Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)

+11
angel of dark
hotaru_chan
ay ın şarkısı
VENUS PRINCESS
AMİ-CHAN
gümüş_ay_prensesi
Moon princess
PrensesMars
KARAMELEK
usagi ile momoro
zararsız melek
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

sizce deval etmelimiyim
evet
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Vote_lcap88%sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Vote_rcap
 88% [ 15 ]
hayır
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Vote_lcap12%sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
Toplam Oylar : 17

YazarMesaj
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 100 / 10sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 7:27 pm

aa ama lütfennn şimdi koy sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142 ya çok merak ediyorum usaginin şu halini
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Devame12

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 100 / 10sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 9:10 pm

bir sonra ki bölümde usginin o hallinden bahsetmicem moon princess ileri ki bölümlerde canım sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Devame12

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:20 pm

7. bölüm(aminin kalbi)
Usagilerin evi……………
Usagi lunaya olanları anlatır…..
Luna: demek minakoyla yaten çıkıyor.
Usagi: evet
Luna: şaşırdım diyemem ama bu kadar erken beklemiyordum
Usagi: bugün mamoruyla buluştuğumda yeni düşman la tanıtlık
Luna: nasıl???!!!
Usagi olanları anlatır
Luna: demek kaosun yeni piyonu mikanji
Usagi: evet
Luna: kaos berly için enerji topluyor. Kendi için ne planlıyor acaba kendine çok dikkat etmelisin usagi kaosun asıl amacı senin yıldız tohumunu almak
Usagi: tamam
………….sınıfta…………….
Bayan haruna bir ders için sınıfta ki herkesi ikişer ikişer ayırıyordu.sıra usagideydi
Bayan haruna: naru sen omino ile........ usagi sen seiya ile ol.
Usagi: ama ben………
Bayan haruna: minako sen yatenle…….
Minako: evetttt
Bayan haruna: ami sende taikiyle ol.
Ami: ben mi ?
Ders arası tenefüss………..
Usagi: off ya ben seiya ile… nasıl çalışıcam mamoru duyarsa
Minako: mamoru ile konuşursun
Ami: ben ne yapacağım
Minako: ne dedin ami
Ami: ben seslimi düşündüm yok bişey ?
Usagi: ami senin neyin var çok durgunsun bişeymi oldu ?
Ami: aslını sölemek gerekirse ben
Minako: sen ?
Ami: ben taikiyle çalışamam
Minako: neden ?
Ami: çalışamam işte:
Okul çıkışı……………….
Mamoru usagiyi almaya gelmiştir……..
Usagi: mamoru seninle konuşmam lazım yalnız… kızlar biz gidiyoruz…
Makato ile ami: tamam görüşürüz…
Mamoru: ne oldu usagi
Usagi: bizim bir haftalık grup çalışması dersimiz var ve ben seiya ile bir grubum
Mamoru: ne !!!
Usagi: elimde olan bişey deil
Mamoru: nasıl çalışacaksınız ?
Usagi: seiya bu akşam bize gelecek
Mamoru: tamam bende geliyorum
Usagi: olmas
Mamoru: neden gelemezmiyim ?
Usagi: lütfen uzatma olmaz
Usagi mamoruya sarılır ‘’ seni çok seviyorum’’
Mamoru: bende ama gelemezmiyim ?
Usagi: şansını zorlama istersen
Mamoru:tamam
Amilerin evi ……………
Kapı çalar………..
Ami: ben bakarım
(kapıya gider ve kapıyı açar gelen taikidir)
Taiki: selam
Ami: selam girebilirsin
Bayan mizuno: hoş geldin taiki
Taiki: hoş bulduk efendim
(Aminin odasına giderler)
Taiki:nerden başlayacağız ?
Ami: sen karar ver
Taiki: tamam der ve çalışmaya başlarlar…(bir süre sonra)
Aminin eli titriyordu Kalbide o kadar hızlı çarpıyorduki sanki yerinden çıkacaktı
Taiki aminin elinin titrediğini gördü
Taiki: neyin var ami?
Ami: bişeyim yok yüzümü yıkarsam geçer der (kalkar)
Taiki aminin odasını incelemeye başlar bir şey dikkatini çeker Kalkar ve aminin yatagının yanına gider. Yatagın altında ucu görünen bir defter vardır defteri alır derteri açar
İçinde kendi resmi vardır altında ‘’seni çok seviyorum’’ yazar
Ami içeri girer taikinin elindeki defteri görünce sinirlenir ve kızar.taiki defteri hemen kapatır
Ami defteri açtıgını anlamaz taikinin elinden defteri çekerek alır
Taiki:şeyyyyy….
Ami: insanların özel eşyaları karıştırılmaz bilmiyor musun?
Taiki amiyi ilk defa böyle görüyordu. Çok şaşırmıştı
Ami sakinleşince;
Ami:bağırmamalıydım , özür dilerim
Taiki: önemli değil neden bu kadar sinirlendin anlamadım sadece bir defter.
Ami ‘’boşver’’ der ve konuyu kapatır
……….usagilerin evi………………..
(kapı çalar)
Chıbı-usa: ben bakarım(kapıyı açar)
Chibi-usa: sen!
Seiya: selam ufaklık
Chıbı-usa: senin ne işin var burada???
Seiya: usagi…
Usagi kapıya gelir ve Seiya yı içeri davet eder. Usaginin odasına çıkarlar. Chibi-usa da arkalarından gider. Bi an bile onları yalnız bırakmaz.
…Minakonun evi…………….
Minakolarda her şey bambaşkadır. Ders çalışmaktan nefret eden minako yaten ile büyük bir zevkle ders çalışır
Üç ışığın evi……….
Prenses kakyuu evde yalnızdır (kapı çalar gelen seiyadır)
Seiya: sıkılmadınız inşallah prenses
Prenses kakuu: hayır sıkılmadım
Seiya odasına gider.yatenle taikide yolda karşılaşırlar. Eve birlikte girerler. Taiki aminin defterinde gördüğünü hiç aklından çıkaramaz
Yaten: neyin var taiki çok durgunsun
Taiki:…..
Yaten: taiki burada mısın ?
Taiki: ahh pardon bişey mi dedin?
Yaten: iyi geceler diyordumda
Taiki:iyi geceler…
Yaten taikiyi ilk defa böyle görüyordu ne olmuştu acaba
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 3341
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:23 pm

