Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak
 
SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 
 

 38. Bölüm Kar! Dağlar! Bizim arkadaşlığımız! Ve tabii, bir de canavar

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
avatar

Kadın
Kayıt tarihi : 05/12/08
Mesaj Sayısı : 280
Yaş : 27
Nerden : tekirdağ
Favori Karakteriniz :

Puan :
50 / 99950 / 999

Ceza Puanı :
0 / 100 / 10


Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: 38. Bölüm Kar! Dağlar! Bizim arkadaşlığımız! Ve tabii, bir de canavar   Cuma Ara. 12, 2008 8:11 pm

38. Bölüm Kar! Dağlar! Bizim arkadaşlığımız! Ve tabii, bir de canavar

Usagi ve kızlar toplanmıştır. Usagi heyecanlı bir şekilde elinde ki kağıdı göstererek Ay Prensesi Yarışması'ndan bahsediyordur. Rei, Usagi'nin elinden kağıdı alır ve okumaya başlar bu fikir onunda hoşuna gider ve kar kayağı yarışmasını kazanıp Ay Prensesi olduğunu hayal eder. Yarışmanın olduğu yere gitmek konusunda konuşurlarken otele rezervasyon yaptırmaktan bahsederler. Bu sırada Yuichiro konuşmaya girer ve o yerin yakınında ailesinin yaşadığını söyler. Usagi bu habere çok sevinir. Yuichiro da geleceğini ima eder. Rei, bizimle gelmeyi mi planlıyorsun, diye çıkışır.

Yuichiro buna üzülür ve temizliğine devam eder. Makoto, Rei'yi ikna eder. Bu sırada Minako gene bir atasözü söyler elbette yine yanlış söylemiştir ve Ami de ona bunu izah eder. Karanlık Krallıkta ise Kunzite yarışma hakkında bir şeyler söylerken Endymion ona taktiklerinde ki başarısızlıklarındna bahseder. Kunzite kendi işine karışmasından dolayı ona oldukça kızar ve arkasına dönerek gider. Sonra da Zoisite ile birlikte olduğu fotoğrafı alıp ona bakar. Bu sırada kızlar yarışmanın yapılacağı yere gelmişlerdir. Artemis ile Luna ise evde kalmışlardır. Yuichiro ve kızlar Yuichiro'nun ailesinin tatilde kullandıkları eve gelmişlerdir. Rei, Yuichiro'nun evini gördükten sonra biraz şaşırır. Yuichiro'ya neden zengin olmadığını soracakken utanır ve daha sonra lafı değiştirerek böyle iyi bir ailenin oğluyken neden bizim tapınağımızda eğitim gördüğünü sorar.

O da iyi bir kişi olabilmek için elbette, der. Rei bu cevap karşısında daha da şaşırır. Daha sonra Makoto, kaymaya gidelim, der ve kızlarla beraber yola çıkarlar. Rei ve Yuichiro dışında kızlar etrafta bakınırlar ve güzel bir gün olduğunu söylerler. Rei ve Yuichiro o sırada kaymaya başlamışlardır bile. İkisi kayarak kızların yanına gelirler. Rei yüksek alana gitmekten bahseder. Kızlar korktukları için bunu istemezler. Yuichiro, Usagi'ye yarışmanın yapılacağı dağı gösterir. Usagi ve diğerleri şaşkınlık içinde kalırlar, ayrıca Usagi'nin ağzı da beş karış açık kalır.

Rei, Usagi'ye yarışmayı kazanıp tacı almaktan bahseder ve arkasına dönerek gider. Usagi ise bu duruma oldukça kızar. İlk ay prensesi yarışmasının birincisi, Kunzite'nin emrindedir ve Ay Savaşçısı'nı bulmasını ister bu yarışmada. Bu sırada Usagi, Rei ve Yuichiro yarışma için teleferikle yukarı çıkıyorlardır. Yarışmanın başlamasına az kala ay prensesi birincisi Ms. Saeko yarışma hakkında kısa bir konuşma yapar ve daha sonra yarışma başlar. Herkes yarışmaya başlamıştır Usagi dışında. Usagi korktuğu için yapamaz ama Yuichiro yanına gelip onu aşağı iter.

Bu sırada Ms. Saeko hepsinin arkasından yarışmaya başlar ve onlara yaklaştıktan sonra onların önlerinde engeller yaratır. Rei bu engelleri rahatlıkla geçer ama diğer kızlar takılarak düşerler. Rei bir canavar olabileceği düşüncesine düşünürken, Usagi hızlı bir şekilde Rei'nin yanından geçer. Usagi, duramadığını söyler ama Rei bunu duymamıştır bile. Usagi'yi geçmek için hızlıca kaymaya devam eder. bu sırada Ms. Saeko onları takip ediyordur. Yarışmadaki diğer kızlar ise hepsi engellere takılıp düşmüşlerdir. Ms. Saeko önündeki iki kızdan birisinin Ay Prensesi olabileceğini düşünür. Bu iki kız Usagi ve Rei'dir.

Rei, Usagi'ye yavaşlaması için uyarır. Usagi ise bunu yapamadığını söyler. Ms. Saeko ise dağdan koca bir kar kütlesi düşürür ve hızlıca peşlerinden gider bu koca kütle. Rei bunu farkeder ve Usagi'ye daha hızlı gitmesini söyler. Usagi ise kontrol edemediğini söyler. Yuichiro, bir çığ sesi duyduğunu farkeder. Bu sırada Ms. Saeko canavara dönüşür. Ve Rei ve Usagi'nin her iki yanındaki buzul kütlelerini havaya kaldırır ve onları sıkıştırmaya çalışır. Bu sırada Yuichiro peşlerinden geliyordur. Yuichiro yüksekte kalan buzulların üstünden Rei için kar kütlesinin önüne onu durdurmak için atlar ve Rei diye bağırır bu sırada.

Rei bir ses duyduğunu sanar ve arkasına bakar ama yoluna devam eder. Canavar, Usagi ve Rei'yi engellemek için yükselttiği buzulları birleştirmeye başlar. Usagi tam bu birleşen buzulların arasında kalacakken Rei onu son anda kurtarır. Peşlerinden gelen kar kütlesini de Yuichiro durduramamıştır ve bu birleşen buzulların arasında kar kütlesi de son anda parçalanmıştır. Rei ve Usagi küçük bir alanda sıkışıp kalmışlardır. Rei yukarıya tırmanmaya çalışır ama her defasında düşer. Usagi ise olduğu yere oturur ve Mamoru'dan kalan müzik kutusunun müziğini dinlemeye başlar. Yanına Rei gelir ve bunun Smokinli Şovalye'ye mi ait olduğunu sorar. Usagi de evet, der. Üzgün ve yalnız olduğunda bunu dinleyince mutlu olduğunu anlatır.

Usagi sonra endişeli bir şekilde Rei'ye döner ve bunu sana göstermek için çalışmadığını söyler veya başka bir şey için diyerek yanlış anlaşılmamasını ister. Ve Rei'den özür diler, onun hislerini incittiğini düşünür. Rei ise bunu düşünmemiştir bile çükü Mamoru'nun onu korumak için riske girdiğini biliyordur. Bunun üzerine konuşmalar sonrası Usagi bir şeyi hatırladığını söyler ve hızlıca ayağa kalkar. Rei'ye fire soul atağını kullanarak kurtulabileceklerini söyler. Rei de bir anda ayağa kalkarak Usagi'ye kızar neden bunu daha erken hatırlatmadığını söyler.

Tam savaşçıya dönüşecekken Yuichiro dağılan kar kütlesinin içinden çıkar ve Rei'nin iyi olduğunua sevinerek aşkın mucizesi diyerek sevinir. Kazdığı tüneli gösterir ve çıkışın burdan olduğunu söyler. Tam gideceklerken Ms. Saeko gelir ve canavara dönüşerek aşağıya onların yanına iner. Rei'yi göstererek ölmeye hazırlan Ay Savaşçısı der. Rei şaşkınlıkla ne, ben mi?! derken canavar da ay prensesinin atletik olduğundan bahseder. Canavarın bu düşüncesi Rei'yi oldukça mutlu etmiştir. Yuichiro ise şaşkınlıkla Rei'nin Ay Savaşçısı mı olduğunu sorar.

Usagi de üzülerek yanlış kişi olduğundan bahseder ve kendini gösterir. Canavar ise buna kızar ve yanlış olmadığından bahseder. Canavar atakta bulunurken Yuichiro kızların önüne geçer ve canavarın saldırısıyla buzla kaplanır tüm bedeni ve yere düşer. Usagi ve Rei savaşçıya dönüşür. Canavar buz mızrağıyla onlara saldıracakken Smokinli Şovalye mızrağı tutar. Rei ve Usagi, Smokinli Şovalye diyerek sevinirler. Smokinli Şovalye de onlara iyi akşamlar diyerek cevap verir. Smokinli Şovalye canavarı gönderir ve siyah bir gül çıkararak Ay Savaşçısı'na fırlatır. Gül Rei ve Usagi'nin tam arasına buza saplanır.

İkinci bir gülü çıkarıp atacakken Usagi ne yapacağını bilemez. Rei ise bizi unuttun mu, der. En sevdiğin kişi Ay Savaşçısı burada, der. Usagi, Rei'nin bu davranışına şaşırır sonra Smokinli Şovalye'ye bakar. Smokinli Şovalye'nin elindeki gül kırmızıya döner sonra gene siyaha döner. Rei ısrarla lütfen hatırla Smokinli Şovalye, der. Bu sırada canavar ortaya çıkar ve tam kızlara saldıracakken Smokinli Şovalye kırmızı gülünü fırlatır ona ve canavar yere düşer. Canavar, Endymion'a ne yaptığını sorarken Rei de Usagi'ye şimdi Ay Savaşçısı, der. Usagi ay sopasını kullanarak canavarı eski haline döndürür. Smokinli Şovalye buzulların üstüne çıkmıştır o sırada ve şimdi sizi öldürmeyeceğim, der ve tekrar görüşeceklerini söyleyerek uzaklaşır. Önceden attığı kırmızı gülün ise yaprakları dökülür ve sonra siyaha döner rengi. Usagi ise hala umutludur bir gün tekrar ona döneceğinden. Rei ise Yuichiro'nun yanına gitmiştir ve onun umutsuz bir ahmak olduğunu söyler. Gene aptal der sonra da onu öper.

Bu sırada Ms. Saeko da uyanır. Bir ateş yakarak etrafında toplanmışlardır o sırada Yuichiro da kendine gelir. Yuichiro'nun onları korumasından bahsederler ve sonrada gülüşürler bu sırada yanlarına Makoto ve diğer kızlar gelir. Ve onlar için üzüldüklerinden bahsederler. Minako gene bir atasözü söyler. Elbette gene yanlış bir anlamda söylemiştir. Rei, Usagi'yi suçlar bu olay için Usagi ise arkadaşlıklarından bahseder. Rei oldukça anlamamazlıktan gelen bir tavırla ona kızar. Usagi de daha fazla dayanamayarak ağlamaya başlar.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
38. Bölüm Kar! Dağlar! Bizim arkadaşlığımız! Ve tabii, bir de canavar
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selamlar...
» bizim ekipten tabu maceraları!
» Atasözü ve Deyim Çevirileri
» Canım arkadaşıma(Alena'ya)
» Üstteki Üyeyi İlk Gördüğünde Neler Hissettin?

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Sailor Moon Fan Clup :: SAİLORMOON GENEL BÖLÜMÜ :: SAİLOR MOON BÖLÜMLERİ-
Buraya geçin: