Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

TRT VS Sailormoon Fanları

+2
PRENSES SERENİTY
HARUKA-T
6 posters
YazarMesaj
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue651 / 999651 / 999TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue0 / 100 / 10TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

TRT VS Sailormoon Fanları Empty
MesajKonu: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 9:17 pm

Arkadaşlar birçok kişinin trt ye ay savasşçısının gösterimi için e-mail ve telefon yağmuru yaptığını biliyorum kimi zaman cevap olmadığı halde kimi zaman olumsuz cevaplar ve kimi zaman heveslendiren cevaplar geliyor.Ancak bu güne kadar bu cevaplarda verilen binlerce sözün yerine getirilmediği gözleniyor TRT gibi yıllarını televizyona vermiş bir kanalın üstrelik istek ve şikayetler bölümü bulunduran bir kanalın böylesine bazriz ve olmayacak cevaplar vermesi bence çok yanlış.Arkadaşlar daha önce TRT ye e-mail yağmuru adlı başlıktan bir sonuç alınamadığından dolayı çok daha büyük bir proje başlatmak istiyorum bu projenin duyurulması için hergün size e-mail ile hatırlatma yapacağım ve hergün trt ye e-mail yağmuru yapacağız beklenen sonuç alınamazsa ay savaşçısını bilen veya bilmeyen tüm arkadaşlarımızada bu projeyi desteklemeleri için e-mailler atacağız böylece trt artık ay savaşçısı sevenlerin sesinin nekadar büyük olduğunu anlayacak eğer sizde bir sm fanı iseniz lütfen bu projeye katılın sadece bizim üylerimiz için değil tüm türkiyedeki anime sevenler için bunu yapın.
http://www.aysavascisi.net
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue215 / 999215 / 999TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue0 / 100 / 10TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 9:19 pm

Tamam ben SM için herşeyi yapmaya hazırım ve başla demeni bekliyorumm....
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue651 / 999651 / 999TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 9:21 pm

teşekkürler PRENSES SERENİTY bu projenin herkese duyurulması için 1 ay bekleyeceğiz tüm üylerimiz ve daha üye olacak arkadaşlarımızın bunu görmesi için beklemeye ben hazırım...
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue695 / 999695 / 999TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 9:21 pm

tmm bende yaparım bende varım
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue215 / 999215 / 999TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 9:24 pm

Tamam bede beklerim hatta istersen tüm üyelere yollıyalım ben sana yardım ederim istersen Smile
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 9:26 pm

Teşekkürler ben toplu olarak bir e-mail atacağım
jeymss
Katılımcı üye
Katılımcı üye
jeymss

Erkek
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue0 / 9990 / 999TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 8:52 am

eski üyelerden olduğum için o mail olaylarına yakından şahit oldum o yüzden pek umudum yok. Şuana kadar üye olduğum her forumda bu konuyu gördüm hiçbirindede bir sonuça ulaşamadık. neyse deneyin yinede sonuçta bir umut o zaman olmadı belki şimdi olur inşallahta olur yani
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue1 / 9991 / 999TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue3 / 103 / 10TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:32 am

Ben de varım ama pek sıcak bakacaklarını düşünmüyorum bu olaya.
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue100 / 999100 / 999TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 11:33 am

satürn güçlerimi kullanarak yapcam hemde ben bunu Very Happy
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 12:46 pm

jeymss demiş ki:
eski üyelerden olduğum için o mail olaylarına yakından şahit oldum o yüzden pek umudum yok. Şuana kadar üye olduğum her forumda bu konuyu gördüm hiçbirindede bir sonuça ulaşamadık. neyse deneyin yinede sonuçta bir umut o zaman olmadı belki şimdi olur inşallahta olur yani
Hergün en az 1-2 tane e-mail atıyorum belki 1-2 sene oldu bunu yapalı ancak sadece 3-4 cevap ve birkaç yalan dışında aldığım bilgiler olmadı ama işe yaraması umudu ile denemek istiyorum Sad
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
TRT VS Sailormoon Fanları Left_bar_bleue695 / 999695 / 999TRT VS Sailormoon Fanları Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 1:21 pm

evet belkide yayınlarlar umudumuzu yitirmeyelim bende deniyorum
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: TRT VS Sailormoon Fanları   TRT VS Sailormoon Fanları Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 9:13 pm

Bu kısmın aynısı duyurularda var olduğu için bu bölümü kilitliyorum

TRT VS Sailormoon Fanları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» slm ben sailormoon
» sailormoon(17)
» sailormoon
» SAILORMOON :)