Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+13
dunyasara8
VENUS PRINCESS
minako
usagi seiya
serenity
sailor_satürn
makatoverei
sailormoon-usagi
sailor mercury
PRENSES SERENİTY
HARUKA-T
angel of dark
usagi ile momoro
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Sonraki
YazarMesaj
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:06 pm

çok güzel olmuş.. Very Happy

devam ediyorum..

------------------kara imparatorluğun merkezinde bir yerlerde------------

karanlık jüpiter savaşçısı:karanlık ay nasıl?
karanlık venüs savaşçısı:pek iyi sayılmaz.onu son anda kurtarabildim..
karanlık uranüs savaşçısı:onu iyileştirmek için birşeyler yapmalıyız..
karanlık merkür savaşçısı:evet ama ne..?sanırım aklıma çok güzel bir fikir geldi kızlar..
karanlık uranus savaşçısı:kara ayı iyileştirebileceğini mi söylüyorsun?
karanlık merkür savaşçısı:hayır..sadece kara ay değil..hepimiz daha güçlü olucağız...(der ve gülümser)
----------------mamorunun evi----------
usagi de diğerlerinin yanına oturur..luna karşısındadır..ama onunla konuşmaz..hatta ona karşı bakmaz bile.. No
makoto:bizim saldırılarımız ilk önce bir işe yaramadı..star lights olmasaydı sanırım zor kurtulurduk..
haruka önceden beri zaten seiyadan pek hoşlanmazdı..ama jüpiterin söyledikleri gerçekti ve:
haruka:yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz..
harukanın bu sözlerine başta michiru olmak üzere herkes şaşırır.. ;)kızlar da star lightsa teşekkür ederler..
ami:sanırım bizim saldırılarımızın fazla etki etmemesinin sebebi güneşle alakalı bir şey..
usagi:sanırım haklısın luna...
ami:ne?az önce bana luna dedin.. Rolling Eyes
usagi:özür dilerim yanlışlıkla oldu.. ..
makoto: siz hayla küs müsünüz? confused
luna:sana daha önce söylemediğim için üzgünüm usagi..ama bunu benden annen istemişti..şimdi söylememin sebebi ise düşmanın ne kadar güçlü olduğunu bilmen içindi..
usagi:seni anlıyorum..sana bağırdığım için özür dilerim. Sad senden nefret ettiğim bir yalandı..
mamoru:evet luna..bu kesinlikle bir yalandır..usagi ilk tanıştığımızda bunları bana da söylemişti.. Very Happy
herkes güler..ama seiya hariç.. Neutral
usagi neşelenir..
usagi:ama sen de bana neler söylemiştin unuttun mu? Very Happy
vakit ilerler..geç olmuştur..
usagi:annem çıldırmadan eve gitsem iyi olur.. Evil or Very Mad Very Happy
mamoru:nasıl istersen..seni ben bırakırım..yalnız kalmanı istemiyorum..
seiyanın yüzü asılır..prenses kakyuu bunu fark eder..
----------------------sabah okulda------
usagi:ahh yarın okullar tatil..bunun için çok mutluyum..
ami:usagiiiiii...
usagi:ama öyleyim işte.. Very Happy
makoto:üstüne gitme ami..ne de olsa hem okula gitmek hem de düşmanla savaşmak hepimizi oldukça yoruyor..
ami:haklısın..
usagi:minako nerde?onu bu sabah gördüm ama..
makoto:sanırım antrenman yapıyor..4 gün sonra okul turnuvasına katılıcak..
usagi:öyle mi çok sevindim.. Rolling Eyes I love you onu uzun zamandır voleybol oynarken görmemiştim..(minakoyu voleybol oynarken aklından geçirir)
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 20011020
minakonun antrenmanını izlemek için spor salonuna giderler..
usagi:minakoya bakar mısınız?
makoto: Shocked pale çok sinirli görünüyor..onunla karşı karşıya oynamak istemezdim doğrusu.. pale
minakonun antrenmanı biter ve kızların yanına gider..
minako:nasılım kızlar?
makoto kafasında su damlasıyla..
makoto:harikasın..
sıkıcı bir okul gününden sonra mamorularda toplanmaya karar verirler..
--------mamorunun evi----------
usagi:mamoru biliyor musun?seni her gün görebilmek çok güzel.
ve..

En son usagi tsukino tarafından Perş. Mayıs 15, 2008 1:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:19 pm

çok güzel olmuş Smile ellerine sağlık Smile
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:22 pm

Ve Mamoru'nun yanına oturur ve başını Mamoru'nun omzuna dayar. Seiya bu görünüşe pek bir içlenere Mamoru'ya banyo'nun yerini sorar;

Mamoru: Usagi bana müsade eder msisn canım Seiya'ya banyonun yerini gösterip hemen döneceğim, der.

Usagi: Tamam Mamoru, der.

Seiya önden Mamoru arkasından salondan çıkarlar bu arada herkes de onları izlemektedir aralarında ki gerilimi Usagi de dahil herkes hissetmektedir.
Mamoru Seiya'yı birden kolundan çeker ve duvara yaslar ve çok sinirli bir ses tonuyla..

Mamoru: Bana bak Usagi benim sevgilim ve gelecekte de karım olacak ona karşı olan hislerinin artık önüne geçsen iyi olur. Ben yokken onu koruduğun için teşekkürler ama bundan sonra onun yanın da ben varım ve artık onu ben koruyacağım sen sadece işini yap gerisini bana bırak , der.

Seiya hafif sırıtır bir şekil de ama bir tarftanda içlenmiş olarak;

Seiya: Onun seni sevdiğini ben de biliyorum ben sadece sen yokken senin yerini doldurmaya çalıştım evet Usagi'yi seviyorum ama dediğim gibi bu tek taraflı bir his ve onu korumak istememde bu yüzden ama dedğin gibi olsun ben sadece işimi yapacağım, der.

Mamoru:Beni anlamana sevindim umarım herşey yoluna girer Seiya, der.
Ve Mamoru tekrar salona döner ve Usagi'nin yanına oturur.

Luna :Arkadaşlar Usagi'nin gücü bu güce karşı koyamaya bilir bunun için de Gümüş Kristal kadar yoğun başka Kristallere ihtiyacımız var , der. Ve bunun için de 30. yüzyıldan Chibi-Usa'nın gelmesi gerek, der.

Setsuna : Tamam ben hallederim, der.

Luna: Ama sadece Chibi-Usa'nın gelmesiyle olacak gibi değil onun için Helyosu'da uyandırmalıyız.

Usagi: Luna bu nasıl olabilir?, der.

Luna: Chibi-Usa'nın sayesinde olacak çünkü Pegasusu'su sadece Chibi-Usa çağırabilir ve 2 gümüş kristalin gücü ile altın kristalin gücünün birleşmesi ile durdurulabilir, der.

Hotaru:Ya durdurulamazsa!!, der.

Usagi ayağa kalkarak pencerenin önüne gelir ve dışarıya bakarak;

Usagi: İşte o zaman dünyamız yok olacak, der.

Biraz suskunluk oldukdan sonra;

Mineko: Kızlar şimdi bunları düşünmenin sırası değil diye elini sallar ve biz daha önce de bir çok şeyin üstesinden geldik bunu da atlatırız. er, Biraz da olsa moral vermek için.

Hemen arkasından;

Makaoto: Evet Mineko haklı kızlar bu arada ben açıktım başka acıkan var mı diye sorar.

Kızların üzerindeki gerilim biraz da olsa hafiflemiştir.

Mineko:Evet ben çok açıktım, der.

Makota:Tamam öyleyse ben bir şeyler hazırlayayım bana yardımcı olmak isteyenler yok mu şahane kurabiyeler yapmayı düşünüyorum. Usagi sen bana yardımcı olur msusun böylece de kurabiye yapmayı öğrenirsin ilerde Mamoru'ya güzel yemekler hazırlamak istemez misin?, der.

Usagi herkese doğru döner ve hepsine tek tek bakar ve onların kendi için endişelendiğini anlar ve Mamoru ile göz göze gelir Mamoru biraz daha rahat davrana bilmesi için ona güç veriri bir edayla başını sallar ve Usagi gülümser;

Usagi: Tamam Makato , der.

Ve o geceyi öylece atlatırlar..Ertesi gün tatil olduğu için sabaha kadar kart oynarlar ve sürekli Usagi ile Mineko'nun çekişmesini dinlerler..
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:26 pm

çok güzel olmuş ellerine sağlık Smile Smile
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:27 pm

teşekkür ederim Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:34 pm

Very Happy çok güzel olmuş ellerine sağlık bayıldım yeni bölümlerini merakla bekliyorum bende yeni bölümünü birazdan yazarım sailormoon-usagi yazmak isterse yada bi başka arkadaşımız yazabilir ama beni beklemesinler
Very Happy
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:55 pm

usagi ile mamoru sen yaz veya diğer arkadaşlarımız ondan sonrada ben yazarım Wink
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 8:06 pm

tmm işte yeni bölümü umarım beyenirsiniz
................................Devamı..........................
Seiya her ne kadar sadece işini yapacağını söylesede aslında hiçte öyle diğildi ve olmıycaktıda
...................sabah mamorularda...........................
mamoru usagiyi öperek uyandırır.
Mamoru:günaydın cnm Smile
Usagi:günaydın mamoru Very Happy
Seiya :günaydın dolunay surat
Kızlar:günaydın usagi
Makoto:eee kahvaltıyı hazırlamamamda kim bana yardım edicek usagi kahvaltıyı hazırlamama yardım edermisin Question
Usagi:tamam Very Happy
usagiyle makoto kahvaltıyı hazırlarlar
Usagi:kahvaltı hazır
Kızlar:tmm geliyoruz
Masada herşey çok güzel görünüyordur
Minako: vaaav herşey çok güzel gözüküyooo
Ami:evet harikasınız kızlar
Makoto:bu sefer herşeyi usagi hazırladı bende yardım ettim
Rei:o zaman yemeyelim kesin zehirleniriz
Usagi:Re-iiiii
Kızların hiçbiri kahvaltıya başlamamıştı
Usagi:eee ne duruyordunuz başlasanıza Smile
Mamoru ve Seiya kahvaltıya ilk başlayanlardandı
Mamoru:harika çok güzel bir kahvaltı hazırlamışsınız ellerinize sağlık
Seiya:vayy dolunay surat ellerine sağlık kahvaltı harikas olmuş
Usagi:afiyet olsun Smile
kahvaltı gerçekten harikaydı
Makoto:tşk ederiz Smile
seiya ve mamoru kahvaltıya başladıktan sonra....
Rei:eminmisiniz çocuklar zehirlenmeyelim
Usagi:Re-iii Crying or Very sad
Ami:sinirlenme usagi rei şaka yapıyor Smile
Minako: kızlar kahvaltı çok güzel görünüyo
Ami:evet haklısın
Rei: kızlar ben çok açım hadi oturalım
Minako:kızlar kahvaltı harikainanmıycaksınız ama usagi bu sefer makotoyla harikalr yaratmış
Ami:evet Very Happy
Rei:Hayret verici usagi ilk defa harika bi şekilde makotoyla beraber harikalar yaratmış.tabi makoto sayesinde
Usagi:Re-iii kapa çeneni
Seiya Smile hadi sizde otursanıza
Makoto:Evet hadi oturalım usagi Smile
Usagi tam sandalyesini çekip masaya oturacaktıkiiiii
Seiya:buyrun prenses diyerek Usaginin sandalyesini çekti
Usagi:tşk Very Happy
Mamoru: sinirlenir çünkü mamoruda usaginin sandalyesini çekmek için kalkmıştı
Minako:çok şanslısın mamoru usagi bu hızda öğrenmeye devam ederse evlendiğinizde mükemmel bir eş sahibi olucaksın
Mamoru hafif kızarır ve usagide Embarassed tabi vee
Mamoru :ben zaten çok şanslıyım usagi gibi mükemmel bir sevgilim var ve ilerdede eşim olucak Smile
Seiya:ve usagi harika biri
mamoru hafifta olsa bozulur
Usagi:bugün hava ne kadar güzel diğmi
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 11:42 pm

Herkes hep bir ağızdan evet der ve birbirlerine gülümseyerek bakarlar tek durgun olan ise Prenses Kakyu'dur.Çünkü bir zamanlar Seiya ile çok güzel bir Aşk yaşamışlardır ama Galaxia'nın onu bulmaması için ondan kaçtığında aralarındaki ilişki bozulmuş ve bu süre içerisinde Seiya Usagi'ye karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştır..Şimdi ise bunu kendi önünde iyiden iyiye hissettiği için rahatsız olmuştur çünkü hala Seiya'ya olan aşkı tüm aleviyle yanmaktatır..

Mamoru:Kahvaltıdan sonra birşeyler yapalım mı Usagi?

Usagi:Peki olur ne yapalım hayvanat bahçesine ne dersin uzun zamandır da gitmiyoruz, der.

Seiya:Evet harika olur Dolunay surat en son seninle gitmiştik değil mi, der.

Mamoru:Öyleyse bu sefer biz ikimiz gidelim Usagi, der.Zaten uzun zamandır başbaşa kalamadık, der.

Usagi hafiften kızararak alçak bir sesle..

Usagi:Evet kalamadık seninle başbaşa kalmayı özledim Mamoru, der.

Seiya çok bozulur fakat çaktırmadan lafı başka yöne çekmeye çalışır..

Seiya:Prenses Kakyu sizi de ben gezdirmek isterim Tokyo'ya geldiğiniz de çok yorgundunuz ve sonra da Galaxia ile savaş tuz biber oldu üstüne biz de sisinle Tokyo'yu gezelim, der..

Prenses Kakyu kızarır ve başıyla peki hareketi yapar..

Taiki ve Ami okula gitmeye karar veririler..Yaten,Mineko,Rei ve Makato stüdyoya giderler..
Hotaru,Michiru,Setsuna ve Haruka'da Chibi-Usa'yı karşılamak için parka giderler..
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:06 am

arkadaşlar çük güzel yazmışsınız ama birşeye dikkat etmemişsiniz..biraz dikkat ederseniz sayfanın üs kısımlarında ben yeni bölümümü prenses serenityden önce yazmıştım dün..prenses serenity sanırım benim bölümümü görmemiş ve kendi bölümünü yayınlamış..böylece bölümlerde bir uyumsuzluk ortaya çıkıyor..ben benim bölümümün silinmesine razıyım ama nasıl silineceğini bilmiyorum..prenses serenity'nin mesajları silme hakkı vardır sanırım..silersen iyi olur.uyumsuzluk oluyor yoksa..ve arkadaşlar bir dahaki sefere daha dikkatli olalım lütfen..biri bizden önce yazmış mı diye kontrol edelim. Wink
bu arada benim önce yazdığım bölümü şimdiki bölümün devamına uyarliğicam biraz Very Happy Razz Very Happy .

evet devam ediyorum.

----------kara imparatorluğunda bir yerde------------------

karanlık mars savaşçısı:ama nasıl?nasıl güçlenebilriz?
karanlık merkür savaşçısı:karanlık plüton sağyesinde..
karanlık plüton savaşçısı:ben mi?ama bunu nasıl yapıcam?
karanlık merkür savaşçısı:eyer şimdi sana söyleyeceklerimi yaparsan bunu başarabilirsin..sen..(biraz duraksar)plüton savaşçısının gücünü ele geçirmelisin..
karanlık plüton savaşçısı:amacımız da zaten bu değil miydi?
karanlık merkür savaşçısı:evet ama tek amacımız bu değil bildiğin gibi..hem güçleri..hem gezegenleri..hem hayatları....bunları bir anda ele geçirebileceğimizi mi sanıyorsun?lütfen aptal olma karanlık plüton...
karanlık plüton savaşçısı:sen haklı olsan bile bana emredebilceğini mi sanıyorsun? Evil or Very Mad sen bizim hükümdarımız değilsin..
karanlık mars savaşçısı:yanılıyorsun karanlık plüton..
karanlık plüton savaşçısı:ne?
karanlık mars savaşçısı:şu an kara ayın durumu iyi değil..bu durumda hükümdarlık hakkı sıradaki varise geçti..yani karanlık merküre..
karanlık plüton savaşçısı: Mad tamam..ama kara ay iyileşince ne olucak?
karanlık venüs savaşçısı:o zaman elbet ki kara ay yeniden hükümdarımız olur..

tüm karanlık savaşçılar bir araya gelir ve elele bir çember oluştururlar..karanlık merkür savaşçısını çemberin ortasında tutarlar.yüksek sesle ama bağırmadan:
hepsi aynı anda:KARANLIKLARIN GÜCÜ.BİZ KARANLIK SAVAŞÇILAR KARANLIK GÜCÜN YENİ HÜKÜMDARINI SANA SUNUYORUZ..ONA GÜCÜNÜ VER VE GÜÇLÜ KIL.

karanlık merkür savaşçısının etrafını siyah bir duman kaplar..ve karanlık güç karanlık merkürün içine girer..
karanlık savaşçılar ellerini bırakıp diz çökerler... ve karanlık merkür savaşçısı gözleri simsiyah bir şekilde dumanın içinden çıkar..
karanlık merkür savaşçısı:artık yeni hükümdarınız benim..ve bana itaat edin..
hepsi aynı anda:emredersiniz!
karanlık merkür savaşçısı:karanlık plüton!dünyaya git ve plüton savaşçısının gücünü ele geçir..onun gücünü şimdilik ancak sen kullanabilirsin..aydınlığı yok ettiğimizde güçleri bir arada toplayıp kara aya vericez ve o da güçleri hepimizin kullanabilmesini sağliğicak...................................(ve daha başka şeyler de söyler ama biz duyamayız) Very Happy
karanlık plüton savaşçısı:emredersiniz efendim...(der ve sinsi bir şekilde gülümser)
karanlık merkür savaşçısı:karanlık mars!sen de ona yardım et..
karanlık mars savaşçısı:emredersiniz..
karanlık merkür savaşçısı elini açar ve siyah bir duman çıkar.duman giderek yoğunlaşır..
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 1372117550d4f99323agd5
siyah duman bir kapının şeklini alır ve karanlık plüton savaşçısı ve karanlık mars kapıyı açıp dünyaya giderler..
karanlık merkür savaşçısı da kahkahalarla gülmektedir bu sırada..Very Happy

---------park------------
setsuna ve diğerleri chibi-usanın gelmesini beklemektedirler..(kara imparatorlukta zaman daha hızlı ilerler bu arada) Very Happy
tam karşılarından yine bir kapı açılır..ilk önce hotaru chibi-usa geliyor sanır..ama gelen karanlık savaşçılardır..bir anda setsunaya saldırırlar..karanlık plüton savaşçısı elini setsunanın kalbinin üzerine koyar ve onun gücünü almaya başlar..bu sırada michiru ve hotaru dönüşüm geçirirler..haruka dönüşüm geçirmeden karanlık plütonla dövüşmeye başlar..michiru ve hotaru karanlık marsa saldırırlar.. karanlık mars setsunadan uzaklaşır ve onlarda savaşmaya başlar..haruka ise hayla karanlık plütonla dövüşmeye devam eder..
karanlık savaşçılar daha fazla dayanamaz ve kaçarlar..
haruka ve diğerleri setsunanın yanına giderler..
haruka:setsuna?! pale konuş benimle iyi misin?
setsuna:iyiyim ama karanlık plüton gücümün birazını aldı.. pale
michiru:çok dikkatli olmalıyız haruka..ne zaman ve kime saldıracakları artık pek de belli değil gibi görünüyor..
haruka:kahretsin!bundan nefret ediyorum..
hotaru:iyi misin setsuna?biraz zor nefes alıyor gibisin.. Sad
setsuna:iyiyim hotaruu..üzülme..
hotaru:dur sana yardım ediim...(der ve elini setsunanın kalbinin üstünde tutar)
setsuna kendini çok daha iyi hisseder ve ayağa kalkar..
setsuna:teşekkür ederim hotaru.. I love you
------------------kara imparatorlukta bir yer-------------
karanlık savaşçılar geri dönerler ve..
karanlık mars savaşçısı:ne yazık ki fazla dayanamadık.. Mad
karanlık plüton savaşçısı:ama plüton savaşçısının gücünün bir kısmını alabildim..
karanlık merkür savaşçısı:çok güzel.. I love you şimdi karanlık plüton...geleceğe git ve.....(yine konuşulanların bir kısmını duyamayız) Very Happy
karanlık plüton elini havaya kaldırır ve bir anda gözden kaybolur.. Shocked
karanlık merkür savaşçısı sinsi bir şekilde gülümser.. Smile Laughing

--------------gelecek--------------------------------
karanlık plüton savaşçısı sihir ile kıyafetini değştirir..(kıyafetleri aynı plüton savaşçısı gibidir) pale
saraya doğru yürümeye başlar..sarayın bahçesinde 16 yaşlarında bir kız vardır..karanlık plüton ona doğru yürümeye başlar..
kız:hey puu!nerde kaldın... -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Reniee7
karanlık plüton savaşçısı:işte geldim küçük hanım..
o kız chibi-usanın gelecekteki halidir..
chibi-usa:sende sanki bir değişiklik var pu.. confused
karanlık plüton savaşçısı:evet..(der ve elini chibi-usanın kalbinin üstüne götürür)
chibi-usa:sen puu değilsin!! der..
karanlık plüton savaşçısı:evet..(der ve zamanı durdurur)evet küçük hanım ben puu değilim..
karanlık plüton savaşçısı bunları söyledikten sonra elini chibi-usanın kalbinin üzerinde tutar ve:
karanlık plüton savaşçısı:başardım....gümüş kristali almayı başardım.. der.
ama o sırada setsunadan aldığı gücün tükenmeye başladığını hisseder..zamanın tekrar akmasını sağlamadan önce chibi-usaya karanlık plüton gücü ile saldırır ve chibi-usa ölür.. pale pale pale Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
karanlık plüton savaşçısı setsunadan aldığı kalan son gücü zamanın tekrar akmasını sağlar ve karanlık plüton geri döner..

En son usagi tsukino tarafından Cuma Mayıs 16, 2008 8:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:21 pm

Shocked benpek bi tuhaflık göremedim en son sen usagi minokoyu voleybol oynarken düşünüyordu prenses serenity de ve sonra mamorunun yanına oturdu diye devam etmiş ama daha dikkatli oluruz
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:30 pm

tamam da ne Rolling Eyes bilim ''ve mamorunun yanına oturur ''diye başlamış.. yani usagi ne zaman mamorunun yanına gitti ben anlayamdım..benimkini görmemiş diye düşündüm scratch ben de..
eyer benimkini görüp de böyle yazdıysa benim yeni bölümümü acilen düzenlemem lazım..ama emin olamıyorum tabii.. Sad prenses serenity doğrusunu söyler bügün..yani benim bölümüme göre mi devam etmiş benden öncekine mi?
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:38 pm

scratch şey evet haklısın aslında en son okulda kızlarla konuşurken bırakmıştın oda mamorunun yanından devm etmiş ama güzel bi bölüm olmuş arada kopukluk yaşanmış biraz galiba benimde kafam karıştı Shocked ama kesin bişey var prenses serenity nin yazdığı bölümden önceki senin bölümünü silmesi çünkü bizde prenses serenitynin yazdığına göre devam etmişiz şimdi fark ettim ay bidaha daha dikkatli oluruz cnm merak etme
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:41 pm

ya yada ben ö bölümü azcık düzenlesem mi?ne bilim okul o gün sona ersin ve mamorularda buluşsunlar..böylece kopukluk kalkar sanırım..ne dersin?
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:44 pm

bak bu daha güzel bi fikir sen o bölümü azıcık düzenle okul bitsin mamorularda buluşsunlar aralarında konuşmalar geçsiin falan böylelikle kopukluk kalkar sorunumuzu çözdük sanırım bizde bundan sonra yazarken daha dikkatli oluruz
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:44 pm

tamam hemen düzelticem.. cheers
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:48 pm

tamam bekliyoruz
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:57 pm

evet dünkü bölümün sonuna birşeyler ekledim..sanırım böyle uyumlu oldu. scratch
bugünkü yazdığım bölümün başını ise sildim biraz..çünkü eski bölümün tekrarı gibi oluyodu..
bu iş de halloldu böylece.. alien
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 2:03 pm

Very Happy evet sorun çözülmüş kopukluk gitmiş herşey yoluna girdi ellerine sağlık düzenlemeler için çok güzel olmuş bu arada çibiusayı öldürmüşsün çok üzüldüm desemmmm yalan olur
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 2:04 pm

insan ölünün arkasından böyle mi konuşur.. Very Happy Very Happy Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 2:10 pm

Very Happy üzüntümden o kadar üzgünümki bilemezsin üzüntüden oynamak üzereyim Very Happy
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue100 / 999100 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 2:14 pm

arkadaşlar ne kaçırıyorum lütfen söyleyin.Ndene bişey anlatmıyosunuz çok ayıp oluyor Neutral
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 2:16 pm

ilk sayfadan itibaren bölümleri okursan(biraz uzun sürebilir ama) bişey kaçırmadığını görürsün. Very Happy
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Left_bar_bleue100 / 999100 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 2:17 pm

ya 10 sayfayı ben nasıl okiyim ya?
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 2:18 pm

eee o kadarını okuyucaksın hem bak okumaya bi başla ondan sonra eylenceli gelicek devamınıda okuyucaksın büyük bi istekle bu arada ellerine sağlık çibiusayı çok güzel öldürmüşsün Very Happy

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
6 sayfadaki 31 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia