Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)

+11
angel of dark
hotaru_chan
ay ın şarkısı
VENUS PRINCESS
AMİ-CHAN
gümüş_ay_prensesi
Moon princess
PrensesMars
KARAMELEK
usagi ile momoro
zararsız melek
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

sizce deval etmelimiyim
evet
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Vote_lcap88%sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Vote_rcap
 88% [ 15 ]
hayır
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Vote_lcap12%sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
Toplam Oylar : 17

YazarMesaj
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 100 / 10sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 2:29 pm

ellerine ve yenisine sağlık cheers
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Devame12

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 100 / 10sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 7:33 pm

kusura bakmayın yeni bölüm koyamadaım çünkü sınavlarım başladı bir de başım da küçük bir bela var onu halleder etmez yazıcam.... sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 408847 aslında bölümler hazır sadece bildisayara yazmak gerekiyor oda biraz zaman alıyor işte .... sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 408847 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 503388 ama en kısa zaman da yeni bölümü yayınlayacağım sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 (inşallah).
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
Favori Karakteriniz : *usagi ve haruka*_*ZERO VE YUUKİ*
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 2:22 pm

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 741491 anlıyorum canım sınavlar dimi sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 503388 offf offf
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Devame12

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 10:37 pm

biraz ara oldu ama yeni bölüm hazır umarım beğenirsiniz... sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142

14.bölüm (konuşmanın zamanı geldi artık!!!!)
Mamoruyu hastaneye götürürler. Kızlar usagiyi teselli etmeye çalışırlar ama faydasızdır.
Mamorunun yarası ağır olmasına rağmen çokta önemli bir şeyi yoktur. Tedavisi yapıldıktan sonra odaya alınır.kızlar artık usagiyi daha fazla tutamaslar ve usagi mamorunun yanına gider. Ağlaması durmuş ve sakinleşmiştir. Odada miranda da vardır.
Miranda: nasıl yaralandı ?
Usagi: …..
Rei: kaza oldu.
Miranda: ağır yaralanmış.
Usagi( mamoruya bakar): ne zaman uyanır ?
Miranda: belli değil.
Rei: burada mı kalacaksın usagi ? ailene haber vermeliyiz.
Usagi: burada kalacağım
Miranda: mamorunun ailesine haber vermeyecek misiniz ?
Usagi: mamorunun ailesi ölmüş.ailesini küçükken trafik kazasında kaybetmiş.
rei mirandadan hiç hoşlanmamaktadır. Onun mamoruya olan bakışları reiyi rahatsız etmektedir.
Rei: mamorunun her şeyi usagidir…usagi yanında birinin daha kalması iyi olur.
Usagi: gerek yok.
Seiya: ben kalıcam rei siz gidin.
Usagi: gerek yok dedim yaa…
Seiya: tmm kızlar siz gidin ben buradayım.
Yaten ve taikide kızlarla beraber giderler. Usagi mamorunun yanından ayrılmıyordur.seiyada odada pek durmaz. Miranda da hastanede kalmıştır. Her fırsatta da mamoruyu görmeye gider. Sabaha dogru….
Seiya odaya girer.
Seiya: usagi biraz uyumalısın.
Usagi: hayır mamoru uyanana kadar uyumuycam.
Seiya: çok yoruldun usagi.
Usagi: ben iyiyim bana karışma.
Usagi ve seiyanın sesleriyle mamoru uyanır.
Mamoru: usagi…
Usagi: mamoru nasılsın?
Usagi mamoruya sarılır ve tekrar ağlamaya başlar.
Mamoru: usagi… sakin ol ben iyiyim bir şey olmadı
Usagi: ben…ben…. Çok özür dilerim benim yüzümden oldu.
Mamoru: hayır usagi üzülme bak ben çok iyiyim.
Usagi: mamoru…
Seiya: nasılsın mamoru ?
Mamoru: iyim sende mi burada kaldın ?
Seiya: birinin usagiye göz kulak olması gerekiyordu.
Miranda mamoruya bakmak için odaya gelir.
Mamorunun uyandığını görür.
Miranda: iyi misin ?
Mamoru: evet.
Miranda: çok ağır yaralanmışsın.nasıl oldu bilmiyorum ama çok ağır yaralanmışsın. Kendine çok dikkat etmelisin. Dinlenmen gerekiyor.
Mamoru: ben çok iyiyim.
Miranda: dinlenmen gerekiyor.
Mamoru: tmm…tmm.
Miranda çıkar sabah oluyordur. Güneş ışıkları camdan içeri vuruyordur.
Seiya usagi ve mamoru ya baktıktan sonra dışarı çıkar. Onları yalnız bırakır.
Sabah…
Doktor ve miranda mamorunun odasına doğru gelirler.
Onları gören Seiya içeri girer.
Seiya: doktor geliyor.
Usagi: tmm.
Doktor ve miranda odaya girer.
Doktor: nasılsın mamoru?
Mamoru: iyiyim.
Doktor: bir iki hafta dinlenmelisin. Bugün çıkabilirsin ama evde çok iyi bakılmalısın.
Miranda: yalnız kalıyorsun sana kim bakacak mamoru ?
Usagi: ben bakacam.
Doktor: tmm o zamn bugün istediğin zaman çıkabilirsin.
Doktor ve miranda gider.
Usagi: ben kızlara haber vereyim.hem annemleride arayacam.
Usagi çıkar…
Seiya: usagiyi çok korkuttun. Gerçi hepimiz korktuk ama onun kadar değil. Bi ara onu sakinleştiremeyeceğiz zannettik.
Mamoru:….
Usagi kızlara haber verir. Annesini arar olanları anlatır.mamorunun evine gideceğini chibi-usa nın oraya gelmesini kendisi için de elbise getirmesini söyler.
Mamorunun evi…..
Usagi seiyanın da yardımıylada mamoruyu evine götürür.
Seiya ilk defa mamorunun evini görüyordur. Nerdeyse heryerde mamoru ve usaginin fotoğrafları vardır.
Usagi mamoruyu yatağına götürür.
Usagi mamoruya belli etmesede çok yorgundur. Hiç uyumamıştır. Bitkin düşmüştür.
Seiya:usagi artık biraz dinlensen.
Usagi: ben iyiyim.
Mamoru: evet canım çok yorgun görünüyorsun.
Usagi: olsun ben iyiyim.
Kapı çalar….
Gelen chibi-usa dır.
Chibi-usa: mamoru nasıl ?
Usagi: iyi…
Usagi balodaki elbisesiyle doruyordu. Chibi-usa usagiyi görünce aklına elbiseler gelir. Elindeki cantayı usagiye uzatır. Usagi üzerini değiştirmeye gider. Seiya chibi usa gelince evine gider. Kızlar mamoruyu görmeye gelirler(hepsi) akşam olduğunda usagi o kadar yorgun düşmüştür ki koltukta uyuya kalır. Onu gören mamoru gülümser…
Sabah……
Usagi uyanır…
Mamoruya bakar mamoru hala uyumaktadır.Mamoru için kahvaltı hazırlar. Kahvaltıyı hazırladıktan sonra mamoruyu uyandırmak için odasına gider. Mamoruyu öper. Fakat mamoru uyanmaz…
Usagi: mamoru…
Mamoru: uyanmadım daha….
Usagi: yaa demek uyanmadın…
Mamoru: evet uyanmadım.
Usagi: uyanman için ne yapabilirim ?
Mamoru: hmm biraz düşüniyim…
Usagi: düşün bakalım…
Mamoru: bi kere daha öpersen….belki….
Usagi: belki haa…
Usagi mamoruyu öper.
Mamoru: uyandım.
Birlikte kahvaltı yaparlar…
Üç ışığın evi…
Taiki balo akşamı ami ile konuşamamıştır.
Düşünür taşınır onu aramaya karar verir.
Telefonda….
…..
Ami: aloooo
Taiki: ami…
Ami: efendim Taiki.
Taiki: ami işin varmı seninle konuşmak istiyorum.
Ami: ders çalışıyorum…ama önemli değil.
Taiki: tmm o zaman buluşalım.
Ami: …. Olur.
Taiki telefonu kapatır ve odadan çıkar.
Prenses kakyuu ve Seiya oturmaktadırlar.
Kakyuu: Taiki
Taiki: efendim prenses ?
Kakyuu: bi yeremi gidiyosun?
Taiki: evet prenses… biraz işim var.
Seiya: ne işi ?
Taiki: gelince konuşsak ?
Seiya: tmm
Kakyuu: güle güle…
Taiki çıkar.
Aminin odası….
Ami taikinin onunla ne konuşacağını düşünür bir yandan da hazırlanmaktadır.
Ami ile Taiki buluşurlar…
Taiki ami den önce gelmiş amiyi beklemektedir…
Ami gelir …
Taiki: hoş geldin ami.
Ami: çok beklemedin ya…
Taiki: hayır. Daha yeni geldim.
Taiki bir türlü konuşamıyor. Konu konuyu değiştiriyordur.
Minako ile yatenin sinema çıkışı………………….
Yatenle minako birlikte sinemaya gitmişlerdir.
Sinemadan çıkınca yatenin aklına Taiki gelir.
Minako: yaten her şey için çok teşekkür ederim çok güzeldi.
Yaten: …
Minako : yaten!!!
Yaten: efendim canım???
Minako: yaten burada mısın???
Yaten: pardon canım taikiyi düşünüyordum da.
Minako: bir şey mi oldu canım???
Yaten: anlatırım ama Taiki işini halletmeden bu anlatacaklarımı kimseye anlatmayacaksın.
Minako: tamam…
Yaten: söz ver.
Minako: bana güvenmiyor musun???
Yaten: sana elbette güveniyorum canım ama bu konu başka…
Minako: anlat hadi söz…
Ami ve taikinin olduğu yer…………
Taiki : ami….
Ami: ewet Taiki.
Taiki: sana bir şey söylicem ama sözümü kesmeden beni dinleceksin…
Ami : tamam…

…………………

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 972901
yorumlarınızı bekliyorum canlarım sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 ...............
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 11:53 pm

ayy döktürmüşsün yine açılsın şu taiki de artık
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue280 / 999280 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 8:24 am

ya sende hemen en heyecanlı yerde kesiyosun
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 11:36 am

ayy ayy süper süper...ewet açılsın artık taiki....yeni böölüm ne zaman mrk içersindeyim walla..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 12:43 pm

Razz harika bi bölümdü cnm ellerine sağlık çok güzel olmuş herzamanki gibi harikalar yaratmışsın sen süpersinnn bi tanesin yeni bölümü dört gözle bekliyoruz eee yeni bölüm ne zaman sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 3341 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 5154 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 8475
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 12:55 am

yaa güzelim yaa bari söyledikten sonra kesseydin ........şimdi meraktan çatlıcam sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 408847
çokk güzel bir bölüm ellerine sağlık sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 5:46 pm

yeni bölüm gelsin artıkkk...çok mrk ediom
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 7:43 pm

biraz geç oldu ama affedin...
umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum.....

15. bölüm (nedir bu değişiklik.)
…ami ve taikinin olduğu yer…

Ami çok şaşkındır. İçinde çok büyük bir mutluluk vardır. Uzun zamandır bu anı bekliyordur sanki.
Taiki: eee hala cevap wermedin.
Ami: evet…
………….Minako ve yatenin olduğu yer……….
Minako: inanamıyorum. Taiki ami ye çıkma teklifi mi edicek ?
Yaten: bak Taiki bugün konuşmadıysa sakın kızlara söyleme..!!!
Minako: tmm
Yaten minakoya bakar.
Minako: tmm dedim ya( yatene sarılır.)
……ertesi gün sabah okulda………………
Minako okula yaten ile beraber gelir yolda usagi ve Makoto ile karşılaşırlar.
Usagi: günaydın minako günaydın yaten.
Makoto: günaydın….
Minako: günaydın usagi… günaydın Makoto
Yaten: günaydın kızlar…..
Okulun önüne geldiklerinde ami ve taikiyle karşılaşırlar. Usagi ve Makoto bu duruma bi anlam veremezler.
Usagi: günaydın ami xD
Ami: günaydınnnn
Hep beraber okula girerler. Seiya sınıftadır.
Usagi: günaydın Seiya
Tenefüste……………………………
Minako: inanamıyorum. Şimdi siz çıkıyorsunuz dimiiiii?
Ami: evettttttt
Usagi: bizden habersiz neler dönüyor böyle.
Minako: bnde dün öğrendim.
Usagi: sen ne zamandan beri taikiden hoşlanıyorsun usagi
Ami cevap veremez sınıfa giderler……..
Okul çıkışı……………………
Minako yatenle amide taikiyle gitmiştir Seiya ile usagi yalnız kalmıştır.
Seiya: senide bn götüriyim. Mamoruya gidiyorsun dimi?
Usagi: ben giderim sorun değil.
Seiya: tmm ben götürürüm seni.
Seiya ve usagi yürürken rei ve makotoyla karşılaşırlar.usagi kızlara her şeyi anlatır.
Rei: inanamıyorum.
Makoto: ikisininde son zamanlarda hareketleri kendilerini ele veriyordu zaten.
Usagi: ben beklemiyordum.
Seiya: biz yatenle biliyorduk.
Usagi: ami böyle konularda kimseyle konuşmaz.
…..
Seiya kızlardan ayrılır. Kızlar usagiyi mamorunun evine bırakırlar.
Usagi: sizde gelsenize.
Rei: yaa sonra geliriz şimdi benim işm var ama makotoyu bilemem.
Makoto: benmde alış veriş yapmam lazım.
Usagi: siz bilirsiniz.
Usagi içeri girer.
Mamorunun bir misafiri vardır.
Usagi: mamoru…..
Miranda: hoş geldin usagi…..
Usagi: senmi geldin miranda?
Miranda: evet mamoruyu ziyarete geldim.
Usagi: nasılsın canım…
Mamoru: iyiyim usagi..
Miranda: usagide geldiğine göre ben gitsem ii olur..
Usagi: sen bilirsin.
Miranda: görüşürüz mamoru(miranda gider.)
Usagi okulda olanlar mamoruya da anlatır.
Mamoru: Taiki ve ami birbirlerini bulmuşlar
Usagi: evet
……sessizlik olurrrrr……….
Sessizliği usagi bozar.
Usagi: mamoru miranda senin evini nerden bilio :@
Mamoru: hastaneden öğrenmiştir herhalde…
Usagi: seninle bu kadar ilgilendiğini bilmiyordum.
Mamoru: yapma usagi sadece merak etmiş.
Usagi: sadece bu kadar çok ilgilenmesi ilgimi çektide.
Mamoru: gel buraya….(usagi mamorunun yanına oturur.) benm kıskanç sevgilim.
Usagi: ben kıskanç değilim tmmı?
Mamoru: tabi tabii….
Usagi: ben gercekten kıskanç değilim tmmı ?
Mamoru: bir şey demedimki.
Usagi: tamamya kıskandım varmı dicen…???
Mamoru: senden başkasına bakmıcamı biliyorsun dimi canım..?..
Usagi: biliyorum hem seni benden kimse alamaz
….
Mamoru: usagi neden bu kadar değiştin.
Usagi: ben değişmedim.
Mamoru: usagi…
Usagi: tamam biraz değiştim ama böyle olmasını sende istemedin mi???
Mamoru: buda nerden çıktı ben seni her halinle seviyorum canım hem ben eski usagimi özledim…
Usagi cevap vermez aklına rei ile yaptığı konuşma gelir…
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Usagi o gün mamorudan ayrılınca reinin yanına gider beraber alışverişe gidiceklerdir …
Usagi: rei..
Rei: hoş geldin usagi.
Usagi:işin bittimi usagi.
Rei: biraz bekle de hazırlanıyım…eee siz mamoruyla ne yaptınız
Usagi: hiiç dondorma yemeye gittik sonra oturduk. Onu çok özlemişim onu görünce bir kez daha anladım bunu
Rei: onu çok seviyorsun dimi.
Usagi: evet..
Rei: aslında sana nasıl dayanıyor anlamıyorum.
Usagi: ne?
Rei: öyle demek istemedim yani usagi hiç büyümeyen bir çocuk gibisin…
Usagi: reiii!!!
Rei: kabul et usagi çocuk gibisin. Büyü biraz artık
Usagi: ama(ağlamaya başlar.)
Rei: usagi en küçük şeyde çocuk gibi ağlamaya başlıyorsun hiç büyümüyorsun.
Usagi: hepiniz böylemi düşünüyorsunuz?
Rei: usagi bizim ne düşündüğümüzün önemi yok hepimiz seni çok seviyoruz sadece artık hepimiz büyüdük hepimiz değişiyoruz bunun farkındayız seninde bunun farkında olman gerekiyor.
Usagi: ben büyüdüğümün farkındayım.
Rei: usagi sen bir prensesin ama hiç öyle davranmıyorsun çocuktan farkın yok .
Usagi:ben kendimi prenses gibi hissetmiyorum ama.
Rei: bu senin bir prenses olduğunu değiştirmez .
Usagi reiye fark ettirmez ama çok üzülmüştür …
Usagi: haklısın …. Ben gidiyorum.
Rei: usagi
Usagi:…..
Rei: alışverişe gidecektik hani ?
Usagi: sen git ben istemiyorum.
Rei: özür dilerim usagi seni kırmak istemedim.
Usagi: hayır kırmadın.
Rei: o zaman..?
Usagi: gelmicem rei?
Rei:(rei usagiyi kırdığını anlar ve fazla üzerine gitmez)tamam o zaman yarın görüşürüz.ben de Minakoyu çağırıyım bari o sever böyle şeyleri.
Usagi: görüşürüz…
Usagi eve gider ve uzun uzun düşünür acaba mamoru da böylemi düşünüyordur onunla sırf prenses olduğu için mi beraber....
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Mamoru: usagiiii?
Usagi: efendim…
Mamoru: ben senin hiçbir zaman değişmeni istemedim canım ben senin her halini seviyorum.
Usagi: mamoru ben prenses olmasaydım veya ay savaşçısı yine beni severmiydin???
Mamoru hiş tereddüt etmeden.
Mamoru: ewet canım..
Usagi: seni çok seviyorum.
Mamoru: bende bitanem… Nereden çıktı şimdi bu?
Usagi: hiç…
Mamoru: ben seni sen olduğun için seviyorum ve sen olduğun için yanındayım ve her zamanda yanında olucam.
Usagi:bende hiçbir zaman seni, bırakmıcam.
Mamoru: usagi ama hala neden değiştiğini söylemedin???
Usagi: ewt canım biraz değiştim ama sadece biraz büyüdüm diyelim oldumu.
Mamoru : demek büyüdün…
Usagi: ewet… hadi biraz dışarı çıkalım
Mamoru: olur….
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 2:23 pm

güzel olmuş tşk..beklediğimize değdi...çok arsız gibi olcem ama yeni bölüm ne zman?
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 548862 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 8475
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 2:24 pm

bu aralar koymayı düşünüyorum fazla beklemicem....
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 7:10 pm

evet kesinlikle harika çabuk koy çabuk yeni bölümü yoksa Evil or Very Mad senin için çok kötü olur
(şaka şaka
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 6:50 pm

yeni bölüm hazır koyuyorum umarım beğenirsiniz
yorumlarınızı bekliyorum... sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 79142
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 6:52 pm

16. bölüm (muhteşem konser….)

Mamoru usaginin değişimi hakkında çok düşünmektedir hele de usaginin “sende değişme mi istemedin mi?”.cümlesini çok düşünüyordu. Bu konu aralarında bir daha açılmaz ama mamoru bu koyu kızlarla da konuşmak ister.kızlar da ise rei dışında usaginın bu değişiminin nedeni merak konusu idi.usaagi kimseye bu konu hakkında acıklama yapmaz reiy’e de hiç kırgın değildir. Çünkü bu değişimi kendisi istemiştir sanki bir nedene ihtiyacı vardı ve bu neden ortaya çıkmıştı…
Yeni bir günn………….
Onu herkes mamorular da toplanır.
Rei:nasılsın mamoru? Usagi sana iyi bakıyormu…
Mamoru: çok iyiyim ama hala yataktan çıkamıyorum.
Minako: neden??
Mamoru: usagiye göre hala iyileşmemişim..
Minako: bu da demek oluyor ki reycim… usagi mmoruya çok iyi bakıyor.
Rei: hiç şüphem yok ondan bilirim usagi nasıl düşkündür mamoruya…
Usagi gelir..
Usagi: ne kaynatıyorsunuz bakalım…
Minako: senin mamoruyla nasıl ilgilendiğini soruyorduk mamoruya oda senin onu yatağa hapsettiğinden yakınıyordu..
Usagi: demek yakınıyordu…
Mamoru: aaaa uğraşmayın benim aşkımla o beni düşündüğü için böyle yapıyor..
Usagi mamorunun yanına oturur mamoru usagi,ye sarılır…
Minako: öhö öhö aile var lütfen yani…
Usagi makota ile birlikte mutfağa gider.
….
Hotaru: biliyor musunuz michirunun konseri var..
Minako: eee ne zaman???
Hotaru: yarın akşam sizde davetlisiniz bu günde konser provası olduğu için gelemedi haruka ve setsunada onunla kaldılar…
Minako: gideriz dimi kızlar.???
Rei: gideriz…. Ami sende gelirsin dimi.
Ami: neden olmasın hem taiki de gelir
Minako: ewet bende yatene söylerim..
Rei: tamam…
Kapı çalar…
Rei: birini bekliyor muydun mamoru?
Mamoru: hayır
Minako: sanırım yatenler geldi.
Rei: onlara ne zaman haber verdin???
Usagi içerden seslenir…
Usagi: ben bakıyorum…
Kapıda……..
Usagi kapıyı acar karşısında Seiya vardır.
Seiya: merhaba usagi..
Usagi: hoş geldiniz…girsenize sizde hoş geldiniz prenses Kakyuu.
Prenses Kakyuu : usagi bana sadece Kakyuu dersen sevinirim.
Usagi: nasıl istersen..
Yaten ve taiki bu durumdan pek hoşlanmazlar.bellide etmezler çünkü prenses ne derse yapmak sorundadırlar.
Seiya yaten taiki ve prenses Kakyuu içeri girerler..usagi tekrar mutfağa gider…
Minako-Ami: hoş geldiniz.
Yaten-taiki : hoş bulduk.
Rei: sizde hoş geldiniz seiya ve prenses Kakyuu.
Kakyuu.: lütfen bana sadece Kakyuu deyin olur mu?.
Rei: peki sen nasıl istersen..
Minako: yaten biz yarın michirunun konserine gidicez sizde gelir misiniz tabi işiniz yoksa.
Yaten: neden olmasın gider miyiz çocuklar.
Seiya: neden olmasın hem prenses de biraz dışarı çıkmış olur geldiğimizden beri pek dışarı çıkmıyorsunuz kendi gezegenimizdeyken sizi sarayda tutmak çok zordu..
Usagi ve Makoto içeri gelirler elleri doludur rei kızlar yardım için onların yanına giderler. usagi ise az önce seiyanın kakyuuya söylediklerini duymuştur buna karşılık oda…
Usagi: belki onu dışarı çıkarıcak centilmen bir erkek bekliyordur.
Kakyuu kızarır…
Rei: neden olmasın usagi… Geldiğinizden beri pek görüşemiyoruz da en azından bizimle olan bağınızı koparmayın olur mu?
Kakyuu: kızlar ben halimden memnunum imkânım oldukça da sizi ziyaret etmeye çalışıyorum.
Usagi herkese ikramlarını verdikten sonra mamorunun yanına oturur.
Seiya : usagi bu aralar herkesi çok şaşırtıyorsun farkındasın değimli???
Minako: ewet usagi başka biri oldun sanki beni de yalnız bıraktın…
Rei: keşke biraz da sen şaşırtsan bizi minakocuğumm olur mu?
Minako reiye dil çıkarır ve herkes onlara güler…
Yaten ewet minako bira sende büyüsen ..
Minako: demek öyle bey fendi bir şikayetiniz mi vardı.
Yaten hayır canım yanlış anladın.
Minako: ben yanlış filan anlamadım sen açık açık bana ….
Usagi: saçmalamayı keser misiniz artık bu kadar küçük bir şey yüzünden tartışmıcaksınız değimli???
Yaten benım tartıştığım filan yok minako uzatıyor.
Minako: ben mi uzatıyorum yeter ama artık…
Usagi: ben ne diyorum…
Minako: tamam tamam ama ben bunun hesabını ayrıca sorarım…
Usagi: ee yarın ne yapıyoruz…
Minako: sizin haberiniz yok değimli.???
Usagi- Makato: neyden?
Rei: siz içeride olduğunuzdan duymadınız sanırım
Usagi: neyi?
Minako: yarın michirunun konseri var hepimiz oraya gidicez .
Usagi: öyle mi? Ne güzel bizde gider miyiz mamoru?
Mamoru: yarın yataktan çıkabilir miyim yani.
Usagi: ewet ..
Mamoru: öyleyse gideriz…
Chıbı usa usagi ve mamoruya ters ters bakar ve oturduğu yerden kalkıp mamorunun yanına oturur.
Mamoru: sen gelmek ister misin chıbı usa?
Chıbı usa: hiç sormıcaksınız sanmıştım.
Usagi: bu ewet demek oluyor değimli..
Chıbı usa : ewet…
Bir süre sonra herkes evlerine dağılır… chıbı usa da herkes gidince uyur…
……..
………
Usagi ve yalnız başlarına oturuyorlardır.
Mamoru: teşekkür ederim usagi.
Usagi: neden.
Mamoru: benim sevgilim olduğun için..
Usagi: nerden çıktı bu şimdi…
Mamoru: günlerdir yanımdan ayrılmıyorsun benimle en iyi şekilde ilgileniyorsun.
Usagi: aslında sana benden daha iyi baka bilecek hemşirelerde vardı da …
Mamoru: benim kıskanç sevgilim…
Usagi:hiç bile seni kıskandığımı da nerden çıkardın?
Mamoru: bilmem kuşlar söylemişlerdi herhalde.
Usagi: sakın o kuşlar kedi olmasın…
Mamoru: bilmem… Benim başım ağrıyor biraz yatsam iyi olur.
Usagi: kaçmak yok Luna anlattı dimi.
Mamoru: ewet ama kızmak yok
Usagi: tamam anlat bakalım sana ne dedi.
Mamoru:Hiç sadece mirandanın geldiği günün akşamı evde olanları anlattı.
Usagi: yaaaa…. İspiyoncu ne olucak eve gidince ben ona gösteririm.
Mamoru: sakın ona bir şey söyleme… o sadece bana gelip seni üzücek bir şey yapmamam konusun da uyardı …
Usagi:…..
Mamoru: o seni çok seviyor ve üzülmeni de hiç istemiyor.
Usagi:…….
Mamoru: ne düşündün senden ayrılıp onunla olacağı mı filan mı.?
Usagi: hayır aklımdan bile böyle bir şey geçmedi.
Mamoru: sakın geçmesin olur mu…seni çok seviyorum..
…………haruka michiru setsuna ve Hotaru……………………….
Setsuna: heyecanlı mısın michiru?
Michiru: ewet biraz.
Haruka: rahat ol bu ilk değil.
Michiru: ewet ama yine de heyecanlanıyorum. Hotaru kızlara haber verdin mi?
Hotaru: ewet hepsi gelecek konsere…
Haruka: mamoru nasılmış?
Hotaru: iyi …
Setsuna: bu aralar usagiye çok dikkat etmeliyiz… düşman onlun peşinde .
Haruka: ne kadar iste sekte ona yakın değiliz. Onu yeterince iyi koruyamıyoruz…
Michiru: kızlar onun yanındalar ama….
Setsuna: ne olursa olsun biz başkayız…
Haruka: setsuna haklı. Ne olursa olsun ona yakın olmalıyız.
:::::::::::::::.konser günü:::::::::::::::::::::
Usagi ve chıbı usa hazırlanmışlardır. Mamoruyu bekliyorlardır. Fazla beklemezler…
Kapı çalar gelen mamorudur kızlar hemen çıkarlar .
Dışarıda..
Mamoru: yine ışıklar saçıyorsunuz prensesim.
Usagi: teşekkür derim prensim sizde çok yakışıklısınız.
Chıbı usa: artık gitsek!
Mamoru: kıskanmayınız küçük hanım. Siz daha güzelsiniz.
Chıbı usa: teşekkür ederim.
Konser salonu……….
Michiru prova yapıyordu.herkes gelmeye başlamıştı.kızlarsa çoktan gelmişti.usagi mamoru ve chıbı usa gelir.michiru kızların geldiğini görünce provasına ara verir ve kızların yanına gelir.
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Michelle20sailor20neptuol0Usagi: başarılar michiru.
Michiru: teşekkür ederim usagi.
Haruka: nasılsın mamoru.?
Mamoru:iyiyim
Michiru: birazdan konser başlıyacak hazırlansam iyi olur.
Minako: tabiî ki keyfine bak
Kızlar yerlerine oturur. Konsere üç ışık ve Kakyuu da gelmiştir. Kakyuu nun içinde bir sıkıntı vardır. Çünkü büyük bir kötü enerji dalması hissetmektedir. Kimseye bir şey söylemez ama reide bunu fark etmiştir. Rahatsız olmaya başlar.
Rei: kızlar, umarım kötü bir şey olmaz.
Ami: ne gibi
Rei: bilmiyorum ama kötü bir his var içimde. Dikkatli olmalıyız.
Makoto:tmm dikkat edelim
Usagi: tmm
Michiru sahneye çıkar konser başlar[URL=http://img88.imageshack.us/my.php?image=nepp20hp21cf5.jpg]sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Nepp20hp21cf5[/
Rei yanılmaz çünkü Mikanji de konserdedir. İyiden iyiye rahatsız olmaya başlayan rei daha fazla dayanamaz ve dışarı çıkar…
Rei:bu da ne burada………(Mikanji yi görür.)
Kızların yanına gider..
Rei: kızlar … kötü bir haberim var.
Usagi: ne oldu?
Rei: Mikanji .. Mikanji burada…
Minako: ne !!! şimdi ne yapacağız…
Haruka : hiçbir şey yapmayacağız.
Minako: ama…
Haruka: bu konser michiru için çok önemli.bu yüzden konserin mahvolmasına izin veremem.
Setsuna: şimdilik bir şey yapmıcaz bize sıra gelmeden harekete geçmemeliyiz.ama usagi sen yinede kızlardan ayrılma Mikanji kimliklerimizi bilmesede bize özelliklede sana zarar veriyor..
Usagi: hı..hı..
….
Birden keman susar.michiru konserine ara verir.mikanji ise zamanın geldiğini düşünür bir anda her taraf kararır ve salondaki herkesin enerjisini almaya başlar mikanji..perdenin arkasında duran haruka ise hemen michiruyu kurtarır dışarı çıkartır.kızlar da karanlıktan yararlanıp hemen dönüşürler.michiru ve haruka kızların yanına gelirler.birden ışıklar tekrar yanar.enerjisi alınan insanlar canavara dönüşürler.
Mikanji “sıra sana da gelicek ay savaşçısı”…”ölüceksi”der gider.kızlar saldırılarını yaparlar.
Sıra ay savaşçısına gelir oda saldırısını gerçekleştirir insanlar normale dönerler ve bayılırlar…
Konserin böyle bitmesine üzülen michiruyu gören usaginin aklına harukanın sözleri aklına gelir “bu konser michiru için çok önemli” usagi birden içinde muhteşem bir güç hisseder ve “gümüş ayın iyileştirici sihri harekete geç” bir den ortama çok tatlı bir ışık saçılır insanlar uyanır. Ama bir değişiklik vardır çünkü kimse ne olduğunu anlamaz hiçbir şey olmamış gibi michiru kanserine tekrar başlar.konser bittiğinde her şey çok güzel herkes de bu sondan çok memnundu.kızlar michirunun yanına giderler..
Minako: çok güzeldi michiru harikaydın.
Michiru teşekkür ederim.(sonra usagiye döner.) teşekkür ederim prenses.
Usagi: ben hiçbir şey yapmadım sen ay savaşçısına teşekkür et.
Herkes güler…..

