Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+13
dunyasara8
VENUS PRINCESS
minako
usagi seiya
serenity
sailor_satürn
makatoverei
sailormoon-usagi
sailor mercury
PRENSES SERENİTY
HARUKA-T
angel of dark
usagi ile momoro
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Sonraki
YazarMesaj
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 2:55 pm

bende endişeliydim o yüzden öyle dedim Smile yoksa öyle bişi demedi istemedi arkadaşımız en iyiside o zaten
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 4:23 pm

yeni bölüm ne zaman gelicek bu arada yaa.ağaç oldum çiçek açtım.. flower
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 4:25 pm

ya ben beklediğini bilmiyordum akşama yollarım diye düşündüm ama istersen sen yazabilirsin..
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 4:28 pm

yok yok..sıra sende.. Very Happy sen bu akşam yaz..ben de yarın yazarım uzuun uzun.. Twisted Evil Razz Very Happy ok mi?
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 4:33 pm

ok bekliyoruz sen yaz uzun uzun hiç sıkılmadan okuruz biz Razz
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 4:50 pm

Çekişmeleri böylece uzar herkesin başında su damlası oluşur..

Luna: kızlar yeter artık düşmanla ilgilenin biraz , der.

Usagi: ama luna hep bana karışıyor, der.

Luna: ama Rei haklı çok fazla yiyorsun, der.

Usai'nin başında bir su damlası oluşur..

Usagi:
Tmam tamam siz haklısınız, der ve lafı geçiştirir.

Luna: evet dönelim asıl konumuza herkes küpeleri takdı mı , der..

Ve herkes den evet yanıtı gelir..

Makota: Peki diğerlerini yani mamoru, ve helyos'u nasıl ayrt edebiliriz onlar küpe takmıyolar, der.

Luna: evet onları da düşündüm bunun için Mamoru ve Helyos'a da saat verdim , der..

Seiya hala sabah ki olayı düşünüyordur ve Karanlık Ay Savaşcısı'na çok sinirlenmiştir ve farkında olmadan yumruğunu masaya vuru.

Birden herkes susra ve şaşkınlıkla Seiya 'ya bakar.

Yaten: Seiya ne oldu, der..

Seiya: Bunu nasıl yaparlar duygularımızla nasıl oynaya bilir, der..Ve oradan ayrılır..

Usagi: Seiya bekle, der..Ve arkasından koşarak gider..

Seiya hiç konuşmadan önüne bakarak yürümeye devam eder..

Usagi: Sabah ne olduğunu bilmiyorum ama o ben değildim biiyorsun seni neden bu kadar rahatsız ettiğini bana söyler msisin , der çünkü bunun geçtiğiğni sanıyordum, der.

Seiya: Hayır Usagi, der ve diğerlerinin yanına git lütfen, der.

Usagi: Seiya biz seninle arkadaşız ve bana güvendiğini sanıyordum , der.

Seiya: bunun güvenle bir alakası yok, der ve eğer bunu söylersem çok üzülrsün, der.

Usagi:Seiya lütfen sonuç da o kişi ben değildim onun yarattığı sonuçlar beni neden üzsün, der.

Seiya: bak Dolunay surat anlamıyorsun işde sorun da bu..

Usagi: tamam o zaman anlatmazsan anlatma sen bilirsin, der.

Seiya: Dolunay surat seni kırmak istemiyorum ama lütfen anlayışlı ol, der..

Usagi ısrarla anlatmasını ister ve parka gider otururlar.Seia başından sonuna olan herşeyi anlatır.Usagi çok şaşırı ve ne diyeceğini bilemez..

Usagi:o ben değildim biliyorsun, der..

Seiya:Evet diye iç çeker..Usagi çok dikkatli olmalısın bunu seni Mamoru'dan uzaklaştırmak için yapıyorlar güçlerinizi biliyorlar, der ve aynı şey ona da yapılabilir dikkat etmelisin, der.

Usagi: Uyardığın için teşekkür ederim Seiya acaba Mamoru biliyormuydu ve onun için mibana soğuk davranıyordu, der ve koşarak şimdi Mamoru'ya gitmem lazım sonra görüşürüz Seiya , der ve hızla ordan uzaklaşır..

Mamoru: Usagi burda ne işin var, der.

Usagi: Olanları öğrendim canm, der.Ve bende senin yerinde olsam öyle düşünürdüm, der.

