Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sitenize üye oldum desem :)

4 posters
YazarMesaj
animemangafan
yeni üye
yeni üye
animemangafan

Kadın
Favori Karakteriniz : Mamoru
Sitenize üye oldum desem :) Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Sitenize üye oldum desem :) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sitenize üye oldum desem :) Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sitenize üye oldum desem :) Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Karanlıklar dünyası
Gücü: Maximum
Krallığı: Kristal ay krallığı

Sitenize üye oldum desem :) Empty
MesajKonu: Sitenize üye oldum desem :)   Sitenize üye oldum desem :) Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 7:26 pm

Meraba millet.Benim adım elçin.Yaşım 17.Bir anime sever ve aşığıyım.En sevdiğim anime ise sailormoon tabi mangada aynısı.. Very Happy Sitenize üye oldum desem :) 3341 Bir forumum var animelerle ilgili ama malesef hiç üyem yok. Sitenize üye oldum desem :) 79142 Sitenize üye oldum desem :) 79142 Şimdi ağlıyacağım. Ayrıca manga çeviriyorum vampire knightı çevirdim şuıan gakuen alice deyim.. Sitenize üye oldum desem :) 548886 Tanıştığımıza memnun oldum.. Sitenize üye oldum desem :) 972901 Sitenize üye oldum desem :) 972901 Sitenize üye oldum desem :) 972901
http://animemangafan.turkforumpro.com/
Sailor Daydream
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Sailor Daydream

Erkek
Sitenize üye oldum desem :) Left_bar_bleue2 / 9992 / 999Sitenize üye oldum desem :) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sitenize üye oldum desem :) Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sitenize üye oldum desem :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sitenize üye oldum desem :)   Sitenize üye oldum desem :) Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 4:50 pm

Aramıza hoşgeldin Elçin... umarım eğlenirsin... sitenin de bu siteyle dost site yaparsan üye sayın artacaktır.. Sitenize üye oldum desem :) 8475
http://sailordaydream.yetkinforum.com/
animemangafan
yeni üye
yeni üye
animemangafan

Kadın
Favori Karakteriniz : Mamoru
Sitenize üye oldum desem :) Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Sitenize üye oldum desem :) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Karanlıklar dünyası
Gücü: Maximum
Krallığı: Kristal ay krallığı

MesajKonu: Geri: Sitenize üye oldum desem :)   Sitenize üye oldum desem :) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 3:58 pm

Tabiki yaparım.Smile tavsiyen için saol Sitenize üye oldum desem :) 82237
http://animemangafan.turkforumpro.com/
Kaizer
yeni üye
yeni üye
Kaizer

Erkek

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sitenize üye oldum desem :)   Sitenize üye oldum desem :) Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:45 pm

Anime çeviriyorum derken ingilizceden türkçeye mi?
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sitenize üye oldum desem :)   Sitenize üye oldum desem :) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:26 pm

hoşgeldin =)

Sitenize üye oldum desem :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-