Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi?

3 posters

Sizce Hangisi
Anime
Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Vote_lcap50%Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Manga
Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Vote_lcap50%Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Live Action
Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Vote_lcap0%Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Müzikal
Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Vote_lcap0%Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
dowaa
Editör
Editör
dowaa

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venüs
Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Left_bar_bleue0 / 100 / 10Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mai YUUKİO
Gücü: Herkes
Krallığı: Evren x)

Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Empty
MesajKonu: Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi?   Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 10:14 pm

Sizce anime mi, manga mı, live action mu yoksa müzikal mi daha güzel cat

Bence manga *_* çizimşler felan çok hoş (her ne kadar dönüşüm sahneleri karışık olsada çok güzel) animeninde başka yönleri var renkli mesela o yönden anime de olabilir live action ise bana pek sevimli gelimyo peruklu peruklu...Müzikali hiç izlemedim Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? 503388 ama olsun izleyen vardır belki onu beğenmiştir diye koydum evet oylar ve yorumlar alayım..=))
http://animemanga.sforum.biz
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Left_bar_bleue0 / 100 / 10Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi?   Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 10:20 pm

EWSkiden animeyi çok daha fazla severdim.Ama şimdi manga banda çok daha hoş geliyor.Çizimleri olsun o duyguyu insana çok güzel veriyor =) Live action ise eskiden sevmezdim ama şimdi seviyorum eskiden çok önyargılı davranmışım bence o daha güzel =) Müzikal bende onu hiç izlemedim =) Oyun manga'ya =)
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Left_bar_bleue651 / 999651 / 999Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi?   Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi? Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 10:28 pm

animeninm yerini hiçbişi tutamazzz!! Oyum animeye...
http://www.aysavascisi.net

Anime,Manga,Live Action,Müzikal Hangisi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-