Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

usagi seiya

+8
minako
sailor_satürn
abc
angel of dark
PRENSES SERENİTY
usagi seiya
HARUKA-T
VENUS PRINCESS
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue756 / 999756 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

usagi seiya - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 10:23 am

pekala cnm o zaman iyi karar ver bu kadar çok istiyorsan seni banlarım kararını ver ve söyle
abc
Popüler üye
Popüler üye
abc

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue870 / 999870 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 10:38 am

venus princess demiş ki:
kuralları gayet iyi bildiğimi bilmelisin ancak duyuru yapmam gerekiyordu ve duyuru edit yapılarak yapılmaz umarım anlamışsındır.ayrıca bu sadece bir uyarı zaten 10puanda siteden atılırsın üyeliğin hiç bir şekilde iptal edilemez sadece banlanırsın ve bir daha siteye giriş yapamazsın ama biz sana böyle bir şey yapmak istemiyoruz sadece biraz daha dikkatli ol!!!

ya çok pardon ama ben bişi demek için yazıyorum yani ne isyan nede tesellli Very Happy
çok bilmislik olmasın ama üyeliğin hiç bi şekilde iptal edilemes demissin de üyeler silinebiliyor??
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue756 / 999756 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 10:45 am

maiko demiş ki:
venus princess demiş ki:
kuralları gayet iyi bildiğimi bilmelisin ancak duyuru yapmam gerekiyordu ve duyuru edit yapılarak yapılmaz umarım anlamışsındır.ayrıca bu sadece bir uyarı zaten 10puanda siteden atılırsın üyeliğin hiç bir şekilde iptal edilemez sadece banlanırsın ve bir daha siteye giriş yapamazsın ama biz sana böyle bir şey yapmak istemiyoruz sadece biraz daha dikkatli ol!!!

ya çok pardon ama ben bişi demek için yazıyorum yani ne isyan nede tesellli Very Happy
çok bilmislik olmasın ama üyeliğin hiç bi şekilde iptal edilemes demissin de üyeler silinebiliyor??

üyeliğin silinebildiğinii biliyorum cnm demek istediğim o değil usagi seiyanın mesajlarına verdiği emekten dolayı banlarız ama adı kalır...
HARUKA-T
Prens Endymion
Prens Endymion
HARUKA-T

Erkek
Favori Karakteriniz : Sailor uranus
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue651 / 999651 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Mamoru Chiba
Gücü: Gümüş Kristal
Krallığı: Ay Krallığı

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 4:03 pm

vayy ortalık kızışmış bana kalırsa daha fazla kızıştırmanın bi alemi yok usagi seiya denilenler gibi ceza puanın 10 u bulmadığı taktirde üyeliğinin silinmesi talebinde bulunamazsın sadece aşırı derecede büyük suçlar işlendiği zaman direk üyelik silinmesi veya banlanma yapılır bu bakımdan siteyi terk etme talebin sana kalmış konu haddinden fazla uzadığından dolayı kitlenmiştir...
http://www.aysavascisi.net
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 4:35 pm

usagi seiya yapılan tüm uyarılara rağmen hataları tekrar ettiği ve uyarılara kullak asmadığından dolayı 3 gün siteden uzaklaştırılmıştır.
sailor_satürn
Süper üye
Süper üye
sailor_satürn

Erkek
Favori Karakteriniz : sailor satürn ve sailor neptune başta olmak üzere diğer tüm, özelliklede outer shensideki karakterlerlere bayılıyorum.Ama ami'ye gfıcık oluom çünkü matematik sevio
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 999100 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 5:37 pm

neeee?Benim çok arkim gitti mi şimdi yani?
http://sailor-saturn13.turkforumpro.com/index.htm
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue2 / 102 / 10usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 6:03 pm

Bence hata yapıyorsunuz yani bence kuzenim diye kayırdığımı da sanmayın sakın aslında biz hiç anlaşamayız ama bazen giiriyordum siteye yenilikler,fotoğraflar ve üyelere yol gösteriyordu durmöadan siteden uzaklaştıracaksanız gidin yeni üye olan ve kuarallara uymayan diğer üyeleri çıkartın Exclamation
tugcehsm12
Popüler üye
Popüler üye
tugcehsm12

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue195 / 999195 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 6:49 pm

Bana da Serenity aracılığyla ö.mesaj atmıştı niye giremiyor diye demek bu yüzdenmiş.Umarım bir daha böyle bir hata yapmaz.
http://www.jonasbrotherstr.forumr.net
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue2 / 102 / 10usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 8:00 pm

Hata yapmicak zaten canım benim inat kuzenim girmez şu aralar benle konuşmuyor ama ben onu tanırım inadın tekidir Exclamation
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 11:59 am

minako demiş ki:
Bence hata yapıyorsunuz yani bence kuzenim diye kayırdığımı da sanmayın sakın aslında biz hiç anlaşamayız ama bazen giiriyordum siteye yenilikler,fotoğraflar ve üyelere yol gösteriyordu durmöadan siteden uzaklaştıracaksanız gidin yeni üye olan ve kuarallara uymayan diğer üyeleri çıkartın Exclamation
dediğinin birazına katılıyorum ama buna katılmıyorum
minako demiş ki:
yeni üye olan ve kuarallara uymayan diğer üyeleri çıkartın Exclamation
bu öneri hiç te mantıklı değil ilk geldiğinde sende hata yapmışsındır Mad
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 2:01 pm

Evet hatalarım olabilir ama öğrenip yine hata yapanlar da yok değil bu yüzden canım Rolling Eyes
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 5:13 pm

usagi seiya da sanırım bu yüzden ceza aldı..uyarılmasına rağmen aynı hataları yaptığı için olsa gerek.
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 6:18 pm

Aynı hataları yaptığına inanmıyorum...
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 7:20 pm

aynı hataları tekrar etti!!minako demek ki gerekli gördük!!yaptığı hataları görmen için siteyi dolaşman yeterli her başlıkta gereksiz 40 tane mesaj olur mu ya??lütfen siteye iyice bir bak sonra öm ile hatalı olduğumuzu söyle ve elinde bir şeyler olsun lütfen!!kimseyi yapmadığı birşey için yargılamıyoruz bu kadar arkadaşımız dururken onun uzaklaştırılmasının mantıklı bir sebebi var tabiki!!!
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 7:23 pm

Anlıyorum seni ama bu kadar sinirlenme Exclamation Ben sadcee fikrimi söyledim ayrıca herkese göre değişir Venus bana göre hatalı olmayabilir çünkü ben ondan çok daha gevezeyim...Neyse bir dahaki sefere öm atarım canım Exclamation
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:13 pm

minako demiş ki:
Anlıyorum seni ama bu kadar sinirlenme Exclamation Ben sadcee fikrimi söyledim ayrıca herkese göre değişir Venus bana göre hatalı olmayabilir çünkü ben ondan çok daha gevezeyim...Neyse bir dahaki sefere öm atarım canım Exclamation

çok daha gevezeyim demişsin galiba bu ikiniz arasında bir yarış ama şunu söyleyeyim sende çok gereksiz gevezelik yaparsan senin de sonun usagi seiya gibi olur eğer gevezeyim diye direniyorsan sonucuna da katlanmak zorundasın.Burası gövde gösterisi yapılacak bir alan değil kuzenin olduğu için onu savunuyor olabilirsin ama birde bizim tarafımızdan bakmayı denesen daha iyi olur.
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:16 pm

Çok sağol canım sonun böyle olur derken ben asla kuzenimin öyle yerden yere vurulacak bir durumda olduğunu sanmıyorum sadece düşüncemi belirttim o kadar ve bu konu kapanmışken bir de üstüne böyle şeyler yazarsan kusruma bakma ama bu konu usagi seiya'nın uyarısından çıkıp ikimizin laf dalaşmalarına girer haberin olsun ve ayrıca artık biri şu başlığı kilitlesin sıkıcı olmaya başladı ve konusundan sapmaya Mad:x:x
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:21 pm

Biz de zaten kuzenini yerden yere vurmadık.Onu uyardık ver 3 günlüğüne uzaklaştırdık ki sen bunu heralde kişisel algılıyorsun hemen koruma kalkanını hazırlamışsın.Bu olay biz yöneticiler ve usagi seiya'nın arasında olan bir şeyken bir 3. kişinin ( kim olursa olsun) araya girmeye hakkı yoktur.Eğer benimle ilgili bir şeyler yazacaksan da ( ikimizin laf dalaşı yani) burda gerekte yok öm yollaya bilirsin...
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:28 pm

Sağol canım ama almim işim var 3. kişi derken bence bu biraz gülünecek bir durum çünkü eğer burası kilitlenmemiş ve yorumlara açık hale gelmişse 3. lişi olarak dışarıda sizin sözlerinizi uslu bir kedicik gibi güzel güxzel dinleyip bir de onun üstüne uyku uyuyama sadece sorunun biiraz üstüne giderim ve evet bu biraz gereksiz bir konuysa ve ben de bu konuyu başlatmışsam bu gereksiz konuyu uzatan da sensin canım Very Happy Aman boşver valla hiç birbirimizi kırmayalım bu konuda kapansın gitsin zaten ben bir gün varım bir gün yokum bu meselden dolayı birbirimizi kırmayalım Very Happy Bu uyarı meselesi de artık ne zaman silinir bilmem ama silinse çok iyi olacak aman boş ver hepinize iyi geceler ve yarına usagi seiya ile merhabalar Very Happy:P:P:P:sleep:SleepSleep
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 11:37 pm

evet açık bir yer çünkü usagi seiya kendini savunabilsin hatalarını görsün diye açık .Dediğim gibi biz sadece görevimizi yapıyoruz.Burda seninle tartışa bilirim ama başka bir başlık da da çok iyi kaynaşa bilirim kurallar içinde çok sert olduğumu ve uyarmaktan kaçınmıyacağımı tüm yöneticilerimiz ve üyelerimiz de bilirler tıpkı usagi seiya'nın da bildiği gibi istersen bir de ona sor..evet konuyu kapatalım. sana da bana da iyi geceler... Very Happy
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 8:35 am

Minako ne diye ortalığı kızıştırıyorsun canım bak sadece sen ile ben haklı olsak zaten kavga çıkmaz ya da uyarı almayız herkeste ufak tefek te olsa belki de çok büyük haklılıklar olabilir evet ben belki çok fazla gereksiz mesaj yazdım ve Venus haklı diyelim ama onun haricinde de bir yığın hatam da olmuş olabiliri.Bunn için yöneticilerle aranı bozma zaten biliyorsun site için bir arkadaşıma yardım edeceğim bu yüzden eskisi gibi çok uğrayacağımı sanmıyorum canım o zaman da uyarı almam herhalde.Zaten PRENSES SERENİTY ve VENUS PRİNCESS kurallara gelince çok sert olurlar.Bu yüzden onları yanlış tanımanı da istemem yoksa her ikisi de çok iyidir.Bu uyarıyı blki hakkettim belki de hakketmedim ama uyarıyı aldık işteç..Geri dönüşü yok Rolling Eyes Bu arada sağol beni savunmuşsun ama konuyu biraz saptırmışşsın ve saplantı haline getirmişsin canım :DOnların kurallarda ve uyarılardaki sert pozisyonunu görüp öyle olduklarını sanma çünkü gerçkekte ikisi de iyiler canım neyse ben yine çok fazla konuştum sanırım bu konu ben,m hatalarımı anlamam için tekrar açılmıştı.Öyleyse hatama katılıyorum ve özür diliyorum Very Happy:P:P Şu uyarı yazısı da hiç gitmeyecek değil mi SadSadSad Benim gibi bir resim tutkununa yapılmaz böyle bir şey çok çirkin görünüyor o kutucuk olmasa keşke Very Happy Ama neyse ben geldim umarım beni de özlemişsinizdir düşük çeneli arkadaşınızı kimileri çok arkim,kimileri bacım,kimileri canım,kimileri kanka der kimileri de usagi seiya der geçer....
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 1:17 pm

aman aman uzattıkça uzatıyosunuz ya burada bir arkadaşımız uyarı almış ne yani ya siz böyle kavga ederken sitenin huzurunu kaçırıyorsunuz haberiniz olsun valla benim çok huzurum kaçtı ya bu ne ya Mad lütfen bu konuyu kapatalım ve eski günlere dönelim LÜTFEN Sad
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 5:41 pm

usagi seiya cezan bitti cnm sen açıklamanı güzel yapmışsın sadece kural bunlar başka bişey değil cezan bittiğinden uyarıyıda kaldırıyorum Smile
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 5:43 pm

Sağol canım teşekkür ederim sana bir dahakurallara uyacağım Very Happy Daha önce de uymayı denemiştim ama pek takmamıştım Razz:P İşin doğrusu bu çok sağol Razz:P:D:D
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın
Favori Karakteriniz : Ami-chan
usagi seiya - Sayfa 2 Left_bar_bleue510 / 999510 / 999usagi seiya - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: usagi seiya   usagi seiya - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 5:56 pm

seni tekrar burda görmek gerçekten çok güzel küçük hanım Smile bir daha kendini bu tür sebeplerden dolayı özletmeyeceğini umuyorum Smile

usagi seiya
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» usagi-seiya
» seiya usagi
» USAGI-SEIYA
» Usagi Seiya Resimleri