Mamoru(usagiye sarılarak): onun sen olmadığını anlamalıydım ama çok uazkda duruyordum, der..
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 4:54 pm

çok güzel olmuş...çok beğendim.I love you .
aklıma yeni bölüm hakkında bişiler geliyor..şaşırtıcam sizi..yada şaşırtmaya çalışıcam diğim..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 5:11 pm

Smile tmm yeni bölümünü merakla bekliyor olucaz bu arada ellerine sağlık cnm çok güzel olmuş yeni bölümlerini merakla bekliyoruz Razz
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 6:41 pm

teşekkür ederim çok daha uzun yazacaktım ama aksilik işde dışarı çıkmam gerekti Very Happy bende bekliyorum yeni bölümlerii Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 2:11 pm

yeni bölümünü merakla bekliyoruz cnm bu arada arkadaşlar ben 5 yada 7 gün boyunca inte giremiycem siz yeni bölümleri yazıp devam ettirin ben 5 yada 7 gün sonra tekrar bölümlari yazmaya başlayıp koyarım
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 2:18 pm

devam ediyorum:
usagi:önemli olan artık gerçeği biliyoruz..
mamoru:evet..
-------------o gece usaginin evi--------
usagi ve chibiusa yorganı bir sağ bir sola çekiştirdikten sonra nihayet uyumuşlardır..usagi bir rüya görür..aniden uyanır..
usagi içinden:bu rüya da neydi böyle..sanki biri chibiusaya zarar vermek ister gibiydi..
sonra chibiusaya bakar..onun iyi olduğunu görünce rahatlar..tekrar uyumaya çalışır..
------sabah usaginin evi----
usagi yine erken kalkmıştır ve ailecek kahvaltı etmektedirler..
chibiusa:usagi sende gerçekten ilerleme var..belki bu gidişle de daha az yemek yersin kim bilir.. tongue
usagi:aa.şey..öylemi düşünüyorsun..kim bilir belki..
chibiusa usagide bir değişiklik olduğunu fark eder..
chibiusa içinden:usagi niye sözlerime kızmadı..halbuki onu kızdırmak için söylemiştim..bugün onda bir terslik var..yoksa bu usagi değil mi!
chibiusa usaginin kulağına bakar..küpeler usaginin kulağındadır ve parlamaktadır.
usagi:bişey mi oldu chibiusa?
chibiusa:yooo.hayır..yok bişi..
usagi:hadi canım yemeğini bitir de çıkalım...
chibiusa içinden:anlamıyorum.bu usagi..ama bir tuhaflık var..sankiii...sanki annem gibi davranıyor..sahii.acaba annem naapıyordur?
chibiusa:hadi çıkalım..
usagi:tamam..dur bir saniye..öğle yemeğini almayı unutma..
chibiusa:tamam.
-----------okul yolu-----------
kızlarla yolda buluşurlar..
rei:günaydın..
kızlar hep bir ağızdan:günaydın!
rei:oooo usagi yine erkenci..tühh..seni evinin önünde'usagiiii!usagiiiiii!'diye çağıramiğicaz artık desene..
usagi:reiii..evet aynen dediğin gibi..herhalde artık seni çağırırız.. Razz
rei:hey ben senin gibi geç kalmam..
usagi:iyi ya ben de geç kalmam..
minako:kavga edicek bir konu buluyorlar her zaman..
ami:aslında bu kavgadan çok iki arkadaşın şakalaşması gibi..
makoto,rei ve usaginin birbirlerine dil çıkardığını görünce:
makoto:evet..sanki 8 yaşında iki arkadaş gibi.. Razz Shocked
ami ve minako gülerler..
rei:ne oldu?niye güldünüz?
minako:aa bişey yok..
usagi:bizden bişey mi saklıyorsunuz? Shocked
ami:hayır usagii..bunu da nerden çıkardın..
o sırada yanlarından hızla bir araba geçer..chibiusa arabaya biraz yakındır..usagi bir anda chibiusayı çeker..
chibiusa:hı..ne oldu usagii?araba o kadar da yakınımda değildi..
usagi:şeyy..bana biraz yakın gibi geldi de..sana çarpıcağını sandım..iyisin dimi?
chibiusa içinden:usagi bugün çok tuhaf..
chibiusa:evet iyiyim.. Neutral
usagi:işte okuluna da geldik..hadi gir bakalım..
chibiusa:tamaam..tamaamm..
kızlar chibiusanın okula girdiğini görünce yola devam ederler..
rei:usagi?
usagi:evet..
rei:ne oldu?
usagi:bişey olmadı..
rei:sanki bişey olmuş gibi davranıyorsun.. confused
usagi:kızlar..aslında dün gece kötü bir rüya gördüm..
minako:bir rüya yüzünden mi?
rei:ne gördün?
usagi:aaa chibiusa ile alakalı bir rüyaydı..
rei:tam olarak ne gördüğünü anlatır mısın?
usagi:çok net hatırlayamıyorum..ama bazı kısımlarını hatırlıyorum yine de....chibiusa rüyamda bir bebekti..ona ninni söylüyordum..sonra biri onu elimden aldı...ondan bana chibiusayı vermesini istedim..ama bana vermedi..sonra bana tokat attı..ve uyandım..
kızlar çok şaşırır..
makoto:bu rüyadan çok kabus gibi..
ami:o kişinin kim olduğunu hatırlıyor musun peki?
usagi:aslında onu hiç göremedim..sadece ellerini gördüm..bir bayanın ellerine benziyorlardı..
rei ve kızlar çok huzursuzlanır..
usagi:rei bu rüya sence geleceğe dair bir görüntü müydü?
rei:bilmiyorum usagi..ama chibiusaya dikkat etsek iyi olur..
rei'e göre..o kadın muhtemelen düşmandı.bu açıktı..ama chibiusanın bir bebek olması kafasını karıştırıyordu..
rein okulu ayrı olduğu için yine ayrılma zamanı gelmişti.
rei:görüşürüz kızlar..kendinize dikkat edin..
makoto:görüşürüz rei..
ami:görüşürüz.
minako arkasından seslenir..
minako:hey rei!bugün voleybol maçım var!gelmeyi unutmaa!
rei:tamaam!
ami:ah bu gün maçın olduğunu bilmiyordum..
minako:ilk iki maçı biz kazandık.şimdi sırada özel tokyo lisesi var..
ami:aaaa..onların birkaç maçını izlemiştim..çok güçlüler..
minako:biliyorum..ama o süs budalası kızları yeneceğimize inanıyorum..
makoto:süs budalası mı?sen de onlardan biri değil misin?
minako:NEE? Evil or Very Mad bana budala mı diyorsun!?
makoto:hayır..şey..süs..ben.. confused şey..sen de süsü seversin ya(kafasında su damlasıyla söyler bunu)işte o bakımdan..
minako:onları hiç görmediğin belli..
ami:evet..minako haklı..
usagi:niye ki?
ami:çünkü özel tokyo lisesinin öğrencileri hep zengin ailelerin çocukları..ve.
minako:ve..her maç için yeni dizayn kıyafetler hazırlatıyorlar..ve maç öncesi saçlarını hazırlaması için bir kuaförleri bile var..tabii bir de özel makyözleri..üstelik içlerinden biriyle de kavga ettik..
makoto:ciddi misiniz? Shocked onların voleybol oyniğicaklarını sanıyordum..bu arada niye kavga ettiniz?
minako:en son oynadımız maç var ya..maçtan sonra takımla kafeye gittik..orada özel tokyo lisesinin voleybol takımındaki birkaç öğrenci de vardı.. birisi bizim takım için ''ah buna inanamıyorum..onları nasıl yendiler?bu bir şans olmalı..yoksa özel bir liseyi yenmeleri imkansız..''dedi..ben de oturduğum yerden kalktım ve azıma geleni söyledim.
ami:aa..peki minako onları yenemezseniz noğlucak?
minakonun gözleri büyür ve canavara dönüşür.. affraid
minako:bunun olmaması için elimden geleni ve fazlasını yapıcam..
usagi:umarım kazanırsınız...sizi destekliğicez..
-------okul------------
kızlar okula varırlar.usaginin ilk dersi ingilizcedir..ve bu onun için bir kabustur..
öğle molası gelir ve kızlar bir araya toplanır..
makoto:buyrun kızlar..bugün çilekli pasta yapıp getirdim..
usagi,ami,minako...hepsinin de gözleri ışıl ışıl parlar.. Very Happy ve afiyetle yerler..
usaginin ağzı doludur ve bir yandan da der ki..
usagi:makoto sen bir harikasın..seni çok sevdiğimi hiç söylemiş miydim?
makoto kızarır..
makoto:abartma usagii..
ami:evet seni çok seviyoruz..
minako:hem de çok..
makoto kızarır yine.. Embarassed
minako:kızlar daha fazla kalmak isterdim ama antrenman yapmam lazım biraz..o yüzden son derslere giremiğicem..
usagi:neee?ne kadar da şanslısın..
ami:USAGİİİ!
usagi:tamam.tamaam..
minako:görüşürüz kızlar..
ami:görüşürüz..
makoto:görüşürüz..seni desteklemeye gelicez..
usagi:evet..
minako spor salonuna doğru yürürken yateni görür..
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Y4
minako içnden:niye burda acaba?neyse..artık ondan ümidi kestim..onunla ilgili hayaller kurmak yok bundan sonra..kendimi boş yere üzmiğicem..
minako yatenin önünden geçer..
yaten:merhaba minako..
minako:merhaba..
yaten:bugün özel tokyo lisesi ile maçınız olduğunu duydum..
minako:evet..izliğicek misin?
minako içinden:niye sordum ki şimdi?sakin ol minakoo..sakin ooll..
yaten:hayır..o saatte stüdyoda olucam..
minako:anlıyorum..neyse yaten..daha fazla konuşmak isterdim ama antrenmana yetişmem lazım..
yaten:tamam..seni tutmak istemem..
minako:hoşçakal..der ve gider.o sırada yatenin yaslanmış olduğu ağacın arkasından taiki belirir..
taiki:merhaba yaten..
yaten:merhaba..
taiki:ondan hoşlanıyorsun öyle değil mi?
yaten:bunu da nerden çıkardın? Embarassed Mad (sinirlenir)
taiki:burda olmandan..
yaten:bununla ne alakası var?
taiki:bence çok alakası var..ondan hoşlanıyorsun..peki ona niye bundan bahsetmiyorsun?
yaten:hayır bu doğru değil..doğru olsa bile ona bunu asla söylemezdim..
taiki:niye söylemezdin yaten?
yaten:çünkü biz başka bir gezegenden geldik..
taiki:eyer ondan hoşlansaydın ve ona söylemek istemeseydin saçma bir sebep olurmuş.. Razz
yaten:sanırım tek sebep bu olmazdı..birine bağlanmak bana göre değil..
taiki:öyle mi?
yaten:bak..birine bağlanıyorsun..ve sonra ona birşey oluyor...ölüyor..bu ister sevgilin ister annen isterse de ailen olsun..hep böyle oluyor..
taiki:bu yüzden mi minakoya karşı kötü davranıyorsun?yani bunu bilerek mi yapıyorsun?
yaten:sana bunun doğru olmadığını söyledim..(ayağa kalkar)onu sevmiyorum..der ve gider..
---------------harukaların orda--------
haruka da yarışlara hazırlanıyordu..bu yüzden antrenmandadır..michiru,setsuna ve hotaru onu izlemektedirler..
michiru kahve almak için gider..
hotaru:setsuna?
setsuna:evet hotaru..
hotaru:sen aslında harukanın yarışları kazanıp kazanmiğicağını biliyorsun öyle değil mi?
setsuna:bunu söylemem doğru olmaz..
hotaru:bunu biliyorum..sadece senin bilip bilmediğini merak ediyorum..gelecekte olucak yada olabilecek herşeyi biliyor musun?
setsuna:evet..ama yine de herkes herşeyi bilemez..
hotaru:öyle mi?
setsuna:evet..
hotaru::ama neden?neden bilemezsin?
setsuna:bilemem..bilmek için orada bulunmam yada olan bir olayı başka birinden gelecekte veya geçmişte duymam gerekir..mesela bu haftaki milli piyango çekilişini bilmem için gelecekte birinden duymam..yada bizzat şahit olmam lazım..
hotaru:ama yine de herkesten fazla şey biliyorsun..çok fazla şey bilmek seni rahatsız ediyor sanırım..
setsuna:bunu da nerden çıkardın?
hotaru:çünkü gezegen savaşçılarının içinde en az gülümseyen sensin..
hotaru böyle söyledikten sonra setsuna gülümser.
setsuna:evet haklısın..
---------stüdyoda-----
seiya stüdyodaydı..hala kara ayın yaptığı şeye çok kızgındı..ama kendini işine vermeye çalışıyordu..
yeni menajerleri natsumi:hey seiya..yeni albümü sanırım haftaya yetiştirebilicez..
seiya:ondan sonra da konserler başlar öyle değil mi?
natsumi:evet..bu arada bir parfüm reklamı için teklif geldi..ne dersin?
seiya:bu konuyu ayrıntılı olarak yaten ve taiki gelince konuşuruz..
natsumi:tamam..
o sırada prenses kakyuu gelir..
prenses kakyuu:aa seiya..biraz konuşabilr miyiz?
seiya:evet..natsumi bize müsaade eder misin?
natsumi:tabii..der ve çıkar..
seiya:evet ne oldu prenses..bir sorun mu var yoksa?
prenses kakyuu:seiya..bir süredir dünyadayız..ama benim artık kendi gezegenime dönmem gerek..halkımız yalnız kalmamalı..
seiya:haklısın..
-----------chibiusanın okulunda--------
chibi-usanın okulu bu günlük bitmişti..arkadaşları ile ailelerinin onları almalarını bekliyordu.chibiusayı bugün mamoru alıcaktı.
sonra arkadaşı naoko'nun annesi geldi ve onu aldı..ama ona çok kötü davranıyordu..
chibi-usa:hey ben bu kadını tanıyorum..
chibiusa içinden:bu kadın kara askere dönüştürülen kadın değil mi?
chibiusa yanındaki arkadaşına der ki:
chibiusa:hey naokoyu alan kadın onun annesi mi?
arkadaşı:evet..
chibiusa:peki niye naokoya kötü davranıyor?
arkadaşı:bilmiyorum..son zamanlarda böyle..eskiden naokoya çok iyi davranırdı..
chibiusa hala naoko ve annesine bakmaktadır..o sırada annesi naokoya vurur..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 3:00 pm

Smile çok güzel olmuş ellerine sağlık cnm süper bayıldm yeni bölümlerini merakla bekliyoruz bu arada yeni bölümü kim yazıcak sailormoon- usagi yazmak istiyordu sanırm
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 3:02 pm

beğenmene sevindim..kim yazıcak ben de bilmiyorum..ama sıra saiormoon-usagide galiba..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 3:05 pm

sailormoon-usagi uzun zamandır yazmak istiyordu sırada onda o yazar yeni bölümü herhalde aslında bende yazıp koyabilirdim ama daha önceden söylemişti bu arada bugünden sonra 5 yada 6 gün aranızda olamıycam arkadaşlar siz devam edin döndüğümde gene yazmaya devam edicem
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 3:12 pm

tamam o zaman..senin 5-6 gün yazamicak olman sanırım mevsimin sınav mevsimi olmasından kaynaklı.. Very Happy Razz
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 3:15 pm

evet malesef öyle ama 5 ,6 gün sonra yine aranızda olucam ve bölüm yazmaya devam edicem yeni bölümlerinizide merakla bekliycem
serenity
Katılımcı üye
Katılımcı üye
serenity

Kadın
Favori Karakteriniz : ay savaşçısı
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 5:50 pm

gerçekten çok güzel olmuş
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 8:04 pm

evet bende çok beğendim ellerine sağlık uzun olmasıda çok güzel olmuş hele yatenli bölüme bayıldım doğrusu... Very Happy
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 5:26 pm

beğendiğine sevindim..yeni bölüm ne zaman gelicek merak ettim..belki de sailormoon-usagi yoğun olduğu için yazamaz..
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999-Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 7:08 pm

siz yeni bölümünü yazın artık ben yarın okuldan gelince yazarım.bugünde yazmak isterdim ama yarın 3 tane yazılılarım var
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 9:41 pm

Nako yere düşer. Chibi-Usa’nın ağzı açık kalır ve hemen kendini toplayıp Nako’nun yanına gelir ve onun yerden kalkmasına yardımcı olur.

Chibi-Usa: Sen ne biçim bir annesin. İnsan çocuğuna vurur mu hiç , der.

Nako’nun Annesi: Bundan sana ne küçük budala sen kendi işine baksana , der ve Nako’yu kolundan hızlıca çekerek oradan uzaklaşırlar.

Chibi-Usa hiç bir şey diyemez çünkü arkadaşının annesini ilk defa böyle görmektedir.

O sırada okulda Minekoların maçı başalamıştır ve Tokyo Lisesi 25-21 önde gitmektedir. Mineko’nun zaten bozuk olan morali daha da kötü olur..

Usagi: Kızlar farkında mısınız Mineko çok kötü durum da nesi var acaba, der.

Makato: galiba maç yüzünden bakasana Usagi yeniliyorlar, der.

Rei: bence maç yüzünden değil Yaten yüzünden, der.

Ami: Galiba haklısın tamda maç sırası olacak iş mi, der ve hepsi tekrar maçı ve Mineko’yu izlemeye koyulurlar.

Mola isterler ve herekes soyunma odasına gider .Mineko arkadan gelir ve koridorda yalnız kalır..

Mineko(kendi kendine yüksek sesle konuşarak) : Ne yapacağım bizi yeniyorlar bunu nasıl düzelte bilirim, der.Offf olamaz kızlarıda hayal kırıklığına uğratacağım halbuki bana ne kadar da güveniyorlar, der.Ve gözleri dolar..O sırada bir ses duyar;

O ses :.Onlar her zaman sana güveniyorlar illa maçı kazanacaksın diye bir şartları yok, der.

Mineko başını kaldırı ve Yaten’i görür. Yaten konuşmasına devam ederek..

Yaten : Kendine güveniyor musun Mineko?

Mineko: Şeyyy … Bennn…

Yaten:
Sana çok basit bir soru sordum. Kendine güveniyor musun?

Mineko: Evet güveniyorum..

Yaten : o zaman kazanacaksın Mineko sadece arkadaşların için değil kendin için de , der.Bizler zaten her zaman senin yanındayız bu maçı kaybetsende kendine güvenin tamsa eğer değişen hiçbir şey olmayacak. Kendini bir maça göre koşullandırma , der.

Mineko( göz yaşlarını silerek) : Evet haklısın onları ne olursa olsun yeneceğim, der.

Yaten : işde böyle seni her zaman böyle gülerken görmek istiyorum üzüntü sana hiç yakışmıyor, der ve gülümser..

Mineko: Yaten bunlar sen mi söylüyorsun .Eğer sen söylüyorsan kaydetmek isterdim , der.

Yaten(kızararak ve başında bir su damlası oluşarak) : Bence kendini fazla zorlama Mineko,
der.

İkisi de gülüşürler..Ordan bir kız Hadi Mineko sahaya çıkıyoruz, der.

Mineko:Tamam geliyorum , der ve yatene dönerek Her şey için teşekkür ederim Yaten. İyi moral verdin, der ve koşarak oradan uzaklaşmaya başlar.

Yaten : Minekoo diye seslenir..

Mineko arkasını dönerek..

Mineko: Efendim..

Yaten : şey o kız bizim menejerimiz, der.

Mineko: Bunu biliyorum zaten ,der ve gülümser.

Yaten : Aramızda hiç bir şey yok yani iş dışında hiçbir şey yok..

Mineko durgunlaşır ve birden..

Mineko: Yaten bunları bana söylemek zorunda değilsin neden açıklama yapıyorsun , der.

Yaten( kızarark) :
Geçen sana kaba davrandığımın farkındayım sadece seni incittiğim için özür dilemek istiyorum.Benim için önemlisin, der. Ve seni kırdığım için özür dilerim..

Mineko(kızarark): Bir önemi yok teşekkür ederim , der ve artık gitmeliyim biliyorsun bir grup benim onları yenmemi bekliyor, der.

Yaten : evet ha bu arada çıkışda bişiler yapalım, der.

Mineko: tamam maç sonrası görüşürüz, der ve koşarak oradan uzaklaşır koşmak demeyelim hatta uçarak..

Ve 2. yarı başlar. Mineko birinci yarıdan daha iyi oynamaya başlar.

Usagi: Hey kızlar Mineko’ya bakın, der.

Kızlar dikkatle Mineko’yu izlemeye başlarlar.

Spiker: Bir servis Mineko’dan evet karşı takımdan karşılayan olamadı bu Juban lisesine 2 puan kazandırdı. Evet sayın seyirciler marşet ve yine Tokyo lisesinden kimse karşılayamadı, der.

Ami: Mineko’ya ne olduysa gayat iyi bir şey olmuş baksanıza ne kadar iyi oynamaya başladı, der ve o sırada yanında Taiki ve Yaten belirir.

Yaten : evet gerçektende iyi oynuyor der Mineko’ya bakarak..Kızların hepsi başını Yaten’e çeviri ama o sadece Mineko’yu izlemektedir.

Spiker: ve kazanan Juban lisesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , diye bağırır. Tüm seyirciler büyük bir alkışla ayağa kalkarlar.

……………………………..MAÇDAN SONRA ………………………………………..

Herkes Mineko’ya tebrikler yağdırmaya başlar Mineko çok şımarır ve oradan kızlarla ayrılır.

Usagi: Çok iyiydin Mineko keşke bende senin gibi voleybol oynayabilsem, der.

Rei: yapma Usagi sen daha marşetin ne olduğunu bilmezsin, der.

Usagi: bundan sana ne , der. Ve Rei ye dil çıkarır.

Ami: Tamam kılzra hadi burada güzel bir olayı kutlama gidelim diyoruz siz yine tartışıyorsunuz, der.

Usagi: evet haklısın , der bu arada Ami’nin kulağına eğilerek marşet ne demek diye sorar ve herkesi bir gülme alır.

Hotaru: Mineko dikkati mi çekti de ilk yarıda çok kötüydün ne oldu da ikinci yarıda birden düzeldin , der.

Mineko ve Yaten kızarırlar.

Mineko: İlham perimden güç aldım, der Yaten’in gözlerinin iine bakarak..

Usagi (Eğilerek ikisinin arasına geçer): Burada bilmediğimiz bişi mi var, der.

Mineko: Hayır, der.

Usagi: tabi tabi biz anlamadık değil mi Mineko Yaten’e nasıl baktığını , der.

Mineko( kızararak) : bunu da nerden çıkarıyorsun Usagi, der.

Ve hep birden gülüşürler..

Rei : Senin yarışların ne zaman başlıyor Haruka, der.

Haruka hiç cevap vermez..Mineko Haruka’ya başını çevirir. Haruka gök yüzüne bakmaktadır.

Michiru : Haruka iyimisin?

Haruka: haa ne bişey mi dedin Michiru.

Michiru : Kızlar yarışalrının ne zaman başlıyacağını sordu, der.

Haruka: Önümüzde ki hafta başlıyor, der.Ve başını tekrar gökyüzüne çevirir.

Herkes kendi arasında konuşmaya devam eder sadece Michiru ve Setsuna hariç onlar Haruka’nın bu halini merak etmişlerdir.

O sırada Mamoru gelir ve elinde bir buket çiçekle kızlara görünür.

Makato: Bak Usagi Mamoru geliyor.

Usagi: evet yine bana çiçek almış gördünüz mü beni memnun etmek için elinden geleni yapar, der.Ve tüm kızlarda bir su damlası oluşur.

Mamoru: Merhaba herkese, der ve Usagi’nin yanına gelir..

Usagi (Gözlerinden kalpler çıkarak): Ahh Mamoru beni bu çiçeklerle ne kadar da memnun ettin , der.

Mamoru: Dur biraz Usagi, der.

Usagi: Ne?(bir anlam veremez.)

Mamoru : Bu çiçekler sana değil, der.

Usagi: Kime o zaman , der.Yoksa başak birimi var Mamoru bana doğruyu söyle , der.(göz yaşarlı su damlası şeklinde aşağı sarkar)

Mamoru: Bu çiçekler Mineko’ya, der.

Usagi: Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee….

Mineko : bana mı çok teşekkür ederim Mamoru, der.

Mamoru: dur biraz canım yanlış anladın.

Usagi: daha nasıl anlayım Mineko sen nasıl yaparsın bunu, der.

Mamoru ve Mineko’nun başında su damlası belirir..

Mamoru: Usagi çiçekleri Mineko’ya ben almadım dışarıda bir çocuk Mineko’yu aradığını ve bu çiçekleri ona vermesi gerektiğini söyledi..

Usagi: Eeeeeee….

Mamoru: Eeesi bu çiçekelr bir başkasından..

Usagi çok derin bir ohh çeker ağzından buhar çıkar..

Mineko: Kimdenmiş Mamoru onu söyledi mi..

Mamoru: Hayır sadece içinde bir kart olduğunu söyledi, der.

Mineko: Kim acaba?

Hotaru: Yoksa gizli bir hayranın mı Mineko, der.

Mineko: sanmıyorum hiç gizli bir hayranım olmadı, der.

Michiru: Notu okursan anlarsın kimden geldiğini, der.

O sırada Chibi-Usa gelir ve yanlarına oturur. Usagi ve Mamoru Chibi-Usa’nın moralinin bozuk olduğunu anlarlar ve hemen birbirlerine bakarlar.

Mineko notu açar notun içinde..

Seni kırmayı gerçekten istemedim beni affet benim için çok önemlisin..İmza Yaten Kou…

Herkesden bir ahhh ne kadar romantik sesi çıkaro sırada Yaten oradan kalkar.

Mineko( kıpkırmızı olmuş bir şekilde ve çekingen bir eda ile): nereye gidiyorsun Yaten, der.

Yaten : Akşama çok önemli bir randevunm var hazırlık yapmam lazım, der.

Mineko: hani seninle dışarı çıkacaktık, der.

Yaten ( Mineko’ya dönerek): Akşama seni aldırtırım, der ve göz kırpar..

Mineko: tamam o zaman akşama görüşürüz, der.

Usagi ve Rei : O Mineko neler oluyor burada, derler..

Mineko: bir şey olduğu yok (Yaten’nin arkasından bakarak) galiba yıldızlarımız barışıyor , der ve koşarak oradan uzaklaşır.

Hotaru: nereya Mineko, der.

Mineko( gülümseyerek): akşama çok özel bir randevum var hazırlanmam lazım i der ve oradan ayrılır.

Herkes gülümser o sırada Usagi Chibi-Usa’nın nesi olduğunu öğrenmek için;

Usagi: neyin var canım hasta msın, der.

Chibi-Usa: yok bir şeyim Usagi, der.

Mamoru: Bize anlatmak ister misin, der.

Chibi-Usa: bir şey yok dedim ya..

Usagi ve Mamoru endişeli bir şekilde birbirlerine bakarlar.

Chibi-Usa: bir anne çocuğuna vurabilir mi?

Setsuna: buda nerden çıktı küçük hanım, der.

Chibi-Usa: Puuu biliyorsun annem bana hiç vurmadı, der.

Setsuna: evet küçük hanım biliyorum, der.

Usagi: canım neyin var, der.

Chibi-Usa: Nako’yu annesi bugün tüm arkadaşları için de Nako’ya tokat attı, der. Ve Usagi’ya sarılarak ağlamaya başlar.

Usagi: Tamam canım geçti. Daha önce böyle bir şey olmuşmuydu, der.

Chibi-Usa: hayır annesi Nako’yu çok severmiş Nako hep anlatırdı, der.

Mamoru: O zaman bir sorun vardır eminim annesi de çok üzülmüştür ve şimdi barışmış bile olabilirler, der.

Chibi-Usa: Mamoru Nako’yu çok merak ediyorum sahiden barışmışlarmıdır, der.

Mamoru: ne dersin istersen gidelim mi, der.

Usagi: Canım evet iyiysen gidelim ve Nako’nun nasıl olduğuna bakalım, der.

Chibi-Usa göz yaşarlını silerek tamam anlamında başını sallar.

Ve Mamoru, Usagi ve Chibi-Usa kızların yanından ayrılırlar.Ve Nakoların veinin önüne gelirler.Chibi-Usa birkaç adım atar ve tekrar geri çekilir.

Usagi: ne oldu canım hadi zile bassana, der.

Chibi-Usa: korkuyorum sadece, der ve sonra ama büyüdüm artık neden korkayım, diye zile basar.

Biraz beklerler ve kapıyı Nako’nun annesi açar..

Nako’nun Annesi: evet buyurun kimi aradınız.

Usagi: siz Nako’nun annesi misiniz, der.

Nako’nun Annesi :evet siz kimsiniz, der.

Chibi-Usa: ben Nako’nun sınıf arkadaşıyım nasıl olduğunu merak ettim de , der.

Nako’nun Annesi :Şuan gayet iyi yalnız duşda , der.

Chibi-Usa: yarın okula gelecek mi, der.

O sırada ne olduysa sanki birden kadının yüzü kararır gibi olur ve Chibi-Usaya bağırark;

Nako’nun Annesi :Ne okulu artık okul falan yok gitmicek sizde defolun hadi, der ve suratlarına kapıyı çarpar.

Mamoru ve Usagi ne olduğunu anlayamazlar çok şaşırırlar aynı şekilde Chibi-Usa’da çok şaşırır..

Chibi-Usa: ne oluyor sabajh ki kadında böyleydi, der.

Mamoru: anladım galiba düşman İyi ruhunu çalmış ondan kişiliği değişiyor kötü ruhu boy gösteriyor hemen bizimkilere haber verelim, der.

Usagi ve Chibi-Usa tamam anlamında başını sallarlar.

O sırada Mineko eve gelmiş duşunu almış ve saçlarını yapmakla meşguldür..
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 2:40 pm

güzel olmuş..yaten kaç derece birden değişmiş.. Razz tabii bide harukaya ne oluyo acaba?bunların cevabı sıradaki bölüm yazarında.. Smile
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 3:40 pm

evet öyle bakalım ne olacak:D
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 3:44 pm

bakalım bekliyoruz da..kim yazıcak acaba?
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon-  Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 4:32 pm

Razz ellerine sağlık cnm çok güzel olmuş olmuş yeni bölümlerini merakla bekliyoruz eee yeni bölümü kim yazıyor Smile

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
15 sayfadaki 31 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia