Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız

5 posters
YazarMesaj
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Left_bar_bleue756 / 999756 / 999NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Left_bar_bleue0 / 100 / 10NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Empty
MesajKonu: NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız   NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 10:13 pm

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Nana_anime

NANA
Kategori: TV
Konular: Dram, Aşk-Romantizm, Müzik
Yıl: 2006
Stüdyo: Madhouse Prodüksiyon
Mangaka:Yazawa Ai

Oosaki Nana ile Komatsu Nana Tokyo’ya giden bir trende yan yana oturmaktadır. Komatsu Nana Tokyo’ya erkek arkadaşı için giderken, Oosaki Nana ise Grubunu Japonya’nın müziklistelerinde en üst sıraya taşıyabilmek için gidiyordur. Tren yolculuğu sırasında adlarının aynı olduğunu ve aynı yaşta olduklarını fark ederler. Yolculuk sırasında arkadaş olurlar. Ancak Tokyo’ya vardıklarında Komatsu Nana erkek arkadaşının yanına gittiğinde Oosaki Nana’nın ortadan kaybolduğunu görür. Bu duruma çok üzülür. Tokyo’da Komatsu Nana erkek arkadaşıyla yaşamaya başlar ancak bir gün erkek arkadaşı olan Shouji’nin hayatının kendi hedeflerinin önüne geçtiğini fark eder ve başka bir ev tutmaya kendi başına yaşamaya karar verir. Bu sırada Oosaki Nana’da ev aramaktadır ve şans eseri aynı daireyi tutmak üzereyken karşılaşırlar. İkiside daireyi çok beğenmiştir ve ikiside dairenin sahibi olmak ister. Bunun üzerine emlakçı ortak tutmalarını önerir. Yarı yarıya kira ödemek ikisininde hoşuna gitmiştir ve kabul ederler. Bir birinden oldukça farklı iki kızın hayatı bu noktadan sonra birleşecektir…

Karakterler

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Av_07
Oosaki Nana
Biraz soğuk görünümlü olmasına karşın içinde çok sıcak ve iyi bir yüreği vardır.Muhteşem bir sesi vardır ve Black Stones gurubunun solistidir. Erkek arkadaşının adı Ren’dir. Ren Trapnest grubuna giderken Nana’yı yanına almak istemiş fakat Nana müziğini tercih etmiş ve onunla gitmeyi kabul etmemiştir. Nana inanılmaz güçlü görünür ve ideallerini gerçekleştirmeden durmayacaktır…

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Av_01
Komatsu Nana
Oosaki Nana’nın tam tersi olan Komatsu Nana şıp sevdi, neşeli ve çok sadık bir kızdır. Seride ona Oosaki Nana tarafından Hachiko lakabı takılır ve bundan sonra herkes ona bu şekilde hitap eder. Tam bir Trapnest hayranıdır. Ancak Black Stonesi dinlediği ilk günden itibaren onlara hayrandır.

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Av_29
Nobuo "Nobu" Terashima
Oosaki Nana’nın orta okul arkadaşıdır ve Black Stones’ta giteristtir. Komatsu Nana’dan hoşleniı ve büyük ihtimalle onu gerçekten seven kişidir diyebiliriz…

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Av_02
Shinichi "Shin" Okazaki
Black Stones’un en genç üyesidir ve tam olarak 15 yaşındadır gruba ilk girdiğinde yaşını gizlemiştir. Reira’dan hoşlanır.

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Images_3
Yasushi "Yasu" Takagi
Yasu bir avkattır ve inaılmaz bir karizması vardır grubun bateristidir.Aslında 23 yaşındadır ancak bazen çok daha büyük gözterebilmektedir. Oosaki Nana’nın daima yanında olmuştur.

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Av_79
Reira Serizawa
Reira Trapnest grubunun solistidir ve çok güzel bir sesi vardır.Takumi’den hoşlandığı görülmektedir. Shin ile bir birlikteliği olur ve ondan hoşlanmaya başladığı görülür.

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Av_11
Takumi İchinose
Takumi tam bir playboydur. Ve bunu sevmektedir. Ancak Reira’ya hep nazik davranır.Trapnestte Bateristtir.

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Av_190
Ren Honjo
Oosaki Nana’nın sevgilisidir. Balack Stonest grubundayken Trapnest’e geçmiştir.Bu grubun gitaristidir.

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız H
Naoki Fujieda:
Trapnest’te gitaristtir va Black Stones’ta ki Nobu’ya benzer. Hayat dolu bir çocuktur.

Seri Hakkında Önemli Notlar:
-Nana Japoncada 7 Hachi ise 8 anlamına gelmektedir.
-Black Stones gerçekte siyah bir sigaranın ismidir.Black Stones’in kısaltması BLAST’tır.
-Oosaki Nana’nın kıyafetlerinin satıldığı Vivienne Westwood’adlı gerçek bir marka vardır.
-Hachiko Japonya’da sadıklığıyla tanınan ünlü bir köpeğinde ismidir aynı zamanda.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Tanıtım bana aittir. Son zamanların en güzel dostluk animesi çok ağlıyorsunuz ama herşeyiyle izlemeye değer mükemmel bir anime zaten Yazawa Ai'nin tüm projeleri böyle...
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Left_bar_bleue880 / 999880 / 999NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Left_bar_bleue0 / 100 / 10NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız   NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 10:26 pm

Nana benim sayılı sevdiğim animelerden bir tanesidir.Gerçi mangası bana daha güzel geliyor ya neyse .Müzik dalındaki en iyi anime diyebilirim.Onun haricinde oosaki nananın tarzına bayılıyorum dehşet *-* Sigara tutuşu bile dehşet *-* Hatta komatsu nana trende onu gördüğünde harika falan demişti.Reira'dan hoşlanmıyorum ama saçları çok güzel xD
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Left_bar_bleue756 / 999756 / 999NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız   NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 5:49 pm

Nana 'yı izleyipte sevmemek izleyipte oosakiye hayran olmamak mümkün değil zaten.İnanılmaz bir karizması var hatta gördüğüm en cool anime karakteri diyebilirim.zaten yazawa ai'nin her çalışmasında karakter tarzlarını muhteşem oturtuyor.Birde ANnanın muhteşem şarkılarıyla Olivianın muhteşem şarkıları sayesinde anime müthiş bir yapıma dönmüş ben hiç bu kadar ağladığımı hatırlamıyorum...
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Left_bar_bleue280 / 999280 / 999NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız   NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 3:15 pm

usagi-chan tavsiye etti rgu bitsin buna başlayacağım
oosaki nananın tarzı süper hachikonunda soyadı çok güzel
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Left_bar_bleue651 / 999651 / 999NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız   NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 11:48 pm

oOsaki-Sama *.*
http://www.aysavascisi.net
hotaru_chan
Uğraşan üye
Uğraşan üye
hotaru_chan

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi,luna
NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Left_bar_bleue0 / 9990 / 999NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: prenses serastiyan
Gücü:
Krallığı: ay krallığı

MesajKonu: Geri: NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız   NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:58 pm

saol
http://www.gakuenalice.forum9.biz

NANA-Tanıtım ve Yorumlarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nana Resimleri