Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sailor Moon Stars

+14
hikari
tugcehsm12
By Candy
usagimania
abc
sailor mercury
usagi seiya
usagi ile momoro
angel of dark
serenity
sailormoon-usagi
asi-huzun
PRENSES SERENİTY
HARUKA-T
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sailor Moon Stars   Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 10:37 pm

dArk JeaNNe demiş ki:
evet çok güzel bir bölümdü bayıldım Very Happy Smile seiyayı çok sevmeme rağmen mamorunun gitmesine çok üzülmüştüm. Sad Sad
mamoru değil seiya gitmemişmiydi scratch belkide tam tersini yazıcaktın Very Happy
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Sailor Moon Stars   Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 10:47 pm

makatoverei demiş ki:
dArk JeaNNe demiş ki:
evet çok güzel bir bölümdü bayıldım Very Happy Smile seiyayı çok sevmeme rağmen mamorunun gitmesine çok üzülmüştüm. Sad Sad
mamoru değil seiya gitmemişmiydi scratch belkide tam tersini yazıcaktın Very Happy

hayır son sezonda mamoru gitti ya onu diyor ondan sonra seiya geldi hani

Spoiler:

makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sailor Moon Stars   Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 11:00 pm

haaaa ben en son bölümü anladım Rolling Eyes Very Happy
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Sailor Moon Stars   Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 9:37 am

Hay Allahım her şeyi ters anlıyorsun kanka ya Very Happy:D SOn sezonun son bölümünde ağlamıştım cnm ya nasıl gitti üff SadSad
usako
yeni üye
yeni üye

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi,mamoru,seiya,rei,luna
Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sailor Moon Stars   Sailor Moon Stars - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 7:59 pm

Bu sezon en sevdiklerimden biri. Gerçekten çok güzel bir sezondu. Seiya gibi bir karakterin girmesine gerçekten çok sevinmiştim. Tabiki mamorunun gitmesine bir o kadar da üzülmüştüm. Seiya hep Usaginin yanındaydı ve ona gerçekten çok yardım etti, iyiki vardı. Final muhteşemdi Very Happy Mamoru geri döndü Smile iyilik hakim oldu...

Sailor Moon Stars
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2