Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu siteyi ilk nereden buldunuz?

+5
zararsız melek
PrensesMars
gümüş_ay_prensesi
Moon princess
yelda olcay
9 posters
YazarMesaj
yelda olcay
Katılımcı üye
Katılımcı üye
yelda olcay

Kadın
Favori Karakteriniz : Rei Hino
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue1 / 9991 / 999bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue2 / 102 / 10bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

bu siteyi ilk nereden buldunuz? Empty
MesajKonu: bu siteyi ilk nereden buldunuz?   bu siteyi ilk nereden buldunuz? Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 9:17 pm

arkadaşlar bu siteyi ilk nerden bulduğunuzu yazıciksiniz.
ben Johnny Bravo'nun resimlerini ararken buldum bu siteyi ilk nereden buldunuz? 698473
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue85 / 99985 / 999bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue0 / 100 / 10bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: bu siteyi ilk nereden buldunuz?   bu siteyi ilk nereden buldunuz? Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 9:59 pm

ben cibi usa resimleri ararken mi ne bulmuştum daha sonra girdim sailor moon 6.sezon sailormoonun devamı nı gördüm 6 ay takip ettim daha sonra üye oldum
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue0 / 9990 / 999bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue0 / 100 / 10bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bu siteyi ilk nereden buldunuz?   bu siteyi ilk nereden buldunuz? Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 11:26 pm

walla ben ay savaşçısının resimleri ararken bulmuştum...ve hemmen üye oldummm Laughing
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue280 / 999280 / 999bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: bu siteyi ilk nereden buldunuz?   bu siteyi ilk nereden buldunuz? Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 4:30 pm

bana süslü*m söylemişti o zaman buldum
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : bu siteyi ilk nereden buldunuz? Devame12

bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue50 / 99950 / 999bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: bu siteyi ilk nereden buldunuz?   bu siteyi ilk nereden buldunuz? Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 10:38 am

ben sailor moon 6. sezonu araştırırken nuldum baktım burda yazıp yayınlıyorlar benimde böyle bir isteyim vardı bende o yüzden üye oldum ..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue695 / 999695 / 999bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: bu siteyi ilk nereden buldunuz?   bu siteyi ilk nereden buldunuz? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 2:28 am

tamamen şans eseri ay savaşçısıyla ilgili bazı şeylere bakıyodum sonra bu siteyi gördüm bi bakıyım dedim çok beyendim ve üye oldum
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue756 / 999756 / 999bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: bu siteyi ilk nereden buldunuz?   bu siteyi ilk nereden buldunuz? Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 11:00 pm

beni arkadaşım davet etmişti üye oldum ve burdayım=)
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
Favori Karakteriniz : *usagi ve haruka*_*ZERO VE YUUKİ*
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue101 / 999101 / 999bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: bu siteyi ilk nereden buldunuz?   bu siteyi ilk nereden buldunuz? Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 2:42 pm

ben valla emeğimle buldum.bil. eski dosyalara bakarken sm nin resimlerini gördüm ve bayyaaaa özlediğimi anladım.dedim bir bakıyım adam gibi bir yer var mı Question sm hakkında konuşabileceğim ve burayı buldum cheers çokk beğndim cheers sonrada üye oldum albino
hotaru_chan
Uğraşan üye
Uğraşan üye
hotaru_chan

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi,luna
bu siteyi ilk nereden buldunuz? Left_bar_bleue0 / 9990 / 999bu siteyi ilk nereden buldunuz? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: prenses serastiyan
Gücü:
Krallığı: ay krallığı

MesajKonu: Geri: bu siteyi ilk nereden buldunuz?   bu siteyi ilk nereden buldunuz? Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 4:47 pm

ben yetkinforum dizinine bakarken buldum
http://www.gakuenalice.forum9.biz

bu siteyi ilk nereden buldunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-