Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Lovely Complex

4 posters
YazarMesaj
dArk JeaNNe
Editör
Editör
dArk JeaNNe

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Uranus
Lovely Complex Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Lovely Complex Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Lovely Complex Left_bar_bleue0 / 100 / 10Lovely Complex Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mika Kyashi Sasaki
Gücü: Toprak ve hava
Krallığı: Gümüş Ay Krallığı

Lovely Complex Empty
MesajKonu: Lovely Complex   Lovely Complex Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 1:39 am

LOVELY COMPLEX
Lovely Complex 119
Risa Koizumi 1.70 boyuyla (birkaç bölümden sonra 1.72 olduğunu öğreniyor) okulundaki kızlardan uzundur.Atsushi Otani 1.54 (sonradan 1.56) boyuyla ise okulundaki erkeklerden hep kısadır.Boy kompleksleri yüzünden sürekli birbirlerine sataşırlar.Bu yüzden insanlar onları "All Hanshin Kyojin" takımı olarak da çağırırlar.
Daha sonra Risa’nın okulunun müdürü konuşurken uyuyarken bağıra çağıra uyanır ve okula rezil olur.Yaz okuluna kalmak zorunda kalır.Otani zaten dersler yüzünden yaz okuluna kalır.Bu sıra okula yeni gelen çocuğa aşık olan Risa ve Risa’nın arkadaşı olan kızdan hoşlanan Otani birbirleri için çöpçatanlık yapmaya başlarlar.Bu sırada o kadar kavga etmelerine rağmen bir çok ortak yönleri olduğunu yavaş yavaş öğrenirler.(Hele şu Umibozu Very Happy )BU sırada Risa’nın hoşlandığı çocuk Otani’nin hoşlandığı kızdan hoşlanır ve çıkmaya başlarlar.Yani sonunda bizim All Hanshin Kyojinlerimiz baş başa kalır.Sonunda Risa Otani’den hoşlanmaya başlamış ve ona söylemiş ancak kıt kafalı önce anlamaz ama daha sonra büyük bir şok yaşayarak onu reddeder. Risa vazgeçmez ve onu etkilemeye açlışır.
Bakalım Otani en sonunda Risa’dan hoşlanacak mı?
KARAKTERLER
Risa Koizumi
Lovely Complex 122
Lovely Complex’in baş karakteridir. 1.70 boyundadır .Okulundaki kızlardan hep uzun olmuştur. Adının anlamı küçük bahardır.Otani aşık olduğu fark ettiğinde kısa bir süre bunu reddetmiş ama daha sonra aşkına boyun eğmiştir.Her ne kadar Otani’nin kıt anlamasıyla onu kırsa da o vazgeçmez.(Özellikle onun ağlatması yüzünden birkaç kez Otani’ye salak demişimdir.Risa ağladığında bende ağlıyordum )Otani’ye etkilemesinde yardım olan Nabu-chan onun yakın arkadaşıdır.
Atsushi Otani
Lovely Complex 124
Lovely Complex’in baş karakteri diyebiliriz miyim bilemiyorum.1.54 boyundadır.Adının anlamı büyük bahardır.Basket takımındadır.Bir süre sonra kaptan olur.Kıt bir anlaması vardır ya da kabullenemez Risa’nın ona aşık olmasını.Çıktığı onu sırf boyu kısa diye terk etmiştir.(zavallı Otanicik)Risa’yı kıskanmaya başlar sonra da aşık olduğunu fark eder.
Yorumuma gelirse
Gerçekten çok komediler.Davranışları hem hüzün hem komedi aynı animede toplanmış.Otani(aşkım) her ne kadar kaba olsa da bazen yaptığı sevimliliklerle beni kendine affettirdi.Risa ise benimle aynı kaderi taşıyor ne yazık ki.O ağladığında dayanamayıp ağladığım oldu. Gerçekten beğendiğim bir anime…Ama sonu çok saçma bir yerde bitti.Neyse en çok sevdiğim bölümü ise 18 23 n e yazık ki topu topu 24 bölüm.
Bazı Resimler
Lovely Complex 128
Lovely Complex 129
Lovely Complex 152
Lovely Complex 136
Lovely Complex 139
İnsanın yüreği dayanmıyor bu gülüşe Very Happy
Lovely Complex 157
dowaa
Editör
Editör
dowaa

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venüs

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mai YUUKİO
Gücü: Herkes
Krallığı: Evren x)

Lovely Complex Empty
MesajKonu: Geri: Lovely Complex   Lovely Complex Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 4:00 am

güzel tanıtım olmuş patlaştığın için çok sağol *-*
http://animemanga.sforum.biz
dArk JeaNNe
Editör
Editör
dArk JeaNNe

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Uranus

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mika Kyashi Sasaki
Gücü: Toprak ve hava
Krallığı: Gümüş Ay Krallığı

Lovely Complex Empty
MesajKonu: Geri: Lovely Complex   Lovely Complex Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 4:49 pm

Teşekkürler dowaa Very Happy
FlyingSister
yeni üye
yeni üye
FlyingSister

Kadın
Lovely Complex Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Lovely Complex Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Naomi Michi Shika
Gücü: Eğlencenin ve Müziğin olumlu yanları
Krallığı: Kayıp Krallık

Lovely Complex Empty
MesajKonu: Geri: Lovely Complex   Lovely Complex Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 10:13 pm

ah bu anime *-*

ondan önceki bölümde de mimi-chan başlarda gerçekte olsa o kızı boğazlayabileceğimi düşündüm ama vaz geçmiş otanimden *-* *-*

şu 22. bölümde ortaya çıkan çocuk var ya ovv o bölüm ağlar otaniiiğğğ o bölümde aynı şok ifadesini yüzümde hissettim sonunda da ağlıyodum az kalsın rapidte de sorun çıuktı zaten inmedi diğer bölküm neyseki sonunda izledim tüm bölümleri avv *-*

LOVELY COMPLEX BİTMEMELİĞĞĞ!! Lovely Complex 870280 ağlar Lovely Complex 870280 Lovely Complex 870280
Sweet Princess
Uğraşan üye
Uğraşan üye
Sweet Princess

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Neptün/Michiru Kaioh
Lovely Complex Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Lovely Complex Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Lovely Complex Empty
MesajKonu: Geri: Lovely Complex   Lovely Complex Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 11:34 am

Süper bir anime kesinlikle *-* Ama keşke bitmeseydi T-T En sevdiğim animeler listemde çok hızlı bir çıkış yaptı xP Ama ciddi anlamda en sevdiğim animelerden biri *-* Otani aşkım xP Yemişim risa'yı XDXDXD

Lovely Complex
1 sayfadaki 1 sayfası