Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hotaru'yu tavlayın :D

+25
zararsız melek
psyhcosis
yelda olcay
Moon princess
Eso$
tusako
KARAMELEK
usagi_tsukino_58
nekrolay
Setsuna-M
safir
sailormoon usagi
Hoem
usagi seiya
VENUS PRINCESS
usagi ile momoro
sailormoon-usagi
abc
PRENSES SERENİTY
sailor_satürn
sailorsatürn
usagiberrak
İrem
HARUKA-T
knowladge_of_mercury
29 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
sailormoon usagi
Acemi üye
Acemi üye
sailormoon usagi

Kadın
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 1:08 pm

merhaba arkadaşlar size 1. bölümü yazdım

Bu bölüm ay savaşçısının ilk bölümüdür ve biz ay savaşçısıyla bu bölümde tanışmaktayız.
ilk olarak girişi usagi adlı, mızmız, tembel kızımızın odasında yapıyoruz. yatağında uyumakta olan usagi önce kendini tanıtır: yaşını falan söyler işte. sonra annesinin uyan artık, okula geç kalacaksın uyarısıyla yatağından fırlar. ışık hızıyla evden çıkar ve geç kaldığı okuluna doğru söylene, söylene koşmaya başlar.
O böyle koşup, aynı zamanda da söylenirken birden birkaç çocuğun bir kediyle uğraştığını görür. hemen çocukları kovar ve kediyi onlardan kurtarır. kedinin anlındaki bantı çıkarır ve anlında bir hilal yani yarım ay işareti olduğunu görür. buna baya şaşırır usagi.
Derken birden siyah, anlında ay işareti olan kedi usaginin elinden kurtulur ve yüksek bir yere çıkar. daha usagi ne olduğunu anlamak için kediyi izlerken birden zilin çaldığını duyar ve olamaz! diyerek oradan koşarak uzaklaşır. hızla uzaklaşırken siyah kedide usagiye bakar.
Usagi nekadar hızlıda koşsa okula gene yetişemez. zaten bu usaginin herzaman yaptığı birşeydir: okula geç kalmak. öğretmen haruna hiç düşünmez! dakikasında usagiyi dışarı atar. usagide herzamanki gibi kaderine razı olup boynu bükük dışarı çıkar.
Dışarı çıktıktan sonrada öğretmenin arkasından konuşmayı hiç ihmal etmez...
birden karnından gelen bir sesi duyar, usagi acıkmıştır. hemen beslenme çamtasına sarılır. tam annesinin koyduklarını yiyecektir ki sınıftan bayan haruna çıkar.
elinde bir kağıt, bu usaginin sınav kağıdıdır. onu usagiye gösterir ve iyi bi azarlar onu. bizim usagide malesef boynunu büker...
Ders sonunda usaginin arkadaşları olan umino ve naru dışarı çıkar. öğretmen sınav kağıtlarını dağıtmıştır ve usagide bu sınavdan 30 almıştır. usagi notunu hatırlaayınca görmez aklından annesinin ona yapacaklarını geçirir ve korkmaya başlar. o arada naru annesinin kuyumcu dükkanından bağseder: orada herşeyin ucuzladığını söyler. bizim usagide sevinçle hemen gidelim der ve kuyumcuya doğru yol alırlar. Oraya gittiklerinde inanılmaz bir kalabalıkla karşılaşırlar. herkez alış veriş yapma derdinde, ucuza birşeyler alma derdindedir. narunun annesi kötüler tarafından elegeçirilmiştir ve sattıkları ile insanların enerjilerini toplamaktadır. bu bölümde kötülerden hem kraliçe berille hemde jeditle tanışıyoruz. sonra narunun annesinin meşkul olduğunu gören usagi oradan ayrılır ve eve doğru yol alır.
Yolda giderken yine notu aklına gelir: 30. olacakları bildiği için sınav kağıdını buruşturup attı. birden bir sesgeldi! bu mamurunun sesiydi. usaginin buruşturup attığı kağıt mamurunun başına gelmiştir. mamuru bu notu görünce: biraz daha çalışmalısın dolun ay surat! dedi. bunu duyan usagi kızdı tabi. kağıdı mamurunun elinden alıp söylene söylene oradan uzaklaştı. bu olay mamuru ve usaginin ilk karşılaşmasıydı...
Eve gelen usagi annesinin sınav kağıdını sormasıyla karşılaştı. sabah uminoyu gören bayan tusigino uminodan sınav kağıtlarının okunduğunu öğrenmiş. bu nedenle usagininde sınav kağıdını görmek istedi.
Usagide mecburen verdi. 30'yi gören bayan tusigino çıldırdı tabi ve usagiyi anında dışarı attı. usagi başladı kapıda ağlamaya.
Derken neyse! sonunda annesi usagiyi içeri aldı. affetti yine...
Eve girdikten sonra hemen odasına çıktı usagi. yatağına uzandı ve günün yorgunluğunu atmaya karar verdi. derken birde ne görsün! o bu gün kurtardığı siyah, anlında ay işareti olan kedi. usagi şaşırdı bu duruma biraz ve hemen fırladı yatağından.
luna anlatmaya başladı: o bant yüzünden birdaha asla konuşamayabileceğinden falan bağsetti. tabi bizim usagi şoktaydı.
Lunanın söylediklerini dinledikten sonra hemen yatağına yattı ve gözlerini kapatıp: iyi geceler dedi. usagiye göre herşey bir ruyaydı, bir kedi nasıl konuşabilirdiki? luna baktıki usagiyi uyandıramayacak: konuşmayla, başka yollarla: başka birşey denemeye karar verdi. usagi için çoook güzel bir broş oluşturdu ve usaginin önüne braktı.
bunu gören usagi tek gözünü açtı ve broşu gördü. çok sevindi gerçekten ve onu alıp hemen denedi. o arada lunada konuşuyordu. konuşuyordu ama usagi onu dinlemiyorduki! broşla uğraşıyordu. sonunda luna kızdı ve ona bir savaşçı olduğunu, ayın gücü harekete geç! diyerek savaşçıya dönüşeceğini söyledi. usagi pek inanmamış bir tavırla lunanın dediğini yaptı.
Birde baktıki kıyafeti, saçlarındaki tokalar herşey değişti. usagi çok şaşırdı bu duruma tabi. derken narunun yardım çağıran sesini duydu ve luna ona yardım etmesi gerektiğini söyledi. bunu duyan usagi dahada şaşırdı...
Hemen narunun annesinin dükkanına gitti usagi, canavar oradaki insanların enerjilerini emiyordu. birden kapıda biri göründü! bu usagiydi. yani ay savaşçısı. canavar usagiye kim olduğunu sorunca önce cevap veremedi usagi ama sonra verdi:
Ben sevgi ve adaletin savaşçısıyım! diye. canavar bunları dinledikten sonra insanları usaginin üzerine saldı, usagide onlardan kaçmak için uğraştı. bu arada da lunaya kızıyordu, neden bana bundan bağsetmedin diye. insanlar usaginin üstüne geliyor, usagi kaçıyordu...
sonunda usagi köşeye sıkıştı ve canavarda ona saldırmaya hazırlanıyordu. usagi başladı ağlamaya! ağzı bir karış açık. tam canavar saldıracakken! bir güll, bir kırmızı gül gelip canavarın saldırısını durdurdu. usagiyide kurtardı. usagide,canavarda,lunada çok şaşırdı.
orda! yukarıda biri duruyordu, bu smokinli şovalyeydi. usagi hemen lunanın yardımıyla gücünü kullandı ve canavarı yok etti. hemen sonra smokinlişovalye gitti ve canavarın yok olmasıyla luna çok rahatladı. ama usaginin bunu pek salladığı söylenemezdi, o smokinli şovalyenin arkasından baka kalmıştı...
Ertesi sabah smokinli şovalyeyle güzel tanışması usagiye pahalıya mal olmuştı.
herkes sınıfta konuşurken bizim usagi herşeyden birhaber sırasında uyuyordu...
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 1:11 pm

Canım sence burası yeri mi Question Bunu Fanart Fanfic'e yazmalısın lütfen kurallara uy yoksa ceza puanı alırsın...
İrem
Katılımcı üye
Katılımcı üye
İrem

Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 12:51 pm

yazdıgın ıcın tesekkurler ama gercekten burda onu anlatman gerekmıo ya bende oyun acılmıo Sad
sailormoon usagi
Acemi üye
Acemi üye
sailormoon usagi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 10:00 am

ya ben açamıyorum 40 gün sonra silcekmişim korkuyorum yaa
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue756 / 999756 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 9:34 am

aynı oyunun minako ve usagi versyonuda var ama hiç birini tavlayamadım neysem zaten arkadaş olmamız daha iyiXD
safir
Atıldı
safir

Erkek
Favori Karakteriniz : karakterlerin hepsi

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 4:51 pm

ya şimdi merak ettim yaaaa .formun erkek üyeleri ne yapıyorsunuz ya? kızları tavlamak kolaydır şu oyuna bende bir bakıyım Question king king

Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 1216a913

usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon

Ceza Puanı :
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 9:40 am

Ya ne demezsin Very Happy:D:P Aslında güzel bir oyun beğendim ama artık oyunu açmıyor ya nese Very Happy:D:P
Setsuna-M
Acemi üye
Acemi üye
Setsuna-M

Kadın
Favori Karakteriniz : setsuna ve mina-chan XD

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:35 am

ben bu oyunu biliyorum bir türlü tavlayamadım çok mızmız ya No
nekrolay
Atıldı
nekrolay

Kadın
Favori Karakteriniz : sailorlar,yıldız ışıgı savaşçıları ve galaksiya

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 2:14 pm

ben bir türlü giremiyorum ki siteye delircem bounce bounce

Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 A351k10
usagi_tsukino_58
Katılımcı üye
Katılımcı üye
usagi_tsukino_58

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi tsukino,hatoru tomoe
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue80 / 99980 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 7:10 pm

çok teşekkürler bu oyunu daha önce oynamıştım
http://www.aysavascisifanlari.blogcu.com
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
Favori Karakteriniz : *usagi ve haruka*_*ZERO VE YUUKİ*
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 8:08 pm

ben hala oynayamadım kii ağlar ağlar Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 408847 Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 759938 Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 503388
tusako
yeni üye
yeni üye
tusako

Kadın
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 10:41 pm

hmmm bi denemek lazım güzel bişiye benziyor Very Happy
Eso$
Uğraşan üye
Uğraşan üye
Eso$

Kadın
Favori Karakteriniz : Usagi
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue95 / 99995 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 3:42 pm

Bu oyun harika!
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 9:18 pm

bunun bende de usagisi vardı sanırım merak ettim şimdi bi bakim
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 9:47 pm

valla ben ilk oyunda tavladım ee tabi bir satürn var içimizde.
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
Eso$
Uğraşan üye
Uğraşan üye
Eso$

Kadın
Favori Karakteriniz : Usagi
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue95 / 99995 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 11:46 pm

Hotaru'yu tavlayamadım bi türlü Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 503388
yelda olcay
Katılımcı üye
Katılımcı üye
yelda olcay

Kadın
Favori Karakteriniz : Rei Hino

Ceza Puanı :
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue2 / 102 / 10Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 12:46 pm

yaaa zorrrrr tavlayamadııımmmm Crying or Very sad
psyhcosis
yeni üye
yeni üye
psyhcosis

Erkek
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 3:43 pm

hadi bakalım
psyhcosis
yeni üye
yeni üye
psyhcosis

Erkek

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 3:52 pm

sıkıldım yaaaa çok uzun
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Devame12

Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 5:21 pm

uff ya çok zor Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 503388
serenity
Katılımcı üye
Katılımcı üye
serenity

Kadın
Favori Karakteriniz : ay savaşçısı

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 2:02 pm

hi what is yor name Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 5154
yelda olcay
Katılımcı üye
Katılımcı üye
yelda olcay

Kadın
Favori Karakteriniz : Rei Hino

Ceza Puanı :
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue2 / 102 / 10Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 6:44 pm

yaa oyun indiriliyomu bana ablam açtı ordan oynadım söylemedi de geri Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 548862
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Left_bar_bleue651 / 999651 / 999Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 6:49 pm

evet indirerek oynanıyor Rapid linkinden indirebilrisin =)
http://www.aysavascisi.net
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 8:14 pm

çok zorr yaaa hani hazır cevap derler ya aynısıııı ne dersen kaşılığı anında geliyo....
Wish Stars
Acemi üye
Acemi üye
Wish Stars

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Galaxia
Gücü: Gezegenleri yok edebilir.
Krallığı: Gölgeler Krallığı

MesajKonu: Geri: Hotaru'yu tavlayın :D   Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 7:26 pm

Şansımı denemeliyim. Hotaru'yu tavlayın :D - Sayfa 2 3341

Hotaru'yu tavlayın :D
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki