Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İmza-avatar Koymak...

+4
angel of dark
VENUS PRINCESS
sailormoon-usagi
sailor mercury
8 posters
YazarMesaj
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın
Favori Karakteriniz : Ami-chan
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue510 / 999510 / 999İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue0 / 100 / 10İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

İmza-avatar Koymak... Empty
MesajKonu: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:48 am

Merhaba arkadaşlar,
Düşündüm ki, imza-avatar koymayı bilmeyen üyelerimiz olabilir. Ben de çok basit anlatımla bu konuda sizlere yardımcı olayım dedim. Belki çoğunuz biliyordur ama yine de bilmeyenler olabilir, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır Very Happy

Öncelikle http://www.imageshack.us/ bu linke tıklıyorsunuz.
Açılan sayfada sağda "gözat" var. Buna tıklayınca kendi bilgisayrınızdaki dosyalar açılıyor, kullanmak isteğiniz imzayı buluyorsunuz ve "aç" diyorsunuz. Sonra "gözat" ın hemen biraz altında "host it!" var. Buna tıklıyorsunuz. Daha sonra yeni bir sayfa açılıyor. Burda seçtiğiniz resmi de tam ortada görürsünüz. Onun altında da kutucuklar var. Bu kutucuklardan en üsttekinin içindeki tamamen kopyalıyorsunuz.

Gelelim imzayı eklemeye. Foruma gelip, kendi profil sayfanızı açıyorsunuz. Ordan sağda biraz yukarda imza/avatar vs. bölümleri var. İmza bölümüne geliyorsunuz. "İmzayı değiştir" yazan yerin altındaki boşluğa az önce kopyaladığınızı yapıştırıyor ve "gönder" diyorsunuz.

Not: Koyduğunuz imzanın görünmesi için profil>>seçenekler>>
Her zaman imzamı ekle
Her zaman BBCode kullan
Her zaman HTML kullan
bölümlerine "evet" demeniz de gerekmektedir.

Avatar koymak için de o kutucuklardan en alttakini alır, profildeki avatar bölümüne yapıştırırsınız. Ama bilgisayarınızdan direkt yüklemeniz de mümkün. Bunu da zaten profildeki avatar bölümünde direkt görürsünüz. Zaten avatarı daha kolay yoldan nasıl koyabileceğinizi angel of dark arkadaşımız da anlatmış Smile

Foruma resim,gif eklemek için de aynı yöntem kullanılır. Yine o kopyaladığınızı, gelip uygun başlık altında, mesaj gönderme yerine yapıştırıyor ve aynen mesaj gönderir gibi gönderiyorsunuz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir WinkWink

İyi eğlenceler dilerim Wink

En son sailor mercury tarafından C.tesi Eyl. 13, 2008 5:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue880 / 999880 / 999İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue0 / 100 / 10İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 12:35 pm

çok güzel bir anlatım olmuş =) avatar koymanın başka seçeneğide bilgisayardanda yollanamaz mı?ben hiç denemedim ama olur gibime geliyor her neyse çok iyi ve güzel anlatmışsın =)
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue756 / 999756 / 999İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 1:41 pm

evet bilgisayardanda avatar aktarabilirsiniz link kullanmadan bunuda gözat tan dosyanızı seçiyorsunuz aç diyorsunuz daha sonra göndere basarak bitiriyorsunuz bukadar=)

sevgim bu soruyu cevaplamaktan bıkmıştım süper bir anlatım olmuş saolXD
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue510 / 999510 / 999İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 2:39 pm

Bu bölüme koycaktım aslında ama, burda sadece soru sorulur fln gibi düşünüp, grafiklerle ilgili diye oraya koymuştum ama neyse XD
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue266 / 999266 / 999İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 3:03 pm

buraya ben taşıdım..burası daha uygun gibime geldi..
bu arada güzel paylaşım..(anlatım)
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:10 pm

İyi etmiştim cnm Wink teşekkür ederim
AMİ-CHAN
Katılımcı üye
Katılımcı üye
AMİ-CHAN

Kadın
Favori Karakteriniz : merkür savaşçısı
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue0 / 9990 / 999İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 8:07 pm

anlatım için teşekkürler Wink
yelda olcay
Katılımcı üye
Katılımcı üye
yelda olcay

Kadın
Favori Karakteriniz : Rei Hino
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue1 / 9991 / 999İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue2 / 102 / 10İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 4:12 pm

bişey sorucam hangi kutucuk?
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 6:30 pm

yelda olcay demiş ki:
bişey sorucam hangi kutucuk?

resmi upload ettikten sonra açılan sayfada senin seçtiğin resim çıkıyor, bunun altında kutucuklar var, sen bunlardan en üsttekini alacaksın.
_michirusan_
yeni üye
yeni üye
_michirusan_

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor neptün ve sailor uranüs
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue0 / 9990 / 999İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 6:47 pm

yaw ben yapamadım bi türlü yaaa niye imza olmuyor
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
İmza-avatar Koymak... Left_bar_bleue651 / 999651 / 999İmza-avatar Koymak... Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: İmza-avatar Koymak...   İmza-avatar Koymak... Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 6:49 pm

profilinden imza sekmesine girdikten sonra orada bulunan kutucuğa eğer resmin linkini kodu ile birlikte eklersen imzan hazır olur =)
http://www.aysavascisi.net

İmza-avatar Koymak...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-