Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YARIM KALMIŞ GİBİ

+6
makatoverei
usagi ile momoro
PRENSES SERENİTY
sailor_satürn
sailorsatürn
HARUKA-T
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Right_bar_bleue

YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: YARIM KALMIŞ GİBİ   YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 5:05 pm

Haklsıın resme başlayalı nerdeyse 1-2 ay oldu yani bu çizimlere siteye üye olduğum an başladım çizmeye ben zaten anasınıfındayken demiş hocam ama annem inanmamış Rolling Eyes
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: YARIM KALMIŞ GİBİ   YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 6:08 pm

Rolling Eyes bence güzel olurdu öyle bişi yapsak
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: YARIM KALMIŞ GİBİ   YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 10:56 pm

Ben hiç sanmıyorum arkadaşlar.Çünkü zaten Manga Paralel Ay adın da bir manga çıkardı ama sadece 1. bölüm olarak yayınlandı ve pek ilgi görmedi bunun için de manga çizimleri durdurdu.İleri ki zaman da ne olur bilemeyiz tabiki..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: YARIM KALMIŞ GİBİ   YARIM KALMIŞ GİBİ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 11:21 pm

Rolling Eyes ben tam olarak emin diğilim yani güzelmi olurdu yoksa kötümü olurdu diye

YARIM KALMIŞ GİBİ
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2