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 972901 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 972901 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 972901
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 6:59 pm

ya nasıl oldu bilmiyorum iki tane oldu düzeltebilen varsa düzeltinsin yada nasıl yapıcağımı bana söylesin. sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 698473
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 10:07 pm

ben bilmiyorum ama sanırım moderötörler bu işi yapabilir
harika olmuş bölüm bayıldım sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 3341
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 10:39 pm

Razz harika bi bölümdü ellerine sağlık cnm yeni bölümü dört gözle bekliyoruz
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 2:16 pm

ama bu bölüm süperdi yaaa elllerine sağlık cnm..
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 2:32 pm

süper yazmışın canım emeğine sağlık harika olmuşşş
devamını ne zaman gelirr acaba Question Razz albino
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 9:06 pm

arkadaşlar umarım beğenirsiniz

17. bölüm (anne usagi…)

Artık mamoru iyileşmiş hatta staja bile başlamıştı.mikanjinin sözleri aklından çıkmıyor usagiye her an bir şey olucakmış gibi korkuyordu.bu yüzden sık sık onu arıyor.mümkün olduğunca ona fazla zaman ayırmaya çalışıyordu.kızlar da usagiyi yalnız bırakmıyordı.onu koruyorlardı.
Kızların okul çıkışı…………..
Minako: eeee kızlar ne yapıyoruz….
Usagi: ben ewe gidicem mamoru ile buluşucaz.
Ami: tamam o zaman usagi önce seni eve bırakalım.
Usagi: ben giderim kızlar.
Makato: hayır usagi çok dikkatli olmalıyız.
Usagi: tmam .
Seiya:o zaman ben buradan ayrılıyım.
Taiki: neden?
Seiya: eve gitsem iyi olur prenses hem o çok yalnız evden de çıkmıyor en azından bizden biri yanında olsun.
Taiki tamam akşam görüşürüz.
Usagilerin evi…..
Luna: bir yere mi gidiyorsun usagi?
Usagi: ewet mamoru gelecek beraber sinemaya gideceğiz.
Luna: tamam.
Usagi: siz artemisle bir şeyler yapmıyor musun?
Luna: usaaaaggiiiiii ben ne yapıcakmışım onla…hıh…
Usagi: ne kızıyon canım.bir şey mi dedik?
Luna: usgai.
Usagi: tamam tamam seninle uğraşamıycam eee chıbı usa gelmedi mi?
Luna: Hotaru ile beraber.
Usagi: tamam.
Usagi aşağıya indi Mamoruyu beklemeye başladı.
Bayan tsukino:usagi.
Usagi: efendim anne.
Bayan tsukino:bir yere mi gidiyorsun.
Usagi: ewet.
Bayan tsukino:nereye?
Usagi: mamoru ile sinemaya gidicez.
Bayan tsukino:gec kalma usagi.

Kapı çalar.
Usagi kapı açtı gelen mamoruydu.
Mamoru: hazır mısın canım.
Usagi: ewet hadi gidelim.
…………üç ışığın evi…………..
Seiya eve geldi. Kakyuu odasında oturuyordu.seiya Kakyuu nun odasının önüne geldi kapıyı çaldı.
Kakyuu: girin.
Seiya: umarım rahatsız etmedim prenses.
Kakyuu: Hayır seiya lütfen gir.
Seiya. Ben düşündüm de evde çok sıkılmışsınızdır isterseniz dışarı çıkabiliriz.
Kakyuu: bu beni çok mutlu eder. Ne yapıcaz?
Seiya:önce size giyecek bir şeyler almakla başlamalıyız.alışverişe gidelim.
Kakyuu:haklısın.
Beraber çıkarlar. Alışveriş yaptılar. Kakyuu çok yorulmuştu.
Seiya:isterseniz biraz dinlenelim.
Kakyuu:iyi olur.
Birlikte bir kafe de otururlar.
Sinemadan çıkan usagi ile mamoru gezerler. Biraz oturmak için bir kafeye girdiler. bu kafe Kakyuu ile seiyanın oturdukları kafeydi.usagi ile mamoru seiya ile Kakyuu’yu fark etmediler
Ama Kakyuu fark etti.usagi ile mamoru da seiya ile Kakyuu’ nun yanına oturdular.
Usagi: sizi dışarıda görmek ne güzel.
Kakyuu: teşekkür ederim.
Usagi:bir gün hep beraber bir şeyler yapalım.
Kakyuu: neden olmasın… siz nerden geliyorsunuz?
Usagi: biz sinemaya gitmiştik sonrada biraz gezdik.
Biraz daha oturduktan sonra ayrıldılar mamoru usagiyi eve bıraktı..

Sabah
Usagilerin evi………….
Usagi kalkmıştı hazırlanıyordu. Odaya Luna girdi.
Usagi: günaydın Luna.
Luna: günaydın usagi biraz gelir misin?
Usagi: ne oldu.
Luna: bilmiyorum chibi usaya bir baksan iyi olur.
Usagi: neyi var.
Hemen chıbı usanın odasına giderler. chıbı usa yatağında yatıyordur usagi hemen chıbı usayı kontrol etti
Usagi.yanıyor.. Ateşi var hem de çok fazla.
Luna: sakin ol.
Usagi: neden daha önce haber vermedin?
Luna. Onu uyandırmaya çalıştım ama uyanmadı sonra da aklıma sen geldin.
Usagi çok endişelenmişti ne yapacağını bilemiyordu aklına mamoru geldi. Mamoruyu aradı.
Telefonda.
Mamoru. Alo.
Usagi:mamoru?
Mamoru: günaydın usagi bir şey mi oldu canım.
Usagi. Mamoru chıbı usa…… o çok kötü.
Mamoru:sakin ol baştan anlat ne oldu?
Usagi: onun çok ateşi var.hiç hareket etmiyor yanıyor.
Mamoru: sakin ol bu normal o daha çocuk üşütmüş olmalı.
Usagi: anlamıyorsun çok ateşi var.
Mamoru: tamam ben geliyorum.(telefonu kapatır.)
Bu sırada bayan tsukino da kızları uyandırmak için yukarı çıkmıştır. usagiyi odasında göremeyince chıbı usanın odasına gider. usagide ordadır.
Bayan tsukino: usagi. Bir şey mi oldu.
Usagi. Chıbı usa hastalanmış.
Bayan tsukino chıbı usayı kontrol etti.
Bayan tsukino:doktor çağırsak iyi olur.
Usagi: ben çağırdım yani mamoruya haber verdim yolda geliyor.
Bayan tsukino. İyi.ben gerisiyle ilgilenirim.sen okula geç kalma.
Usagi. Ben okula gitmicem chıbı usanın yanında kalıcam.
Bayan tsukino: neden?
Usagi. Onun yanında kalmak istiyorum.
Bayan tsukino: buna gerek yok usagi o çocuk daha hastalanması normal. Sen okula git ben ilgilenirim.
Usagi:onunla kalmak istiyorum.
Bayan tsukino kızının bu hassasiyetini anlamadı ama daha fazla üzerine gitmek te istemedi. Usagi Minakoyu aradı.
Telefonda.
Minako:alo.
Usagi:minako.
Minako: günaydın usagi ne oldu.
Usagi: ben bu gün okula gelmicem.
Minako: neden?
Usagi: chıbı usa hasta onu yalnız bırakmak istemiyorum.
Minako.tamam canım yapabileceğimiz bir şey var mı?
Usagi: hayır teşekkür ederim.
Minako: tamam ben çıkışta kızları alır gelirim.
Minako: görüşürüz.
Kapı çalar kapıya bayan tsukino bakar.gelen mamorudur.
Bayan tsukino. Hoş geldin mamoru
Mamoru: hoş bulduk efendim.
Bayan tsukino mamoruya chıbıusanın odasına kadar eşlik eder.odaya geldiklerinde usagi chıbıusanın yanında oturuyordu.
Usagi: mamoru.
Mamoru: usagi.
Mamoru chıbıusayı muayene etti
Mamoru: bu kadar endişelenmene gerek yok grip olmuş.
Usagi: ama çok ateşi var.
Mamoru: biraz fazla dondurma yemiş. Rahatla biraz ilaçları düzenli kullanırsa çabuk toparlar.
Usagi: tamam sen gidecek misin?
Mamoru: ewet.
Usagi: tamam beraber çıkalım bende chıbıusanın ilaçlarını alırım.
Mamoru: tamam.
Usagi: biraz bekle hazırlanayım.
Usagi hazırlanır beraber çıkarlar.usagi ilaçları alır.
Mamoru: ben gitsem iyi olur.
Usagi: tamam canım görüşürüz.
Mamoru: rahatla biraz sadece üşütmüş sen hasta olacaksın yoksa.
Usagi ewe gider. chıbıusanın başından bir an bile ayrılmıyordur.
Öğlene doğru chıbıusa uyanır gibi oldu ama uyanmadı ateşi hala düşmemişti. chıbıusa uyurken sayıklamaya başladı.
Chıbıusa: anne…….anne….anne….
Usagi: chıbıusa.
Luna: chıbıusa burada mutlu ama annesini çok özlüyor.
Usagi: chıbıusa.
Öğleden sonra…
Hotaru chıbıusayı merak ettiği için onu ziyarete geldi. setsuna da onunla geldi
Hotaru: chıbıusa okula gelmedi de onu merak ettim.
Bayan tsukino: chıbıusa biraz hasta yatıyor.
Hotaru:üşütmüş ateşi var.
Setsuna ve Hotaru chıbıusanın odasına gitti usagi hala chıbıusanın yatağında oturuyordu.
Setsuna: usagi.
Usagi: hoş geldiniz.
Setsuna: nasıl?
Usagi: hala aynı hiçbir değişlik yok.
Bir süre sonra kapı çalar.kızlar gelmiştir.onlarda chıbıusanın odasına gittiler usagi çok endişeli görünüyordu.kızlar onu ilk defa öyle görüyorlardı.
Rei: usagi sen iyi misin?
Usagi: evet.
Rei: chıbıusayı bu kadar düşündüğünü bilmiyordum. Pek anlaşamadığınızda hesaba katarsak seni böyle görmek beni çok şaşırttı.
Luna: ben de bilmiyordum. Sabahtan beri chıbıusanın başından ayrılmadı. Saat başı da ateşini kontrol ediyor.
Usagi: Luna… Yeter.
Kızlar şaşkın şaşkın usagiye bakarken usginin telefonu çaldı. Arayan mamoruydu.
Telefonda.
Usagi: alo.
Mamoru: usagi … chıbıusa nasıl?
Usagi: sabahki gibi hiçbir değişiklik yok ne ateşi düştü nede uyandı.
Mamoru: anladım sakin ol uyanması yakındır.
Usagi: neden hala uyanmadı?
Mamoru: bu normal usagi.
Usagi: anlamıyorum.(ağlamaya başladı.)
Minako: usagi.
Usagi: efendim.
Mamoru: sen ağlıyor musun?
Usagi: ewet.
Mamoru: lütfen ağlama bu kadar büyütecek bir şey yok.
Mamoru: şimdi kapat ben gelince konuşuruz.
Usagi: gelecek misin?
Mamoru: ewet. Görüşürüz.
Usagi: görüşürüz.
Usagi telefonu kapattı oturdu. Çok kötü görünüyordu chıbıusayı çok seviyordu ona karşı çok merhametliydi.

Setsuna:neyse kızlar biz gitsek iyi olur.
Hotaru: neden? Biraz daha kalsak olmaz mı?
Setsuna:yarın geliriz canım
Hotaru:tamam
Setsuna: rahatız olmana gerek yok usagi biz gideriz.
Usagi tamam anlamında başını salladı.
Rei: kızlar bizde gitsek iyi olur.
Usagi: daha yeni geldiniz.
Minako: yine geliriz canım.
Ami: sende biraz dinlen usagi.o daha bir çocuk normal hastalanması.
Makoto: ewet usagi.
Usagi: teşekkür ederim kızlar ama ben iyiyim gerçekten.
Kızlar giderler ama akıllarında usagi ile ilgili soru işaretleri vardı.usagi chıbıusa ya anne şevketiyle yaklaşıyor onunla annesi gibi ilgileniyor hatta onun için bir anne gibi endişeleniyordu.kızlar usagiden böyle bir şey beklemiyorlardı.

yorumlarınızı bekliyorum........
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 9:30 pm

süper olmuş
usagi nin bu davranışlarının arkasından burnuma pis pis kokular geliyo bu işin içinde bi iş vaar Shocked
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 7:38 pm

18 bölüm…(Rüya mı? Kâbus mu?)
Chıbıusa hala uyanmamıştı. usagi onun başında duruyordu. mamoru geldi.
Usagi: hoş geldin.
Mamoru: nasılsın?
Usagi: iyiyim.
Mamoru: biraz dinlen yorma kendini bu kadar.
Usagi: ben iyiyim.
Mamoru chıbıusanın ateşine baktı.
Mamoru: ateşi biraz düşmüş.
Usagi: gerçekten mi?
Mamoru: ewt. Uyanması yakındır.
Mamoru usagi sarıldı.
Mamoru: onu bende düşünüyorum fazla tepki veriyorsun. Annesi sen değilsin.
Usagi: neden böyle yaptığımı bilmiyorum ona bir şey olmasından korkuyorum.bana emanet onu koruyamamaktan korkuyorum.
Mamoru: onu beraber koruyacağız.
Usagi:hı..hı..
Usagi ile mamoru böyle konuşurken odaya aniden bayan tsukino girdi. Ne yapacaklarını şaşırdılar ama çabuk toparladılar.
Mamoru: ben gitsem iyi olur. chıbıusa da uyanır zaten.
Usagi: tamam ben seni geçeriyim.
Usagi ile mamoru odadan çıkınca bayan tsukino güldü konuşmaları duymamıştı.
Usagi: yarın görüşürüz
Mamoru: görüşürüz canım bir şey olursa hemen beni ara.
Usagi tekrar yukarı çıktı annesi yoktu chıbıusanın yanına gitti. chıbıusa da uyanıyordu.
Usagi:chıbıusa..
Cbıhıusa: usagi…
Usagi: sonunda canım iyi misin?
Chıbıusa: boğazım acıyor. Bir ben çok açım…
Usagi: tamam canım sen yat ben sana yiyecek bir şeyler getiriyim.
Usagi odadan çıktı. Luna hemen chıbıusanın yanına gitti.
Luna: chıbıusa nasılsın?
Chıbıusa: biraz boğazım acıyor. Çok yorgunum.
Luna: usagiyi ne kadar endişelendirdiğini biliyor musun?
Chıbıusa: nasıl? Neden?
Luna: sabahtan beri başından ayrılmadı.
Chıbıusa:…
Usagi odaya girdi elinde bir tepsi var chıbıusanın yanına geldi tepsiyi kucağına koydu.
Usagi: yiyebilecek misin?
Chıbıusa: şey…
Chıbıusa annesini çok özlemişti usagi ona aynı annesi gibi bakıyordu. Aklına annesinin hasta olduğu zaman onu kendi eliyle yemek yedirmesi geldi.
Chıbıusa: sen yedirir misin?
Usagi hiç tereddüt etmeden chıbıusa ya yemeğini yedirdi. Chıbıusa çok mutlu olmuştu sıra ilaçlara geldi. chıbıusa içmek istemedi ama usagi chıbıusa ya ilaçlarını da içirdi chıbıusa tekrar uykuya daldı usagi o gece chıbıusanın odasında yattı geç saatlere kadar başında durmuş sonrada uyuya kalmıştı.
Sabah olduğunda usagi yorgunluktan uyanamadı chıbıusa kalktı usagi onun hareketlenmesinden hemen uyandı.
Usagi: chıbıusa? Uyandın mı?
Chıbıusa: ewet.
Usagi: daha iyileşmedin. Yatağından çıkma.
Chıbıusa: ama ben çok sıkıldım okula gitmek istiyorum.
Usagi: olmaz chıbıusa. Bugün de dinleneceksin.
Chıbıusa: yaaa.
Usagi: hayır konu kapanmıştır.
Usagi odadan çıkıp odasına gitti üzerini değiştirdi bugün okula gitmeliydi.
Aşağıya indi annesi kahvaltı hazırlıyordu.
Usagi: günaydın.
Bayan tsukino: günaydın usagi.
Usagi: chıbıusa bugünde yatacak kesinlikle yatağından çıkmasın.
Bayan tsukino: tamam usagi
Usagi hemen chıbıusa için bir tepsi hazırladı yukarı çıktı tepsiyle chıbıusanın odasına girdi.
Usagi: chıbıusa kahvaltını yaptıktan sonra ilaçlarını düzgünce al… Luna dikkat et yoksa sana sorarım.
Luna: tamam.
Chıbıusa: of ya…
Usagi aşağıya iner çantasını alır çıkar yolda ise chıbıusayı düşünüyordu.yolda minakoyla karşılaştı.
Minako:günaydın usagi.
Usagi:..
Minako:hey orda kimse var mı?
Usagi:efendim. Günaydın minako.
Minako:günaydın.ne bu halin Chıbıusa iyi mi?
Usagi:evet bugün daha iyi.
Minako:usagi?
Usagi:efendim.
Minako:dün …
Usagi:minako dünle ilgili konuşmak istemiyorum sadece Chıbıusa bir şey olmasını istemiyor.
Minako. Usagi…
Okula gelirler.sınıfta.
Seiya yaten taiki gelmişlerdir.
Seiya: günaydın usagi..
Usagi:günaydın seiya.
Yaten günaydın minako.
Minako. Günaydın canım.
Kapıda ami görünür.
Ami: günaydın.
Kızlar: günaydın ami.
Taiki: günaydın.
Ders başlar…
Juban hastanesi.
Mamoru tek başına oturuyordu. Yanına miranda geldi.
Miranda:günaydın.
Mamoru:günaydın.
Miranda:kız arkadaşın nasıl?
Mamoru: neden sordun?
Miranda: hiç.
Mamoru: iyi.
Kızların okul çıkışı
Minako:usagi biz kafeye gidiyoruz rei de orda sende gelsene.
Usagi: Chıbıusa evde.hem…
Minako:hadi biraz.
Usagi:tamam.
Hep beraber kafeye giderler reide ordadır.
Rei:buradayım kızlar.
Minako:rei..
Hepbirlikte otururlar.
Seiya: yarın hep beraber bir şeyler yapalım.
Yaten ewet.
Minako:fikri olan.
Rei:usagi nerdersin yarın hep beraber bir şeyler yapalım mı?
Usagi:…
Rei: usagi..
Usagi: ben gitsem iyi olur kendimi iyi hissetmiyorum.
Ami: neyin var usagi.
Usagi: bir şey yok kızlar sadece içinde kötü bir his var.
Makoto: ben seni eve götüreyim usagi.
Usgai: tamam.
Yolda yürürler.usaginin birden başına ağrı saplanır.yere düşerken makoto onu tutar.
Makoto:usagi iyi misin?
Usagi: ewet biraz başım ağrıyor.
Makoto:bana tutun.
Usagi:sanırım yürüyebilirim.
Eve gelirler
Usagi: teşekkür ederim makoto.
Makoto: önemli değil.
Usagi içeri girer hemen odasına çıkar yatağına yatar.
Luna usagini odasının önüne gelir içeri girmek ister ama kapı kilitlidir.chıbıusanın yanına döner.
Chıbıusa: ne oldu?
Luna: bilmiyorum.
Chıbıusa: yatağından çıkar usaginin odasının önüne gelir.
Chıbıusa: usagi…
Usagi:uyumak istiyorum Chıbıusa.
Chıbıusa:tamam.
Chıbıusa odasına geri döndü.
Usagi uyu kaldı.akşam olmuştu Chıbıusa aşağıya inmiş televizyon izliyordu.bayan tsukinoda akşam yemeği için masayı hazırlıyordu.
Usagi:hayırrrrrrrrrrr…….!!!!!!
Birden uyandı….
Usagi:bu da neydi.rüya…..
Usagi üzerini değiştirdi aşağıya indi.hala gördüğü rüyanın etkisindeydi.
Yemekten sonra tekrar odasına çıktı Chıbıusa onu bekliyordu.
Usagi:bir şey mi oldu?
Chıbıusa: hiç seni merak etimde.
Usagi:ben iyiyim sende git yat.
Chıbıusa odadan çıktı.usagi yine kapısını kiritledi.chıbıusa hemem aşağıya indi mamoruyu arardı.
Tefonda.
Mamoru:alo.
Chıbıusa:mamoru
Mamoru:Chıbıusa .
Chıbıusa:mamoru usagi o geldiğinden beri çok kötü.
Mamoru:nesi var?
Chıbıusa: bilmiyorum yine odasınada kapıyıda kilitledi.
Mamoru:tamam cnım hjadi sende fazla ayakta durma git yat.
Chıbıusa:tamam iyi akşamlar.
Mamoru:iyi akşamlar.
Mamoru telefonu kapattı usagiyi düşünmeye başladı.onu aradı.
Usagi odasında oturuyordu cep telefonu çalmaya başladı.usagi telefonu açmadı.
Sabah…
Usagi uyanmış üzerini de giymişti.aşağı indi tek kelime etmeden çıktı.
Mamoru dışarıda usagiyi bekliyordu.
Usagi:mamoru…
Mamoru:günaydın usagi.
Usagi:geliceğini bilmiyordum.
Mamoru:usagi. Akşam telefonu neden açmadın.
Usagi:şey..
Mamoru:bir şeymi var usagi .
Usagi:ben dün bir rüya gördüm.
Mamoru: ne gördün.
Usagi:kraliçe serenity yi gördüm bana daha fazla dayanıcak gücünün kalmadığı ona yardım etmemi söyledi.bende ona nasıl dedim ama….
Mamoru:ne oldu usagi?
Usagi: ama bir şey söyliyemeden öldü.
Mamoru:ne??
Usagi: ewet bu gece birkaç kez daha gördüm bu rüyayı.hep benden yardım istiyordu.
Mamoru: korkma hiçbir şey olmıcak.
Usagi mamoruya sarıldı.
Mamoru: dün kızlar beni aradı bir şeyler yapalım diye sana sormuşlar ama bir şey söylememişsin.
Usagi: ewet …
Mamoru: gel.
Usagi: nereye?
Mamoru: kızların yanına..
Usagi: ne yapıcaz orda.
Mamoru: hadi ama.
Kızlar makotolarda toplanmışlardı seiya yaten taiki ve kakyuuda ordaydı.kapı çaldı.makoto kapıya baktı.gelenler usagi ile mamoruydu.
Makoto: geldiniz mi?
Mamoru:ewet.
Makoto:girsenize.
İçeri girdiler.
Rei:usagi nasılsın?
Usagi:iyiyim.
Seiya herkez geldiğine göre çıkabiliz.
Usagi:nereye?
Rei.lunaparka. Sen çoks seversin.
Usagi: ewet hadi çıkalım.
Hep beraber lunaparka gittiler her şey çok güzeldi usagi de biraz rahatlamıştı.
Ama bir süprizde mikanji yapıcaktı oda paktaydı.ve onları izliyordu.
Usagi:çok güzel di her şey için teşekkür erdim.
Minako:hadi dondurma yiyelim.
Usagi:ewet.
Mamoru ise usagiyi izliyordu sanki eski usagi geri dönmüştü onu özlemişti.
Herkes parkta ağaç altında oturmuş dondurmasını yiyordu.
Mikanji: umarım rahatınızı bozmadım.
Usagi: mikanji.
Mikanji:ewet prenses…

yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim........
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Left_bar_bleue756 / 999756 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 9:50 pm

zararsız melek demiş ki:
ya nasıl oldu bilmiyorum iki tane oldu düzeltebilen varsa düzeltinsin yada nasıl yapıcağımı bana söylesin. sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 6 698473

düzeltildi Wink bu tarz durumlarda yöneticilerimizden birine öm atabilirsiniz=)

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)
6 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia