ciddi soruyorum bu araba kiralık falnmı?
Sara,
-Sananeeee Tom off uyumaya çalışıyorum sussssssssssssssssssssss affraid
Tom,
-Offf tamam tamam sustum Neutral
Rosie,
-Offf Saraa sen okuldaykende böyleydin ona sus buna suss diye bağırırdın ne var cnm çocuk öğrenmek istiyorr...
Sara,
-Yaaaa yeter uyumaya çalışıyorum şurda kesin hepiniz sesinizi yaaa Exclamation

Herkes yol boyunca tek kelime etmez geldikelrinde hepsi arabadan inerler.Geldikleri yer büyük bir ormandır...
Tom,
-Teşkilat dediğiniz yer burasımı Suspect
Sara,
-İlk geldiğimizde bizde öyle demiştik hatırlıyormusun Rosie?
Rosie,
-Evet hatta burada piknik yapacağımızı sanmıştık Very Happy
Barbara,
-Ay ne güzel günelerdi değilmi..
Tom,
-Eeee nereye gidiyoruz biri bana söylesin lütfenn confused
Sara,
Birazdan görürsün...
Büyük bir ağacın önüne gelirler ve orada beklerler..
Sara,
-Ahhh burayı enkadar özlemişim tam bir sene oldu Very Happy
Kızlar ellerini ağacın üsütne koyarlar ve birden ağacın ortası yarılır...
Tom,
-Buda neeeeeeeee affraid
Barbara,
-Korkma cnm bişi yapmaz!
Yarığın içinde bir asansör vardır...
Sara,
-Tom hadi gel içeri merak etme bişi olmıcakk.
Tom korkarak asansöre biner..Asansör birkaç dakika boyunca aşağıya doğru iner...
Tom,
-Ordaki sayaç nedir?Hani 987 yazıyor.
Rosie,
-Omu kaç metre indiğimizi gösteriyor..
Tom,
-Neeeeeeee aman tanrım burda nasıl oksijen alıcaz resmen yerin dibindeyizz imdaaattt yarım edinn çıkarın beni burdann!!!
Sara tomun koluna sertçe vurur...
Tom,
-Ne vuruyorsun !
Sara,
-Korkak bi tavuk gibi bağırma Exclamation
Tom,
-Tamam ama...
Sara,
-Sus...
Asansörün kapısı açılır içerisi çok büyük bir alandır birsürü çalışan kişi vardır...
Tom,
-Vayyy canınaa burası bir harika uzay üssü gibi...
Barbara,
-İstersen sana burayı gezdirebilirim Smile
Tom,
-Daha sonra belki ama şuan çok açım.
Yanlarına yaşlı bir adam yaklaşır..
Yaşlı Adam,
-Saraaaa hoşgeldin çok iyi haberler duyduk sanırım parçayı almışsın bu yanındaki kim?
Sara,
-Doğru efendim parçayı bulduk bu yanımdaki çok güvendiğim biri asla bize ihanet etmez parçayı bulup bana veren kendisi...
Yaşlı Adam,
-Merhaba evlat adın nedir bakalım...
Tom,
-Tom efendim..
Yaşlı Adam,
-Tanıştığıma memnun oldum Tom aramıza hoşgeldin öncelikle eğitimle başlayacaksın...
Tom,
-Eğitimmi???
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

KAYIP PARŞOMEN Empty
MesajKonu: Geri: KAYIP PARŞOMEN   KAYIP PARŞOMEN Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 6:45 pm

