Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

unutulamaz sailor moon sahneleri

4 posters
YazarMesaj
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
unutulamaz sailor moon sahneleri Left_bar_bleue0 / 9990 / 999unutulamaz sailor moon sahneleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
unutulamaz sailor moon sahneleri Left_bar_bleue0 / 100 / 10unutulamaz sailor moon sahneleri Right_bar_bleue

unutulamaz sailor moon sahneleri Empty
MesajKonu: unutulamaz sailor moon sahneleri   unutulamaz sailor moon sahneleri Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 4:41 pm

hadi arkadaşlar hepbirlikte sailormoon'un unutulmaz sahnelerini(hatırladığımız kadarıyla)yazalım =]
mesela ben başliiiyim
bölüm 166 nehelenia chibiusa yı attıktan sonra

Nehelenia usaginin bogazına yapışır onu tam boğulacakken bırakır Chibi usayı aşağıya atar Usaginin neheleniaya süper bir bakışı vardır.
Aşağı atlar Havada prensese dönüşür ve Chibi usayı yakalar..chibiusa ve usagi yere düşmek üzeredirler...usagi tüm sevgisini kullanarak chibiusa yı uyandırmaya çalışıyor ve başarılı oluyordu.chibiusa uyandı ve elindeki altın kristali (helios(pegasus)un boynuzu yanii)çalıştırıyor.helios uyanıyor..usagi ve chibiusa düşmeden onlara kanat weriyor we kurtarıyor.işte bu unutulmaz bir sahneydi yaaa..

ayrıca arkadaşlar buradan bu bölümü izleyebilirsiniz..yanlız ingilizce türkçesini bulamadım

https://www.dailymotion.com/video/xcqpj_sailor-moon-supers-episode-166_creation
hepinizin yazılarını bekliyorum lütfeeennn unutulamaz sailor moon sahneleri 79142

arkadaşlar türkçesini buldum aynlız ses kayması war ama olsun
http://video.azbuz.com/video-izle/ay-Savascisi/41000000000912804#set:0

En son gümüş_ay_prensesi tarafından C.tesi Kas. 22, 2008 7:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
unutulamaz sailor moon sahneleri Left_bar_bleue0 / 9990 / 999unutulamaz sailor moon sahneleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
unutulamaz sailor moon sahneleri Left_bar_bleue0 / 100 / 10unutulamaz sailor moon sahneleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: unutulamaz sailor moon sahneleri   unutulamaz sailor moon sahneleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 2:37 pm

ne yani ay savaşçısının unutulmaz sahneleri bu kadarmı nie kimse bişi yasmıyo..lütfen yaa
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
unutulamaz sailor moon sahneleri Left_bar_bleue85 / 99985 / 999unutulamaz sailor moon sahneleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: unutulamaz sailor moon sahneleri   unutulamaz sailor moon sahneleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 5:04 pm

ben aysavaşçısını çok küçük ama çok küçükken şu an 22 yaşındaki kuzenimle birlikte izlemiştim 1yıl önce hiç bir şey hatırlamıyordum
ama kedi resimleriyle ilgili bi siteye girmiştim ve orada aysavaşçısı resimli bir üye gördüm üye adından yola çıkarak ay savaşçısı ile ilgili araştırmalar yaptım ve 1 yıl içinde bir çok şey öğrendimama 1 yıl önce tek hatırladığım şey
188. bölümdü
benim için en unutulmaz sahne uçakta starligtlar ve kızlar birlikteyken makotonun usagiye
ay savaşçısı değiş demesiydi ve starlight ların şaşırmasıydı
başka hiç bir şeyi hatırlamıyordum o sahne yi bulmak için uğraşırken her şeyi öğrendim
iyiki öğren mişim unutulamaz sailor moon sahneleri 3341
Eso$
Uğraşan üye
Uğraşan üye
Eso$

Kadın
Favori Karakteriniz : Usagi
unutulamaz sailor moon sahneleri Left_bar_bleue95 / 99995 / 999unutulamaz sailor moon sahneleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: unutulamaz sailor moon sahneleri   unutulamaz sailor moon sahneleri Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 9:19 pm

Usagi'yle Mamoru'nun ilk sezonda karşılaşıp durmaları unutulmazdı...O kadar komiklerdi ki gülmekten karnıma ağrı giriyordu unutulamaz sailor moon sahneleri 783484
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: unutulamaz sailor moon sahneleri   unutulamaz sailor moon sahneleri Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 4:13 pm

ben bi tane dha yazıcam
125. Bölüm- S sezon final
Çoook etkileyici bir sahne. Usaginin hotaruyu kutarabilmek için dönüşmeye çalışması. Hıçkırıklar içinde "Crisis Make-Up" diye bağırışı. Şahsen çok etkilenmiştim. Usaginin gerçek gücünü gördüğüm sahne budur.
Usagi "Hotaru yaşıyor!" diyerek hotaruyu mistressin etkisinden kurtarmak amacıyla kupayı uzatır.
Michiru ve Haruka arkada bağırmaktadır. "Öldür onu!", "Aptal olma!", "Sen mesih falan değilsin, bunu yapmaya hakkın yok", "Neden, Sailor Moon?"
Ama Sailor Moon kararını değiştirmez. "Ne masum hotaru'dan ne dünyadan vaz geçerim" der, kupayı verir.
Kupayı alan mistress tam bir kötü kadın kahkahası patlatır
Saçtığı enerjiyle herkes bir yana savrulur.
Mistress kupayı pharaoh 90'a verir. Büyük bir güç patlaması olur
Ancak kupayı alan pharaoh 90'ın artık mistresse ihtiyacı kalmamıştır. Güç patlamalarından biri de ona vurur.
Usagi hotaruyu korumak üzere yine kendini siper eder.
Ve mistressin içinden hotarunun sesi gelir, sailor saturn ortaya çıkar.
Sailor saturn chibi-usa'nın tılsımını verir.
Bu sırada Uranüs yıkıntılar içindeki sailor moon'a "Şimdi memnun musun!" diye bağırmaktadır. Sailor saturn, yıkımın savaşçısı, geri döndüğünde, pharaoh 90'ı yok etmenin kendisinin görevi olduğunu, bunun sonucunda kendisinin de öleceğini. Sailor Moon'un yapabilecek birşeyi olmadığını çünkü kupayı kaybettiğini söyler. Karanlıkta kaybolur
Sailor moon da karanlığa girmek ister ama giremez. Super sailor moon'a dönüşmesi gerekmektedir. Ve bağırmaya başlar "Crisis Make Up"

gerçekten çok etkileyiciydi.
heyoo videosunu buldum burdan izleyebilirsinizz..

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/e90c126d4953c970aa8a88672d4d9c7ca81845971532de728f93a6424259644868b2742129452da517943
umarım beğenmişşinizdir... unutulamaz sailor moon sahneleri 8475

En son gümüş_ay_prensesi tarafından Paz Kas. 23, 2008 5:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
unutulamaz sailor moon sahneleri Left_bar_bleue756 / 999756 / 999unutulamaz sailor moon sahneleri Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: unutulamaz sailor moon sahneleri   unutulamaz sailor moon sahneleri Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 5:22 pm

Aslında bir sürü sahne var ama 33. bölümde en son sahne hiç aklımdan silinmiyor usagi yoksa prenses sen misin deyince minako sadece gülümsüyor arkada ay falan var çok hoş bir görüntüydü...
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: unutulamaz sailor moon sahneleri   unutulamaz sailor moon sahneleri Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 6:11 pm

aa ewet o sahnede çok güzeldi...
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: unutulamaz sailor moon sahneleri   unutulamaz sailor moon sahneleri Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 6:11 pm

eeeee başkaaa...pFF çok geveze oldum dimii?? unutulamaz sailor moon sahneleri 955120

unutulamaz sailor moon sahneleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sailor Moon S - [Usagi Becomes Super Sailor Moon]