Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

safir,nekrolay,seiya kou

+2
VENUS PRINCESS
HARUKA-T
6 posters
YazarMesaj
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue651 / 999651 / 999safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue0 / 100 / 10safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

safir,nekrolay,seiya kou Empty
MesajKonu: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 10:08 pm

safir nekrolay ve seiya kou adlı üyeler aynı ip adreslerinden bağlanarak yani birden fazla üyelik alarak forum kurallarının 14. maddesini ihlal etmiş ve sitden sonsuza kadar uzaklaştırlmıştır!! Exclamation Exclamation
http://www.aysavascisi.net
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue756 / 999756 / 999safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue0 / 100 / 10safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 8:29 pm

1 üyelik yetmemiş galiba O_o
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue266 / 999266 / 999safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 3:12 pm

2 taneden sonra 3. hakkaten nedir?
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue100 / 999100 / 999safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 4:29 pm

oda bir anlayış.
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue651 / 999651 / 999safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:05 pm

anlamadım gitti aynı ip den giriyorlardı bide forum içerisinde birbirleri ile konuştukalrıda oluyodu yani ilginç bişey ne yapmaya çalışıyorlarsa artık :s bunu nerdenmi anladım hatırlarsınız seiya kou nun tanışma başlığında seiya kounun vericeği cevabı safir vermirşti ozmn çaktım ve baktım iplerine hepsinin aynı şoke oldum resmen
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue880 / 999880 / 999safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:48 pm

şu safiriin yanlışlıkla yazdığı teşekkür ederim mesajından mı anladın? bu sırada benim anlamadığım bir olay var.sadece bir oturum açabiliyorken nasıl oluyorda 3'ünü bide açıyor?çünkü online kısmında 3'üde gözüküyordu scratch
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue100 / 999100 / 999safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:57 pm

HARUKA-T demiş ki:
anlamadım gitti aynı ip den giriyorlardı bide forum içerisinde birbirleri ile konuştukalrıda oluyodu yani ilginç bişey ne yapmaya çalışıyorlarsa artık :s bunu nerdenmi anladım hatırlarsınız seiya kou nun tanışma başlığında seiya kounun vericeği cevabı safir vermirşti ozmn çaktım ve baktım iplerine hepsinin aynı şoke oldum resmen

yaw buçift kişiliklimide kendi kendine özel mesaj atcak?Şaştım yaw birde sailor moon:usagi valla senin sorunada çözüm yok kusura bakma.
Hoem
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Hoem

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue75 / 99975 / 999safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
safir,nekrolay,seiya kou Left_bar_bleue2 / 102 / 10safir,nekrolay,seiya kou Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Samaire Clemence Calandra
Gücü: Kişilerin düşüncelerini okuyabilir ve onlara hükmeder.
Krallığı: Yoookkk...

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 9:17 pm

neden ki benim sorunum neee Shocked
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 9:34 pm

sailormoon-usagi demiş ki:
şu safiriin yanlışlıkla yazdığı teşekkür ederim mesajından mı anladın? bu sırada benim anlamadığım bir olay var.sadece bir oturum açabiliyorken nasıl oluyorda 3'ünü bide açıyor?çünkü online kısmında 3'üde gözüküyordu scratch
bu gayet kolay birkaçkes sayfa açarak 3 tane otıurum rahatlıkla açılabilir yani bunun başka bir çözüm yolu yok 3üde aynı ip numarası kullanıyordu. Suspect
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 9:45 pm

sailor moon:usagi demiş ki:
neden ki benim sorunum neee Shocked

yok canımsen dedin ya nasıl oturum açıyor diye he o soruna cevabım yok dedim senin bir sorunun yok yalnış anladın.
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: safir,nekrolay,seiya kou   safir,nekrolay,seiya kou Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 10:05 pm

neyse arkadaşlar uzatmanın alemi yok bu endenle başlık kilitlenmişir!

safir,nekrolay,seiya kou
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nekrolay
» daimond ve safir
» .::Seiya FC::.
» usagi seiya
» USAGI-SEIYA