Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

USAGI-SEIYA

+6
PRENSES SERENİTY
abc
sailor mercury
makatoverei
usagi seiya
tugcehsm12
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın
Favori Karakteriniz : Ami-chan
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue510 / 999510 / 999USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 8:20 pm

PRENSES SERENİTY Smile bana dememiş olmana sevindim Smile
usagi seiya size gelince anladık Usagi ve Seiya'nın birbirini sevmesini isterdiniz. Ama bunu yaparken gerçekleşmiş olan Mamoru Usagi aşkını hiçe saymayınız. Hıım nasıl bi tabir kullansam bilemedim ama Mamoru ve Usagi olmasın, yok hayır istemiyorum ve sevmiyorum, ikisi olmasın demek, bunu hiçe saymakmış gibi geldi :S Bu doğru değil, arada bi aşk var ve istemeseniz de saygı duymanızı bekleriz. Sonuçta o çok sevdiğin Seiya nolursa olsun onlara saygı duyuyordu.
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 1:52 pm

Ne hiçe sayması yaf ben o lafı şakasına söyledim bacım yani yanlış anlama sen tamam mı Question Evet bu arada bu da Usagi'nin Seiya'ya hiç ilgi duymadı değil hem Seiya Usagi'ye söyledi de Usagi neyse tamam siz haklısınız hıh duymak istediğiniz de bu zaten Sad
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue510 / 999510 / 999USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:01 pm

Duymak istediğimiz her şekilde haklı olduğumuz değildir. Eğer gerçekten haklıysak ve bunu da kanıtlamışsak o zaman elbette haklı olduğumuzun inkar edilmesinden hoşlanmayız.

Niye olay yine bu kadar uzadı ki!!! Siz Seiya'yı seviyorsunuz ve onu Usagi'ye daha çok yakıştırıyorsunuz biz de Mamoru'yu daha çok seviyoruz ve onu Usagi'ye daha çok yakıştırıyoruz. ( Bu arada biz dediklerim benim gibi düşünenler oluyor, yanlış anlaşılmasın.)

Ama biz Seiya'ya karşı olumsuz herhangi bir şey beslemiyoruz ve ona haketmediği şeyler de söylemiyoruz. Fakat anladığım kadarıyla siz Mamoru'yu hiç mi hiç sevmiyorsunuz. Hatta o olmasa mutlu bile olursunuz. Biz de bu durum karşısında Mamoru'yu ne kadar sevmeseniz de ona saygı duyunuz diyoruz o kadar!!!
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue3 / 103 / 10USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:06 pm

Saygı duyuyorum canım duyuyorum elbette öyleki onu sevmiyorum Very Happy Saygı duymasam sevmiyorum demekle kalmaz bir yığın laf ederdim Very Happy
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:15 pm

Tamam öyleyse anlaştığımıza sevindim Smile
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:18 pm

Evet anlaştık Very Happy
tugcehsm12
Popüler üye
Popüler üye
tugcehsm12

Kadın
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue195 / 999195 / 999USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 6:22 pm

Rica ederim canım.İsteğiniz benim için emirdir. SmileSmile
http://www.jonasbrotherstr.forumr.net
Sailor Crystal
yeni üye
yeni üye
Sailor Crystal

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 9:20 am

http://video.azbuz.com/video-izle/usagi%26mamoru/41000000000421302#set:0

sen bide şu videoya bak usagi seiya harika video diye buna denir mamoru chibaa
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue280 / 999280 / 999USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 12:07 pm

lütfen süslü*me laf atmayınız
her ne kadar beni kızdırsa da o gene biricik süslü ve ona laf söylenmesine izin veremem
Razz
sonuçta zevkleriniz farklı olabilir dimi
(süslü video da gayet güzeL)
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 4:32 pm

Saol Sweet valla bu benim fikrim yargılamayınız lütfen Razz Farklıyız herkes öyle ama bu tartışma makadına giremez Very Happy:D:P
KARAMELEK
Katılımcı üye
Katılımcı üye
KARAMELEK

Kadın
Favori Karakteriniz : *usagi ve haruka*_*ZERO VE YUUKİ*
USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Left_bar_bleue101 / 999101 / 999USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: USAGI-SEIYA   USAGI-SEIYA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 2:42 pm

videolarınız gayet güzel paylaşım için saolun cheers

USAGI-SEIYA
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» seiya usagi
» usagi-seiya