Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae

+6
Hoem
makatoverei
usagi seiya
sailor_satürn
PRENSES SERENİTY
HARUKA-T
10 posters
YazarMesaj
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue651 / 999651 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue0 / 100 / 10Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Empty
MesajKonu: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 10:56 am

Arkadaşlar baya aradım ve sonunda buldum işte michirunun kemanına ses veren o eşsiz yetenekli kişi Vanessa Mae gerçekten çok güzel çalıyor dikkat edin michiruya özgü o hava ondada var...
http://www.aysavascisi.net
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue215 / 999215 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue0 / 100 / 10Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 4:49 pm

ben çok beğendim bu kadını yaa.....
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 9:26 pm

onla ilgili baya bir bilgi topladım bunu paylaşayım.

Adı vanessa mae ve yari çinli yarı taryandlı keman sanatçısıdır. 3 yaşında pinao çalmaya başlamıştır.Aradan 2 yıl sonra keman çalmaya başlamıştır ve ilk başarısını 7 yaşında "Yılın En Başarılı Genç Sanatçısı" seçilerek yaşadı.10 yaşında Londra Filarmoni Orkestrası'nda çaldı ve London Mozart Players adlı grupla uluslararası turnelerde çalma fırsatı buldu.İlk solo turnesine 12 yaşında çıktı ve tüm İngiltere'yi dolaşarak Çaykovski'nin eserlerini yorumladı. 13 yaşında kaydettiği Çaykovski ve Beethoven keman konçertoları ile bu eserleri yorumlayabilen en genç müzisyen unvanını da elde etti.

The Violin Player albümünde, elektronik keman kullanarak farklı bir tarz yarattı. Müzik otoriteleri, pekçok müzik türünü içinde barındıran bir tekno-füzyon (ing. techno-fusion) olarak değerlendirilen Mae tarzına, olumlu eleştirilerde bulundular.Yaptığı müzik hakkındaki sorulara ise: "Beethoven ve Beatles, Mozart ve Michael Jackson, Paganini ve Prince. Ben hepsini seviyorum. Bu dünyaya bir kez geldim ve bu şansımı iyi değerlendireceğim. Dinlemekten zevk aldığım her tür müziği kemanla çalmaya çalışmaktan büyük haz duyuyorum" şeklinde cevap verdi.

Kemanıyla klasik eserlere farklı yorumlar getiren sanatçı, klasik müzik repertuarını çalmanın yanında kendi düzenlemeleri ile de boy gösterdi, ayrıca pop şarkılarına da kendi düzenlemelerini yaptı.

umarım yardımcı olmuşumdur.
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue3 / 103 / 10Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 8:59 am

Çok sağol gerçekten de kemenın sesi çok etkili ve büyüleyici çıkıyor onun kemanından.
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue460 / 999460 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue3 / 103 / 10Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 4:53 pm

aşık oldum I love you Laughing I love you
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
Hoem
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Hoem

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue75 / 99975 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue2 / 102 / 10Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Samaire Clemence Calandra
Gücü: Kişilerin düşüncelerini okuyabilir ve onlara hükmeder.
Krallığı: Yoookkk...

MesajKonu: Geri: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 2:11 pm

evt çok gzl
usagi_tsukino_58
Katılımcı üye
Katılımcı üye
usagi_tsukino_58

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi tsukino,hatoru tomoe
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue80 / 99980 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 5:58 pm

ewet yetenekli bir sanatçı paylaşım için saolun
http://www.aysavascisifanlari.blogcu.com
Eso$
Uğraşan üye
Uğraşan üye
Eso$

Kadın
Favori Karakteriniz : Usagi
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue95 / 99995 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 3:25 pm

Çok teşekkürler^^
Sailormoon_ami
Editör
Editör
Sailormoon_ami

Kadın
Favori Karakteriniz : merkür
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 7:49 pm

bilgiler için sağol ama ben kadını göremiyorum T_T
http://sailormoonfan.lovelyforum.net
usako
yeni üye
yeni üye

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi,mamoru,seiya,rei,luna
Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae   Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 7:34 pm

bende göremiyorum Sad

Michiru'nun Kemanına Ses Veren Vanessa Mae
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» michirunun resmi XD
» Vanessa-Mae
» vanessa mae dinleyin mutlaka