Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Mesajlara link eklemek

2 posters
YazarMesaj
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
Mesajlara link eklemek Left_bar_bleue651 / 999651 / 999Mesajlara link eklemek Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Mesajlara link eklemek Left_bar_bleue0 / 100 / 10Mesajlara link eklemek Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

Mesajlara link eklemek Empty
MesajKonu: Mesajlara link eklemek   Mesajlara link eklemek Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:22 pm

Mesajlarınıza link eklemek istiyorsanız çok kolay sadece Mesajlara link eklemek Link butonuna tıklayıp üstteki bölüme linki yazmanız yeterli

örn:https://sailormoon.hareketforum.net

Ama linkin yazı olarak görünmesini istiyorsanız,mesaj yazma bölümünde yukarda bulunan Mesajlara link eklemek Link butonuna tıklayıp üste linki alta ise yazacağınız kelimeyi belirtmek yterli olacaktır...

örn:sailormoon forumu
http://www.aysavascisi.net
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
Mesajlara link eklemek Left_bar_bleue215 / 999215 / 999Mesajlara link eklemek Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Mesajlara link eklemek Left_bar_bleue0 / 100 / 10Mesajlara link eklemek Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Mesajlara link eklemek   Mesajlara link eklemek Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 10:42 pm

PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
Mesajlara link eklemek Left_bar_bleue215 / 999215 / 999Mesajlara link eklemek Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Olmadı   Mesajlara link eklemek Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 10:44 pm

ben deniyorum ve öıkartamıyorum olmuyor çok üzülüyorum çünkü bunun la ilgili kimse nin pek bilmediği bir animeyi sizlere tanıtmak istiyorum ve bunu çok istediğim halde resim koyamıyorum of..... Crying or Very sad Sad
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Mesajlara link eklemek Left_bar_bleue651 / 999651 / 999Mesajlara link eklemek Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Mesajlara link eklemek   Mesajlara link eklemek Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 8:11 pm

işte koyabilmişsin başlıklarımda resim eklemeyide açıkladım orayı inceleyip resimlerinizi koyabilirsiniz
Misafir
Misafir

MesajKonu: ..   Mesajlara link eklemek Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 9:53 pm

gerçekden imzan çok güzel Very Happy
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Mesajlara link eklemek   Mesajlara link eklemek Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 12:06 am

saol ama bunun yeri burası değil... Smile

KİLİT...

Mesajlara link eklemek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mesajlara resim eklemek
» imza eklemek