Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak
 
SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 
 

 Bölüm:190 Gerçek ortaya çıktı,seiyanın geçmişi....

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
avatar

Kadın
Kayıt tarihi : 05/12/08
Mesaj Sayısı : 280
Yaş : 27
Nerden : tekirdağ
Favori Karakteriniz :

Puan :
50 / 99950 / 999

Ceza Puanı :
0 / 100 / 10


Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Bölüm:190 Gerçek ortaya çıktı,seiyanın geçmişi....   Cuma Ara. 12, 2008 2:05 pm


Bölüm:190
Gerçek ortaya çıktı,seiya’nın geçmişi

Haruka, Michiru ve Setsuna , Yaten ve Taikiyi çağırmışlardır. Yaten, kızlara neden buraya çağırıldıklarını sorar.Ardından ay bulutların arkasından yok olur ve heryer kararır bulutlar gittiğinde kızlar gezegen savaşçılarına dönüşürler. Uranüs savaşçısı, “Ne oldu şaşırmış gibisiniz” der.Yaten de “Sizinde gezegen savaşçısı olduğunuzu tahmin ediyorduk zaten” diye karşılık verir.Sonra Plüton savaşçısı “biz bu gezegeni uzaydan gelen yabancı düşmanlardan korumakla görevliyiz” Neptün savaşçısı da hemen arkasından “Bize verilen görev bu” Uranüs “Düşmanı Usagi’den uzak tutarız.Ay savaşçısından yani “der bu sırada bir dizi bulut yine ayı kapatır ve ay yeniden parıldadığında Yaten ve Taikide dönüşüm geçirmiştir.kurucu savaşçı, “Ondan uzak durmayı bizde istiyoruz.Son günlerde çok sıkıcı olmaya başladı.”hekim savaşçı hemen arkasındanda “ama kendi görevimizi yerine getirmemizde yardım ettiği sürece onu yedekte tutabiliriz” diye söyledi. Uranüs savaşçısı da “o zaman birinin size haddinizi bildirmesi lazım” cümlesini sinirli bir şekilde söyledi ama kurucu savaşçı çok küstahça “çok şaşırdım aynı şeyi bende size söyleyecektim” dedi.Tam savaşmaya başlayacaklardı ki Seiya “tamam bu kadar yeter istediğiniz gibi olsun ne Usagi ile nede ay savaşçısıyla bir daha görüşmeyeceğim” dedi

Ertesi gün Usagi dersteyken geçen gün Seiya’nın kendisini kurtardığını düşünüyordu.Çünkü seiya çok kötü yaralanmıştı ve kızlar onlarla görüşmasini istemiyordu. Usagide, Seiyanın durumunun nasıl olduğunu merak ediyordu.Zil çaldı ve okul dağılırken Usagi, ami ve makoto beraber gidiyorlardı . ami,Usagi’nin moralinin bozuk olduğunu anliyınca bizm “pastacı bugün menüsünü değiştirdi.”dedi.makotoda “aa evet hadi pastacıya gidelim Usagi” diye söyledi. Ama usagi sanki onları dinlemiyormuş gibi sadece “hıhı” diyordu. Arkadan koşarak Minako “usagi, usagi, yıldız ışıkları artık burada çalışma yapıyormuş bu numaradan öğrenebilirsin” ve usagi birden mutlu olur ve Minako’nun verdiği numarayı arar. Usagi telefon açıldığında “şey seiya’nın durumunu soracaktım da” karşıdaki seste “seiya iyi onun durumunu düşünüp kendini yorma “der usagi de “ şey bi dakika onunla yüz yüze görüşüp özür dilemek istiyorum da. Yani bugün konuşacaktım ama okula gelmedi izin verirseniz birazdan orda olurum” dedi karşıdaki seste ” gel ama Seiya’yla görüşemezsin” dedi.Ardından Taikinin, usagiyle konuştuğunu anlayınca Yaten,“buraya gelemezsin seiya senin yüzünden yaralandı seiya iyi bir daha arama ” dedi ve telefonu kapadı.sonra kızlar Usagiyi avutmak için boş ver Usagi iyileşince görüşürsünüz demeye başladılar. fakat Haruka geldi ve “seiya seninle bir daha görüşmeyecek bize öyle söyledi” Usagi üzgün bir şekilde “seiya’yla konuştunuz mu?” ”evet” dedi michiru . Usagi de biraz kızarak “onlara ne söylediniz?”.Haruka soruya cevap vermedi ama onlardan uzak durması gerektiğini söyledi Usagi “bağırarak karışmaya hakkınız yoktu” dedi. Haruka “ sana daha öncede söyledik usagi onlar dünyaya dış uzaydan gelmiş yabancılar” Usagide karşılık olarak biliyorum onlarda bizim gibi gezegen savaşçıları” diye yanıt verdi. Setsuna da onların düşman savaşçıları olduğunu söyledi. Michiruda” Görmüyor musun bu sefer savaş gezegen savaşçıları arasında dikkatli olmak zorundasın Haruka “evet gezegenimizi korumaya çalışıyoruz yabancılara güvenemeyiz dedi” setsuna anlayışlı olmalsı gerektiğini söyledi. Usagi de “ama ben seiya yı iyi tanırım o düşman değil problem neyse onu konuşarak hallede biliriz” dedi ve koşarak uzaklaştı. Ardından luna “usagi” diye seslendi ve arkasından gitti…

O sırada Kuzu Nyanko tırnağını törpülerken yanına Akane Karasuma kızgın bir şekilde geldi ve Kuzu Nyanko “ ne oldu? Kızmışsın.Yeni hedefi tespit ettin mi” Dedi. Akane Karasuma da karşılık olarak “hayır bundan böyle işime karışma” dedi . Kuzu Nyanko da” peki mümkün olsa karışmam zaten, senin çalışma saatlerin benimkiyle hiç uymuyor. Ben sadece sana yardım etmeye çalışıyordum”. Akane kızgın bir şekilde “ne dedin!” Kuzu Nyanko da “ neyse sana iyi çalışmalar hayatım” diyerek gitti. Akane”hıh sen görürsün gerçek yıldız tohumunu bu seferde bulamazsam asla bulamam .zavallı mavi kanat oyun parkını hep çok severdi” dedi ve Kuzu Nyanko‘nın bıraktığı dergiye bakarken birini gördü ve onun yıldız tohumunu almayı düşündü.

Usagi kızların yanından ayrıldıktan sonra eve gitti ve Luna da arkasından geldi.Luna “Usagi” diye seslendi. Usagi de “söyle Luna sence yanlışımı düşünüyorum” dedi . Luna “hayır bence düşündüklerin hiçte yanlış değil dorusu ama yinede Haruka, Michiru ,Setsuna’nın söylediklerini doğru anlamalısın gezegen savaşçısı olarak çok önemli sorumlulukların var” dedi .Usagi umutsuz bir şekilde “biliyorum peki Seiya’yla bir daha görüşmeyeceğim” dedi.O sırada telefon çaldı ve ikisi de şaşırdı.Usagi telefonu açtı ve Seiya “Usagi bu gece megalapolis te konserimiz var şarkımı dinlemeni istiyorum. Dolunay surat oraya gelince sana her şeyi anlatacağım” dedi telefonu kapattı. Luna “ Usagi arayan Seiyaydı dimi” “evet, bu akşamki konsere çağırdı” Luna düşündü düşündü ve Usagiye gidebileceğini söyledi. Usagi çok mutlu oldu.

Usagi akşam olunca bilet almak için gitti ama bütün biletler bitmişti ve konser başlamak üzereydi. Usagi arkasını döndüğün de lunaparktaki dönen koltukları gördü.. ve evet işte konser başlamıştı Seiya etrafına baktı ama bir anda Usagi yi göremedi ama sonra yukarı baktığında dönen koltuklarda olduğunu fark etti ve Seiya şarkıdaki mesajı Usagi ye vermeye başladı.Usagi ye galaksiya diye birinin galaksi deki tüm yıldızların ve gezegenlerin yıldız ışıklarını aldığını ve herkesi yok ettiğini açıkladı. tek bir umutları olduklarını söyledi onunda prensesleri olduğunu ve onun galaksiyanın şerrinden kaçıp dünyaya geldiğini onlarında prensesin peşinden prensesi bulmak için dünyaya geldiklerini anlattı.Usagi ye mesajını alıp almadığını sordu ve Seiya o anda fenalaşıp bayıldı.

Sonra parkın genel müdürü Seiya’nın sahnede bayıldığını duydu. O anda yanına Akane geldi. Müdür ise kartvizitini sordu Akane ise işte kartvizitim ginga televizyonundan Akane Karasuma dedi.Müdür ise acil bir çağrı aldığını söyleyerek gitmeye çalıştı. Fakat Akane, müdürün yıldız tohumunu çıkardı.Ancak buda doğru yıldız tohumu değildi bu sırada tabi müdür de canavara dönüştü.

O sırada Seiya geçen gün Harukaya söylediklerini düşünüyordu ve ardından Usagiyi özlediğini söyledi. Usagi,Seiya diye seslenerek Seiya’nın yanına gitti. Fakat oda ne yıldız tohumu çıkartılmış olan müdür Usagi ile Seiya’nın yanına geldi. Usagi de seiyaya bu halde savaşamayacağını onu kendi halledebileceğini söyledi ve “ölümsüz ay harekete geç” diyerek dönüşüm geçirdi.Canavar ise Usagiye saldırmaya başladı.Usagi hemen bir şey yapması gerektiğini düşünürken canavar yeniden Ay savaşçısına saldırdı ve tam Ay savaşçısı yaralanıyordu ki Uranüs savaşçısı engel oldu ve Haruka ”ben göklerin yıldızı Uranüs ün yol gösterdiği uçuş askeri Uranüs savaşçısıyım.Michiru “ ben denizin yıldızı Neptün ün yol gösterdiği Neptün savaşçısıyım.” Setsuna” ben zaman ve uzayın yıldızı Plüton un yol gösterdiği değişim askeri Plüton savaşçısıyım” Uranüs savaşçısı “bizler güneş sisteminin gezegenler üçlüsüyüz.” ve üçü birden ”savaşmaya geldik.” dediler ve canavar saldırmaya başladı saldırısını Neptün savaşçısı önledi. Sonra Ay savaşçısı, “teşekkür ederim siz olmasaydınız yanmıştık” dedikten sonra Uranüs savaşçısı ”yanlış anlama biz onu değil seni kurtarmaya geldik” dedi ve canavara bir kerede Uranüs savaşçısı saldırdı.Sonunda ay savaşçısı,“gümüş ay göster kristal gücünü” dedikten sonra canavarı yok ederek eski haline çevirdi.

Günün sonunda Michiru “onunla bir daha görüşmeyeceğine söz vermiştin” dedikten sonra Yaten kızgın bir şekilde “asıl o Seiyayı görmeye geldi. Usagide bunu onayladı.Haruka,“her neyse bizim görevimiz bu gezegeni korumak işimize burnunuzu sokmayın” dedi sert bir şekilde Taiki ise “siz işinize bakın bizim istediğimizde bu zaten” diyerek gitmeye başladılar sonra Seiya “dolunay surat ,teşekkür ederim” dedikten sonra Usagi yanına gitmeye çalıştı fakat Haruka engel oldu.


ya bir türlü resimleri koyamadım...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
_michirusan_
yeni üye
yeni üye
avatar

Kadın
Kayıt tarihi : 28/03/09
Mesaj Sayısı : 24
Yaş : 26
Nerden : uranüs
Favori Karakteriniz : sailor neptün ve sailor uranüs
Puan :
0 / 9990 / 999

Ceza Puanı :
0 / 100 / 10


Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Bölüm:190 Gerçek ortaya çıktı,seiyanın geçmişi....   Paz Nis. 12, 2009 12:57 pm

çok güzeldi sizden sailor moon 107 yi de çevirebilir misiniz lütfen çok güzel konuşmalar geçiyo micirunun tesekkürler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
avatar

Erkek
Kayıt tarihi : 23/01/08
Mesaj Sayısı : 1592
Yaş : 26
Nerden : yer altından
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
Puan :
651 / 999651 / 999

Ceza Puanı :
0 / 100 / 10


Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: Bölüm:190 Gerçek ortaya çıktı,seiyanın geçmişi....   Paz Nis. 12, 2009 1:29 pm

evet 107 gerçektende güzel bir bölümdü =) bi ara bakıcam belki ekleyebilirim =)

_________________

Süpersin Mina-Chan İmza için sağol =)
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.aysavascisi.net
 
Bölüm:190 Gerçek ortaya çıktı,seiyanın geçmişi....
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölüm:190 Gerçek ortaya çıktı,seiyanın geçmişi....
» [Çözüldü]Logoyu ortaya almak
» Tanzimat'tan Bugüne Uzanan Türk Edebiyatı'nın Dönemleri

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Sailor Moon Fan Clup :: SAİLORMOON GENEL BÖLÜMÜ :: SAİLOR MOON BÖLÜMLERİ-
Buraya geçin: