Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar

4 posters
YazarMesaj
hikari
Katılımcı üye
Katılımcı üye
hikari

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Left_bar_bleue1 / 9991 / 999arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Left_bar_bleue0 / 100 / 10arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Right_bar_bleue

arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Empty
MesajKonu: arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar   arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 6:33 pm

ARKADAŞ EVİNİZE GALDİĞİNDE MİSAFİR GİBİ DAVRANIR
DOST BUZDOLABINI AÇIP İSTEDİĞİNİ ALIR
ARKADAŞ SENİN AĞLADIĞINI GÖRMEZ
DOSTUNUN OMZU İSE SENİN GÖZYAŞLARINLA ISLANIR
ARKADAŞ DAVETİNE BİR PAKET HEDİYE İLE GELİR
DOST İSE SANA YARDIM ETMEK İÇİN ERKEN GELİR,TOPARLANMANA YARDIM ETMEK İÇİN GEÇ GİDER
ARKADAŞ,ONU UYUDUKTAN SONRA ARADIĞIN İÇİN RAHATSIZ OLUR
DOST İSE DERDİNİ ANLATMAK İÇİN NEDEN BU KADAR GEÇİKTİĞİNİ SORAR
ARKADAŞ BİR KAVGAYLA HERŞEYİN BİTTİĞİNİ DÜŞÜNÜR
DOST İSE BARIŞMAK İÇİN SENİ ARAR
ARKADAŞ SENİN DAİMA ONUN ARKASINDA OLMANI İSTER
DOST İSE SENİN ARKANDA OLMAKTAN GURUR DUYAR
ARKADAŞ SİZİ İKİNCİ GÖRMEK İSTER
DOST İSE İKİNCİNİZ OLMAKTAN ŞEREF DUYAR
ARKADAŞ SIKINTINIZ OLMADIĞI ZAMAN YANINIZDADIR
DOST İSE SIKINTINIZ OLDUĞUNDA YANINIZA KOŞAR

TÜM GERÇEK DOSTLARA SEVGİLERİMLE
mysailormoon
Katılımcı üye
Katılımcı üye

Kadın
arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Left_bar_bleue1 / 9991 / 999arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Left_bar_bleue0 / 100 / 10arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar   arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 6:56 pm

evet bunu duymuştum ve kesinlikle doğru paylaşım için teşekkürler.
hikari
Katılımcı üye
Katılımcı üye
hikari

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar   arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 7:07 pm

neden kimse birşey yazmıyor
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon

Ceza Puanı :
arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Left_bar_bleue3 / 103 / 10arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar   arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 7:34 am

Bazı başlıklar öle olur ya her neyse çok gğüzel cnm biliyordum dabu kadar geniş değil çok teşekkürler Razz
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Left_bar_bleue756 / 999756 / 999arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar   arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 3:34 pm

bunun slaytını bana knowledge_of _mercury vermişti ve çok duygulanmıştım hatırlamak beni mutlu etti teşekkürler=)

arkadaşlık ve dostluk arasındaki farklar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-