Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark

5 posters
YazarMesaj
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Left_bar_bleue266 / 999266 / 999bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Left_bar_bleue0 / 100 / 10bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Empty
MesajKonu: bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark   bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 11:59 am

Kadının Günlüğü :

Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum.

Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var.

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız.. Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş.

Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.Belki de kilo alıyorum.

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Erkeğin Günlüğü : Öff be, FENERBAHÇE YİNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi...
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Left_bar_bleue215 / 999215 / 999bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Left_bar_bleue0 / 100 / 10bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark   bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 8:17 pm

Ayyyy alemsin ya çok güzel herife bak kadın o kadar yapmış özen göstermiş eşim memnun olsun diye çabalamış adam Fenerbahçe diyor bazen Usagi Seiya'ya hak veriyorum erkekler çok zalim her şeyi hakediyorlar... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Left_bar_bleue1 / 9991 / 999bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Left_bar_bleue3 / 103 / 10bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark   bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 3:53 pm

Ya işte erkekler bu kadar duygusuz ve bencil her şeyi hakediyorlar tabee Very Happy:D:P Saol ya çok güzelmiş angel of dark Very Happy:D:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Left_bar_bleue266 / 999266 / 999bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark   bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 6:23 pm

önemli değil..ben görünce ilgincime gitmişti..(tuhaf mı komik mi ne desem bilemedim ilginç dedim Razz ) burda paylaşiim demiştim..
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Left_bar_bleue756 / 999756 / 999bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark   bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 1:15 pm

XD harika bir paylaşım cnm teşekkürler=)
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Left_bar_bleue695 / 999695 / 999bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark   bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 1:55 am

Razz hehe harika paylaşım için tşk

bir kadının ve bir erkeğin günlüğü arasındaki fark
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aradaki fark