Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+19
gümüş_ay_prensesi
mysailormoon
KARAMELEK
seiya kou
Moon princess
safir
nekrolay
sailormoonfan
ay_lin
minako
serenity
usagi ile momoro
MİCHİRU&MİCHİRU
usagi seiya
sailormoon-usagi
PRENSES SERENİTY
angel of dark
makatoverei
sailor mercury
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki
YazarMesaj
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 3:22 pm

iyi o zaman elimizden geldiğince süper bir final yapmaya çalışalım.. Wink
usagi ile momoro sen bir bölümünü yaz ama artık.. Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 8:02 pm

evet arkadaşlar uzun süredir yani bölümü yollamamıştım çünkü daha nasıl toparlayabiliceğimi düşündüm neyse fazla uzatmadan yeni bölümü yolluyorum
........................O Sırada kızların okulunda öğle molası olmuştur........................
Usagi:gizemin durumuna çok üzüldüm doğrusu çok iyi bi kızdı
Kızlar:evet
Ami:onu her ne kadar yakından tanımaya vaktimiz olmasada iyi bi kıza benziyordu
Rei:evet onun için herşey üst üste geldi çok üzüldüm
Minako:gelmesiyle gitmesi bir oldu
Makoto:onu daha yakından tanımak isterdim doğrusu
Usagi:bende çok gizemli bir kızdı adının hakkını veriyordu doğrusu ne diyebilirimki onu tanımayı bende çok isterdim (zil çalar)
.............................O Sırada Mamoruların orda ............................................
Luna:işte geldim önemli olduğunu söyledin ne oldu Suspect
Mamoru:hoş geldin luna evet önemli hemde çok önemli
Luna:konu nedir confused
Mamoru:konu tam olarak ay kralıyla ilgili (der ve olan biten herşeyi anlatır)
Luna:benden yardım istemeyi düşünmen iyi olmuş bu usagiyi oldukça yakından ilgilendiren bi konu
Mamoru:evet bu yüzden senden yardım istiyorum zaten
Luna:tmm usagi ve kızlar okuldan birazdan çıkar onları çağırır konuşuruz
.....................................O sırada okulun çıkışında..............................
Minako:Ya-şa-sınnnn sıkıcı bir günün ardından sonunda özgürüz oley
Rei:ahh minakoooooooooooooo
Makoto:e kızlar ne yapıyoruz
Usagi:bilmem ama böyle güzel bi günde eve girmeye hiç niyetim yok
Ami:yeni bi yer açılmış oraya gidelim ne dersiniz
o arada kol saatleri sinyal verir arayan lunadır
Luna:mrb kızlar sizinle çok önemli bir konu hakkında konuşmalıyız hemen tapınağa gelin mamoruyla ben orda olucaz
Kızlar:tmm(der ve hıızla tapınağa doğru koşmaya başlarlayolda üç ışıkla karşılaşırla ama aceleden kızlar onları görmez ve hızlıca önlerinden geçip giderler .üç ışıkta arkalarından bakakalır Kızlar bir müddett sonra soluk soluğa tapınağa varırlar )
Kızlar:ne oldu
Usagi:Çok önemli konu nedir
Luna:mrb kızlar biraz soluklanın isterseniz
Mamoru:mrb kızlar içecek bişeyler istermisiniz
Kızlar:evetttttttt çok iyi olur
Mamoru:peki (der ve gider biraz sonra elinde içiceklerle geri dönerKızlar biraz dinlendikten sonra luna söze başlar)
Luna:kızlar size çok önemli dediğim konu a ay kralıyla ilgili(der ver herşeyi, anlatır.Usagi ve kızlar çok şaşkındır özelliklede usagi daha luna ay kralı dediği anda durgunlaşmış ve gözleri dolmuştur)
Mamoru:usagi iyimisin confused
Usagi:.....
Mamoru:usagi
usagi zorda olsa kendini toparlamaya çalışır çünkü usaginin sessiz bi şekilde gözleri dolu kıpırdamadan durması kızları ve mamoruyu oldukça endişelendiriyordu
Usagi:e evet sanırım şey biraz hava almakistiyorum sanırım biraz biraz dışarı çıksam iyi olucak (der ve koşarak dışarı çıkar)
Kızlar ve mamoru:Usagi
Mamoru:ben ilgilenirim(der ve dışar çıkar usagi biraz ilerde bi ağacın altında oturmuş ağlayarak gökyüzüne bakıyordur mamoru usaginin yanına yavaça yaklaşır ve ona doğru o sevgi dolu gözlerle bakarak eğlilir ve)
Mamoru:mrb prensesim oturabilirmiyim
Usagi(hafif gülümsemeye çalışır):tabiki sevgili prensim (der mamoru usaginin yanına oturur usagi ağlayarak başını mamorunun omzuna koyar.Mamoru ona sarılır ve
Mamoru:lütfen kendini toparla usagi biliyorum senin için oldukça zor bir durum ama bunun üstesindende beraber gelicez cnm
Usagi:Mamo-chan seni çok seviyorum iyiki varsın
Mamoru:bende bende seni çok seviyorum usagi sen benim herşeyimsin(der usaginin gözyaşlarını siler birbirlerine bakarlar usagi mamoruya gülümser ve öpüşürler)
Mamoru:kızlar ve luna sernin için çok endişelendiler cnm hadi onların yanına gidelim
Usagi:tmm(der ve giderler kızlar büyük bir endişeyle usagiyi bekliyolardır kapı açılır ve)
Kızlar:usagi sen iyimisin
Usagi(hafif bir gülümsemeyle):evet merak etmeyin kızlar
Rei:unutma usagi biz hep seninleyiz ve her zaman senin yanında olucaz herzamanki gibi herşeyi birlikte yapıcaz
Kızlar:evet usagi ve herzaman seni koruycaz
Usagi:kızlar sizi çok seviyorum iyiki varsınız(der ve onlara sarılır)
Kızlar:bizde seni çok seviyoruz usagi ve her zaman senin yanında olup seni koruycaz(kızlar uzunsüre konuştuktan sonra)
Luna:geç oldu artık gitsek iyi olucak( der herkes onay verir gibi başını sallar ve evlerine dağılırlar)
...................................Ertesi Gün Sabbah Usagilerin Evinin orda..................................
Usagi erken kalkmış giyinmiş ve evden erken çıkmış dışarıda kızları beklerken....
Daimon:mrb biricik aşkım serenity
Usagi:daimond ne istiyorsun
Daimon:bne istediğimi sende gayet iyi biliyorsun tabiki seni
Usagi:bu asla olmıycak daimon
Daimon:a evet bu stratejiyleimkansız ama artık kendi yöntemimi uygulıycam prenses(der ve elindeki kristal tozu usagiye üfler usagi hareket edemez hale gelir ve gücsüz düşer daimon o sırada lafına devam eder)uzun zamandır senin kalbini normal yollarla normal insanların yptığı gbi kazanmaya çalışıyorum ama sen sürekli benden kaçıyorsun bana hep soğuk davranıyorsun bi kere normal şekkilde davranmadın bana karşı hep soğuktun arada hep mesafe vardıbu yöntemlerle boşa vakit geçirdiğimi anladım ve kendi yöntemlerimi uygulama kararı aldım(lafını bitirir bitirmez usagi bayılır daimond usagiyi kucağına alır ve tam giderken kızlar uzaktan görünür usagiyi baygın bi şekilde daimondun kucağında görürler usagiye doğru koşarlar ama daimond o sırada gider kızlarınsa tek bildiği ve gördüğü şey usaginin daimondun elinde olduğudur

En son usagi ile momoro tarafından Salı Eyl. 02, 2008 8:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 8:11 pm

bölüm çok güzel olmuş =) çok merak uyandırıcı ellerine sağlık
devamını 4 gözle bekliyoruz =)
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 8:48 pm

evet çok güzel bir bölüm.. Smile final ağır adımlarla geliyor..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 10:38 pm

Razz tşk eee yeni bölüm ne zaman ve kim yazıyor
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:46 pm

Eline sağlık canım çok beğendim Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:04 pm

Razz tşk cnmda yeni bölüm ne zaman ve kim yazıyor
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:15 pm

ben yazabilirim..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:20 pm

Razz tmm prenses serenity içinde sorun olmaz sanırım yeni bölümü sendeen büyük bir merakla bekliyoruz sonraki bölümde prenses serenitynin olur
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 3:46 pm

rei:olamaz!
ami:diamond usagiyle birlikte yokoldu!diamondun eskisi gibi güçleri varsa bu demekl oluyor ki..
makoto:o hala bir düşman..lanet olsun!diamonda daha çok dikkat etmem gerekirdi..hem o dünyaya nasıl gelmişti ki?bunu sorgulamadım..
minako:ve sonunda da o usagiyi kaçırdı.
rei:hemen dönüşelim..
dönüşüm geçirirler.
minako:artemis..sen mamoruya ve diğerlerine haber ver..
artemis başı ile onaylar..
ami bilgisayarı ile araştırmaya başlar..
mars savaşçısı:ami..birşeyler bulmalısın..
merkür savaşçısı:deniyorum rei..
venüs savaşçısı:acaba usagiye zarar verir mi?
mars savaşçısı:bilmiyorum..diamond usagiyi sevdiğini söylüyordu..
-----karanlık imparatorlukta bir yer----
karanlık uranüs savaşçısı:artık beklemek istemiyorum..
karanlık satürn savaşçısı:ben de..yeterince bekledik...
karanlık jüpiter savaşçısı:peki kara ayı nasıl etkisiz hale getiricez?üstelik şimdi eskisinden de güçlü..
karanlık merkür savaşçısı:ben bir yolunu biliyorum..bir planım var..
karanlık uranüs savaşçısı: kara aya karşı savaş artık başliğicak..ve biz kara ayı yok edince de anlaştığımız gibi yeni liderimiz karanlık satürn savaşçısı olucak..çünkü o kara enerji olmadan da güçlü..ve kara ayın sahip olduğu yoğunluktaki bir gücü içimizden sadece o yönetebilir..
---artemisin orada---
luna:ne usagi kaçırıldı mı?şu diamond!!
artemis:luna sen mamoruya ve üç ışığa haber ver..ben de haruka ve michiruya haber vericem..acele etmeliyiz..
luna:tamam..
luna içinden:usagi..umarım iyisindir..seni kurtarmaya gelicez..
----karanlık imparatorluk----
kara ay:ne oldu karanlık jüpiter?
karanlık jüpiter savaşçısı:kara ay..kuzey kapısında bir hareket var..sanırım bunu görmek istersiniz..
kara ay:ne oldu?hareketlenme mi?tamam hemen geliyorum..
karanlık imparatorluktan dünyaya gitmek için çeşitli kara kapılar vardır..bunların her biri ayrı yerlere açılmaktadırlar..
karanlık jüpiter savaşçısı:işte bu kapı efendim..
kara ay kapıyı açar adımını atar...müthiş bir ışık onu sarar..ve kara ay silinmeye başlar..
kara ay:sen..sen..bana ihanet ettin..kapının yönünü değiştirdin ve beni dosdoğruca güneşe yolladın.. Mad
karanlık jüpiterin arkasından karanlık merkür satürn ve uranüs de belirir..
karanlık merkür savaşçısı:aynen dediğin gibi kara ay..elveda..
kara ay:haaayırr!(eriyerek silinir yokolur bu arada karanlık güç kara ayın içinden çıkar ve kara kapıdan tekrar karanlık imparatorluka döner)
karanlık uranüs savaşçısı:işte bu gümüş kristal karanlık güç ve ikalisin gücü ile oluşan kara yakut..
karanlık satürn savaşçısı yakutu yakalar..güç ona geçer..karanlık satürn değişir..gözleri kapkara olur..saçları uzar..ten rengi sarılaşır..
karanlık satürn savaşçısı:ben artık karanlık imparatorlukun hakimiyim..bana itaat edin..gidin ve karanlık mars,venüs,plüton ve neptünü yakalayın..(kara yakutun oluşturduğu asayı onlara doğrultur)işte gücümün bir kısmını size veriyorum..
karanlık savaşçılar savaşa susamış bir şekilde diğer karanlık savaşçıları yakalarlar.karanlık merkür,jüpiter ve uranüs diğer karanlık savaşçıları karanlık satürnün önüne getirirler..
karanlık mars savaşçısı:niye ihanet ettiniz?
karanlık uranüs savaşçısı:niye mi?sen varislik sırasında önlerde olduğun için anlayamayabilirsin..ama bizim beklemeye hiç niyetimiz yoktu..
karanlık venüs savaşçısı:kara aya niye ihanet ettin karanlık merkür?sıradaki varis zaten sen değil miydin?
karanlık merkür savaşçısı:evet..sıradaki benim..kara ay uyuduğu sırada gümüş kristali ele geçirdim..ama o ne yaptı?onu bizimle paylaşmadı.
karanlık neptün savaşçısı:peki sen karanlık jüpiter?
karanlık jüpiter savaşçısı:kara ay iyi bir hakimiyet gösteremedi..amacımızdan saptı..amacımız gezegenleri ve gezegen savaşçılarını ele geçirmekti..aptalca oyunlarına kalkışmasydı şimdiye dek amacımıza ulaşmış olıucaktık..
karanlık plüton savaşçısı:peki niye hakimiyeti karanlık satürne verdiniz?
karanlık satürn savaşçısı:niye mi?çünkü ben sizlerin aksine kara enerji olmadan da güçlüyüm..sizlerse kara enerjiye muhtaçsınız..
karanlık plüton savaşçısı:bu yeterli bir sebep değil..(ihanet eden karanlık savaşçılara döner)görmüyor musunuz?o en son varis..sıranın asla kendine gelmiğiceini bildiği için çıldırmış..sizi kandırıyor..
karanlık satürn savaşçısı:bu kadar yeter!(der ve asasıyla yakalanmış olan karanlık savaşçılara saldırı yapar..savaşçıları yokeder)
karanlık uranüs savaşçısı:karanlık plütonun dediği gibi bizi kandırmaya kalkışmıyorsun öyle değil mi?
karanlık satürn savaşçısı:hayır..
der ve asasıyla karanlık savaşçılara saldırır..onları birer zombiye dönüştürür..
karanlık satürn savaşçısı:bu gücü sizinle paylaşıcağımı sandınız..ne aptalca..bu güç sadece..sadece benim!artık benim emrimde birer zombisiniz..
---kızların orada----
merkür savaşçısı:buldum..burda bir geçiş kapısı olmalı..
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 3:51 pm

çok güzl bir bölüm olmuş ellerine sağlık =) dahada meraklandım şimdi =) yeni bölümünü merakla bekliyoruz =)
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 5:24 pm

Razz evet bende oldukça meraklandım ellerine sağlık cnm çoık güzl olnmuş harikasın harika bi bölümdü devamını büyük bi merakla bekliyoruz sıra prenses serenitydeydi o yazıcak yeni bölümü diğmi
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 6:25 pm

amma çok yeni bölüm yazmışsın ben yokken ellerinize sağlık Very Happy
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 6:19 pm

Ellerine sağlık canım harika olmuş tek şey Karanlık Ay'ı çok çabuk yok etmişsin yawww biraz sızlansa ne bilim acı falan çekseydi bari ya da savaşmaya çalışsaydı Very Happy
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 7:24 pm

belki haklısın..ama güneş o kadar etkili ki karanlığı bir anda yutuyor..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 12:06 am

e hadi prenses serenity yeni bölüm senden ne zaman yazıcaksın yeni bölümü
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 10:50 pm

canım salı günü yazıp yollıyacağım söz kusura bakmayın salı gününe kadar bekletmek zorundayım Embarassed
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 11:08 pm

Razz tmm biz bekleriz dört gözle bekliyoruz devamını o zaman
MİCHİRU&MİCHİRU
Katılımcı üye
Katılımcı üye
MİCHİRU&MİCHİRU

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor neptün
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue77 / 99977 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 1:04 pm

eee bugün salı nerede yeni bölüm confused
http://www.hotoruvemichiru.azbuz.com
nekrolay
Atıldı
nekrolay

Kadın
Favori Karakteriniz : sailorlar,yıldız ışıgı savaşçıları ve galaksiya
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 8:34 pm

yani tek kelimeyle süper yazıyorsunuz.ben daha yeni girdiğim için bu başlığa yazılarınızı hiç beklemeden peş peşe okudum.çok güzel devam ettiriyorsunuz birbirlerinizinkini pravo tebrik ederim .bu arada ilk defa okurkrn burda kesildi yeni bölüm beklemeya başladım bende Razz cheers cheers lol!

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 86570910
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 11:55 am

Rolling Eyes e hadi prenses yaz artık şu yeni bölümü meraktan çatlamak üzereyim burda
nekrolay
Atıldı
nekrolay

Kadın
Favori Karakteriniz : sailorlar,yıldız ışıgı savaşçıları ve galaksiya
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 5:45 pm

ewt yaa bende merak ediyorumm bounce bounce bounce

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Imzaip17
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 9:10 pm

bu arada bu başlıktaki bölümlerimiz diğer başlığımızdaki konunun devamı orda çok sayfa sayısı olduğu için kendimize yeni bi başlık açtık yani bunun başları diğer bi başlıkta Rolling Eyes
safir
Atıldı
safir

Erkek
Favori Karakteriniz : karakterlerin hepsi

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 9:26 pm

güzel gidiyorsunuz hepsini okudum ama şu gizem olayı Question aklıma takıldı Razz ama devam etmicekmisiniz

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 76539610
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 11 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 9:41 pm

devam edicez ama sezon finali için yani artık yavaş yavaş ağır adımlarla sezonu bitiriyoruz yeni bölümüde prenses serenityden büyük bi merakla bekliyoruz ne zaman yazıcak acaba çatladım meraktan çünkü Rolling Eyes

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
11 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia