Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+19
gümüş_ay_prensesi
mysailormoon
KARAMELEK
seiya kou
Moon princess
safir
nekrolay
sailormoonfan
ay_lin
minako
serenity
usagi ile momoro
MİCHİRU&MİCHİRU
usagi seiya
sailormoon-usagi
PRENSES SERENİTY
angel of dark
makatoverei
sailor mercury
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sonraki
YazarMesaj
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 5:06 pm

ay kralı elini açar ve ışık tanecikleri elinde bir kutuyu oluşturur.
merkür savaşçısı:bu nedir?
ay kralı:bu kutunun içindeki diamondu bulmanızı sağliğicak..
smokinli şovalye:peki bunu nasıl kullanıcaz?
ay kralı:beni iyi dinleyin..bu kutunun içinde karanlıktan arınmış bedensiz bir ruh var..
mars savaşçısı:ruh mu?
ay kralı:evet..bu ruh..serenity'nin gölgesine ait..
herkes aynı anda: NE?
ay kralı:evet dediğim gibi..bu ruh serenitynin gölgesine ait..
jüpiter savaşçısı:iyi de..bir gölgenin nasıl olur da bir ruhu olabilir??
ay kralı:beni iyi dinleyin gezegen savaşçıları..her insanın bir gölgesi ve her gölgenin de bir ruhu vardır..ama normal insanların gölgeleri derin bir uykudadır ve bedendeki ruhla bir bütündür..sizlerin ise sizlerden ayrı gölgeleriniz var..sizlerden ayrı yaşayan gölgeler..sizlere benzeyen ve güçleri olan gölgeler..
luna:bu durumda..karanlık savaşçılar..!!
plüton savaşçısı:gölgeler..
ay kralı: evet..bu doğru..onlar aslında sizin karanlık gölgeleriniz..
venüs savaşçısı:evet..görünüşleri bizim gibi..aynı..ama bizlerden farklılar..
smokinli şovalye:ama..! kutunun içindeki usaginin gölgesiyse..karanlık ay..!!o nasıl olur da burda olabilir?
ay kralı:neden bunu ona sormuyoruz?
herkes şaşırır..
ay kralı kutuyu smokinli şovalyeye uzatır..smokinli şovalye kutuyu açar..müthiş bir ışık etrafı kaplar..ve ışıklar içinde ama şeffaf olan kara ay ortaya çıkar..gözlerini yavaşça açar..
herkes şaşkınlıkla ona bakar..(tabii şaşırmayan bir tek ay kralıdır)
kara ay:sizler..gezegen savaşçıları..
mars savaşçısı:kara ay..
kara ay:hayır..bana artık kara ay demeyin..ben..ayın arınmış gölgesiyim..
merkür savaşçısı:söylesene ayın gölge ruhu..sen neden burdasın?
ayın gölge ruhu:karanlık savaşçılar beni ortadan kaldırmak istediler..ve beni kandırıp güneşe gönderdiler..benim sonsuza dek yokolduğumu sanıyorlar.....bunun bir sebebi de aslında onların gölge olduklarından bihaber olması..bunu ben bile bilmiyordum..ama güneşe geldiğimde..ilk önce çok acı çektim..ama sonra karanlık yokoldu ve kralın yardımıyla arındım..onların sandığı gibi sonsuza dek yokolmadım..
ay kralı:ayın gölge ruhu aslında ayın bir parçası..ve bu arınmış haliyle gölge ayla yani serenityle birleşmeli..önceden bu mümkün olamazdı..çünkü gölge karanlıktı..ama şimdi bu mümkün..glgedeki kötülük artık yok..o sadece saf iyilikten ibaret..ayın gölge ruhu ve serenity birleşince serenity eskisinden bir kat daha güçlü olucak..
neptün savaşçısı:peki ayın gölge ruhu..diamondun nerde olduğunu biliyor musun?
ayın gölge ruhu:öncelikle diamond...(duraksar ve yere bakar)aslında usagiyi kaçırmasının suçu bende..çünkü diamondu yeniden getiren bendim..onun parçalarını bir araya getirdim ve bana yardım etmesi için onu yeniden canlandırdım..o zamanlar arınmamıştım..ve amacım ay savaşçısını öldürmekti..ama diamond bunu yapmazdı..yani iş birliği..ben de bunu düşünerek onu hafızası eksik olarak canlandırdım..hafızasında sadece serenityye duyduğu aşk var..aslında ölmeden önceki olan savaşını ve taraf değiştirdiğini nasıl öldüğünü hatırlamıyor..ben de bunu istemiştim..tabii o zamanlar..üzügünüm..
luna:peki bizi ona götürebilir misin?
ayın gölge ruhu:evet..
der ve elini gökyüzüne doğrultur..doğrulttuğu yönde ışıklar uzayın karanlığına doğru bir yol oluşturur..bu yol çok uzun bir yoldur..
ayın gölge ruhu:bu yolu takip edin..bu yol sizi serenity ve diamondun olduğu yere götürücek..(der ve yere düşer)
herkes telaşlanır..
venüs savaşçısı:ayın gölge ruhu!
jüpiter savaşçısı:neler oluyor?neyin var?
ay kralı:ayın gölge ruhunun bir bedeni yok..ve bu yüzden de gücünü kullanması çok riskliydi..eğer usagi ile güneşte birleşmezse..sonsuza dek yokolur..
merkür savaşçısı:sadece güneşte mi?
ay kralı:evet..ayın gölge ruhu güneş dışına çıkarsa yokolur..bir bedeni yok..ve güneş dışında yaşaması mümkün değil..
merkür savaşçısı:anlıyorum..
ay kralı:hadi..daha fazla zaman kaybetmeden kızımı,prensesi kurtarın!!
herkes ciddi şekilde başıyla onaylar..ayın gölge ruhunun oluşturduğu yolu takip etmeye başlarlar..uzayın karanlık derinliklerine doğru ilerlerler..

