Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sailor Moon bölümleri

+2
PrensesMars
ilkbaharkunduzu
6 posters
YazarMesaj
ilkbaharkunduzu
yeni üye
yeni üye

Erkek
Sailor Moon bölümleri Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Sailor Moon bölümleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailor Moon bölümleri Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sailor Moon bölümleri Right_bar_bleue

Sailor Moon bölümleri Empty
MesajKonu: Sailor Moon bölümleri   Sailor Moon bölümleri Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 8:43 pm

Merhaba arkadaşlar,

Ben sailor moon mangasını sonra izleme olanağı buldum. İnternetten çektiğim bütün bölümleri izledim çok güzeldi. Benim izlediğim bölümler ingilizce altyazılıydı. Şu an teyzemin kızı benden ay savaşçısını istiyor ama teyzemin kızının ingilizcesi yok. Internetten araştırdım hiç link yok türkçe peki ne yapıcam kıza da söz verdim türkçe dublajlı bulabilir miyim acaba? İstanbul'da cizgi film satanlara gittim bir türlü bulamadım. Arıyorum Türkçe bölümlerini bulursam size haber veririm. Siz de bulursanız bana haber verir misiniz?

Sağolun
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
Sailor Moon bölümleri Left_bar_bleue280 / 999280 / 999Sailor Moon bölümleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailor Moon bölümleri Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sailor Moon bölümleri Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Sailor Moon bölümleri   Sailor Moon bölümleri Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 8:58 pm

birincisi bu başlık yanlış
ikincisi sitelerde var ama 1 den 8 e kadar ve başka sitelerde(site veremiyorum reklam olur sanırım)
bi üyenin sitesinde de vardı da
ilkbaharkunduzu
yeni üye
yeni üye

Erkek
Sailor Moon bölümleri Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Sailor Moon bölümleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sailor Moon bölümleri   Sailor Moon bölümleri Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 12:07 am

Sayın Prenses Mars,

Eğer reklam olacağını düşünüyorsanız bana özel mesaj olarak bilginiz dahilindeki sitenin adını vermeniz mümkün müdür? Hala bulamadım arıyorum.

Çok Teşekkür ederim
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Sailor Moon bölümleri Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Sailor Moon bölümleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailor Moon bölümleri Left_bar_bleue3 / 103 / 10Sailor Moon bölümleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sailor Moon bölümleri   Sailor Moon bölümleri Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 7:29 am

Cnm araştırma yaparsan bulurun zaten hem manga deil animede neyse Sweet sana yollamıştır sanırım Venus foruma vardı anasayfadan bulailirsin ben orada 4 tane bulabildim ama aysavaşçıcıyule ilgili bir site daha var oradan da bulabilirsin Smile
merkür prensesi
yeni üye
yeni üye

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sailor Moon bölümleri   Sailor Moon bölümleri Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 8:30 pm

Bende arıyorum ama bulamadım.Adresi banada verbilirmisiniz.
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Sailor Moon bölümleri Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Sailor Moon bölümleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Sailor Moon bölümleri   Sailor Moon bölümleri Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 8:38 pm

sitemizde zaten bununla ilgili bir başlık var sailormoon haberler konusunda Wink başlık yanlış yerde Manga'yı İndirebileceğiniz Adres.... diye bir başlık var
usagi_001
Katılımcı üye
Katılımcı üye
usagi_001

Kadın
Favori Karakteriniz : kotuleri yok etmek

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sailor Moon bölümleri   Sailor Moon bölümleri Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 7:07 am

slm hos geldin ben bi kac ay bundan once hatirlamiyorum ama internetde ay savascisina turkcesinden bakdim ara bulursun

Sailor Moon bölümleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sailor Moon S - [Usagi Becomes Super Sailor Moon]