Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sen kimsin?

5 posters
YazarMesaj
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Sen kimsin? Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Sen kimsin? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sen kimsin? Left_bar_bleue3 / 103 / 10Sen kimsin? Right_bar_bleue

Sen kimsin? Empty
MesajKonu: Sen kimsin?   Sen kimsin? Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 7:25 pm

Bize kendinizi 3-5 cümle ile anlatın aslında az çok birbirimizi tanıyoruz ama bilmediğimiz yönlerde yok deil Very Happy Mesela ben önceki halle eser yok insan olgunlaşoyr bea ama suluyum hala insanları severim erkeklere antiyim ama nese Rolling Eyes Ben şu aralar karetede gözde oyunculardan biriyim ve korku nedir bilmez haldeyim.Erkeklerin ne olduklarını gayet iyi anlayan ve herkese güvenmeyen bir yapım var bir iddia uğruna her şeyi yapabilirim aman erkeklerle ilgili olmasın da gerekirse 40 lahmacun yine yerim Very Happy:D Ayrıca eski dillere merak saran Osmanlıca çalışan hayatında hiçbir hoca tarafından hor görülmeyen,aşırı bilim düşkünü tarih ve anatomi.Bilim Teknik'i kaçırmayan aşlırı yazxım kurallarına dikkat eden kuzenini sevmeyen,havalılardan nefret eden,hayatta tek gayesi bir erkeği elde etmek için saçma bir şekilde kendimi küçük düşürmeyen ve sevdiği insanları hep küçük düşüren bir insanım eh bu da erkeklere has olsun Very Happy Bilim aşıklarına ben de aşığım Very Happy:D:D:P:P:P Bilim insanları gibi bir parlatıcı bile sürmeyen biri değilim her şeyi severim sürmeyi,kendime bakmayı severim,arkadaşlarım için her şeyimi veririm ama düşmanıma da yapmadığımı bırakmam arkiler arasında Shura lakabı ile bilinen dünyanın en muhteşem iki insanına sahip olan biriyim ya siz Very Happy:D:P
nekrolay
Atıldı
nekrolay

Kadın
Favori Karakteriniz : sailorlar,yıldız ışıgı savaşçıları ve galaksiya

Ceza Puanı :
Sen kimsin? Left_bar_bleue3 / 103 / 10Sen kimsin? Right_bar_bleue

Sen kimsin? Empty
MesajKonu: Geri: Sen kimsin?   Sen kimsin? Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 9:44 pm

mesela ben heyecan ve aksiyon yüklü bir insanım.kaykay,bisiklet,motor (ben sürmüyorum ama çok eğlenceli) benim için çok önemli.ayrıca çok tehlikeli ve sanşlı biriyim .yani benimle olanların başına gelmeyen kalmaz ama ben her zaman yırtarım (şu ana kadar ne ceza nede disiplinle işim olmadı .yaaa uff halbuki tam benlikler.)resim yapmayı severim tabi müzik eşliğinde.okula kaykayla giderim Razz zaten lise son kimse karışmıyor.gece dışarıya çıkmaya bayılırım.mesela bir arkadaşımla gece evden kaçtık mudanyada ve denize girdik .kısaca deli dolu biriyim ve benimle olanlarında öle olmasını isterim .korkak insanla işim olmazyürekli ve hayattan zevk alan insanlarla birlikte olurum.ingilizce konusunda kimse elime su dökemez . tongue roman okumaya bayılırım .erkek arkadaş istemem daha çok vaktim olucak çünkü tongue özellikle yabancı film ve sinema izlerim .türklerinki pek zevk vermiyor bana nedense.
sevmeyi çok iyi bilirimbenim için herkes aynıdır. Twisted Evil sigara kullananlar hariç çünkü sporcuyum.(minako gibi okul takımındayım Basketball )kedi sevmemköpeklere bayılırımayrıca evcil pitonum var What a Face What a Face

arkadaş delisiyim ama fazla yüklenmem No uyku delisiyim,beni asla uyandıramazsınız ben kendi başıma bir ara kalkarım yoksa yanımda altın yağsa kalkmam yastığımda Sleep Sleep Razz

Sen kimsin? Vaylen10Sen kimsin? Wvz5kw10Sen kimsin? Febc6610Sen kimsin? 4b150213
alıntılar(beni kısaca anlatırlar diye düşündüm) albino
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
Sen kimsin? Left_bar_bleue280 / 999280 / 999Sen kimsin? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sen kimsin? Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sen kimsin? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

Sen kimsin? Empty
MesajKonu: Geri: Sen kimsin?   Sen kimsin? Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 3:22 pm

ben saldıran sokak köpeklerinden tırsak mı tırsak ama korku flim manyağı bi kız sonra japon diline merak saldığı için bi j desek herkezin bana yüzünü dönen bi kızım(bi de en japona benzeyen)ve bi arkadşaaım beni japon sanmıştı ne alaka.
Bazen Samara gibi gözüken ve o yüzden tırstıran ve göz kalemlerine kafayı takan biriyim.Havuza ve denize girmeye bayılırım her türlü çılgınlığı yaparım.Bazı asansörlerden tırsarım çünkü içinde bi kere küçükken kalmıştım ordan kalma bi şey.Her türlü şeyden yırtarım erkeklerden nefret ederim(sadece kötü erkekler ya) ve erkekleri dövmek hobi gibi.Ama erkekler iyiyse de konuşmaktan eğlenmekten filan çekinmem.Bunun dışında serviste çok göze batarım servisin en asisiyim 2-3 kişiyle kavga ederiz ama arkamda biricik vardır onunla her şeyi başarırız(valla onlar kaşınır).
Ayrıca müzik hastasıyım kulağımın zarını oynatan 30 seconds to Mars ve Linkin Parkı dinlemeyi çok severim onun dışında pgsm müziklerini de
İngilizce sosyal ve bazen türkçe derslerinde benim defterlerim kitaplarım ve ödevlerim başkaları tarafından not alınır hele ingilizce(bugün türkçe dersim kopya vermekle geçti)
seiya kou
Atıldı
seiya kou

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor uranüs,seiya

Ceza Puanı :

Sen kimsin? Empty
MesajKonu: Geri: Sen kimsin?   Sen kimsin? Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 3:32 pm

prenses mars hemen hemen aynı gibiyiz Razz ben de korku filimlerine bayılırım ve epey geniş bir koleksiyonum var...ben hareketli ve bir o kadar da garez biriyim(bütün kızlar öyle diyor)en önemli özelliğim( biraz ayıp olcak sitedeki kızlara ama ) 3 günden fazla hiç bir kızla çıkmamam o yüzden garez oluyorlar bana ama gene bırakmıyorlar beni.nekrolaybana tanıdık geldin yaa anlattıklarından neyse.ben dersleri fazla kafayı takmam.okulun takımının kalecisiyim.disiplinle başım belada son sınıf okuyorum ama hiç kalmadım(derslerim iyi o yüzden bana fazla yüklenmiyorlar) Very Happy Very Happy ayrıca arkadaşlarla takılmayı,iddayı ve müzik dinlemeyi çok seviyorum scratch jocolor
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
Sen kimsin? Left_bar_bleue215 / 999215 / 999Sen kimsin? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Sen kimsin? Empty
MesajKonu: Geri: Sen kimsin?   Sen kimsin? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 4:58 pm

Arkadaşlar pek ilgi görmediği için başlığı kilitliyorum Sen kimsin? 408847

Sen kimsin?
1 sayfadaki 1 sayfası