Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Shi... Shini... Shinigami!!! xD

+7
HARUKA-T
VENUS PRINCESS
Blood+
usagi seiya
KARAMELEK
Hoem
Shinigami
11 posters
YazarMesaj
Shinigami
Acemi üye
Acemi üye
Shinigami

Kadın
Favori Karakteriniz : rukia-ichigo-renji-yuuki-lucy-mars-jüpiter-teresa-maya-itachi
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue0 / 100 / 10Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Shi... Shini... Shinigami!!! xD Empty
MesajKonu: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 2:42 am

Selamlar arkadaşlar : ) aslın da ilk mesajı buraya atmayı planlıyordum ama xD birden üstte ( doğum günü bölümde) adımı görünce xD yanlışlığı düzeltmek için ilk mesajım oraya gitti :/ neyse...
Watasi wa Shinigami... xD Yani ben Shinigami eskiden 2 kez sailor moon izledim xD o 200 bölümü nasıl 2 kez bitirdim inanın bende hatırlamıyorum : ) ...
*Kısaca;
cinsiyetimden de anlaşıldığı gibi bi kızım ( çok tuhaf hissettim xD sanki erkekleri aşşağılıyorum xD ) * 19 yaşındayım ama gerçek yaşımı sadece adminler biliyor =)
* Resim çizerim ilerde vakit bulursam ve siz de isterseniz siteye de koyabilirim.
* Rock dinliyorum onun dışında dans parçalarını ve dj leri severim arada dinliyorum.
* İzlediğim animelerde tek bir tür yoktur xD komediden hentai ye kadar herşeyi izlemişimdir. Ama en çok sevdiklerimden biri sailor moon dur o zamanın şartlarında yapılmış bence en iyi animedir...
* Oyun oynarım vakit buldukça. Her oyun konsolunuda denemişimdir ve PS de kendime güveniyorum Shi... Shini... Shinigami!!! xD 82237 xD.
* Yeri geldiğinde maç bile konuşurum özellikle erkek olan arkadaşlara xD söylüyorum bunu ama şu ara konuşmayalım xD...
* Zevkli biriyim ( ben demiyorum tanıyanlar söylüyor xD ) eğlenceliyimdir sinirlenmediğim sürece.
* otoriter biriyimdir xD ama emin olun despot değilim sıkmam kimseyi xD
* Ve son olarak yeni Moderatör'ünüzüm.

=) kısaca ben buyum arkadaşlar inşallah kendimi size anlatabilmişimdir. eminim ki iyi anlaşıcaz...
Şimdilik hoşçakalın ßyesss...
Hoem
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Hoem

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue75 / 99975 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue2 / 102 / 10Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Samaire Clemence Calandra
Gücü: Kişilerin düşüncelerini okuyabilir ve onlara hükmeder.
Krallığı: Yoookkk...

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 8:30 am

aramıza hoşgeldin cnm Shi... Shini... Shinigami!!! xD 8475 valla kendini çok iyi tanıtmışsın Shi... Shini... Shinigami!!! xD 698473
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
Favori Karakteriniz : *usagi ve haruka*_*ZERO VE YUUKİ*
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue101 / 999101 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue0 / 100 / 10Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 2:05 pm

yaa ortak yönlerimiz bayaa bir var Shi... Shini... Shinigami!!! xD 548886 hoşgeldin canım iyi eğlenceler Shi... Shini... Shinigami!!! xD 972901
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue3 / 103 / 10Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 2:43 pm

Evet hoşgeldin iyi eğlenceler Very Happy:P
Blood+
Moderatör
Moderatör
Blood+

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 4:25 pm

Hoşgeldin Shinigami Very Happy Shi... Shini... Shinigami!!! xD 698473 Shi... Shini... Shinigami!!! xD 79142 Böyle güzel bir ortamda seni görmek çok güzel Very Happy
http://animemanga.sforum.biz
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue756 / 999756 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 5:10 pm

hoşgeldin shinigami(ölüm meleğimi tanrısımı desemXD) bizi kırmadığın için teşekkürler=)
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue651 / 999651 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 5:42 pm

aramıza hoşgeldin cnm iyi eğlencelerr Very Happy
http://www.aysavascisi.net
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 7:54 pm

Hoşgeldin (=
Shinigami
Acemi üye
Acemi üye
Shinigami

Kadın
Favori Karakteriniz : rukia-ichigo-renji-yuuki-lucy-mars-jüpiter-teresa-maya-itachi

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 12, 2008 10:47 pm

Saolun *-* owww sıcak bir ortam tek zayıf noktam xD
Bu arada adımın ( artık adımı kullanmıyorum xD Shinigami diyorum =P ) anlamı;
Ölüm Tanrıçası
SHİ:ölüm
KAME: Tanrı demek
ni : bağlaç
birlikte olunca Shinigami oluyor xD ve genelde Ölüm Tanrıçası dır. Ölüm Tanrısı başkaydı =D

ßide kendimi kısaca anlattım ama XD anlamadığınız varsa sorun =P bi daha anlatmicam yazılıda anlattığım gibi isterim =P [ biraz sert yazmışım sanki =S ]
Sailor Daydream
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Sailor Daydream

Erkek
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue2 / 9992 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 5:16 pm

aramıza hoşgeldin.. umarım eğlenirsin demiycem çünkü bundan eminim... lol!
http://sailordaydream.yetkinforum.com/
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue756 / 999756 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 6:57 pm

Shinigami demiş ki:
Saolun *-* owww sıcak bir ortam tek zayıf noktam xD
Bu arada adımın ( artık adımı kullanmıyorum xD Shinigami diyorum =P ) anlamı;
Ölüm Tanrıçası
SHİ:ölüm
KAME: Tanrı demek
ni : bağlaç
birlikte olunca Shinigami oluyor xD ve genelde Ölüm Tanrıçası dır. Ölüm Tanrısı başkaydı =D

ßide kendimi kısaca anlattım ama XD anlamadığınız varsa sorun =P bi daha anlatmicam yazılıda anlattığım gibi isterim =P [ biraz sert yazmışım sanki =S ]
shinigamilerde cinsiyet ayrımı yoktur XD genelde ölüm tanrısı/tanrıçası diye geçiyor ama bir kaç animede ölüm meleği olarak kullanılmıştı bu yüzden çok hoşuma giden bi söyleyiş şeklide o=)
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue695 / 999695 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 8:18 pm

aramıza hoşgeldin formda iyi eylenceler
Shinigami
Acemi üye
Acemi üye
Shinigami

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 10:38 pm

Zaten ne fark eder xD hepsi bana çıkıyor.
usagi_001
Katılımcı üye
Katılımcı üye
usagi_001

Kadın
Favori Karakteriniz : kotuleri yok etmek
Shi... Shini... Shinigami!!! xD Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Shi... Shini... Shinigami!!! xD Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Shi... Shini... Shinigami!!! xD   Shi... Shini... Shinigami!!! xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 9:00 am

hos geldin tanitim icin tsk

Shi... Shini... Shinigami!!! xD
1 sayfadaki 1 sayfası