ya yarın giremiye sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 408847 bilirim bu yüzden bu akşam koydum yeni bölümü sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142 . umarım beyenirsiniz sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142
yorumlarınızı bekliyorum......................
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 89932
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:30 pm

ayyyy süper canım her zaman ki gibi ya keşke şu usagi ile seiyanın çalışmasını biraz daha açsaydın chibi usa rahat ver meseydi
mamoru onları ağaçtan izleseydi daha sonra düşseydi usagi onu tutup eve taşısaydı bu sefer mamaoru onlara rahat vermeseydi
aman neyse çok fazla güğzel olmuş harikasın canım
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:53 pm

hiç aklıma gelmedi birde uzatmak istemedim.bölümde ön plana çıkmasını istediğim kişiler ami ve taikiydi . sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 5154
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 11:03 pm

olsun canım çok güzel olmuş
sen naoko takeuchi gibi yazıyorsun diğer sezonla benimkide dahil her bölüm ilgiyi usagiye çekiyorlar oysa ki naoko takeuchi bölümleri diğer savaşçılara da ayırmıştır.
aa bak aklıma ne geldi bu bir haftalık çalışmaydı ya usagi ile seiya bir sonraki gün tekrar çalışıcak eğer istersen o zaman bunu yaz
ama ne istersen öyle yap sen yardım istedin diye fikir vermeye çalıştım
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 11:07 pm

sağol canım fikrini değerlendiricem ....
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 10:57 am

