Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar

+6
sailormoon usagi
makatoverei
usagi seiya
PRENSES SERENİTY
angel of dark
usagi ile momoro
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue3 / 103 / 10sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 11:04 pm

Aman eksik olsun ben Seiyacığımın daha iyi olmasına sevindim ve şaşırdıöm çünkü o eski havalılığı yok gibiydi Razz:P:D:D:D:D
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 100 / 10sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 3:17 pm

benim şaşıracağım daha çok yer var çünkü hala bitirmedim mangayı..sizin anlattıklarınız da bana spoiler oluyor haliyle.. Very Happy
şey ben usagi ve mamorunun sonunda evlenmesine şaşırmadım ama sevindim..animede malesef evlendiklerini göstermemişlerdi çünkü..
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue280 / 999280 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 100 / 10sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 2:47 pm

1)harukanın usagiyi öpmesi
2)galaksianın mamoruyu öpmesi
3)O alçak 4 generalin Inner senshilerle olan ilişkisi(pislik jadeite elime geçiceksin bi gün ama ne zaman)aslında şaşırmak değil de sinirlenmek diyelim
4)sm kitaplarındaki(bknz Pararell moon,melek mangam,Love of Princess Kaguya)(kaguyayı yanlış yazmış olabilirim) bi çok olayy beni şaşırtmıştır
Ayrıca bir exam kitabındaki Minako İle Reinin aynı okula gitmesine şaşırmışımdır
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 10:21 pm

UYARI USAGİ SEİYA'ya Ya
usagi seiya bu uyarıı sana yapıyorum da canım çok gereksiz mesajlar yazmışsın uzun zamandır baştan sona okumamıştım ama hiç kendi fikrin yok başkalarının yazdıklarına "evet bende çok şaşırdım , ya ya evet orasına bende şaşırdım" cevapların bu şekil de başka hiç bir şey yazmamşısın ve neredeyse sayfalar bu gereksiz mesajlarla dolu lütfen yapma sende katıl etkilendiğin bişi yaz...
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue3 / 103 / 10sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 3:37 pm

İyi o zaman ne dim ala ala ya tekrar mı yazim Mad Nese ben de yazim ben Jadeite ile Rei'nin durumuna fena şaşırdım şahsen Rolling Eyes
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 10:17 pm

İşde böyle yorumlar yap ne güzelll...
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 3:16 am

Rolling Eyes bende nehelenyanın sonuna şaşırdım ha bide göya lanetine hatta azıcıkta komiğime gitti prenses serentiy yani usaginin dğumunu kutluyolar bunun için parti veriyolar ama partiye çağırılmayan bi tek kişi var oda nehelenya partinin en eylenceli bölümünde geliyo davet edilmediği konusunda konuşuyolar ve tartışıyolar kraliçe serenity onu aynaya hapsediyo ama nehelenya gitmeden önce prensese hediyesini veriyo hediyeside prensesi lanetliyo ve güzel prensesin tahta çıkamadan ölüceğini söylyip gidiyo sizcede bi yerden tanıdık gelmiyomu bu olay Rolling Eyes
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 11:25 pm

Bana da uyuyan güzeli aklıma getirdi ordaki cadı da kızın doğum gününe çağrılmadığı için prensesi lanetliyordu hediyesi de 16 yaşına girdiğin de eline batan bir iğneden dolayı öleceğiydi Very Happy Bende Jedit ve diğerlerinin kızlarla aşk yaşamalrına şaşrmıştım Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 12:02 am

Razz diğmi banada tanıdık gelmiştide işte hikayenin adını çıkartamıyodum uyuyan güzelle aralarındaki tek fark bizimki tahta çıkmadan ölücek ve elinede iğne batmıycak bizzat nehelenyanın laneti yüzünden bende birinci sezonun sonunda kısa süreliğinede olsda mamorunun finalde kör olmasına şaşırdım
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 7:35 pm

ya mangayı nasıl okuyacağım
mysailormoon
Katılımcı üye
Katılımcı üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 5:53 pm

benm en çok ilgimi çeken ve sinir olduğum usaginin buny die sölenmesi.
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Left_bar_bleue280 / 999280 / 999sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar   sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 3:39 pm

o bunny ingilizce anlamını taşıyor aslında
benim şaşırdığım başka bir şeyde kim kimi seviyor ve olaylardaki zaman
güzel güzel manga okuyordum sailor senshi savaş kıyafetleriyle hoop bi baktım normal :S
Alıntı :
Nese ben de yazim ben Jadeite ile Rei'nin durumuna fena şaşırdım şahsen
benim sinirlendiğim o değil venüsün geldiği yerinde kunzite ile bi yakınlaşma nefrit ile makoto arasında bişi göremedim süslüm yoksa tikimden değil.Adalet yok ki lol! lol! lol! lol!

sm ninn mangasında şaşırdığınız yerler ve olaylar
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3