Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...

+19
gümüş_ay_prensesi
mysailormoon
KARAMELEK
seiya kou
Moon princess
safir
nekrolay
sailormoonfan
ay_lin
minako
serenity
usagi ile momoro
MİCHİRU&MİCHİRU
usagi seiya
sailormoon-usagi
PRENSES SERENİTY
angel of dark
makatoverei
sailor mercury
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:09 pm

güzel bi bölüm..yalnız ben o kakyuuyu ne zorluklarla göndermiştim.. Razz
siz geri getirmişiniz ya.. Very Happy neyse..güzel olmuş çok beğendim.. usaginin ikidebir nerdeyse her bölümde bayılması saçma oluyordu..neyse ki usagi ile momoro nedenini açıklayıvermiş. Smile sıradaki bölüm benden..ama bu akşam yazamayabilirm..
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:11 pm

Olsun canım biz bekliyoruz ama Very Happy:P:P:P:P:P:P:P
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue0 / 100 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:30 pm

ım napalım baktım usagi seiya bacım geri getirmiş bende neden geldiğini bi güzel açıkladım o gümüş kristali kullandıktan sonraki bayılmaları zaten nrmaldi o animedede vardı ama bu aralar savaştan sonrada bayılmaya başlamıştı ende onun neden bayıldığını açıklayımda bari arkadaşlar neden byıldığını bilsinler istedim bu arada bölümümü beyenmenize sevindim yeni bölümüde merakla bekliyoruz
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:33 pm

yeni bölümüm için bir ipucu vereyim..bakın tutamadım kendimi..ama bugün yollamiğicam bölümü yarın yazıcam..
şimdi ipucu şu;chibiusa olayı tamamlanıcak ve bir sürpriz olucak..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue695 / 999695 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:35 pm

yaşasın çibiusa ölüyo lol! süprizin bu herhalde aklıma başka bişi gelmedi kesin kurtuluyoruz çibiusadan
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:37 pm

bilmiyorum..belki toptan ölür ve hiç doğmaz bile..belki de başka bişey olur.bu kadar ipucu yeter..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:38 pm

Razz çibiusaya haruka t nin sezonundaki gibi kardeş geliyomuş çibiusada çıldırıyomuş lol! haha
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue1 / 9991 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue3 / 103 / 10-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:40 pm

Harika olur ya ama sakın Chibi Chibi'yi katmayın bu işe o benim sezonuma ait Very Happy Rolling Eyes
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:43 pm

yok ya düşndümde ölmesin yazık usagiye ama kardeş konusunda bişi diyemiycem Razz
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:45 pm

Usagi Mamoru çok güzel yazmışsın tam da benim düşündüğüm gibi olmuş çünkü bende güneşi falan planlamıştım seninle aynı düşünceleri paylaşmak çok güzel:DBen Chibi-Usa'nın ölmesini istemiyorum lütfen..Ölürse bende bir daha yazmam yoksa çünkü oda ana karakterlerden biri Sad
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:46 pm

sabredin arkadaşlar..yarın gelicek bölüm..bu arada yarınki bölümden sonra kızabilirsiniz bana ya neyse..şu çenemi bi tutabilsem ben de yaa..haruka-t haklı valla..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:49 pm

niye bizim kızıcağımız bişimi yapcam aman kızlara yada usagiyle mamoruya dokunma bide çibiusayada ne yaparsan yap bu arada ne bi daha yazmamakmı yok olmaz öyle şey usagi tsukino öldürme o zaman yok yok baksana prenses serenity yazmam bir daha diyo onun gibi bi bölüm yazan arkadaşlımızı kaybetmek istemeyizdiğmi Neutral
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue215 / 999215 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:51 pm

Teşekkür ederim .Evet ya ölmesin ben onu da çok seviyorum Very Happy
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:56 pm

ya ben öldürdüm demedim ki..(aslında öldürmüştüm 16 yaşında halini ya neyse)ama öldürmedim de demedim..sedece ipucu veriim dedim..siz gittiniz öldürdü kesin dediniz..neyim ben cani mi?
bu arada isteğe göre bölümümü değiştiremem kusura bakmayın kafamda toparladım bile..
ayrıca diğer yorumumda bana kızıcaksınız demiştim ya..bölümü okuduktan sonra usagi seiya bana çok kızıcak gibi bi his var içimde..ayrıca prenses serenity chibiusayı seven biri olduğunu bilmiyordum bu forumda..
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:58 pm

Razz tmm cnm sen istediğini yap da biz sadece acaba nolur diye düşünüyorduk yoksa sana karışmak gibi bi niyetimiz yok büyük bir meraklada bekliyoruz yeni bölümü bakalım neler olcak
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:03 pm

Yok ben tüm karakterleri ki özellikle de Usagi, Mamoru ve Chibi-Usa üçlüsünü çok seviyorum (tabiki Usagi benim için çok farklı).
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:08 pm

Ben sadece Usagi'yi seviyorum o üçlüden neyse usagi tsukino yeni bölümü çok merak etmeye başladım Very Happy
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:12 pm

benim yorumlarım sayesinde kafanız iyice karıştı..hiçbirşey göstermeyen dizi fragmanlarına benzedim..bundan sonra bir bölüm yazmadan önve asla ve asla ipucu vermiğicem..
neyse yarın uzun bir bölümle karşınızda olucam..
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:14 pm

Bu çok iyi canım teşekkürler....
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:15 pm

büyük bir merakla bekliyor olcaz yeni bölümü
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 12:49 am

umarım beğenirsiniz..

devam ediyorum:

lunanın bu sözlerinden sonra herkes ciddi bir şekilde başı ile onaylar..
minako:bugün ne kadar da çok şey oldu böyle..defalarca saldırıya uğradık..chibiusa gitti.ve chibiusanın gelecekte öldüğünü öğrendik.
ami:evet haklısın..
makoto:bir de bugün senin doğum günündü öyle değil mi?
minako:neyse..bu şimdi pek de önemli değil..
rei:sanırım hepiniz çok yorgunsunuz..yorucu bir gündü..isterseniz uyuyabilirsiniz..
mamoru:ben uyumak istemiyorum..
seiya:ben de..
rei:o halde siz nöbet tutun..geri kalanlar da uyusun..
ikisi de başıyla onaylar..rei herkes için odaları hazırlar..herkes uyumaya gider..mamoru ve seiya yalnız kalırlar..bir süre sessizce dururlar..
seiya:chibiusayı nasıl kurtarıcaz mamoru?
mamoru:henüz tam olarak bilmiyorum..ama onu kurtarmanın tek yolu geleceğe gitmek..(yana doğru bakar..üzgündür)
seiya da yana doğru bakar..söyliğicek bir kelime arar..
seiya:biliyor musun?ilerde harika bir kızınız olucak..
mamoru şaşırır..
mamoru:artık kabullendin mi?
seiya:aslında sürekli gözümü kapamayı ve sizin geliceğinizi görmemeyi yeğeledim..ama artık dediğin gibi kabullendim..
mamoru:buna sevinmeli miyim?
seiya:bu sana kalmış..usagiyi sevsem bile artık yolunuza çıkmiğicam..usaginin beni sadece arkadaşı olarak gördüğünü biliyorum..şimdiye kadarki çabalarım boşunaydı..bunu da biliyorum..ama benden hemen vazgeçmemi bekleyemezdin..
mamoru:biliyorum.
-----kara imparatorluk----
karanlık uranüs karanlık merkürle,karanlık satürn de karanlık jüpiterle görüşmüştür..anlaşmaya varmışlardır..kara imparatorluk kara ay'ın değil onların olucaktır..plana göre hareket ediceklerdir..yani kara aya saldırmak için kara ayın dünyaya gitmesini bekliğiceklerdir..
----sabah rein evi---
makoto:şimdi naapıcaz?
usagi:setsunanın dönmesini bekliğicez..
sonra usagi öksürmeye başlar..
ami:iyi misin usagi?
usagi:hayır!hayır iyi değilim!bir taraftan karanlık ay ve diğerleri bir tarafta chibiusa bir tarafta da şu karanlık smokinli şovalye!(alnını tutar)çıldırıcak gibiyim..
rei:kendini kontrol etmelisin usagi..
usagi: nasıl!?nasıl kontrol etmeliyim?(der ve usaginin alnında siyah bir güneş işareti belirir)
herkes şaşırır..
