Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ya bu site paralı mı?

+4
sailor mercury
usagi seiya
PRENSES SERENİTY
makatoverei
8 posters
YazarMesaj
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue460 / 999460 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue3 / 103 / 10ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

ya bu site paralı mı? Empty
MesajKonu: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 8:10 pm

ya bir arkadaşım buraya paralı dedi bence değil ama merak ettim bana yardım edermisiniz? confused
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue215 / 999215 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue0 / 100 / 10ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 11:16 pm

İstersen bunu admine özel mesaj atarak sorabilirsin?
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue460 / 999460 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue3 / 103 / 10ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 6:05 pm

yani kimse bilmiyo mu confused
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue1 / 9991 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 6:06 pm

Yok canım ücretli değildir umarım Very Happy
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın
Favori Karakteriniz : Ami-chan
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue510 / 999510 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue0 / 100 / 10ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 4:50 pm

Bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok. Zaten bu tarz sitelerde ücretli olma gibi bir şey söz konusu değildir. Kaç zamandır birçok forum sitesine üyeyim ve ücret fln gelmedi. Ayrıca buraya da ocak ayından beri üyeyim ve yine öyle bir şey olmadı.

Ben daha detaylı bir açıklama yapar diye adminimizi beklemiştim ama bir şey söylemeyince ben yazıyorum. Smile
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 4:53 pm

evet aynen bende birçok foruma üyeyim bir arkadaşım söylemişti zaten bu site yüzünden 20 lira fazla vermiş bence yalan Very Happy yardımınız için saolun Very Happy
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın
Favori Karakteriniz : Ami-chan
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue510 / 999510 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 4:56 pm

Rica ederim. Kendim de üye olduğum için, fazla uzağa bakmaya gerek yok diye düşündüm ve bildiğimi söyledim Smile
abc
Popüler üye
Popüler üye
abc

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue870 / 999870 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 12:22 am

mrb canım...
bu forum sitesi ücretli değil merak etme yani eminim biliyorum değil Very Happy
hem zaten ücretli olsaydı bile sana ulaşılabilecek yani banka hesabı gibisinden bi işlem kaydı v.b.. bi işlem yapılırdı sen üye olurken ^.^
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue1 / 9991 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 8:01 am

Evet bence de ücretli olsaydı bir aylık abonelikte şu kadar falan derdi bence Very Happy
sailormoon_moon
yeni üye
yeni üye
sailormoon_moon

Kadın
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue0 / 9990 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 11:25 am

burası paralı değil
http://beyazelmas.blogcu.com
abc
Popüler üye
Popüler üye
abc

Kadın
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue870 / 999870 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 3:32 pm

neyse umarım yardımcı olmusuzdur ^^
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue880 / 999880 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 4:29 pm

bencede burası ücretli değildir
VENUS PRINCESS
Süper üye
Süper üye
VENUS PRINCESS

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor venus
ya bu site paralı mı? Left_bar_bleue756 / 999756 / 999ya bu site paralı mı? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Minako Aino
Gücü: Aşk ve Güzelliğin Sihri
Krallığı: Aşk Krallığı(Ailand)

MesajKonu: Geri: ya bu site paralı mı?   ya bu site paralı mı? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 4:36 pm

hyr değil tabiki Smile konu kapanmıştır başlığı kilitliyorum.

ya bu site paralı mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» site
» Dost site olabilmek