Razz harika bi bölümdü ellerine sağlık cnm harikasınnn yeni bölümü dört gözle bekliyoruz ee yeni bölüm ne zaman
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 2:08 pm

süpper olmuşş yeni bölümü beklioruzz...kolay gelsi =D
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 5:45 pm

eeeeeeeeee yeni bölüm ne zaman
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 5:49 pm

yeni bölüm hazır ama yarın koyucam.......... sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 5:57 pm

ama nedennnn? sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142 o zaman yeni bölümün adı ne sölesene
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 9:58 pm

8,bölüm………(mamoru sen beni kıskanıyor musun?…)
………..sınıfta……………………………
Usagi: Bu gün ki çalışmayı da biz de yapalı mı?
Seiya: olur.
Usagi: Yaten akşam minako ile çalışa bildiniz mi bari?
Yaten: evet minako bütün konuyu benden daha iyi biliyordu.
Usagi: minako!!!
Minako: çalışsam suç çalışmasam suç sen bari yapma Usagi.
Usagi: bir şey demedim canım. Ami siz taiki ile çalışmışsınızdır.
Ami: ………….
Usagi: ammmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ami: pardon ya duymadım.
Usagi: ami sen iyi misin?
Ami: iyiyim sadece akşam uyuyamadım da
Usagi: siz taiki ile ne yaptınız ?
Ami: hiç çalıştık
……….okul çıkışı………….
Mamoru: Usagi!
Usagi: mamoru…
Seiya: ben şimdi mamoru ile gidiyorum akşam görüşürüz.
Kızlar: görüşürüz Usagi
Usagi: görüşürüz
Usagi ve mamoru uzaklaşır
Taiki: ami bu akşam bizde çalışalım mı ? prenses kukyuu çok yalnız kalıyor.
Ami: olur
Minako: yaten bu akşam da bizde çalışıcaz değil mi ?
Yaten: evet canım.
Makoto: ami neyin var senin ?
Ami: ya akşam uyuyamadım
Makoto: ne olduki ?
Ami: uyanamadım işte
Usagi ile mamorunun yanı…………
Mamoru: bu akşam da çalışacaksınız dimi?
Usagi: evet seiya bize gelecek
Mamoru: ne zamana kadar sürecek bu ödev?
Usagi: 1 hafta kadar………… mamoru?
Mamoru: efendim Usagi?
Usagi: senin stajı ne zaman başlıyordu ?
Mamoru: sanırım haftaya neden sordun ?
Usagi: staja başlamadan beraber bir şeyler yapalım diyorum.
Mamoru: tamam ne yapalım ?
Usagi: bilmem onu düşünmedim sence ne yapalım ?
Mamoru: ben de hiç düşünmedim………
Usagi: ne zaman olacağına karar verelim o zaman ne yapıcağımızı düşünürüz..
Mamoru: tamam
Usagi: ne zaman yapsak acaba?
Mamoru: bu Pazar ne dersin?
Usagi: tamam
Usagi eve gelir……..
Bayan tsukino: hoş geldin Usagi bu akşamki planlarda bir değişiklik oldu ben kardeşin ve baban babanın bir arkadaşına yemeğe gidiyoruz chibi-usa da hotaru da kalıcak sende akşam arkadaşında rahat rahat çalışırsın.
Usagi: neee! Yalnız mı?
Bayan tsukino: bir mahsurumu var canım
Usagi: hayırda bu akşam gitmek zorunda mısınız chıbı-usa da yok
Bayan tsukino: kocaman kız oldun Usagi yalnız kalmayacaksın hem arkadaşın gelmeyecek mi?
Usagi: evet ama….
Bayan tsukino: ama filan yok Usagi konu kapandı.
Usagi odasına gider. Bir süre sonra annesi babası ve kardeşi gider. Usagi evde yalnızdır. Seiya birazdan gelecektir. ‘acaba mamoruya haber versem mi ?’ diye düşünür. Sonra vazgeçer
Luna da chibi-usa ile gitmiştir.
Kapı çalar……..
Usagi Seiya yı içeri davet eder. Otururlar.
Usagi: başlamadan önce bir şey içmek ister misin?
Seiya: olur.
Usagi: mutfağa gider. Hemen reiyi arar.
Usagi: reiii
Rei: merhaba Usagi ne oldu ?
Usagi reiye durumu anlatır ona Seiya ile yalnız kalmak istemediğini söyler
Rei: tamam geliyorum.
Usagi seiyaya içecek götürür. Çalışmaya başlarlar.
(kapı çalar)
Seiya: birini bekliyor muydun?
Usagi: evet ama bu kadar erken gelmesi imkânsız.
(kapıyı açar)
Usagi: mamoru?
Mamoru: (elindeki gülü usagiye uzatır) seni görmek istedim de.
Usagi ‘gel’ diyebildi sadece. İçeriye geçtiklerinde;
Mamoru: yalnız olduğunuzu bilmiyordum.
Seiya: bende senin geleceğini bilmiyordum.
Otururlar biraz sonra usaginin telefonu çalar arayan reidir.
Usagi: aloo
Rei: Usagi ben gelemiyorum canım ama istersen makotoya haber vereyim o gelir
Usagi: gerek kalmadı…….. sağol ya.
Rei: neden???
Usagi: sonra anlatırım……..
Telefonu kapatır
………Taiki ve aminin orası……..
Taiki: biraz ara verelim ben sıkıldım artık
Ami: fark etmez.
Taiki odadan çıkar. Ami odada yalnızdır ve her şeyi çok dikkatlice inceler.
Gecenin ilerleyen saatleri……..usagilerin orası……….
Usagi mutfağa gider. Arkasından mamoruda kalkar ve usaginin yanına gider.
Mamoru: neden bana haber vermedin ?
Usagi: reiyi aramıştım o gelicekti ama sen geldin
Mamoru: en başında bana haber verebilirdin……………
Usagi durur ve mamoruyu kendine çekerek onu öper.
Usagi: saçma sapan bir konu yüzünden tartışmayalım olur mu canım.
Mamoru : seni çok seviyorum ve seni bir başkasının sevmesine katlanamıyorum.
Usagi : mamoru sen beni kıskanıyor musun?
Mamoru: bu kadar güzel bir sevgilim var ewet ben onu kıskanıyorum. Olamaz mı?
Usagi: beni kıskandığını bilmiyordum.
Mamoru: Seiya ile yanlızdınız usagi gelmesem yalnız kalıcaktınız.sana güvenmiyor değilim sana çok güveniyorum ama onu asla.
Usagi : onunla yalnız kalmıcaktım…
Mamoru usagiye sarılır “biliyorum canım”der.
Usagi: o zaman neden geldin.
Mamoru: şey……..böyle bir durumda ben olsaydım sen gelmez miydin?
Usagi: önce ben sordum.
Mamoru: tamam yalnız değildiniz ama yine de yanın da olmak istedim onu senin yanında olmazsın dan rahatsız oluyorum. Oldu mu??? İstediğin cevabı aldın mı şimdi sen söyle tam tersi olsa sen ne yapardın.
Usagi: bilmem………
Mamoru: ne demek bilmem?
Usagi : bilmem işte.böyle bir şey söz konusu bile olamaz ama bilmem…
Mamoru: söz konusu bile olamaz ha…
Seiyanın yanına giderler.
Usaginin aklına bir şey gelir ve yukarı çıkar. Seiya ve mamoru yalnız kalırlar.
Seiya: Usagi çok mükemmel bir kız
Mamoru: evet benim de sevgilim.
Seiya: onu bırakıp neden Amerika’ya gittin?
Mamoru: Amerika’ya gitmedim düşman eline düşmüştüm.
Seiya: düşman eline düşme den önce Amerika’ya gitmeye karar vermiştin.
Mamoru: öyle olması gerekiyordu. Amerika’ya gitmiş olsaydım; onu habersiz bırakmazdım ilk fırsatta onu görmeye gelirdim.
Seiya: onu bırakıp nasıl gidebildin seni hala anlamış değilim. Seni sevmekten vazgeçmedi yanındaydım ona çok yakındım ama o beni hiçbir zaman istemedi. onun aklında olan sendin onu bırakıp gitmene rağmen o seni daha da çok sevdi .
Mamoru: onu bir daha asla bırakmayacağım sende ondan uzak dursan iyi olur.
Seiya: neden korkuyorsun?
Mamoru: korkmuyorum usagiye güvenim tam benim. ben senin için söylemiştim.
Seiya: sen beni düşünme. Usagi seni seviyor benim için ne kadar zor olsa da evet o seni seviyor.
Mamoru:bunun farkındasın yani
Seiya: bunun farkında olmamak imkânsız. Ama onu sakın üzme mamoru …. Sakın .
Mamoru: onu üzmüyorum.
Seiya: kendinden o kadar emin olma…….
Usagi gelir…..momoru ve Seiya susar…. Morali bozulan Seiya fazla durmak istemez.
Seiya: yarın devam etsek olur mu Usagi?
Usagi: olur ama niye çalışıyorduk.
Seiya: sıkıldım ya kusura bakma
Usagi: sen bilirsin. o zaman yarın görüşürüz.
Seiya: iyi akşamlar.
Usagi: iyi akşamlar.
Seiya gider. Usagi ve mamoru yalnız kalırlar mamoru usaginin ailesi gelene kadar onunla kalır beraber film izlerler.
……..Pazar günü……….
Usagi ve mamoru çok güzel bir gün geçirirler yolda yürürken birden usaginin broşu parlamaya başlar…… düşman yine iş başındadır.
Mikanji: bana sizden rahat yok mu?
Ay savaşçısı: evet.
Miknaji gider arkasın da kalan canavar ay savaşçısına ve smokinli şövalyeye saldırır.
Smokinli şövalye canavara karşılık verir ve ay savaşçısının atağıyla canavar normale döner.
Usagi: bize rahat yok belli.
Mamoru: evet.
Mamoru ile usagi güzel geçirdikleri güzel günün ardından düşmanla karşılaşmalara rağmen morallerini bozmazlar.mamoru daha sonra usagiyi evine bırakır.
Usagilerin evinin önü…………
Mamoru: biliyorsun yarın stajım başlıyor.
Usagi: evet biliyorum.
Mamoru: kendine çok dikkat etmeni istiyorum usagi.
Usagi: kendimi koruya bilirim.
Mamoru: biliyorum canım ama yeni de sen dikkat et olur mu?
Usagi ‘tamam’ der. sarılırlar ………………
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 89932
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 10:00 pm

umarım beyenirsiniz canlarım sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142

yorumlarınızı bekliyorum fikirlerinize acığım sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 8475

yardımlarınızı bekliyorum
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 82237
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
Favori Karakteriniz : *usagi ve haruka*_*ZERO VE YUUKİ*
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 11:02 pm

şunlara bak ya 1 gün girmedim neler neler yazmışlar Very Happy meleğim seninkide çokkk güzel olmuşş devamını çokk merak ediyorum bounce
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 2:22 am

Razz harika bi bölümdü cnm harikasın ne diyebilirim her zamanki gibi süpersin yeni bölümü dört gözle bekliyoruz e yeni bölüm ne zaman
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 2:40 am

yeni bir gün yeni bir bölüm ben yakalaşık 20 bölümü yazdım. benimde okul var beni zorlamıyor ama ben ne olur ne olmaz diye yazdım yazmaya da devam ediyorum.
ilginize tekrar tekrar teşekkür ederim. sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142
yeni fikirlerinize de acığım .....
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 1:08 pm

Rolling Eyes e yeni bölüm ne zaman
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 2:10 pm

yeni bölüm gelsin n'lurr....
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 5:50 pm

yeni bölüm ne zaman çabuk gelsin ne olur sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 5:56 pm

yeni bölüm umarım beğenirsiniz.

