Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????

+22
mysailormoon
KARAMELEK
Moon princess
sailormoon-usagi
Hoem
nekrolay
safir
PrensesMars
usagi-tsukino
usagi seiya
jeymss
serenity
usagi ile momoro
abc
makatoverei
usagiberrak
PRENSES SERENİTY
İrem
chibi-usa
tugcehsm12
HARUKA-T
sailor_satürn
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Moon princess
Katılımcı üye
Katılımcı üye
Moon princess

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue85 / 99985 / 999küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue0 / 100 / 10küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 4:37 pm

ben küçükken çok çalışkanmışım annem beni zorla yatırırmış sonra ben kalemi elime alıp dolabın üzerinde ders çalışırmışım bütün dolap yazılarla dolarmış
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
Favori Karakteriniz : *usagi ve haruka*_*ZERO VE YUUKİ*
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue0 / 100 / 10küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 8:51 pm

hahahaa Very Happy çok süpersiniz yaa. Twisted Evil
ben de evden kaçıp dururmuşum .o kadar uzağa deil ama bizim evin yakınlarında bir pastane varmış hep oraya gidermişim.zaten şimdide mutfaktan çıkmak bilmem.yemek ve pasta yapmayı çok seviyorumm Razz o zamandan belliymişim yaniii Wink
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue3 / 103 / 10küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 7:38 am

Süpersin Very Happy:D:P Çocukken genelde arkilerimi döverdim tabe o zaman teknik yok 2 yumruk sonra onların anneleri de beni döverdi annem gelipo şu masum kıza ne vuruyorsun derdi kadın anlatırdı da annem inanmazdı Very Happy:D:D:D:P
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 10:32 pm

bende bisikletlerin tekerleklerini patlatırdım abimle birlikte Very Happy Very Happy Very Happy
şimdi ise:
forum oyunları bölümünü atlamadan turlamayı düşünüyorumm Twisted Evil Twisted Evil
çünkü çok eglenceli ve sizler hakkında birazda olsa bilgi ediniyorum study
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue100 / 999100 / 999küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 10:06 pm

ohooo saymakla bitmez benimki birini anlatayım.Ben sokakta bir tane yaralı bir kuş buldum onu eve getirdim çok şükür annemde kızmadı annemle birlikte tedavi etmeye çalıştık.(ben 6 yaşlarındayım).O sırada misafir geldi.Yaralı kuşu gördü ve ben çok hayvan beslediğim için "canberk sırada ne var at mı alacan hehhehhehhh!" dedi bende sinirlendim misafiryer salona geçtiler.Ben ise gittim elektrilki süpürgenin sapını kopardım.Balkon sayesinde arka taraftan dolandı bizim kiler görmeden misafirin oturduğu koltuğun arkasına geçtim.Sonra bir anda çıkıp elimdeki elektrikli süpürgenin sapını adamın kafasında parçalamaya başladım."Diyecekmisin haaaaa diyecek misin bir daha!?Sıkıyorsa de" diye bağırarak adamın kafasında resmen sopayı parçaladım.Annemler zor durdurdu ama iyik sap uzundu adamın kafayı yardım valla.Adamın kafasından kan geldi pansuman yaptılar.
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
mysailormoon
Katılımcı üye
Katılımcı üye

Kadın
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 10:59 pm

ben pek bi yaramaz değildim açıkcası çocukluğumdada sailormoon vardı arada jüpiter şimşeği diye bir arkimle laylonlardan başımızı gözümüzü sarıp ninja olurduk ama hep sailormoon vardı onun dışında baba korkusundan kıpırdayamazdık...
yelda olcay
Katılımcı üye
Katılımcı üye
yelda olcay

Kadın
Favori Karakteriniz : Rei Hino

Ceza Puanı :
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue2 / 102 / 10küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 6:51 pm

ben küçükken kağıt kesermişim
´´bir nevii hastalıkmış´´ Very Happy
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue100 / 999100 / 999küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 8:33 pm

bende kağıt yerdim.
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
yelda olcay
Katılımcı üye
Katılımcı üye
yelda olcay

Kadın

Ceza Puanı :
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue2 / 102 / 10küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 11:32 am

senin şu´´cips´´hikayen çok komik küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 698473 gülmekten karnım yarıldı küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 698473
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 11:35 pm

ben de küçücükken sakız çiğner annemin saçına yapıştırırmışım, sonra ;hep yerlerde sürünürmüşüm adım o yüzden farebaş (ananem hala diyor yaaa)utanç verici küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 503388 küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 637965
gümüş_ay_prensesi
Katılımcı üye
Katılımcı üye
gümüş_ay_prensesi

Kadın
küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 4:16 pm

arkadaşlar biliorum size belki iğrenç gelebilir ama bende küçükken annemin rujlarını yiyomuşum..ıyyyyyhhhhhh şimdi olsa hayatta yemem o ne ya.....
Sailormoon_ami
Editör
Editör
Sailormoon_ami

Kadın
Favori Karakteriniz : merkür

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 4:29 pm

ben, ooooohooooooooo acayip yaramazmışım buzdolabında ne varsa hepsini birbirine karıştırırmışım, o yüzden buzdolabını iple bağlarlarmış küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 503388
elbise dolaplarında ne varsa hepsini ortalığa saçarmışım Laughing
yeni alınan koltukların üzerine sirke dökmüşüm veeee işte bomba: yeni doğan kardeşimi alıp pencereden aşağıya sarkıtmışım bakın bu benim kardeşim diye, komşumuzun faretmesiyle elimden zor almışlar ^^"
çok yaramazmışım yaaa...
http://sailormoonfan.lovelyforum.net
zararsız melek
Katılımcı üye
Katılımcı üye
zararsız melek

Kadın
Favori Karakteriniz : küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Devame12

küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Left_bar_bleue50 / 99950 / 999küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Natsumi Sora
Gücü: insanların zihnini kontrol edebiliyor.gücünü karanlık ve sessizlikten alıyor
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 7:40 pm

ben küçükken pek yaramaz bir çoçuk değilmişim annem bu konu övünür benle ama bir kez oda çok küçükken nerdeyse evi yakıyormuşum o yüzden bir daha hiç yaramazlık yapmamışım küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 408847 küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 637965 küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 414939 küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 698473
yelda olcay
Katılımcı üye
Katılımcı üye
yelda olcay

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????   küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız???? - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 5:15 pm

ben bir de teyzemlerin evinde çamaşır suyu içmişim
içim temiz benim Very Happy

küçükken nasıl yaramazlıklar yapardınız????
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-