Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sm ye neden gülenler var

+8
VENUS PRINCESS
PrensesMars
usagi seiya
angel of dark
mysailormoon
HARUKA-T
PRENSES SERENİTY
Moon princess
12 posters

sizce dalga geçen arkadaşlarıma ne yapmalıyım
kesinlikle küsüp bir daha konuşmamalıyım
sm ye neden gülenler var Vote_lcap27%sm ye neden gülenler var Vote_rcap
 27% [ 3 ]
bir süre küs kalmalıyım(3-4 gün)
sm ye neden gülenler var Vote_lcap0%sm ye neden gülenler var Vote_rcap
 0% [ 0 ]
hiç dikkate almamalıyım
sm ye neden gülenler var Vote_lcap64%sm ye neden gülenler var Vote_rcap
 64% [ 7 ]
ona daha sm den bahsetmemeliyim
sm ye neden gülenler var Vote_lcap9%sm ye neden gülenler var Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Toplam Oylar : 11

YazarMesaj
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue85 / 99985 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue0 / 100 / 10sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

sm ye neden gülenler var Empty
MesajKonu: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 8:09 pm

ya en yakın arkadaşlarıma sm den bahsediyorum ilk bölümünden itibaren anlatıyorum onlar yine mi aysavaşçısı diyolar ban bu yüzden çok küsdük usagiye çi,rkin diyoırlar
sinir leniyorum kendimi tutamıyorum öldürmek geliyo içimden ondan sonra diyorum ki
sizin çirkin dediğiniz kız dünyayı kurtardı dünya için hayatına riske attı içindeki yıldız tohumu sevgisi ve umut dolu yürğiyle dünyayı kurtardı hem o kız çok güzel
AYRICA BU YAŞINDA ÇİZGİ FİLM Mİ İ,ZLİYOSUN DİYOLAR BENDE ONU 15-16 YAŞINDAKİLER İZLİ,YOR
diyorum sizce ne yapmalıyorum kızıyorum kendime hakim olamıyorum
(BİRAZ FAZLA MI ABARTTIM)
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue215 / 999215 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue0 / 100 / 10sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 8:40 pm

Bence hiç dikkate almamalısın bu bir zevk meselesi merak etme kesin onlarında senin sırıtacağım bir zevkleri vardır ama işde sm gibi animeler onlara çizgifilm gibi geliyor onlarda akılları almadıkları için 0-8 yaş arası izliyor sanıyorlar ve kendilerini çok büyük sanıyorlar bunları dikkate alma ve bu konuda konuşma bile çünkü bu kültürün sahibi olmadıkları gibi alay ederler...
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue85 / 99985 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 8:54 pm

VALLA DOĞRU SÖYLÜYOSUN HİÇÖ DİKKATE ALMAYACAĞIM
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue651 / 999651 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 9:06 pm

öncewlikle tamamı büyük harflerden oluşan cümleler kurma lütfen! konuya gelicek olursam ben bunu yapan arkadaşlarımla tamamen bağımı keserim çünkü sm ye yapılan hakareti kendime yapılmış hissederim sonuçta ben bunu izleyip değer veriyorsdam bneim arkadaşım anime sevmese dahi benim yanımda değer vermesi gerekir en azından alehinde konuşamaz onalra göre her nekadar çizgi filim çocuklar için olsa bile animenin bir japon kültürü olduğunu asla unutmayalım!!!
http://www.aysavascisi.net
mysailormoon
Katılımcı üye
Katılımcı üye

Kadın
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue1 / 9991 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 9:27 pm

aynen dikkate almıcaksın daha çok söliceksin sen onlara uymıcan onlar sana uycak benmkiler her bahsettiğimde kaçsalarda bundan memnunum yalnız kalsamda vazgeçmem sevdamdan.bu hayranlık yüüzünden dışlandım hemde çok bana çocuk diyolardı kimse yanıma gelmiyodu sevgilin seni bu yüzden sevmiyor diyolar haalda derler çok ağırıma gitsede aksini iddia edip vazgeçmiyorum.
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue266 / 999266 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 4:02 pm

bu başlık sss bölümüne uygun olmadığından tartışma bölümüne taşınmıştır.
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue1 / 9991 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue3 / 103 / 10sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 4:10 pm

Ya cnm bence fazla abartmışsın zevk meselesi sevmeyebilir tmm dicektin o kadar o da üzerine gitmezdi o kadar yani umarım Rolling Eyes Ama olmuş olacağı barış bitsin gitsin Razz
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue280 / 999280 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 4:17 pm

aman takma sende o onların zevki
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 6:33 pm

evet o an işler üst üste gelmişti sinirliydim ama şimdi pozitif enerji dolouyum
arlkadaşlarıma bundan bahsettim ve onları artık sm den bahsetmeyeceğim bahsedeceğim de az hiç dikkate almicam onlar benim en yakın arkadaşlarım küsemem de zaten
mysailormoon
Katılımcı üye
Katılımcı üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 6:53 pm

dostluklar küsünce tazeleniyor ama barışmasını bilirsen ki dostsan bunu yaparsın ama ben sailormoon yüzünden arkilerime ne kadar kızsamda yüreğimde tutarım onları bu sevdayı bilmezler.üstlerine gitmem zaten hep yalnız takılıyorum artık arkadaşımda yok diyebilirim.
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 6:56 pm

ben zaten küsmemiştim ki sizden yanıt bekliyodum
mysailormoon
Katılımcı üye
Katılımcı üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 6:59 pm

ha tamam anladım yanış anlamışım ben .
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue215 / 999215 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:15 pm

Canım lütfen üst üste mesaj atma!!!
Üzüldüm tek dolaşmana ama o kadar eğer konuşurken bir kaç kişi varsa seni dinleyen ki bu SM ile ilgili değil ve seni dinliyorlarsa o kadar büyütme yalnız kalmayı zamanla herşey geçer ve bir düzene girer korkma yalnız kalmak bazen herkesin gıpta ettiği bir şeydir..
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:21 pm

iyide ben üst üste mesaj atmadım ki
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:29 pm

Canım ben onu mysailormoon'a söylemiştim..
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:36 pm

tamam özür dilerim
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue756 / 999756 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 3:31 pm

ben sana yaptığımı söyleyeyim sm çok eski bir anime olduğundan bunu eskiden izlememiş olanlar pek anlayamıyor duyguları tam olarak hissedemiyor ancak arkadaşının niteliğine uygun animeleri ona önererek onu bir anime sever yapabilirsin mesela rock seviyorsa Nana'yı Komedi seviyorsa school rumble veya ouranı tavsiye et önce bir anime izlemeye alışsın daha sonra ona tekrar smden bahset belki sever benim bir arkadaşım bana hep rockçılar anime izlemez şeklide hava atıyordu şimdi nana'nın tutkunu ona bak böyle demiştin deyince aa hyr dememiştim diye şaka yapıyor nsanların zevklerini öğren ve ona göre hitap et bence=)
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 9:59 pm

VENUS PRINCESS haklı bence de ama şu varki animenin daha ne olduğunu bilmeyenler de var onun için anime onlar için direk çizgifilmme giriyor bunlara iiçin kendini pek yorma bence...
Eso$
Uğraşan üye
Uğraşan üye
Eso$

Kadın
Favori Karakteriniz : Usagi
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue95 / 99995 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 8:23 pm

Bence sen onları hiç dikkate alma... Ay Savaşçısı'nı izlettirmeyi dene mesela =) Hala böyle demeye devam ederlerse de onların zevkidir^^Zevkler ve renkler tartışılmaz Very Happy
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 9:21 pm

ya öyle oldu zaten onla birlikte classic i bitirdik çok sevdi dediklerine pişman
ama bu sefer iki gıcık çocuk çıktı bana diyolar ki
bu akşam twetty varmış sen onu izlersin ne de olsa sen çizgi filmlere bayılırsın
dediler vew beni koşturdular ben şöyle diyorum
gelin buraya sizi bi yakalarsam
bir kere ay savaşçısı çizgi film depğil japonyas da rüzgarlar estiren bir animedir
anime nedir bilmemen senin cahşilliğindir
oda
çok mu güzel
çokkkk dedim ve ona izleyebileceği bir adres verdim onu alıp yırttı ve kaçtı ben sırama oturdum ve
sizi tüm internet teki sailor monn hayranlarını isminizi vertip rezil edicem
nako takeuchiye bir mektup yazıcam tüm japonya ya rezilk ed,icem deyip mektubu yzdım bu sefer
taömam tamöam izlicem dur
dei gerçekten korktu
ben iyice ciddileşip onu sınav yapacağımı söyledim
her an benden korkuyo
sm ye neden gülenler var 548886
ne yapayım o da dalga geçmeseydi (kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm) Twisted Evil
tusako
yeni üye
yeni üye
tusako

Kadın
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue0 / 9990 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 10:10 pm

hihi bence o kadar uğraşma kendi bilir takma Razz ben de arkadaşlarıma sürekli anlatıyordm önceleri dalga geçtiler falan ben yılmadan devam ettim anlatmaya şimdi izlemek istiyorlar bilmem belki bana iyi davranırlarsa izlettiririm:P şaka bi yana arkadaşlarının hepsi sevmeyebilirler nitekim benim öyleee çok arkdaşım oldu onlarla artık o konuları konuşmuyorum bu konuda konuşurken onun bi mimiği bile benim canımı sıkıyor çok önyargılılar ama yapacak bişi yok izlemek isteyen izler izlemek istemeyenle de akadaşlığımı bozacak değilim arkadaşlar aynı şeyleri sevmek zorunda değildir zaten yanlış mıyım?Very Happy:D
mysailormoon
Katılımcı üye
Katılımcı üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 5:06 pm

smye gülen yok aslında sadecce biz büyükler sevince gülünç oluyo ben böle düşünüyorum
usagi_tsukino_58
Katılımcı üye
Katılımcı üye
usagi_tsukino_58

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi tsukino,hatoru tomoe
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue80 / 99980 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 9:59 pm

bence kafana takmayıp onları dikkate alma ve bence onların sanında sm den bahsetme
http://www.aysavascisifanlari.blogcu.com
Wish Stars
Acemi üye
Acemi üye
Wish Stars

Kadın
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue0 / 9990 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Galaxia
Gücü: Gezegenleri yok edebilir.
Krallığı: Gölgeler Krallığı

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 7:05 pm

Şöyle düşünüyorum:Bir kişi benim zevklerimle alay ediyorsa arkadaşım olmayı hak etmiyor demektir.Eğer arkadaşımsa benim sevdiklerimi sevmesi gerekmez, ama anlayış göstermesi gerekir.Ki aynı anlayışı ben de karşımdakine gösteririm-her şey karşılıklı.Arkadaşlık, karşılıklı saygı temeline dayanır, karşımdakine saygılıysam, aynı saygıyı ondan da beklerim.Alay edenlerle ilişkini sürdürebilirsin, fakat bana kalırsa araya bir mesafe koymalısın.Sonuçta seni küçük düşürmeye uğraşanlarla yakın paylaşım içinde olman seni yıpratabilir.Ayrıca yalnızım diye üzülme, bazen yalnızlık herkesin gıpta ettiği bir şeydir. Wink
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
sm ye neden gülenler var Left_bar_bleue651 / 999651 / 999sm ye neden gülenler var Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: sm ye neden gülenler var   sm ye neden gülenler var Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 8:18 pm

güzel bir anlatım düşünce tarzın bana uyuyor gerçektende arkadaşlık, sevgi ve sadakati temel alan bir kurumdur ve herhangi birinin eksikliği bu kurumu ortadan kaldırmaya yeterde artar bile kısacası isizn görüşlerinize değer vermeyen biri zaten sizin arkadaşınız sayılmaz...
http://www.aysavascisi.net

sm ye neden gülenler var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» recep ivedik neden seviliyor?