9.BÖLÜM (BUDA NEYİN NESİ?)

Mamoru staja başlamıştı. Usagi ile tahmin ettiği gibi çok görüşemiyorlardı. Bu onun canını sıkıyordu. Ama elinden bir şey gelmezdi
Taiki ise aradan geçen zamana rağmen hala anlamsız bir durgunluk içindeydi. Ami ise grup ödevi bittiğinden beri taikiyle karşılaşmamak için elinden geleni yapıyordu.
Usagi mamorunun staja başlamasından beri okula yalnız gidip geliyor kimsenin onu almasını istemiyordu. Bu duruma kızlar ne kadar kızsalar da usagiye saygı duyuyorlardı.
……. okul çıkışı……………………………..
Ami: usagi seninle gelebilirim
Usagi: önemli değil ben giderim
Seiya: ben götürürüm ami
Usagi: bu konuyu hallettik zannediyordum ben giderim.
Makoto: tamam sen git usagi
Usagi: sağol makato beni bir sen anlıyorsun (gider)
Seiya: taiki benim işim var.
Taiki: ne işi
Seiya: sonra konuşuruz(gider)
Makoto: ben alışveriş yapıcam gitmem lazım.
Ami:tamam güle güle.
Makoto: sonra görüşürüz taiki.
Taiki: sonra görüşürüz.
Ami ile taiki yalnız kalırlar.
Ami: beni,m gitmem lazım kusura bakma.
Taiki: birlikte gidiyoduk.
Ami: işim var.
Taiki: neden benden kaçıyorsun?
Ami:bunuda nerden çıkardın niçin senden kaçıçakmışım ki.
Taiki: madem benden kaçmıyorsun beraber gidelim.
Ami çaresiz”tamam” der birlikte giderler.yol boyunca hiç konuşmazlar.taiki amiyi evine kadar bırakır.
Ami: teşekkür ederim.
Taiki: önemli değil.
Usagi yolda tek başına giderken birden karşısına mikanji çıkar.
Mikanji: selam güzel bayan.
Usagi: sende kimsin?
Mikanji “hiç sadece” der ve usaginin enerjisini almaya başlar.
Seiya Usagi takip etmektedir ve gördüklerine inanamaz düşman usagini, enerjisini almaktadır. Hemen dönüşür.
Seiya: sen ne yaptığını zannediyorsun.
Mikanji: sende kimsin?
Seiya: sana o kızı bırakmanı emrediyorum
Mikanji ‘yaa öylemi’’ der usagiyi bırakır ama bütün enerjisini zaten almıştır. Fakat bir tuhaflık vardır kız canavara dönüşmez.
Mikanji ‘’buda neyi nesi’’ der gider
Seiya normale döner. Hemen usaginin yanına gidip onu kontrol eder. Usagi bayılmıştır. Seiya onu hastaneye götürür. Diğerlerine haber verir. Usagiye hastanede muayene eden doktor ‘’yorgunluktan bayılmış olmalı dinlensin geçer’’ der. Mamoru hastanede olduğu için herkesden önce gelir. Usaginin odasına girer. Doktoruyla konuşur.
Mamoru: neyi var.
Doktor: yorgunluktan olmalı geldiğinde baygındı.
Seiya olanları mamoruya anlatır. (herkes gelir)
Seiya olanları bir kez de diğerlerine anlatır.
Makoto: sanırım onu yalnız göndermemeliydik.
Hastaneye usaginin ailesi de gelir. Usagiye ne olduğunu anlamaya çalışırlar.
Usagi uzun zaman olmasına rağmen hala uyanmaz. Mamoru usaginin başından ayrılmaz. Bayan tsukino: kızımın nesi var doktor neden hala uyanmadı ?
Doktor: bizde bilmiyoruz şimdiye kadar uyanması gerekiyordu.
Bayan tsugino: usagim benim
Doktor herkese; ‘hepinizin burada kalmasına gerek yok zaten kalamazsınızda’
Bay tsukino: ikuku(usaginin annesi) bizde gidelim. Burada usaginin bize ihtiyacı yok. Uyandığında bize haber verirler.
Bayan tsukino: ama…..
Mamoru: ben usaginin başında durucam. Uyandığında size haber veririm.
Bay tukino: telefonum açık olacak
Rei: mamoru bizide haberdar etmeyş unutma.
(giderler)
…..sabah…………………………
Usagi hala uyanmamıştır. Mamoru sabaha kadar hiç uyumamıştır.
Kapı açılır…..gelen Mirandadır….
Miranda: mamoru senin burada ne işin var ?
Mamoru: akşam burada kaldım.
Miranda: dünden beri hiç uyumadın mı ?
Mamoru: uyumadım burada kalmam lazımdı
Miranda: bu kızı tanıyor musun ?
Mamoru: evet
Miranda: senin için önemli biri olmalı onun için burada kaldığına göre.
Mamoru: evet o benim kız arkadaşım.
Miranda: kız arkadaşın mı!!!??? Bir kız arkadaşın olduğunu bilmiyordum.
Mamoru: evet ve o benim için çok değerli.
Miranda: biraz uyumalısın dinlenmen gerekiyor bu şekilde duramazsın.
Mamoru: ben iyiyim sen bana bakma
Kapı açılır gelen reidir…..
Rei: günaydın Mamoru Usagi nasıl ?
Mamoru: günaydın, Usagi hala uyanmadı
Rei: hala mı ?
Miranda: evet sanırım arkadaşınızın başka bir rahatsızlığı var.
Rei: sen kimsin?
Miranda: ben bu hastanede hemşireyim. Arkadaşınızın başka bir rahatsızlığı var galiba.
Mamoru-Rei: hayır öyle bir şey yok
Mamoru: usaginin hiçbir hastalıgı yoktu o çok enerji dolu bir kızdı kolay kolay usanmaz yorulmaz.
Miranda: onu çok iyi tanıyorsun.
Rei: evet onlar sevgili
Miranda: biliyorum
Miranda odadan çıkar.
Rei: mamoru Usagi neden hala uyanmadı sence ?
Mamoru: bilmiyorum ama umarım kötü bir şey değildir. Onun için endişelenmekte çok haklıymışım. Onu asla yalnız bırakmamalıyıdm.
Rei: bu senin hatan değildi biliyorsun. Kendini suçlama.

Mamoru:onun yanında olsaydım onu koruya bilirdim.
Mamoru çok üzgündür usagiye olanlardan kendini suçlar……………..

yorumlarınızı bekliyorum....

En son zararsız melek tarafından Cuma Ara. 12, 2008 7:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AMİ-CHAN
Katılımcı üye
Katılımcı üye
AMİ-CHAN

Kadın
Favori Karakteriniz : merkür savaşçısı

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:12 pm

hoş olmuş ama sanki aralarda kopukluk olmuş ya da bana öyle geliyor Smile
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:18 pm

ayyy ne olcak şimndi yoksa usaginin durumunun sebebi mi çıkcak sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 548862
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)   sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:33 pm

hey harika bi bölümdü çokta heycanlıydı yine harikalar yaratmışsın süpersin sen bi tanesin yeni bölümünü dört gözle bekliyoruz e yeni bölüm ne zaman sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 3341 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 5154 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 79142 sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...) - Sayfa 3 548886

sailor moon 6.sezon (sm'nin aşk sezonu...)
3 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia