Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Death Note (Ölüm Defteri)

2 posters
YazarMesaj
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Death Note (Ölüm Defteri) Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Death Note (Ölüm Defteri) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Death Note (Ölüm Defteri) Left_bar_bleue0 / 100 / 10Death Note (Ölüm Defteri) Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

Death Note (Ölüm Defteri) Empty
MesajKonu: Death Note (Ölüm Defteri)   Death Note (Ölüm Defteri) Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 10:32 pm

Death Note (Ölüm Defteri) Death+note+4
Tanıtım
Ölüm tanrıları insanları öldürmek amacıyla kullandıkları defterleri vardır.Bu defterde ismi geçen kişi 40 saniyede ölmektedir.Bir gün ölüm tanrılarından ryuk defteri insanların dünyasına düşürür ve light adındaki genç bu defteri bulur ve bu gücü keşfeder.Bu güçle light,dünydaki bütün suçluları öldürerek yepyeni bir dünya yaratmaya çalışmak için çalışır.Hükümet ölümlerin çoğalmasıyla dünya'nın en iyi dedektifi L ile irtibata geçerler.
Tarzlar: Dram, gizem, doğaüstü
Temalar: Suç, Adalet, polis
Cilt: 12

Karakterler
Death Note (Ölüm Defteri) 73316626
L
Gerçekte onu kimse görememiştir.Çok gizemlidir.Dünya'nın en zeki ve en iyi dedektiflerinden birisidir.Kira'yı bulmak için elinden gelen herşeyi yapacaktır.

Death Note (Ölüm Defteri) 18577220
Ryuk
Bir ölüm tanrısıdır.Defter light olduğu sürece hep onun peşinden gelmektedir.Video oyunları ve elmalar için bir eğilimi vardır.

Death Note (Ölüm Defteri) 82705448
Light
17-18 yaşında olan light okulun en zeki en popüler ve en yakışıklı çocuğudur.Defteri bulduktan sonra bütün suçluları öldürmeye başlamıştır.Kimse onun katil olduğunu bilmemektedir ve Kira olarak tanılır.Kira'nın anlamı ''Katil gelen'' veya ''katil kişi ' olarak bilinmektedir.

Death Note (Ölüm Defteri) 17975736
Amane Misa
o bir fotomodeldir.İkinci bir ölüm defterine sahiptir.İkinci kira olarak anılır ve gerçek kira onun idölüdür.Çünkü küçükken anne ve babasını öldüren kişiyi kira öldürdüğü için ona hayranlık beslemektedir.Kira için herşeyi yapabilir.Mangada çıkış bölümü chapter 23 olarak bilinir.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Anime daha çok hoşuma gitmesine rağmen mangasınıda çok seviyorum.Tabikide light favori karakterim.Sürükleyici bir manga bence.Birkaç bölüm okuyunca devamını merak edip bırakamıyorsunuz. bırakamıyorsun.Kendim çevirdim.
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
Death Note (Ölüm Defteri) Left_bar_bleue651 / 999651 / 999Death Note (Ölüm Defteri) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Death Note (Ölüm Defteri) Left_bar_bleue0 / 100 / 10Death Note (Ölüm Defteri) Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

Death Note (Ölüm Defteri) Empty
MesajKonu: Geri: Death Note (Ölüm Defteri)   Death Note (Ölüm Defteri) Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 3:16 pm

mangası nedense bana animedeki zevki vermedi zaten manga okumayı pek sevmem ama konusu gerçekten harika Death Note büyüleyici bir yapım diyebilirim...
http://www.aysavascisi.net

Death Note (Ölüm Defteri)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Death Note
» Death Note
» Death Note Resimleri