Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

NEDEN AY SAVAŞÇISI

+13
Hoem
usagi_001
minako
PRENSES SERENİTY
sessiz kalp
serenity
usagi seiya
angel of dark
sailormoon-usagi
sailor_satürn
sailor mercury
usagi ile momoro
HARUKA-T
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Gelincik
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Gelincik

Kadın
Favori Karakteriniz : ay savaşçısı
NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Right_bar_bleue

NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: NEDEN AY SAVAŞÇISI   NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 10:04 pm

ay savaşçısını ilk olarak trtde islemiştim bi gördüm çarpıldım ki sormayın(:
çook güzel bi anime ama yha(:
diğer animelerden bence çok farklı bi tarzı var(:
usagiyi çook sefiyorum(:
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: NEDEN AY SAVAŞÇISI   NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 10:58 am

Evet öteki animeler insanın canını sıkıyor ama SM çok farklı Very Happy
Gelincik
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Gelincik

Kadın
Favori Karakteriniz : ay savaşçısı
NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: NEDEN AY SAVAŞÇISI   NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 11:24 am

kesinlikle sm çok farklı bi kaçdane daha var sevdiğim anime onlarıda seviyorum(:
bide ben okul türü animeleri daha çok sefdiğimi farkettim Smile
usagi-tsukino
Katılımcı üye
Katılımcı üye
usagi-tsukino

Kadın
NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Left_bar_bleue25 / 99925 / 999NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: NEDEN AY SAVAŞÇISI   NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:55 am

aşkk dolu olmasıı sihirli olması (benimde küçükken sihirli şeyler zaafım vardı =D ) vee usaginin yaptığı o komik hareketlerr( beni küçükken çok güldürmştür)
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: NEDEN AY SAVAŞÇISI   NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:57 am

Evet sihirli şeylerin olması ve zaten ilk 4 sezonda bağlanmadım ama son sezon Seiya ile Usagi'nin diyaloglarının büyük etkisi olmuştur Very Happy:D:D:P:P:P:P:P
Sailormoon_ami
Editör
Editör
Sailormoon_ami

Kadın
Favori Karakteriniz : merkür

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: NEDEN AY SAVAŞÇISI   NEDEN AY SAVAŞÇISI - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 8:23 pm

Neden hiç bilmem ama değişimleri benim her zaman hoşuma gitmiştir belkide onun için izliyordum.Hatırlıyorumda Sailormoon ben 4.-5. sınıfa giderken yayınlanıyodu ve biz arkadaşlarla hiç bir bölümünü kaçırmadan izlerdik, en azından birimiz kaçırsa ertesi gün diğerleri ona anlatırlardı, bir evde toplanır Sailormoon'un başlama saatini sabırsızlıkla beklerdik, aah ah nerde o eski günler. Crying or Very sad
KANAL SAHİPLERİ DUYUN SESİMİZİ YAYINLAYIN ARTIK BİRİCİK AYSAVAŞÇIMIZI.
http://sailormoonfan.lovelyforum.net

NEDEN AY SAVAŞÇISI
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-