mamoru:neler oluyor!?
sonra usaginin etrafında bir ışık belirir ve alnındaki işaret kaybolur..
seiya:ha..ne oldu?gitti..
luna:size söyledim..usagiye yaptıkları saldırı çok tesirli..güneş ve ay onu koruyor.ama yine de usagi o kara enerjinin etkisi ile öfke krizlerine kapılıyor..
taiki:bu durumda nasıl savaşıcak?
usagi:merak etmeyin..üstesinden gelirim..ama benim ani öfke krizlerimde size karşı olan sözlerimde sizi kırıcak birşey söylüyorsam bilin ki bunu istemeden yapıyorum..
chibi chibi:chibi chibi..
usagi chibi chibiyi kucağına oturtur.ona sevgi ve aynı zamanda da kederle bakar..tam o sırada setsuna içeriye girer..
usagi:setsuna..dönmüşsün..
rei:bir saniye!bize setsuna olduğunu kanıtla..
rei böyle söyledikten sonra setsuna plüton savaşçısına dönüşür..
rei:tamam bu setsunaymış..üzgünüm setsuna..ama artık çok daha dikkatli olmaya çalışıyoruz..
setsuna:önemli değil..bunu takdir ediyorum..
mamoru:şimdi naapıcaz plüton?
setsuna mamoru ve usagiye döner..
setsuna:kraliçe ile görüştüm..bana dedi ki..geleceğe sadece prens ve prenses gidebilirmiş..
ami:ama niye?
setsuna: bak ami..geleceğe gitmek çok tehlikeli..orada sizden bir tane daha olucak..bu zaten gücünüzü negatif yönde etkiliğicek..
ami sözünü keser..
ami:peki geleceğin gezegen savaşçıları niye birşey yapmıyor?
setsuna:ami..geleceği hafife alıyorsun..gelecekte hala gezegen savaşçısı olduğundan emin misin?bunu bilemezsin..
ami şaşırır..
setsuna:hem gelecekte de gezegen savaşçısı olsanız bile..bu görev bize ait..çünkü karanlık plüton bizim zamanımızdan geleceğe gitmiş..(yere bakar)biraz da benim yüzümden..
usagi:hayır setsuna..bu senin suçun değil..
ami:usagi haklı..sorun karanlık plütonun senin gücünü kullanabilmiş olması..sanırım bu durumda diğer karanlık savaşçılar da b,izim güçlerimizi ele geçirebilir..
rei:amaçları da zaten bu değil miydi?
setsuna: evet.bakın bunu açıklamaya çalışıyordum..sizin geleceğe gelememenizin bir diğer sebebi de dünyanın savunmasız kalmaması gerektiği için..biz gelecekteyken dünyaya karşı bir saldırı yapılırsa burada siz onlara karşı savaşıcaksınız..
rei:peki setsuna..?aaa..(konuşmakta tereddüt eder)siz geleceği değiştirmiş olucaksınız öyle değil mi?
setsuna:evet..aslında bu yasak..ama karanlık plüton yasaklara uymadı..bu durumda biz bunu düzeltmek zorundayız..ve birşey daha var..chibiusayı kurtardıktan sonra eskiden olduğu gibi tekrar zamanın kapısını beklemeye devam edicem..
herkes şaşırır..
usagi:ama..setsuna o zaman sen özgür olamazsın..bunu ben mi istedim?yani kraliçe mi?
setsuna:hayır usagi..bunu ben kendim istiyorum..biz chibiusayı kurtardıktan sonra geleceği değiştirmiş olucaz..ama aynı zamanda da geçmişi değiştirmiş olucaz..çünkü chibiusa ölmediği takdirde..chibiusanın 9 yaşındaki halinin bizim zamanımızdan geleceğe göndermek için bir sebebimiz olmalı..kraliçe serenity görevinin bittiğini söyleyerek onu çağırdı..ama eğer chibiusa ölmemiş olsaydı kraliçe onu bu kadar erken çağırmazdı..
minako:tüm bunlar çok karışık..
prenses kakyuu:peki o zaman biz bunları hatırlayabilicek miyiz?yani chibiusanın öldürüldüğünü..ve zamanda yolculuk yapıp onu kurtardığınızı..
setsuna:evet..hatırlayabiliceksiniz..çünkü hepinizin de güçleri var..ama normal bir insan bunu hatırlayamaz..işte bu kargaşanın olmaması için biri zaman kapısında nöbet tutmalı..
makoto:ama plüton..karanlık plüton senden aldığı gücü çoktan harcamış..yani böyle bir tehlike artık olamaz..
setsuna:evet makoto..ama unutma kimse benim gücümü tekrar alıp alamamiğicaklarını bilemez.
makoto:minako haklı..tüm bunlar çok karışık..
setsuna:zamanla oynamak bu yüzden yasaklandı..
mamoru:ama chibiusa zamanda yolculuk edebiliyor..o da mı bu yasağı çiğnemiş oluyor?
setsuna:bakın aslında bunu söylememen gerek..ama chibiusanın 10 yaş gününde zamanda yolculuk yapmak herkese yasak olucak..
rei:anlamıyorum..
setsuna:lütfen daha fazla soru sormayın..geleceği bilmek her zaman iyi olmaz..
usagi:peki plüton..
setsuna:hadi artık zaman kaybetmeden gidelim..
rei içinden:bunu setsuna söyleyince tuhaf oluyor..istese hiçbir zamanı kaybetmeyebilir..gerçekten çok büyük bir güce sahip..belki hepimizden daha güçlü..ama o haklı..zamanla oynamak iyi birşey değil..en ufak bir değişiklik geleceğin farklı şekillenmesine neden olabilir..neyse ki o bunun bilincinde..
usagi mamoru ve setsuna bahçeye çıkarlar..mamoru ve usagi dönüşüm geçirir..etrafta kimsenin olmadığından emin olduklarında setsuna asasını havaya kaldırır ve yavaşça gökyüzüne süzülerek yok olurlar..
---gelecekte---
ay savaşçısı,smokinli şovalye ve plüton savaşçısı bir kapıdan geçerek geleceğe ulaşırlar..saray sütunlarının birinin arkasına giderler..sonra chibiusayı görürler..
usagi:ne kadar da büyümüş.. Sad
mamoru:şu gelene bakın..galiba bu karanlık plüton..
usagi:aynı setsuna gibi giyinmiş..
mamoru:müdahale edemez miyiz?
setsuna:henüz değil..zamanı durdurmasını beklemeliyim..
o sırada chibiusa der ki:
chibiusa:hey puu!nerde kaldın?
karanlık plüton:işte geldim küçük hanım..
chibiusa:sende sanki bir değişiklik var puu..
karanlık plüton savaşçısı:evet..(der ve elini chibi-usanın kalbinin üstüne götürür)
chibi-usa:sen puu değilsin!! der..
karanlık plüton savaşçısı:evet..(der ve zamanı durdurur)evet küçük hanım ben puu değilim..
karanlık plüton savaşçısı bunları söyledikten sonra elini chibi-usanın kalbinin üzerinde tutar ve:
karanlık plüton savaşçısı:başardım....gümüş kristali almayı başardım.. der.
zaten bunu bekleyen plüton savaşçısı asasını havaya kaldırır ve zamanın tekrar akmasını sağlar..ay savaşçısı ve smokinli şovalye birden ortaya çıkarlar..chibiusa da zaten karanlık plüton zamanı durdurmadan önce onun aslında setsuna olmadığını anlamıştır..karanlık plüton chibiusanın tam önündedir elinde de gümüş kristali tutmaktadır..
ay savaşçısı:hey sen ondan uzak dur!
karanlık plüton savaşçısı:ne?!ama siz..siz burada olmamalıydınız..(der ve saldırısını yapmaya çalışır)
smokinli şovalye:aynen senin de burada olmaman gerektiği gibi..(der ve bir gül fırlatır)
karanlık plütonun kara kalkanı bir cammışçasına kırılır..ve kıyafeti değişerek gerçek kıyafetine döner..
ay savaşçısı:chibiusa ondan uzaklaş!
chibiusa:uzaklaşmak mı? der ve elini açar..küçük ışık tanecikleri elinde bir kılıcı oluşturur..chibiusa kılıcı havaya kaldırır ve der ki..
chibiusa:kristallerin yansımasıııı!!!
kılıçtan çok güçlü bir ışık çıkar ve dosdoğruca karanlık plütonun üstüne gider..ışığın gücü ile karanlık plüton uzaklara kadar savrulur..
karanlık plüton:ahh..(yaralıdır)şimdilik gidiyorum..ama gümüş kristal artık benimdir.. (ve birden yok olur)
chibiusa ay savaşçısına ve smokinli şovalyeye döner..
chibiusa:siz?usagi?mamoru?
ay savaşçısı:evet biziz..
chibiusa:burada olmamanız gerekirdi..
plüton savaşçısı:evet..ama sizi kurtarmak için geldik küçük hanım.
chibiusa:kurtarmak mı?
ay savaşçısı:evet chibiusa..karanlık plüton seni öldürücektii..
chibiusa:chibiusa mı?uzun zamandır bana kimse chibiusa demiyordu..onuncu yaş günümden bu yana herkes bana usagi diye hitap ediyor..
ay savaşçısı gülümser..
ay savaşçısı:evet..bu normal..çünkü sen kocaman bir kız olmuşsun..
smokinli şovalye:evet usagi kocaman olmuşsun..
ay savaşçısı:ne ben?
smokinli şovalye:chibiusaya söylüyordum usagii..
usaginin kafasında su damlası belirir..
plüton savaşçısı:artık gitmeliyiz..
chibi-usa:beni kurtardığınız için teşekkür ederim usagi ve mamoru (kızararak der ki)yani anne ve baba..ama karanlık plüton gümüş kristali bedenimden aldı..
plüton savaşçısı:bunu biliyoruz..ama bunun olması gerekliydi..eğer bunu engelleseydik..geçmiş ve gelecek değişmiş olucaktı..
chibiusa:anlıyorum..
ay savaşçısı:çok güçlüsün usagi..
usagi:evet..(kızarır)sanırım size gelecek hakkında bilgi vermemeliyim..ama tek söylemek istediğim artık geleceğin şuanki tek ay savaşçısısı benim..annem artık sadece kraliçe olarak görevini yapıyor..o da çok güçlü..ama savaşlara artık onun yerine ben katılıyorum..
ay savaşçısı:yani başka savaşlar da mı var?
plüton savaşçısı:ay savaşçısı ve küçük hanım lütfen daha fazla bilgi alış verişinde bulunmayın..konuştuklarınız çok tehlikeli şeyler..geçmiş ve gelecek bu yüzden değişebilir..
usagi(aslında chibiusa):peki puu..özür dilerim..
ay savaşçısı:peki setsuna..haklısın..
plüton savaşçısı:artık gitmeliyiz..burada 1 dakika daha kalamayız..
smokinli şovalye:tamam setsuna..(ay savaşçısı ile beraber chibiusaya yaklaşır ve elini tutarlar)
ay savaşçısı:senin iyi olmana sevindim..
smokinli şovalye:evet..ben de (gülümseyerek der ki) usagi..
sonra chibiusadan uzaklaşırlar ve plüton savaşçısının yanına giderler..plüton savaşçısı asasını havaya kaldırır ve yok olurlar..
---kızların orada---

eee bu günlük bu kadar..artık bidaha ne zaman bölüm yazarım bilemem.ama tatilde ilk inte girdiğimde kısa da olsa yazarım bişeyler sanırım..
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue460 / 999460 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 12:40 pm

ellerine sağlık çok güzel Very Happy
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 2:12 pm

Evet canım süper olmuş eline sağlık Very Happy
serenity
Katılımcı üye
Katılımcı üye
serenity

Kadın
Favori Karakteriniz : ay savaşçısı
-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Left_bar_bleue0 / 9990 / 999-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 4:34 pm

gayet güzel olmuş ben ve usagi momoru da ay savaşçısı kayıp ada diye bölüm yazıyoruz umarım bitince beğenirsiniz Razz
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...   -Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı... - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 5:08 pm

Evet güzel olacağa benziyor neyse yeni bölümü kim yazacak Question

-Sailor Moon 6. Sezon- Sailor Moon'un devamı...
4 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» sailor moon 6. sezon
» Sailor Moon Sezon:Galactia