KAYIP PARŞOMEN 5.KISIM

Yaşlı adam toma şaşkın bir şekilde bakar..
Yaşlı Adam,
-Evet eğitim neden bukadar şaşırdın yoksa Sara sana eğitim alacağını söylemedimi?
Tom,
-Yooo söylemedi şey nasıl bir eğitim acaba.
Yaşlı Adam,
-Savunma, saldırı ve gizlenme gibi eğitimelr alcaksın böylelikle eğer peşine ajanlaran biri takılırsa onalrdan rahatlıkla kurtulabileceksin bir hafta boyunca eğitimin devam edecek eğer eğitimde başarılı olamzsan hafızan siliencek ve yüzün değiştirilerek eski yaşamına geri döneceksin...
Tom,
-Neee hafızamımı sileceksiniz yüzümümü değiştireceksiniz bu saçmalık burdan gitmek istiyorum hemen!
Yaşlı Adam,
-Bu senin güvenliğin için delikanlı senin havızanı silmemiz gerekir çünkü buranın avrlığından kimsenin haberi olmaması gerekiyor ama korkma eğitim okadarda zor değil ayrıca artık dönüş şansın yok hadi bakalım!!!
Sara,
-Ne o yoksa korkuyormusun tom? Very Happy
Tom,
-Saçmalama hem sen yapabildiysen bende mutlaka yapabilirim.
O sırada uzaktan güzel alımlı bir bayan gelirr..
Bayan,
-Lütfen benimle gelin bay Tom eğitiminizi almanız için sizi hocalrınızla tanıştıracağım..
Tom kadından gözlerini alamamıştır oakdar güzeldirki parıl parıl parlamaktadır adeta..
Tom,
-Efendimm anlamadım??
Bayan,
-Lütfen benimle gelin bay Tom eğitiminizi almanız için sizi hocalrınızla tanıştıracağım..Bu arada ben sizin yardımcı robotunuzum!!
Tom birden irkilir..
Tom,
-Neeee robotmuu hı nasıl yani sen gerçek değilmsiin,
Bayan,
-Aynen öyle bay tom bana Kristo diyebilirsiniz.Lütfen benimle gelin...
Tom ve Karisto uzun kolidorlardan geçip asasonsöre binerler ve derslerin verildiği kata gelirler bir sürü öğrenci burada ders alamktadır.
Tom,
-Hımm buda ne benden başka birsürü kişi varmış iyi bare arkadaşlarım oalcak Smile
Karisto,
-Siz özel eğitim alacaksınız bay tom göreviniz çok önemli bu nedenle diğerlerinden daha önemlisiniz!
Tom,
-Eee peki öğretmenelrim nerde?
Karisto,
-Benimle gelin bay tom...
Biraz daha ileri gittikelrinde karşılarına bir kapı çıakr kapının üzerinde ÖEP yazmaktadır.
Tom,
-Bu ÖEP nedir sanırım ingilizce bir kelime değil??
Karisto,
-Bunun bir önemi yok içeri girelim bay tom!
İçerde onları 4 kişi karşılamaktadır.Bunlardan ikisi kadın diğer ikisi ise erkektir.
Karisto,
-Seni öğretmenlerinle tanıştırayaım gelmiş geçmiş en mükemmel öğretmenelr hiç birşeyi unutmaz ve asla acı çekmezler çünkü onlarda benim gibi robotlar...
Tom,
-Anlıyorum umarım konuşabiliyorlardır değilmi?
Karisto,
-Tabikide ÖEP robotları düyanın en zeki robotlarıdır.
Tom istemsede zorla eğitime başlar...
1 HAFTA SONRA

Tom eğitimi başarılı bir şekilde yerine getirmiş ve ertesi gün çıakcakları yolculuk için hazırlanmaktaydı.
Sara,
-Aferin sana sandığımdan daha kolay hallettin..
Tom,
-Eee napıcaksın insan zorunlu olunca!!
Sara,
-Bana lafmı gönderiyorsun sen??
Tom,
-Yok canım sadece eğleniyorum...Biliyormusun sen gerçekten çok iyi birisin.
Sara,
-Biliyorum..
Tom,
-Çok mütevazisin umarım bunuda biliyorsundur Suspect
Sara,
-Offf iltifat etmeyi keste hadi hazırlan uçak sabaha karşı 3 te kalkacak.
Tom,
-Neeee yarın zannediyordum:S:S
Sara,
-Gerizekalımısın sen 12 den sonra ertesi gün olduunu hala akıl edemedinmi??
Tom,
-Off yeter artık yaa senin hakaretlerinden bıktım tamam mı?Ya benimle doru düzgün geçinirsin yada..
Sara,
-Evet yada?....
Tom,
-Yok birşey...
Sara Tomun bileğini tuttuğu gibi onu yere indirir ve kıskıvrak yakalar.
Tom,
-Napıyorsun bırak beni hastamısın sen??
Sara bunun üzerine tomun boynunu sıkar..
Sara,
-Eğer özür dilemez ve budnan sonraki konuşmalarına dikkat etmezsen seni bu şekilde bağalr buzluğa atarım anladınmı!!!
Tom,
-Neeeeeeeeeeeee tamam tamam özür dilerim bidaha olamz gerçekten...
Sara tomu bırakır ve hiçbirşey olmaış gibi eşyalarını toplamaya devam eder..Ancak Tom sinirli bir şekilde odadan çıkar..
Sara,
-Heyyyy nereyeee geç kalıcazz acele ettt!!!!!.
Sara(içinden),
-Biraz azlamı ileri gittim acaba çok iyi bir çocuk ama ne bileyim bazen sinir oluyorum off Saraa kednine gel artık şu çocuğu rahat bırak.Neden böyle oluyor anlamıyorum sanki ona karşı bir kinim varmış gibi oysaki gerçekten çok iyi kalpli birisi...
Tom kolidorlarda yanlız başına geçmektedir...
Tom(içinden),
-Neden bana böyle davranıyor anlamıyorum oysaki ebn ona karşı hep iyi olmaya çalışıyorum hayatımda ilk defa birie kendimi buakdar ezdiriyorum neden ona hiçbirşey söyleyemiyorum sanki her dediği benim için doğru gibi ne hisstiğimi anlayamıyorum off napıcam ben...
O sırada Sara kapıdan çıakr ve Tomun peşinden gelir...
Sara,
-Heyyy Tom gelirmisin lütfen..
Tom,
-Evet ne oldu seni dinliyorum!
Sara,
-Sana karşı yaptıkalrım için çok özür dilerim biliyorum çok kaba davrandım lütfen beni bağışla.
Tom,
-Önemi yok..
Sara,
-Hayır öenmi avr beni böyle biri oalrak tanımaı istemiyorum ben hiç bir zaman buakdar sert biri olmadım nedenini bilmiyorum ama senin yanında kendimi böyle davranmak zorunda hissediyorum.!!
Tom,
-Seni anlıyorum Sara aynı şeyleri ebnde yaşıyorum senin anında çok acizmişim gibi hissediyorum snaırım bu senin ebnim öğretmenim olmandan kaynaklanan birşey şunu bilmeliyizki biz hiçbir zmana arkadaş olamayız aramızda herzaman bir mesafe olucak bunu kabul edelim.
Sara,
-Hayırrr ben senin öğretmenin değilim Tom ben senin için farklı şeyler hissediyorum....
Tom,
-Sana birşey söylemem lazım belki yine aynı tepkiyi gösterip bana saldıracaksın aam daha fazla içimde tutamam...
O sırada uzaktan Barbara koşa koşa gelir...
Barbara,
-Hey nerdesiniz sizi arıyorum kaç saattir hadi hazırlandınızmı uçak erken kalkıcakmış herkes yerlerini alsın diyor pilot..
Sara,
-Tamam hadi gidelim eşyalarını al Tom ha birşey diyecektin sen..
Tom,
-Boşver önemli birşey değil...
Tom,Barbara, Rosie ve Sara uçağa binerler ve Firavunalrın ülkesi mısıra doğru yola çıakrlar.....
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

KAYIP PARŞOMEN Empty
MesajKonu: Geri: KAYIP PARŞOMEN   KAYIP PARŞOMEN Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 1:50 pm

KAYIP PARŞOMEN 6.KISIM

Uçak havaalanına inmiş ve saat 18.00 olmuştur...
Tom,
-Ya nekadarda uzun bir yolmuş off be bitmek bilmedi uzaya çıksak daha iyidi yani...
Barbara,
-Ama zevkli bir yolculuktu ne güzel bütün gece konuştuk durduk işte..
Tom,
-Sadece sen ve ben konuştuk diğerleri mışıl mışıl uyudular...
O sırada Rosie uyanır...
Rosie,
-Ne yani bana tembelmi diyorsun Tom?Ne var yani çok yorgunduk uyuduk bunun anaormal yanı ne?
Tom,
-Tamam kızma canım şaka yaptım uyuyun tabi ne güzel..
Sara,
-Off bırak onu Tom sabahları hep sinirlidir neyse hadi ahzırlanın aşağı inelim..
Aşağı indikelrinde onları alkeoloji kazısında Tom ve Sarayı rahatsız eden gazeteci Maria karşılamaktadır.
Maria,
-Sandığımdan daha geç kaldınız bayan Sara!
Tom,
-Senin ne işin var burda???
Sara,
-Nasıl yani burayı enrden biliyorsun bizim buraya geldiğimizden ansıl haberin olabilir..
Maria,
-Bana işimi öğretmeyin Bayan Sara unutmayınki ben ünlü bir gazeteciyim ve beni tehtid ederek yanlış yaptınız!
O sırada ehryerden birsürü gazeteci çıkar hepsi dörtlünün başına üşüşür.
-Bayan Sara tarihi eserleri çaldığınız doğrumu?
-Bay Tom ile ne gibi bir iklişkiniz var. Yoksa öğrenciniz ile bir aşkmı yaşıyorsunuz.
-Bayan Sara mısıra geliş sebebiniz nedir..
-Devletten ne saklıyorsunuz...
Sara,
-Yeterrrrrrr kesin sesinizi bunalrın hepsi saçmalık yalan çekilin önümden.
Tom,
-Sizler ne salak insanlarsınız böyle birşey yok saçmalamayın bu ruh hastasınamı inanıyorsunuz??
Rosie elindeki telefon ile hemen korumaları çağırır.Korumalar siyah bir limusizn ile hemen hava alanına gelirler..
Sara,
-Bay Kris lütfen şu gazetecileri uzaklaştırın..
Barbara korumanın yanına yaklaşır ve bişey fısıldar.
Barbara(Sessizce),
-Gidin ve işlerini bitirin!!!
Korumalar hepsini yakalyarak zorla arabaya sokmaya çalışırlar ancak Maria aralarından kaçmayı başararak yukardan gelen helikopterin ipine tutunur ve oradan kaçar diğer gazeteciler ise zorla arabaya binerler.
Tom,
-Heyyyy kaçıyorr!!!
Tom koşarak helikopterin ipine tutunur ve tırmanaya başlar ancak helikopter oldukça yükselmiştir...
Tom,
-Hiç biyere kaçamazsın maria buraya gel!!Yaptıkalrının hesabını vereceksin!!!!!!
Maria Tom'a bir tekma atar ve Tom dengesini kaybeder...O sırada Sara ve diğerleride kendi helikoterlerine atlamış Tomun peşinden gitmekteydiler.
Sara Seslenir,
-Tommm bu tarafa atlaa çabuk olll daha fazla yükselirse rüzgardan atlama şansın olmayacak!!
Maria fırsattan yararlanarak helikoptere biner ve kapıyı kapatır ardından eline bir silah alır ve ateş etmeye başalr..O sırada Tom diğer helikoptere var gücü ile atalr ve ieçri girer ancak kolu yaranmıştır.
Sara,
-Lanet olsun çok kötü olmuş Rosie sen Tom ile ilgilen o aşalık pisliklede ben ilgilenicem!!
Sara kapıyı açar ve atlamaya hazırlanır ancak rüzgar çok şiddetli olduğundan bu çok tehlieklirdir.
Barbara,
-Sara sakın bunu yapmaaa sakınnn.!!!! Shocked
Sara Barbarayı dinlemez ve aşağıya atlar neyseki rüzgardan etkilenmeden helikopterin tepesine inmiştir hemen helikopterin yakıt deposuna doğru ilerler.Yakıt kapağını açar ve bir kibrit yakarak içine atar...
Sara,
-Bakalım bu kes kurtulabilecekmisin Maria!!!
Maria durumu farketmiştir bu endle paraşütünü alarak aşağıya atlar.Paraşütünde amerikan özel teşkilatının resmi vardır.
Sara,
-Lanet olsun !! Onu nasıl elimden kaçırırm offf..
Birden helikopter yanmaya başlar o sırada sara ekndi helikopterinin ipne tutunur ve yukarı tırmanarak içeri girer.Diğer helikopter ise havada patlar.
Rosie,
-Tom iyi sadece küçük bir sıyrık çok geçemden iyileşir bu arada Sara sen aklınımı kaçırdın orada ölebilirdin.
Sara,
-Kess sesini tanrı aşkına neler odluğunu bir bilsen o lanet oalsı gazeteci maria amerikan teşkilatından!!!Ahhhh bunu nasıl tahmin edemedimm..
Barbara,
-Nasıl yani ölmedimi?
Sara,
-Hayır paraşüt ile kaçtı lanet olsun gidip ehrşeyi analtacak!!Onu bulmamız lazım pilott hemen ilk bulduun boş alana inn.
Pilot,
-Efendim altımız çöl isterseniz inebilirz.
Sara,
-Hemen in ozaman sana bulduğun boş alana in diyorum anlamıyormusun daha enden soruyorsun!
Tom,
-Sara lütfen sinirlenme merak etme onu bulacağız.Bu arada heralde polisler falan bizi arıyordur.
Sara,
-Ne için bizi arasınalrki?
Tom,
-Nasıl en için havada helikopter patlatıp gazetecileri kaçırdık daha ne için olabilirki..
Sara,
-Saçmalama Tom bu çalışmada mısır biizm yanımızda asıl aranacak biri warsa oda mariadır.
Helikopter yavaşça çöle iner..
Sara,
-Hadi çabuk olun biran önce inelim...

KAYIP PARŞOMEN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-