Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş

Sailormoon karakterleri videoları

YazarMesaj
sorcha
Acemi üye
Acemi üye
sorcha

Kadın
Favori Karakteriniz : Sorcha(karanlıklar prensesi)
Sailormoon karakterleri videoları Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Sailormoon karakterleri videoları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailormoon karakterleri videoları Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sailormoon karakterleri videoları Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Sorcha(sailor blood)
Gücü: Karanlık ve kopyalayıp çoğaltma
Krallığı: Karanlık Dünya

Sailormoon karakterleri videoları Empty
MesajKonu: Sailormoon karakterleri videoları   Sailormoon karakterleri videoları Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 7:32 pm

arkadaşlar benim hoşuma gitti her karakterle ilgili videolar var umarım beğenirsiniz
işte link ............
http://serenityendymion.azbuz.com/readArticle.jsp?objectID=5000000007232707&searchText=sailormoon
yorumlarınızı bekliyorum Sailormoon karakterleri videoları 972901
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
Sailormoon karakterleri videoları Left_bar_bleue756 / 999756 / 999Sailormoon karakterleri videoları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailormoon karakterleri videoları Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sailormoon karakterleri videoları Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: Sailormoon karakterleri videoları   Sailormoon karakterleri videoları Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 9:36 pm

teşekkürler sorcha güzel videolar gerçekten=)
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
Sailormoon karakterleri videoları Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Sailormoon karakterleri videoları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sailormoon karakterleri videoları   Sailormoon karakterleri videoları Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:39 am

bura video yükleme adresi çıkıyor ben zaten hep bu siteden yüklüom videolarımı.
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
Sailormoon karakterleri videoları Left_bar_bleue280 / 999280 / 999Sailormoon karakterleri videoları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Sailormoon karakterleri videoları   Sailormoon karakterleri videoları Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 7:06 pm

ahaha bende ordan yüklüyorum XD
aklın yolu birmiş bi ara bu site kapalıydı
satrün sen nerdesin ya
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
Sailormoon karakterleri videoları Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Sailormoon karakterleri videoları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sailormoon karakterleri videoları   Sailormoon karakterleri videoları Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 8:18 am

ya bi aralar üyeliğime birşeyler olmuş şifremi filan giriyordum açamıyordum haruka-t şifremi değiştirdi genede giremedim berkaç hafta sonra girebildim.
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm

Sailormoon karakterleri videoları
1 sayfadaki 1 sayfası