Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yeni Üyeye Merhaba Diyin

2 posters
YazarMesaj
i love mamoru
yeni üye
yeni üye

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Saturn
Yeni Üyeye Merhaba Diyin Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Yeni Üyeye Merhaba Diyin Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Yeni Üyeye Merhaba Diyin Left_bar_bleue0 / 100 / 10Yeni Üyeye Merhaba Diyin Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

Yeni Üyeye Merhaba Diyin Empty
MesajKonu: Yeni Üyeye Merhaba Diyin   Yeni Üyeye Merhaba Diyin Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:43 pm

Merhaba arkadaşlar. Benim adım Sılay. 16 yaşındayım. Sailor Moon'un büyük bir hayranıyım. Bu siteyi bana birçok arkadaşım önerdi. Ben de baktım ve çok güzel bir site olduğunu gördüm ve üye oldum. Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
Yeni Üyeye Merhaba Diyin Left_bar_bleue266 / 999266 / 999Yeni Üyeye Merhaba Diyin Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Yeni Üyeye Merhaba Diyin Left_bar_bleue0 / 100 / 10Yeni Üyeye Merhaba Diyin Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

Yeni Üyeye Merhaba Diyin Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Üyeye Merhaba Diyin   Yeni Üyeye Merhaba Diyin Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:59 pm

merhaba.. flower

Yeni Üyeye Merhaba Diyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-