-----karanlık imparatorluk----
karanlık saturn savaşçısı: sonunda tek hakim benim..geriye sadece gezegen savaşçıları kaldı..karanlık savaşçılar birer aptaldı..gölge olduklarını bilmeden yaşayan aptallar..ben bunu bildiğim için onlardan daha güçlüyüm..diamond prensesin hafızasını silip onunla istediği kadar oynayabilir..benimse güneşte erimeyen bir bedene ihtiyacım var..saturn savaşçısını öldürüp bunu da sağliğicam..daha sonra güneş ay mars merkür ve diğerleri..hepsi benim olucak..ha ha ha hahah

umarım beğenirsiniz..
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 6:29 pm

inanmıyorum sonunda bölüm geldi çok güzel olmuş
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:27 pm

Evet canım çok güzel olmuş ellerine sağlık Very Happy
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:33 pm

beğenmenize sevindim..
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:38 pm

valla neler neler aklına gelmiş hayal gücün çok kuvvetli
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:54 pm

Razz hey yeni bölüm gelmiş harika bi bölüm olmuş(her zamanki gibi)harika bi hayal gücün var sen bi tanesin süpersin
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
Favori Karakteriniz : *usagi ve haruka*_*ZERO VE YUUKİ*
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 10:38 pm

çok süper olmuş aklına sağlıkkk Very Happy
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 12:17 pm

yeni bölüm ne zaman meraktan çatlıyorum
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 1:05 pm

evet yeni bölümü kim yazıcak?prenses serenity mi acaba?
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 1:40 pm

Rolling Eyes galiba o yazıcak ama eğer isterse bende yazabilirim
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 11:45 pm

e prenses serenty yazmadı tam sonuna geldi bölümler
usagi ile mamoru bence sen yaz
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 4:40 pm

aaa..yeni bölüm gelmemiş. scratch
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 5:17 pm

Rolling Eyes evet yeni bölümü ben yazıcaktım prenses serenityle konuşmuştuk ama benimde okul öss staj falan derken yazmaya fırsatım olmdadı inş en kısa sürede yazıp yollamaya çalışcam
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 11:29 pm

Arkadaşlar şu an vizelerim başladığı için hiç zaman ayıramıyorum kusura bakmayın galiba bir süre daha bekleyeceksiniz üzgünümm -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 408847 -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 408847 -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 254172 -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 408847
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 1:23 am

anlaşılan biz bu devamları ancak yz tatilinde filan okucaz -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 698473 -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 698473 şu vizeler ve öss belasından ancak o zaman kurtulabilirizz -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 503388 -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 503388 -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 637965
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 12:48 am

evet arkadaşlar işte yeni bölüm umarım beyenirsiniz
Karanlık Satürn:artık çok daha güçlüyüm yani satürnü ortadan kolaylıkla kaldırabilirim bana engel olabilicek tek kişide daimondun elinde ve çok kısa bi süre sonra her şeyi unutarak kara ayın kraliçesi olucak hım bu durum canımı biraz sıkıyor neyse daha sonra bi şekilde onuda hallederim şimdi neler yapıcağımı düşünmeliyim (der ve ortadan kaybolur)
……………………..Daimondların olduğu yerde yani sarayda ………………………….
Daimond:evet sarayı nasıl buldun güzel diğmi her şeyi senin zevkine uygun yaptırdım ve gülleri çok sevdiğin için sarayın etrafını kaplayan güllerle dolu bi bahçe harika diğmi rengarenk çiçekler eee ne diyorsun
Usagi: hiçbişey demiyorum tek diyceğim şey senden nefret ediyorummmmm
Daimond:aaaaaaa hadi ama yapma az bi zaman sonra eşim olucaksın bu sözleri duymak istemiyorum artık
………………………o sırada kızların orda …………………………………………
Mars:hala gelmedikmi kaç saattir yürüyoruz
Merkür:sanırım hayır
Venüs:acaba usagi şimdi ne yapıyordur
Jüpiter:usagiyi bir an önce bulsak iyi olur
Plüton:ay törenine az bi zaman kaldı eğer usagiyi ay treninden önce bulamazsak her şey için çok geç olucak
Uranüs:kahretsin usagiyi bulamazsak neler olucağını düşünmek istemiyorum
Venüs:usagiyide hiç anlamıyorum nerde bela orda usagi kızın başını derde sokmadan geçirdiği bi saat yok
Herkes:minakoooooooo
Venüs:ne var cnm yallanmı (herkes minakoya dik dik bakar haruka , miçhiru,setsuna,hotaru ve mamorunun başında su damlası belirir Venüs susar)
Neptün:yaklaşmış olmalıyız diğmi
Satürn :sanırım evet
Mars:iyi ve kötü güçler hissediyorum (uzakta bi yerde bi ışık parlar tatlı sıcak ve pembe bi ışık)
Simokinli Şovalye:onu bulduk galiba bu tatlı ışık sanırım ondan geliyor olmalı
Kızlar :hadi gidip bakalım
Simokinli Şovalye :dikkatli olun serenityi kaybetmemek için her yolu deniycektir ve tabi bize karşıda kesin güçlü tuzaklar kurmuş ve kuvvetli önlemler almıştır
Merkür:mamoru haklı dikkatli olmalıyız daimondu kesinlikle hafife almamalıyız
Kızlar tmm (der ve ışığın geldiği yöne doğru ilerlerler)
………………………güneş krallığında……………………………..
Muhafız:kralım ya prensesini kurtaramazlarsa o zaman nolucak
Ay kralı:böyle bi olasılığı düşünmek bile istemiyorum
Muhafız:prensesi kaçırdığına göre oldukça güçlü biri olmalı bu durumda gezegen savaşçıları tehlikedeler ya yenik düşerlerse yada prensese ulaşamadan hepsi yok olursa
Ay kralı :onlara güveniyorum başarabilirler ve başarıcaklar yani umarım
Muhafız:umarım dediğiniz gibi olur kralım ve umarım kızınız kurtulur
Ay kralı:umarım bekleyip görücez
Muhafız:sizce bizlerden bikaç kişide onlarla gitseydi daha iyi olmazmıydı kralım prensesi kurtarma şansımız daha yüksek olurdu
Ay kralı (yani güneş kralıda ay kralı demek daha kolayıma geliyo):evet ama eminim böylesi daha iyi oldu
Muhafız:eğer başarısız olurlarsalar
Ay kralı : o zaman biz devreye gireriz
Muhafız:ama ay törenine çok az bi zaman kaldı
Ay kralı : o zaman umalımda prensesi kurtarmayı başarsınlar
Muhafız : efendim güneş kralı olduğunuzda prensesi korumak için bizden askerler görevlendirseydiniz prenses daha güvende olmazmıydı görüşüne göre gezegen savaşçıları görevlerini yerine getirememişler işlerini iyi yapamamışlar ki prenses kaçırıldı ve hayatı tehlikede olabilir
Ay kralı:bunu bende düşünmüştüm ama prenses zaten iyi bi şekilde korunuyordu onu koruyucak dört gezegen savaşçısı vardı ve işlerini gayet iyi yapıyorlardı ve eminim başarıcaklar
……………………kızların olduğu yerde ……………………………
Merkür:işte geldik
Venüs:bu saray kimin acaba
Simokinli Şovalye :etrafta kimse yok bakın yine aynı ışık bu taraftan geliyor
Kızlar:gidelim(der ve ilerlerler bir sürü tehlike atlatırlar ve yorulurlar)
…………………….usaginin olduğu yerde……………………………..
Usagi:bundan bu kadar emin olma daimond
Daimond :serenity sinirlenince daha bi güzel oluyorsun biliyormuydun(gülümser)seni çok seviyorum serenity(der usagiyi belinden tutar ve kendine doğru çeker usagi her nekadar karşı koymaya çalışsada bişi yapamaz ve daimon usagiyi öper o sıradada kızlar gelir hepsi şok olur tabi oldukça uzaktadırlar ve daimondla usagi henüz onları görmemiştir )
Daimond:benim güzel serenity im arkadaşların burayı bulmuş olsalarda onlar için hazırladığım süprizlerden kurtulmaları imkansız
Usagi:(göz yaşlarını tutamaz) yo hayır kızlar mamoru
Mars:yanılıyorsun
Merkür:kurduğun tuzaklar hiçbi işe yaramadı
Usagi:kızlar (der onlara doğru gitmek için atakta bulunur ama yapamaz onlara ulaşmayı her deneyişinde dayanılmaz acılar çeker ve her seferinde güçsüzleşir )aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kızlar :yo usagiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Daimond:hayır tam tersine tuzaklarım işe yaradı oldukça yoruldunuz buda demek oluyor ki şu an oldukça zayıfsınız ve sizi istediğim an yok edebilirim ve hiç boşuna uğraşma serenity kendine zarar vermekten başka bi işe yaramaz onların yanına gitmeye çalışman ve güçlerini hiç söylemiyorum istesende kullanamazsın etrafındaki kalkan bunu engelliycektir güçlerini kullanmaya çalışman ki yapamazsın güçlerini hiçbi şekilde kullanamazsın hayatını tehlikeye sokmaktan başka bişi diğildir hani diyelimki bi mucize olduda kullanmayı başardın ve onları korudun büyük ihtimalle hayatını kaybedersin yada ağır yaralar alarak küçük bi ihtimal de olsa kurtulursun ve uzun süre gücünü toparlayamazsın
Jüpiter:sen delisin
Daimond :onu benden asla alamıycaksınız (der ve saldırır uzun bi şavaştan sonra kızlar yorulur ve yaralanır mamoruyla daimonda bi süre savaştıktan sonra oda kızlar gibi bitkin düşer daimond tam son vuruşunu yapıp onları yok edicekken etrafa küçükte olsa pembe sıcak tatlı bi ışık yayılır kızlar ışığın geldiği yöne baktıklarında acılar çekmekte olan usagiyi görürler usaginin bileğinde güneş şimgesi olan bi bileklik oluşur ama kıyafeti aynıdır değişmez kızların etrafını tatlı bi ışık sarar )
Luna:yo hayır bunu yapmamalısın usagi
Kızlar :ne neler oluyor ???
Luna:usaginin bileğindeki bileklik usaginin normal formundada güçlerinin olmasını sağlayan özel bi bilekliktir ve usagiye normal halindeykende güneşin tüm güçlerini kullanma olanağı sağlar usagiye bu bileklik usagi artık güneş prenseside olduğu için verilmiş olmalı ama bu gücünü kullanmamalı zaten oldukça güçsüz ve etrafındaki kalkanı da unutmamalıyız bu güçleri güçsüzken kullanması kendi hayatı için zaten çok tehlikeliyken bide kalkan varken kullanması daha da tehlikeli olucaktır
Kızlar:yo usagi hayırrrrrrrr(usagi acılar içinde kıvranıyordur oldukça ağır yaralar almıştır ve hala direniyordur dizlerinin üstüne düşer o sırada mamoru tekrar daimonda saldırır usagi kendini kaybeder ve yere düşer kızların ve mamorunun etrafındaki ışık birden yok olur daimond ağır yaralanır)
Daimond:ah kahretsin (der yükselir )sizinle sonra görüşücez bu iş burada bitmiycek (der ve kaybolur usagiyiyse bilerek onların yanında bırakır bunun nedenini kimse anlayamamıştır)
Kızlar:usagiiiiiiiiiii(diyerek usaginin yanına koşarlar )
Merkür:usagi kendine gel
Mars:iyimisin usagi
Simokinli Şovalye:lütfen aç gözlerini kendine gel usagi (der ama usagi gözlerini açmaz )

En son usagi ile momoro tarafından Paz Kas. 23, 2008 2:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 12:51 am

Harika olmuş.güzel ne demek muhteşem olmuş =) çok merak uyandırıcı çok merak ettim umarım usagiye bişey olmaz Rolling Eyes Yeni bölümü Çok büyük bir merakla bekliyorum(z).
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 1:18 am

süpersin canımm -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 698473 sonunu çok merak ediyorumm -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 503388
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 1:59 pm

ay çok güzel olmuşş ellerine sağlık.. cheers
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 6:26 pm

olamaaaazzz!!! cheers
sonunda bölüm gelmiş...
harika bir bölüm..devamını bekliyorum..
not:ay kralı demek bana da daha kolay gelmişti.. Very Happy
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Devame12

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 9:54 pm

devamı var mı acaba? confused ? confused ? confused ? Arrow :star:varsa ne zaman yazmayyı düşünüyorsunuz? No ? confused ? confused ? confused *
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 2:51 pm

yaa yeni bölüm neden gelmiyooo???? pale
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 7:59 pm

Rolling Eyes aslında yeni bölüm hazır ama üzerinde bi kaç değişiklik yapmalıyım bide bilg geçirmek için biraz zamana ihtiyacım var ama stajdı okuldu össydi derken vakit bulamıyorum cumaya yada cumartesiye koyarım yeni bölümü bu arada uzunca bi müddet beklettiğimiz için özür dileriz ağlar
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 2:07 pm

eh napalım bekliycezz ama yeterki gelsinn....
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 2:24 pm

usagi ile momoro demiş ki:
Rolling Eyes aslında yeni bölüm hazır ama üzerinde bi kaç değişiklik yapmalıyım bide bilg geçirmek için biraz zamana ihtiyacım var ama stajdı okuldu össydi derken vakit bulamıyorum cumaya yada cumartesiye koyarım yeni bölümü bu arada uzunca bi müddet beklettiğimiz için özür dileriz ağlar

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 741491 -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 741491 nese canım

tamam tamam affediyoruz -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 82237 -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 698473 -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 14 82237

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
14 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia