Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)

+11
angel of dark
hotaru_chan
ay ın şarkısı
VENUS PRINCESS
AMİ-CHAN
gümüş_ay_prensesi
Moon princess
PrensesMars
KARAMELEK
usagi ile momoro
zararsız melek
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

sizce deval etmelimiyim
evet
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Vote_lcap88%sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Vote_rcap
 88% [ 15 ]
hayır
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Vote_lcap12%sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
Toplam Oylar : 17

YazarMesaj
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Devame12

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Left_bar_bleue0 / 100 / 10sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 8:19 am

angel of dark demiş ki:
merak etme.ben takipçinim.yalnız değilsin. Smile

teşekkür ederim.
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Devame12

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Left_bar_bleue0 / 100 / 10sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 5:17 pm

48. bölüm.

Maturo: sakın abi sakın bir adım dahi atma yoksa seni, öldürürümç kız bizimle gelecek ve ben kaosa senin bu yaptığından bahsetmeyeceğim.
Mikanji: umurumda değil ne yaparsan yap asla ama asla onu sana vermeyeceğim.
Haima ise hem korkuyor hem de olanlara bir anlam veremiyordu. mikanjiye bakıyordu. Mikanji orada ki kişi ile tartışıyordu.
Birden büyük bir patlama oldu ve mikanji haimanın ayaklarının dibine düştü. Haima canacarın kollarında acağıya baktı.
Haima: mikanji. Maikaji.
Maturo yanlarına geldi.
Maturo: san söylemiştim abi sen artık bana engel olamazsın ve beni uğraştırma.
Mikanji zorda olsa ayğa katlı. Maturo olması gerekenin çok çok üzerinde bir güçe sahipti. Mikanji ise ayaklarıonın üzerinde zor duruyordu.
Moturo: abi sana tekrar söylüyorum seni öldürmek istemiyor kızı da alalım beraber gidelim.
Mikanji: asla.
Maturo: sen bilirsin abi.
Maturo tam bir saldırı yapıyordudu bir gül onu durdurdu. simokinli şövalye ve ayşavaşcısı geldi.
Ay savaşcısı: masum insanların canlarını yakmak bir suçtur bunu kimse sana öğretmedimi.
Maturo: ooooo kimler takıldı bize ben tam eksik bir şeyler var diye düşünüyordum.
Ay savascısı: seni cezalandırmaya geldim.
Maturo: biliyormusun bu sözlerin beni çok eğlendiriyor.
Ay savascısı: tamam o zaman biraz eğlenelim.
Simokinli şovalye: ay savascısı.
Ay savascısı: merak etme ne yapmam gerektiğini biliyorum ben onu oyalıcam sende haima ile mikanjiyi kurtar.
Maturo: canavar zigor. Sakın kızı elinden kaçırayım deme.

Haima şaşkın şaşkın olanları izliyordu. Mikanji tükenmiş bir halde onu korumaya çalışyordu onlara saldıran kişi anlaşıldığı üzere mikanjinin kardeşiydi. Ve şimdi ve başkaları onları kutarmaya gelmişti. Kafası allak bullak olmuştu. Nasıl bir yere geldiğini düşünüyordu ve mikanji bütün bu olayların içinde… Kim di mikanji. Birden aslında onun hakkında hiçbir şey bilmdiğini fark etti. Hiç onunla bu konuda konuşmamışlardı. Ne zaman sorsa başka bir konuya geçiş yaparlardı. Mikanji hiç bu konuda konuşturmuyordu onu.
Ay savascısı isteği gibi maturonun dikkatini üzerinde toplamıştı. Şimdi sıra onu buradan biraz uzaklaştırmaktaydı. Her zaman ki gibi ilk saldırı maturodan geldi ay savaşcısı bu saldırıyı kolaylıkla atlattı. Maturoya saldırmıyordu daima savunma halini koruyordu.
Maturo: ay savascısı artık daha güçlüyüm. Seni yenebilirim.
Ay savascısı: öyle mi? dene bakalım.
Ay savascısı ne yapacağını buldu. Maturoya saldırdı bu hafif bir saldırıydı. Maturo bundan kurtuldu ve saldırdı işte başarmıştı ay savaşcısı maturonun tüm dükkatini dağıtmıştı.
Simokinli şovalye ise fırsatını bulur bulmaz mikanjinin yanına gitti.
Simokinli şovalye: iyimisin.
Mikanji: ben iyiyim haimayı kurtarmalıyız. Bu canavarı bilmiyorum yeni olmalı.
Simokinli şovalye: tamam şimdi hallederiz ben canarın dikkatini dağıtayım sende haimayı kurtar.
Ay savaşcısı ve maturo fazla uzaklaşmamışlardı sesleri duyuluyor.
Simokinli şovalye haimaya dikkat ederek canavara saldırdı. Üst üste birkaç saldırıdan sonra sonunda canavar haimayı bıraktı ve mamoruya saldırdı. Mikanji hemen haimayının yanına gitti.
Mikanji: gitmeliyiz.
Haima: ama ama onlar. Hem neler oluyor böyle.
Mikanji: haima ne olur daha fazla burada durmayalım senin için.
Haima: eğer bir şeyler söylemezsen hiçbir yere gitmiyorum hem o ikisini yardıma ihtiyacı var.
Mikanji: şurdan gidelim sana her şeyi anlatıcam ama gidelim. Onlar başlarının çaresine bakabiliriler merak etme.
Haima: onları tanıyor musun?
Mikanji: ewet hadi.
Mikanji haima ile birlikte hemen araya bindi ve uzaklaşmaya başladılar. Canavar bunu gördüğünde simokinli şovalye ona saldırdı ve biraz olsun etkisiz hale getirdi. Ay savascısı mikanji ile haimanın uzaklaştığı görünce rahatladı. Maturoya saldırmayı bıraktı. Maturo saldırıyı kesti ve canavara baktı. Mikanji ve kız oratada yoktu. Maturo çılgına döndü.
Aysavaşcısı hemen simokinli şovalyenin yanına geldi.
Ay savascısı: iyi misin?
Simokinli şovalye: ewet sen nasılsın?
Ay savascısı: bende iyiyim.
Maturo: demek bana oyun oynadınız. Ama bunu sizi çok kötü ödeticem. Canavar zigor gidelim.
Canavar ve maturo ortadan kayboldular.
Haima iye mikanji baya uzaklaşmışlardı. Sonunda durdular.
Haima: seni dinliyorum.
Makinji: haima bunu sana anlatmak istedim ama nasıl anlatamağımı bilemedim. Lütfen beni affet.
Haima: seni anlamıyorum bütün bunlar nedir acıkla.
Mikanji: gördüğün kişi kardeşim. Karanlığın savaşcısı Kaosa hizmet ediyor. Bir zamanlar bende onun savaşcısıydım ama seni tanıdığım zamandan beri artık onun için savaşmıyorum. Seni koruyabilmek için.
Haima şaşkın şaşkın mikanjiyi dinliyordu.
Mikanji: sana masal anlatmıyorum haima bu çok ciddi bir mesele senin hayatın tehlikede.
Haima: anlamıyorum.
Mikanji: orada bir canavar vardı haima onu sende gördün.
Haima: bu yüzden anlamıyorum bütün bunlar ne anlama geliyor.
Mikanji: haima sen karanlığın savaşcısının aradağı kızsın senin bedenine ihtiyacı.
Haima: neeeeeeeeee?
Mikanji: sonunda bir tepki verdin.
Haima: bütün bunlar… Sen… Peki, orada gördüğümüz kişiler kimdi?
Mikanji: yaşadığın dünyada uzun zamandır savaşlar yaşanıyor ama insanların bundan haberi yok hiçbir şekilde insanlığa hissettirilmiyor.
Haima: onlar beni tanıyorlar dimi.
Mikanji: o an orada olmaları tamamen tesadüftü sanırım. Bizi takip ettilerini zannetmiyorum. Ama iyi ki oradalardı yoksa ben seni koruyamazdım. Kaos maturoya daha fazla güç vermiş. Son savaşta olanlardan sonra…
Mikanjinin arabasının yanına bir araba yaklaşır. İçeridekiler usagi ile mamorudur.
Mamoru: sonunda sizi bulduk.
Haima: onlardı.
Haima abradan idi. Arkasında mikanji. usagi ile mamoruda indiler.
Haima: orada kiş diğer iki savaşçı sizdiniz değil mi?
Usagi: anlattın mı ona.
Mikanji: bir kısmını biliyor.
Usagi: asla korkmanı istemiyorum haima hepimiz seni koruyoruz.
Usagi cebinden haimanın telefonunu çıkarttı ve ona uzattı. Haima telefonu aldı.
Usagi: bende kalmış.
Haima: aa evet… Sizler nesiniz.
Usagi: bizler gezegen savaşcılarıyız haima bu dünyayı kötü güçlere karşı koruyoruz.
Mikanji maturonun saldırılarından derin darbe almıştı daha fazla dayanamadı ve yere yığıldı.
Haima: mikanji…
Mamoru hemen mikanjiyi kaldırdı ve kontrol etti.
Mamoru: hemen hastaneye gitmeliyiz.
Mamoru mikanjiyi arabaya taşıdı. Usagi ile haimada arabaya bindiler.

Karanlık…
Kaos: yine mi başarısız oldun.
Maturo: affedin efendim. Mikanji bize ihanetti. Ve prenses her zaman olduğu gibi yine karşıma çıktı ve bütün planı alt üst etti.
Kaos: anladım anladım. Sana son bir şans.
Maturo: emredin efendim.
Kaos: mikanjiyi bul ve yok et. Kızıda buraya getir.
Maturo: emredersiniz efendim.
Maturo çok iyi bir plan yapması gerektiğini biliyordu. Karşısına çıkacak engelleride tanıyordu. Ama bu son şansıydı bunu bu sefer başarmak zorundaydı ne olursa olsun mikanjiyi öldürmeliydi.

Mamoru usagi ve haima ameliyathanenin önünde bekliyorlardı. Mikanjinin durumu ağırdı ve doktorlar onu hemen ameliyata almıştı. haima ağlıyordu usagi onun yanında onu teselli etmeye çalışıyordu mamoru ise kapının önünde bekliyordu.
Mamoru: neden bu kadar uzun sürdü anlamdım.
Haima: bir terslik mi var.
Mamoru: hayır hayır.
Usagi: sakin ol canım lütfen.

Bayan tsukino Amy aramış ve hangi arkadaşlarının kaza geçirdiğini öğrenmek istemişti. Amy hiçbir şey bilmediği için şaşırdı. Hemen diğer kızlara haber verdi ve hastanenin önünde buluştular. Kızlar usagi ve mamoruyu görünce rahat bir nefes aldılar.
Rei: siz iyiyseniz kim yaralandı.
Kızlar haimayı fark etmemişlerdi ileride haimayı görünce anladılar. Usagi ile mamoru kızloara her şeyi anlattılar.
Makoto: bizde size bir şey oldu sandık.
Makoto haimanın yanına gitti. Ağlamaktan harap olmuştu haima. Haima makotoya sarıldı.
Minako: bizi biliyor mu peki.
Usagi: tahmin ediyordur ama şuan bunu düşünecek halde değil.

Sonunda ameliyathaneden biri çıktı mamoru yanına gitti.
Doktor: arkadaşınızın durumu şu an iyi kendine gelmesşi biraz zaman alabilir. Şimdi yoğun bakıma alcağız.
Haima: onu görebilirmiyim.
Doktor: şimdi olmaz.
Haima: lütfen biraz.
Doktor: olmaz hanım efendi.
Doktor gitti.
Mamoru: sakin ol haima bak durumu iyiymiş.
Amy: peki şimdi ne yapacağız.
Haima: ben burada kalıyorum. Uyanmasını beklicem.
Mamoru: hayır haima sen gitmelisin ailen seni merak etmiştir zaten. Muhtemelen bu gece uyanmayacak.
Haima: hayır gitmicem.
Usagi: canım gitmek zorundasın bunu ailene açıklayamazsın.
Haima: ewet ama ya ona bir şey olursa.
Usagi: ona hiçbir şey olmayak. Şimdi eve gidiyorsun. Kızlar sizde gidin haimayı da evine bırakın.
Rei: tamam ya siz.
Mamoru: usagi sende gitsen canım. Ben burada kalırım.
Usagi: asla seni burada yalnız bırakamam.
Amy: tamam o zaman biz gidelim.
Minako: kendinize dikkat edin.
Usagi: tamam canım. Sizde dikkatli olun.
Kızlar gitti usagi mamorunun yanına gitti. Birbirlerine srıldılar.

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 972901 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 972901
ay ın şarkısı
Acemi üye
Acemi üye

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon -Tuxedo Kamen alukart obaru

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:38 pm

[i]her okudugumda hayrankaldım vala sana hem meraklanma elinde sonunda bir şekilde takipderim bende seni öyle iyi yazıyorsun ki sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 82237
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 6:23 pm

yeniden yazmaya başladım yakın zamanda yeni bölümleri koymaya başlayacağım.
ay ın şarkısı
Acemi üye
Acemi üye

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon -Tuxedo Kamen alukart obaru

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 11:16 pm

flower umarım kısa zamnda gelir bölümler
Ay savaşçısı
yeni üye
yeni üye

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi tsukino

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 12:56 pm

Bölümlerin hepsini okudum.Harika ama neden yeni bölümleri koymuyorsun? Devamını çooooook merak ediyorum Crying or Very sad
ay savaşçısı aşkı
yeni üye
yeni üye

Kadın
Favori Karakteriniz : ay savaşçısı,usagi

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Kas. 16, 2012 8:09 pm

yeni katılıyorum ama senin baştan sona bütün yazdıklarını okudum şimdiye kadar gördüğüm en iyi yazarlardansın ve yazıya devam etmeni istiyorum bunu çok istiyoırummmmmmmmmmmmmmmmmmm sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 783484 study
usagi_mamoru
yeni üye
yeni üye
usagi_mamoru

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 8:54 pm

bölümlerin hepsi çok güzel umarım biran önce yenileri gelir sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 972901 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 8475
sailormercury
yeni üye
yeni üye

Kadın
Favori Karakteriniz : merkür savaşçısı

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Ami Muzino
Gücü: aklın ve suyun savaşçısı
Krallığı: merkür krallığı

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi Ocak 06, 2014 5:54 pm

Herkese Merhaba :)Aranıza yeni katıldım ama Ay Savaşçısı Sevgim Büyük.Bu hikayenin tüm bölümlerini okudum ve yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum.bende bir sezon yazıyorum.yakında yayınlamaya başlayacağım.yazmaya devam et.emeğine sağlık..

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)
10 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia