Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+19
gümüş_ay_prensesi
mysailormoon
KARAMELEK
seiya kou
Moon princess
safir
nekrolay
sailormoonfan
ay_lin
minako
serenity
usagi ile momoro
MİCHİRU&MİCHİRU
usagi seiya
sailormoon-usagi
PRENSES SERENİTY
angel of dark
makatoverei
sailor mercury
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15
YazarMesaj
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 10:30 pm

evet arkadaşlar işte yeni bölüm umarım beyenirsiniz yorumlarınızı bekliyoruz

Jüpiter :usagi uyan lütfenn (usagide hala hiçbir tepki yoktur)
Merkür: burada daha fazla kalamayız tehlikeli olabilir
Simokinli Şovalye :ami doğru söylüyor hadi gidelim(der usagiyi kucağına alır ve ordan çıkarlar uzun bi yol bayunca kimse konuşmaz sonunda güneşe gelirler)
Ay kralı(büyük bir telaşla):serenity ne oldu ona neler oluyor
Luna:daimond usagiyi kaybetmemek için tüm önlemlerini almıştı kızlar oldukça uzun ve yorucu savaştan sonra yorgun ve bitkin düştüler karşı koyucak güçleri kalmamıştı (diyerek olan biten her şeyi bi çırpıda anlatır)
Ay kralı(büyük bir üzüntüyle):olamaz serenity bunu yapmamalıydı bunun yüzünden ölebilir
Luna:kralım onu iyileştirmenin bir yolu yokmu
Ay kralı :bilmiyorum luna bilmiyorum şimdilik yapabiliceğimiz tek şey beklemek bu haldeyken ayın gölge ruhuyla birleşmeside imkansız hale geldi eski gücüne kavuşmalı ayın gölge ruhuyla birleşmek için… aaahhh kahretsin serenitye bişi olursa napıcam ben onu henüz yeni bulmuşken kaybedemem
Luna:prensese bişi olursa dünyayı kim koruycak peki ya insanlar ı … bu arada kralım tuhaf olan bişi var prensesten daimond çok kolay vazgeçti daimond böyle bişeyi yapıcak biri kesinlikle diğildir daimondu birazcık tanıyorsam prensesten bu kadar kolay asla vazgeçmezdi
Ay kralı:hım tuhaf… bu arada prensesi odasına yatırın muhafızlar yolu göstersin,muhafızlarrr buraya gelin prensesin odasını gösterin ve bikaçınız prensesin yanında kalsın
Muhafız:peki efendim (der gider)
Ay kralı:sizde biraz dinlenin isterseniz yorulmuş olmaslısınız
Kızlar:biz iyiyiz ve yorulmadık usagiyi yalnız bırakamayız
Simokinli Şovalye:evet usaginin yanıda olsak iyi olur
Ay kralı :peki (der ve onlara eşlik eder mamoru usagiyi yatağına yatırır ve yanı başına oturur kızlarda usagiyi yalnız bırakmazlar)
Jüpiter:o daimondu bi elime geçirsem kötü olucak
Mars:kahretsin usagi neden hep kendini tehlikeye atıyorsun gümüş eğemenlik kristalinide kullanmaman gereken bi çok kez kullandın ve biçok kez ölümden döndün(gözleri dolmuştur)
Merkür:neden hep kendini tehlikeye attığını sende çok iyi biliyorsun rei (merküründe gözleri dolmuştur)
Venüs:ya ona bişi olursa (der ve kendini tutamaz ağlamaya başlar )
Uranüs:usagi kolay kolay pes etmez eminim. Biçok defa tekrar hayata tutunmayı başardı diğmi tekrar başarabilir bunu diğmi
Neptün:evet hem o hepimizden daha güçlü biri en kötü durumlarda bile gülümsemeyi başarıp bize moral veriyordu öyleki üzüntüsünü bize hiçbir zman belli etmemişti
Luna:evet mızmız olmasına rağmen hayata tutunmayı bilen en küçük şeylerden mutlu olmayı başaran biri usagi eminim bunuda başarıcaktır
Simokinli Şovalye :umarım öyle olur
…………………………….30.yüzyıl kristal tokyoda……………………………
Yeni kraliçe serentiy ve kral endiamon sarayda dolaşıyorlardır .
Yeni kraliçe serenity:bugün hava ne güzel diğmi
Kral endiamon:evet cnm ne dersin bugün bişiler yapalımmı
Yeni kraliçe serenity:bu çok güzel olur hem çibiusada buna çok sevinir ne zamandır sarayda sıkılıyordu
Kral endiamon:tmm o zaman ben küçük hanıma haber veriyim hazırlansın
Yeni kraliçe serenity:tmm ben buradayım (der ve kral endimion çibiusaya haber vermek için kraliçenin yanından ayrılır. Yeni kraliçe serenity sarayda dolaşırken birden kendini çok güçsüz ve halsiz hisseder durumu dahada kötüleşir ve olduğu yere bayılır biraz zaman geçtikten sonra kral endiamon yeni kraliçe serenitye bakmak için çıktığında onun yerde baygın bi şekilde yattığını görür ve hemen yanına koşar)
Kral endiamon:serenity ,serenity iyimisin serenity serenity cvp ver (serenityde hiçbir ilerleme yoktur uyanmamıştır )neden uyanmıyorsun (der serenityi kucağına alır ve odalarına götürür bu sırada kızlara haber vermeyide unutmaz.kısa bi süre sonra kızlar koşarak serenitynin yanına gelir )
Venüs:neler oluyor
Merkür:serenity iyimi
Mars:çok solgun görünüyor ne oldu acaba
Jüpiter:serenity neden bayıldı acaba
Kral endiamon:bunu bende bilmiyorum birlikte sarayda dolaşıyorduk hava güzel olduğu için birlikte bişiler yapmaya karar vermiştik daha sonra ben küçük hanıma haber vermek için yanından ayrıldım döndüğümde yerde baygın bi şekilde yatıyordu(der ve serenitye üzgün üzgün bakar )
Merkür:sarayın doktoruna haber verdinizmi kralım
Kral endiamon :evet birazdan burada olur (der o sırada doktor gelir serenityi çok iyi bi şekilde muayene eder )
Kral endiamon :evet doktor nesi varmış
Doktor:tuhaf ama hiçbi şeyi yok kraliçenin
Kral endiamon :nasıl yani
Doktor:sağlığı gayet yerinde hiçbir sağlık problemi gözükmüyor
Merkür:peki o zaman niye bayıldı
Doktor: bilmiyorum ama bu bayılmanın sağlıkla bi ilgisi olduğunu sanmıyorum
Kral endiamon:peki bu bayılmanın sebebi ne o zaman üstelik oldukça solgun görünüyor
Doktor :bilemiyorum bişi demek oldukça zor
Mars:peki ne zaman uyanır
Doktor :ne yazık ki onuda bilmiyorum bayılmanın sebebini bulamadığım için bişi söyleyemem aslında uyanır mı onuda bilmiyorum
Kral endiamon:nasıl yani uyanmayadabilir öylemi
Doktor:bu konuda kesin bişi söyleyemem üzgünüm
Jüpiter :peki napıcaz
Doktor:bekliycez hep beraber bekleyip görücez(kısa bi süre sonra olayı duyan çibiusada annesinin yanına telaşla gider)
Cibi usa:neler oluyor?? annem niye bayılmış ?nesi var o iyimi ?
Kral endiamon:bilmiyoruz küçük hanım ne yazıkki bu konuda hiçbişi bilmiyoruz(der o sırada serenity saydamlaşmaya başlar herkes dahada telaşlanır)
Kızlar:neler oluyor??
Cibi usa:annem saydamlaşıyor neler oluyor baba söylesene
Kral endiamon:bilmiyorum küçük hanım bilmiyorum serenity neler oluyor serenity(o sırada cibi usada saydamlaşır)
Kızlar:küçük hanım !!
Kral endiamon:cibi usa !!!!
Cibi usa :hey neler oluyo bende silikleşiyorum(cibiusa bikaçkez saydamlaşıp eski haline döner)
Kral endimion:neler oluyor böyle önce serenity bayıldı ve solgunlaştı sonra saydamlaştı ardından küçük hanımda bi saydamlaşıp bi bnormal haline döndü serenityse hala aynı
Mars:acaba neden böyle oluyor
Kral endimion:usagi
Kızlar:ne
Kral endimion:geçmişte kötü bişi olmuş olabilirmi
Merkür:bu olabilirmi gerçekten
Mars:iyi ama serenityi bu kadar etkiliycek ne olabilirki geçmişte
Jüpiter:sadece geçmişteki usagiyi etkileyen bişi ne olabilirki
Kral endimion:bilmiyorum ama geçmişteki usaginin hayatı tehlikede bu kesin serenity bu yüzden baygın ve solgun olmalı saydamlaşmasıda bunun yüzünden
Merkür:geçmişteki usaginin hayatı tehlikede olduğu için geleceği tehlikede
Venüs:yani geçmişteki usagi ölürse serenityi kaybedicez kristal tokyo hiç kurulmamış olucak öylemi
Mars:evet ne yazıkki öyle cibi usa hiç doğmamış olucak
Jüpiter:ve en kötüsü yapabiliceğimiz hiçbişi yok
Kral endimion:kahretsinnnn
…………………………o sırada usagilerin orda………………………………
Usagi oldukça solgundur ve hala uyanmamıştır
Simokinli Şovalye:usagi lütfen bizi bırakıp gitme lütfen
Mars:uzun zamandır uyuyor ve hala kendine gelmedi
Jüpiter :ve git gide dahada solgun görünüyor
Merkür:en kötüsü hiçbişi yapamamamız
Venüs:evet böyle ellerimiz kollarımız bağlı bekliyoruz tek yapabildiğimiz şey uyanmasını umud etmek
Luna:uyansa bile çabuk toparlanamıycaktır eski gücüne kavuşması uzun zaman alıcaktır ki uyanıp uanmıycağı şüpheli(der çok üzgün bi şekilde )prensesi kaybedersek bu sonumuz olur
Ay kralı:bunu düşünmek bile istemiyorum hem onu daha yeni bulmuşken kaybedemem (o sırada usagi dahada solgunlaşır acılar içinde kıvranmaya başlar ama hala uyanmamaıştır )
Kızlar:neler oluyor
Luna:sanırım usagiyi kaybediyoruz yada tam terside olabilir
Simokinli Şovalye:yani ölüm ve yaşam arasında usagi kendi içinde savaş veriyor
Luna:evet doğru
……………………..o sırada 30.yüzyıl kristal tokyoda ……………………..
Yeni Kraliçe serenity bi kaç kere normale dönüp tekrar saydamlaşır ve saydam olarak kaloır
Kızlar:neler oluyor kraliçe bikaçkere normale dönüp saydamlaştı neden
Kral endimion:geçmişteki usagi yaşam ve ölüm arasında mücadele veriyor olmalı görünüşe baklılırsa durum pekte iç açıcı gözükmüyor
Cibi usa:yoooooo hayır olamaz anneeeeeee(der koşarak annesine sarılır ve ağlamaya başlar bi yandanda gözlerinin önünden geçmişteki usagiyle yaşadıkları güzel anılar geçer)
……………………..o sırada güneşte usagilerin orda ……………………..
Usagi hala büyük acılar çekmektedir ve uyanmamıştır bi ara gözlerini aralar aralamasıyla tekrar kapatması bir olur ve göz bebekleri kaybolmuştur
Kızlar:gözlerini açtı
Simokinli Şovalye:evet ama uzun sürmedi ve hala acı çekiyor
Luna:ve göz bebekleri ortadan kaybolmuştu ve kendinde diğildi
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 10:41 pm

çok güzel bi bölümdü usagi uyancak mı acaba
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 11:04 pm

Süper yazmışsın =)devamını merakla bekliyorum=) okumaktan zevk aldım =)
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Devame12

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 1:16 am

çok güzel olmuş devamını merakla bekliyorum ne zaman???? -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 548862
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:33 pm

çook güzel ya eline sağlık devamını beklioruz =]
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
Favori Karakteriniz : *usagi ve haruka*_*ZERO VE YUUKİ*
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 7:38 pm

ewt canım merakla beklioruz devamı ne zamann bounce çokk güzell yazmışşşsınn payşalım için saoll bu arada (biraz bodoslama bir yorum oldu ama idare edin)
ay ın şarkısı
Acemi üye
Acemi üye

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon -Tuxedo Kamen alukart obaru

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 6:49 pm

hakikaten prenses serenity yoksa başkasımı devir aldı
Question Question
ay ın şarkısı
Acemi üye
Acemi üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 9:38 pm

buda güzel olmuş yazanın eline saglık
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 2:08 pm

nihayet sezon sonunu okuyabileceğimi sanıyordum....ama malesef yine yarıda kalmış..
bu arada bölüm çok güzeldi..son'a doğru yolalırken yakışan bir bölümdü....ama niye devamı yok?
sonunu niye hala bilemiyoruz?herkes yazmayı bırakmış..hatta forumu ziyaret eden bile pek görünmüyor..
bilmiyorum ama belki boş bir zamanımda son bölümü ben yazarım..tabii bunu istiğicek bir kişi çıkarsa.
Sad
hotaru_chan
Uğraşan üye
Uğraşan üye
hotaru_chan

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi,luna

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: prenses serastiyan
Gücü:
Krallığı: ay krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 7:32 pm

Moon princess demiş ki:
çok güzel bi bölümdü usagi uyancak mı acaba
http://www.gakuenalice.forum9.biz
ay ın şarkısı
Acemi üye
Acemi üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 8:01 pm

ya devam et çat diye çatlamak üzeriyim nolur devam et -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 79142
hotaru_chan
Uğraşan üye
Uğraşan üye
hotaru_chan

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi,luna

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: prenses serastiyan
Gücü:
Krallığı: ay krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 2:38 pm

evttttt -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 79142
http://www.gakuenalice.forum9.biz
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 3:10 am

evet son bölümü yazmaya karar verdim en kısa sürede yazıp eklemeyi düşünüyorum -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 334672
ay ın şarkısı
Acemi üye
Acemi üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 8:56 pm

umarım en kısa zamanda devamı gelir -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 548862
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 3:43 pm

biraz devamını yazdım.ama herşeyi toparlayıp sonuca ulaştırmak biraz uzun sürecek sanırım.
ve uzun zamandır da yazmadığım için her ayrıntıyı hatırlayamuyorum.mantık hatası yaparsam affedin.yok affetmeyin ve beni uyarın en iyisi.. Smile

herkes üzgün bir şekilde usaginin başında bekliyordu.
mamoru:birşeyler yapmalıyız!!burda böyle durmak.....
mars savaşçısı:ama ne yapabiliriz?ne olduğunu bile anlayamıyoruz.
venus savaşçısı:ami..(amiye bakar)ami sen çok akıllı bir kızsın..(ami şaşırır)sen gerçekten çok akıllısn..(herkes tuhaf tuhaf minakoya bakar)içimizde en akıllımız sensin.(aminin yüzü kızarır hafiften)
merkür savaşçısı:venüs..
venus savaşçısı:gerçekten öylesin..lütfen!iyi düşün..usaginin neden böyle olduğunu düşün...nasıl iyileşebileceğini düşün..lütfen..bunu yapabilrsin..(artık gözleri o kadar dolmuştu ki)biliyorum.
merkür savaşçısı tekrar usagiye baktı..herkes merkürün hareketlerini izliyordu.
merkür savaşçısı uzun uzun düşündü..neşeli usagiyi..okul arkadaşı olan usagiyi..ay savaşçısı olan fedakar usagiyi..iyiliğin gücünü kullanan usagiyi..ay prensesi olan usagiyi..gümüş kristali kullanan usagiyi..mamoruyu seven usagiyi..artık güneş prensesi de olan usagiyi.diamondun zorla öptüğünü gördüğü usagiyi..........işte burda durdu..diamond ne yapmıştı?niye bırakmıştı usagiyi?
usagiye tekrar daha ciddi bir şekilde baktı..ama birşey fark etti ona ne zaman baksa gözlerine bakıyordu..bu sefer yüzünü inceledi.dudaklarına baktı.tekrar diamondun zorla öptüğünü hatırladı.dudaklarında çok az farkedilir yeşil bir renk olduğunu gördü.
merkür savaşçısı:dudakları...(sessizlik)..o zehirlenmiş!
herkes heyecanlandı.
merkür savaşçısı:diamond onu zehirlemiş olmalı..kendi dudaklarına sürdüğü bir zehirle..
merkür savaşçısı ay kralından birkaç şey istedi..bunları usagiye zor da olsa içirmeyi başardı.biraz sonra usagi kendine geldi..gözlerini açtı.
mamoru:usagi..sen iyi misin? (bir sevinçle söyledi)
usagi:mamoru...(sessizlik).kendimi çok güçsüz hissediyorum.
jüpiter savaşçısı:bu normal..zehirlenmişsin..ama önemli olan artık iyileşiceksin..
mars savaşçısı:evet öyle..(dedi dolan gözleriyle)
jüpiter savaşçısı:şimdi ne yapıcağımızı düşünmeliyiz.
mamoru:diamondu ortadan kaldırıcam..ve şu karanlıkları da..
herkes mamoruya baktı.usagi uykuya dalmıştı.
-------------.-.-.-.-- gelecekte -.-.-.-.-----------------------------------------
serenity kendine gelir.chibiusa da artık silikleşmez.annesine sarılır.serenity ne olduğunun bile farkında değildir.şaşkınlıkla karşılar chibiusanın ona sarılmasını.endimion ise rahatlamış bir ifadeyle bakar serenityye.
ebdimion:galiba işler yoluna girmeye başladı...(sadece kendisinin duyabileceği bir sesle söyler)
- -- - - - - -- -- - --.))))..usagilerin orada...((((-- -- -- -- - - - - - -
ay kralı:bu tehlikeli..o ve karanlık iş birliği içindeyken..
mars savaşçısı:ne yani usagiyi onların elinden kurtardık diye onların serbestçe ortalıkta gezinmesine izin mi vericez?
herkes mars savaşçısının haklı olduğunda hemfikirdi..ama ay kralının da haklı olduğunun farkındaydılar..usagi olmadan girecekleri bir savaş kesinlikle çok zor olacaktı.
mamoru:ben ve gezegen savaşçıları..savaşmaya ne olursa olsun razıyız..sonumuz her ne olursa.....lütfen usagiye iyi bakın.
ay kralı başıyla onayladı.mamoru usagiyi alnından öptü ve gezegen savaşçılarıyla birlikte uzayın derinliklerine doğru tekrar yola koyuldular.sarayın yanına yaklaştılar ama ortalıkta ne diamond vardı ne de onun tuzakları..herkes pür dikkat biryerden bir saldırı gelicekmiş gibi etrafına bakındı.
venüs savaşçısı:galiba burda yok (dedi ve sarayın kapısına yöneldi)
jüpiter savaşçısı:burda birşey var..hiç hoşuma gitmeyen birşey..bir his..
mars savaşçısı:benim de öyle..birşey hissediyorum..tam burda birşeyler var..ya da olmalı.
jüiter savaşçısıvenüs!dur!
tam o anda sarayın etrafındaki güller canlandı ve dikenleriyle savaşçıları sarmaya başladılar.minako ise artık sarayın içine girmişti ve jüpiterin dur dediği sırada sarayın kapısı kapanmıştı.açmaya çalıştı ama başaramadı.
- - - - - - - - -güneşte------ - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - -
usagi uyanmıştı ve ay kralıyla konuşmaya başladılar.ay kralı ona olan özleminden bahsetti.usagi ise onu geçmişte hiç hatırlamadığını söyledi.ay kralı usaginin bileğine dokundu ve bileklik ortaya çıktı.usagi geçmişi hatırlamaya başladı.annesini....babasını..onunla ilgili her anısını..ayda geçen hayatını..
usagi:hatırlıyorum..herşeyi..herşeyi hatırlıyorum..
gözyaşları yanaklarından süzüldü.hala çok güçsüzdü.ay kralı ona sarıldı..
ay kralı:prenses,kızım......
usagi::baba...seni unuttuğum için beni affet..
ay kralı:bu senin suçun değildi ki...
usagi:diğerleri nerde?mamoru ve kızlar nerde?
ay kralı:usagi..mamoru kızlarla birlikte savaşmaya gitti...
usagi:........ben de gitmeliyim..
yataktan kalkmaya çalışır.o sırada yataktan düşer.ay kralı onu kaldırıp yatağa tekrar yatırır.
ay kralıhala iyileşmedin..lütfen kalkma..
usagi:ama...
ay kralısakin ol..bu halde onlara bir faydan dokunmaz.
sonra ay kralı ayın gölge ruhundan bahseder.
-- --- ---- -- -- -- sarayın orada--- -- --- ---- ----
mars ve uranüs gülleri beraberce yaktılar.herkesi güllerden ve onların korkunç dikenlerinden kurtardılar.ama tabii yaralanmışlardı hepsi.venüs ise sarayın içinde ilerlemeye başlamıştı.büyük bir salona geldi.salonun tam ortasında yaralı bir köpek yavrusu vardı.minako önce şaşırdı.sonra köpek yavrusunu elllerine aldı.ama birden elini ısırdı.yavru yere atladı..şimdi hiç de yaralı gibi değildi.birden bu yabru diamonda dönüştü.
diamondtadın gerçekten kötüymüş. Twisted Evil
venüs s: sen..hazır ol!!birazdan venüsün gazabına uğriğicaksın!
diamond:çok korktum..titriyorum.. Laughing
venüs s:venüsün sevgi zinciriii!
zincir diamondu sarar ama diamond zinciri eritir.
diamond:hepsi bu mu?hahahahha
diamond saldırı yapar ve venüsü duvara çarpar.bir hamle daha yapacakken venüs ona saldırır.
diamond:etkilendim.ama usaginin eline su dökemezsin.
ay ın şarkısı
Acemi üye
Acemi üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 3:20 pm

takma okadar kafaya bence gayet iyi olmuş devami tez vakit gelir umarım flower
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:25 am

Hey yaşasın angel of dark geri dönmüş ve bölüm yazıyor merhaba arkadaşlar uzun süredir aranızda yoktum her şeyden uzaktım intten sezondan siteden tatilden döndükten sonra bilgisayarımı açtığımda ay savaşçısı masaüstümle karşılaşınca eski sitemiz aklıma geldi bir bakıym dedim aslında yeni şeyler bulmayı beklemiyordum sitey, en son bıraktımda hayalet şehirden beterdi in cin top oynuyordu ama görüyorumki yarım kalan sezonumuzun sonunu getirmek için çabalıyor arkadaşımız sezon yazmaya yeniden başladığına sevindim açıkcası hepiniz ayrıldıktan sonra hiçbirşeyin tadı tuzu kalmamıştı sezon topluca diğer arkadaşlarla yazıldığı zamanlarda güzel geliyormuş meğerse ve eğlenceli oluyormuş bende baktım eğlencesi kalmadı bıraktım gitti zaten üni dersler tatil derken bakmak hiç aklıma gelmedi. Keşke bir yolu olsada eski ekip yeniden bölüm yazmaya başlasa soliar mercuryi seni prenses serenityi ve yazdıklarınız bölümleri oldukça özledim birkaç kişi daha yazıyordu sanırım ama adlarını şuan hatırlamıyorum bölüm yazmaya devaam eden seni yürekten kutluyorum ve yeni bölümlerini merakla bekliyorum.^^
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 3:10 pm

oooooo...kimleri görüyorum..
Hoşgeldiniz..
Sıradaki bölümü sen yazarsın artık. Very Happy Very Happy
aslında ben bu siteden gitmiştim şu son bölümü yayınladıktan sonra..
niye dersen..hayalet şehir olmuştu da ondan..halbuki paylaşım yapmaya hazırdım..admine beni admin yap diye de duyuruda bulundum ama adminin kendisi de ortada yoktu ki duysun..
ben de kızıp gitmiştim..
ama sen geldiğin için dönüyorum.

bu arada ben bu yazdığımız sezonu www.aysavascisi.com'un forumunda gördüm..
oraya ekleyen sen miydin?çünkü ekleyen üyenin adı seninkine benziyorrdu..
neyse..orda görünce çok kızdım.oraya üye oldum ve çalıntı bu diye mesaj vs yazdım..ama ekleyen kişiden bir cevap gelmedi..

usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 1:07 am

Evet aslında bu site terketme olayı okullar açıldığında başlamıştı. Hoş bende okullar açıldığında çok fazla giremiyceğimi biliyordum ama yinede elimden geldiğince girmeye çalışıyordum.Baştan bir iki kişi gitti.Sonra bir baktım herkes bir anda dağıldı. İlk dağılanda bizim yazarlar oldu. ilk olarak soliar mercury gitti sonra diğeri derken sonra sen ve prenses serenity bende sezonu bitiriyim bari dedim ama dedimya hepiniz ayrıldıktan sonra hiçbirşeyin tadı tuzu kalmamıştı sezon topluca diğer arkadaşlarla yazıldığı zamanlarda güzel geliyormuş meğerse ve eğlenceli oluyormuş bende bıraktım gitti. Bölüm yazmayı isterim ama becerebilirmiyim bilmiyorum.Uzun süredir hayal gücümü kullanmadım.Açıkçası tekrar faaliyete geçirebilirmiyim bilmiyorum.Bölüm yazmayı bırakalı çok oldu.

Hadiya ilk senden duyuyorum böyle birşeyi yok kuzum ben uzun süredir yoktum uniydi tatildi derken ilk defa girdim inte iyi yapmışın ayrıca
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 11:22 am

usagi ile momoro demiş ki:
Bölüm yazmayı isterim ama becerebilirmiyim bilmiyorum.Uzun süredir hayal gücümü kullanmadım.Açıkçası tekrar faaliyete geçirebilirmiyim bilmiyorum.Bölüm yazmayı bırakalı çok oldu.

Daha iyi ya işte..Ben de uzun süreden sonra yazınca bi tuhaf oldum mantık hatası yaparsam diye..
e malum ki insan detayları unutabiliyor.o yüzden ben de toparlamaya çalıştım biraz.
Sense hayal gücümü kullanmayalı çok oldu diyorsun Very Happy ..Bu durumda hayal gücü birikimi yapmışsın yani çok güzel bir bölüm gelecek senden..
sen yazarsan ben de devam ederim..
Zaten biliyorsun bitirme kararı almıştık yani son savaşı yazıyoruz..Savaşı sona kavuşturup bitireceğiz.
Yeni bölümü senden bekliyorum. Razz

Ve birşey daha var..Foruma girdiğin zamanlarda biraz daha aktif üye olabilir misin?Bu siteyi seviyordum ben..Yeniden aktif bir yer olsun istiyorum.Ben buna uğraşıyorum.Ama tek kişiyle olmuyor. Sad
Admin var ya o admin de bir uğrasa çok iyi olacak ama.. Sad
ay ın şarkısı
Acemi üye
Acemi üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:28 pm

[i]ya okullar tatil artık sn de halısın tek kişi ile olmaz ya ama yinede devamı gelir umarım Wink
Ay savaşçısı
yeni üye
yeni üye

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi tsukino

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2012 9:09 pm

neden hep yarıda bırakıyorsunuz?sonu da yok hikayenin. hepsini okudum okudum şimdi meraktan çatlıyorum -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 254172 en son 2011 de girilmiş bu siteye

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
15 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia