Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sailor_Mars'a hediyem

3 posters
YazarMesaj
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
Sailor_Mars'a hediyem Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Sailor_Mars'a hediyem Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailor_Mars'a hediyem Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sailor_Mars'a hediyem Right_bar_bleue

Sailor_Mars'a hediyem Empty
MesajKonu: Sailor_Mars'a hediyem   Sailor_Mars'a hediyem Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 10:01 pm

Mine bu sana hediyem hani istemiştin ya ondan dolayı.Ama haberin olsun mars vdieom olmadığı için karışık yaptım.Ama şarkıyı sevdiğini biliom. lol!

http://video.azbuz.com/video-izle/sailor-moon/41000000001104509#set:0
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
Sailor_Mars
yeni üye
yeni üye
Sailor_Mars

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor mars, sailor star fighter ve sailor pluto
Sailor_Mars'a hediyem Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Sailor_Mars'a hediyem Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailor_Mars'a hediyem Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sailor_Mars'a hediyem Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sailor_Mars'a hediyem   Sailor_Mars'a hediyem Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 7:07 am

ayyyyy satürn en sevdiğim şarkıdan yapmışsın ya.Çok hoş çok teşekkür ederim Sailor_Mars'a hediyem 79142 Sailor_Mars'a hediyem 548886 Sailor_Mars'a hediyem 5154
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
Sailor_Mars'a hediyem Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Sailor_Mars'a hediyem Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sailor_Mars'a hediyem   Sailor_Mars'a hediyem Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 2:55 pm

beğenmene sevindim mine hanım zarzor beğeniyorsunuzda XD
Sailor_Mars
yeni üye
yeni üye
Sailor_Mars

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor mars, sailor star fighter ve sailor pluto
Sailor_Mars'a hediyem Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Sailor_Mars'a hediyem Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sailor_Mars'a hediyem   Sailor_Mars'a hediyem Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 6:57 am

doğru çok seçici bi insanım xD ama harbi güzel olmuş
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sailor_Mars'a hediyem   Sailor_Mars'a hediyem Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 1:30 pm

beğnemene sevindim yenileri gelcek 2 tane yaptım
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor_Mars'a hediyem Devame12

Sailor_Mars'a hediyem Left_bar_bleue50 / 99950 / 999Sailor_Mars'a hediyem Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: Sailor_Mars'a hediyem   Sailor_Mars'a hediyem Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 11:17 am

yenileri gelecek demişsin ama sonra kaybolmuşsun
güzel bir video olmuş eline sağlık ...

Sailor_Mars'a hediyem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-