Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?

+5
gusbel_sitav
makatoverei
usagi seiya
usagi ile momoro
abc
9 posters

Aynen Yuuichiru'ya kızardım.
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_lcap13%Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Pardon Mamochan deyip hiçbirşey olmamış gibi çıkardım.
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_lcap20%Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_rcap
 20% [ 3 ]
En az 1 veya 2 hafta yüzüne bakamazdım.
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_lcap47%Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_rcap
 47% [ 7 ]
Yuuichiru'yu kovardım.
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_lcap0%Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mamoru'ya sırıtıp koşturarak kızlara bu layı anlatırdım.
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_lcap0%Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Valla ben utanmazdım.
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_lcap7%Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Direk Mamoru'ya asılırdım.
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_lcap13%Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Toplam Oylar : 15

YazarMesaj
abc
Popüler üye
Popüler üye
abc

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue870 / 999870 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue0 / 100 / 10Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Empty
MesajKonu: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 8:41 pm

Arkadaşlar sailormoonla ilgili bi bölüm ve bu konu hakkında anket buldum Very Happy
Kesinlikle Alıntıdır!

Rei tapınağın banyosuna yeni aldığı eşyaları koymaya gitmişti.Banyoya girmek için sürgülü kapıyı çekti ve kimi gördü tahmin edin?

Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Sailor_moon_-_rei_catches_mamoru_naked_001_0003

Mamoru,O gün apartmanındaki suların kesikliğini bahane etmiş ve Rei'n tapınağının herkese açık olduğunu bildiği için Hikawa jinja'ya yıkanmaya gelmişti

Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Sailor_moon_-_rei_catches_mamoru_naked_001_0002

Ama neyazıkki Yuuichiru,Mamoru'yu kıskanıp ,Rei'e bu durumu haber vermediği için Rei'de banyoya rahatça girmiş ve onu görünce şok olmuştu.

Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Sailor_moon_-_rei_catches_mamoru_naked_001_0004

Hemen geri atlamıştı Mamoru. ama neyazıkki Rei,Mamoru'yu görmüştü ve çığlığı bastı.Sonra duvara yaslanıp utançtan yüzünü kapattı.

Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Sailor_moon_-_rei_catches_mamoru_naked_001_0006

Yuuichiru koşturarak gelip. "ne oldu Rei?" dedi ama Rei çok kızgındı.Yuuichiru ona Mamoru'nun geldiğini haber vermemişti ve Aptal diyerek sinirle itti Yuuichiru'yu
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Sailor_moon_-_rei_catches_mamoru_naked_001_0008

Yuuichiru yere düştü ve şaşkın şaşkın Rei'ye baktı.Rei bağırıp ordan koşturarak gitti.O bölüm bitinceye kadarda Mamoru'nun yüzüne bakamadı.
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Sailor_moon_-_rei_catches_mamoru_naked_001_0009

Kesinlikle Alıntıdır!

En son maiko tarafından Paz Haz. 22, 2008 1:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue695 / 999695 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue0 / 100 / 10Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 8:59 pm

1 yada 2 hafta mamorunun yüzüne bakamazdım büyük ihtimalle ve usagininde
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue3 / 103 / 10Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 9:16 pm

Ben hiç utanmazdım Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue695 / 999695 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 9:30 pm

Smile ben utancımdan yerin dibine girerdim uzun bi sürede evden çıkmazdım
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue460 / 999460 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue3 / 103 / 10Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 11:50 pm

ben Pardon Mamochan deyip hiçbirşey olmamış gibi çıkardım. diye yaparım Very Happy
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
gusbel_sitav
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gusbel_sitav

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Neptune
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 12:12 am

Mamoru gibisini bulmuşuzda asılmaz mıyız. Ben asılırdım açıkçası ne de olsa yakışılı, sempatik, boylu poslu, sevdiğine bağlı biri. Kaçar mı hiç??
NEVbahar
yeni üye
yeni üye

Kadın
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 1:57 am

Bu olay hiç yaşanmamış gibi yapardım herhalde. o kadar ki Mamoru bile kuşkuya düşmeli yaşandığından... Ancak o kuşkulanır ve rahatlığımdan dolayı olmadığına kendini inandırırsa işler normale döner gibi geliyor..
Fakat çok feci bir durum yaa, kimsenin başına gelmesin!!!
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 3:41 pm

Razz evet cidden gerçekte kimsenin başına gelmesin çünkü çok kötü bi durum yaa
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:22 pm

En az 1 veya 2 hafta yüzüne bakamazdım.yerin dibininde dibininne girerdim herhalde Very Happy:D
Eso$
Uğraşan üye
Uğraşan üye
Eso$

Kadın
Favori Karakteriniz : Usagi
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue95 / 99995 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 8:14 pm

Eğer Rei'nin yerinde ben olsaydım bir süre Mamoru'nun yüzüne bakamazdım Embarassed
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Left_bar_bleue280 / 999280 / 999Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?   Rei'nin yerinde siz olsaydınız ne yapardınız? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:26 pm

ben ömür boyunca bakamazdım
psikolojim alt üst olurdu

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-