Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

türkiyede niye çizgi film yapılmıyor?

+9
jeymss
usagi seiya
abc
VENUS PRINCESS
PRENSES SERENİTY
sailor_satürn
HARUKA-T
usagi ile momoro
angel of dark
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
usagi_tsukino_58
Katılımcı üye
Katılımcı üye
usagi_tsukino_58

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi tsukino,hatoru tomoe
türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Left_bar_bleue80 / 99980 / 999türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 100 / 10türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Right_bar_bleue

türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: türkiyede niye çizgi film yapılmıyor?   türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 1:24 pm

Bence de ben ressam olmak istiyorum bu konuyu düşündüm.Üniversite bittiğinde eğer yapabilirsem ben de bir çizgi film çizmek istiyorum maga gibi çiziyorum ama nerde...Umarım bir hayal olmaz.
http://www.aysavascisifanlari.blogcu.com
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Left_bar_bleue3 / 103 / 10türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: türkiyede niye çizgi film yapılmıyor?   türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 2:12 pm

Yok canım ne hayali bu arada tamamı büyük harflerden oluşan cümle kurmak yasaktır çünkü bu forumda bağırmak anlamına gelmektedir bu yüzden canım cümleni düzeltir misin Question Bu arada ben sana yardımcı olurum hiç merak etme zaten Saturn de istiyor Very Happy
tugcehsm12
Popüler üye
Popüler üye
tugcehsm12

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Left_bar_bleue195 / 999195 / 999türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Left_bar_bleue0 / 100 / 10türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: türkiyede niye çizgi film yapılmıyor?   türkiyede niye çizgi film yapılmıyor? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 6:59 pm

Merak etme sen hayallerinin peşinden gidersen hayal olarak kalmaz. Smile

Spoiler:
http://www.jonasbrotherstr.forumr.net

türkiyede niye çizgi film yapılmıyor?
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» son harfle film bulmaca