Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)

+4
usagi ile momoro
makatoverei
abc
usagi seiya
8 posters
YazarMesaj
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue3 / 103 / 10Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Empty
MesajKonu: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 6:35 pm

Arkadaşlar Venus buraya koyabilirsin dediği için yazıyorum ben korkarım aslında böyle şeylerden ama neyse yazıyorum...
Sene 1674 Pazartesi'nin soğuk bir gecesi...Bu gece çok soğuk ama sabah çok daha soğuk ve kasvetli olacak...Apraly 19 cinayet,hırsızlık,adam yaralandırma,devlete karşı siyasi örgütlenme ve silahlandırmadan aranıyor.Ve Apraly'nin yakın arkadaşı Cris'in önüne 100.000 dolar döktü hükümet evet Cris bu teklife hayır diyemezdi bu gece yakalayacaklardı Apraly'i ve kesin idamdı kilisede hep böyle olurdu hep ordan sağ çıkan bir kişi dahi görünmemişti...
Gece Saat 12.00 gösterdi ve kilisenin çanı çaldı sanıldığı gibi bir din değildi kilise burası bir silahlanma yeriydi öyle ki İngiltere'de yıldırım düşmesinden dolayı pek çok kilise havaya uçmuştu...Ve askerler dışarı çıktı sezsizce önden Cris gitti çünkü Apraly'i buraya çağırması lazımdı.Cris koşarak Apraly'nin yanına gitti ve:
-Apraly sevgili dostum cepleri dolu bir piliç buraya doğru geliyor şişko bir rahip.
Apraly o boğuk sesiyle:
-Din adamlarından nefret ederim dinden başka her türlü işin altındadırlar çünkü...
Cris:
-Çabuk tutalım elimizi Exclamation
Apraly:
-Tamam çabuk olalım...
Cris eline bir silah aldı ve oraya doğru koştular.Apraly:
-Hadi bakalım kilisede onun bunun hakkını yiyerek büyüttüğün karnının hakkını vermek için bize birazpara vermelisin ihtiyar şişko ..... Exclamation
Rahip:
-Tanrı ve onun yüce oğlu İsa adına yapmayın lütfen Sad
Apraly:
-Onun bunun hakkını yerken İsa'dan Tanrı'dan korkmuyor muydun Question Mad
Rahip:
-Üzgüünm bunu düşünmedim ama ben bir din adamıyım istersen senin günahını çıkarabilirim evlat...
Apraly:
-İnan senden daha az günahla çıkarım Tanrı'nın yanına...
Cris:
-Apraly Exclamation
Apraly:
-Ne var Cris Question
Cris işaret eder ve rahip sandığımız asker Apraly'nin kafasına içirir...Apraly'nin baygın vücudu kiliseye taşınır...
Apraly kendine geldiği zaman rahip:
- Günahların bir şekilde bağışlanabilir ve tek bir şekilde ölmezsin Exclamation Apraly:!:
Apraly:
-Sizin pis işlerinize bulaşmaktansa ölmeyi tercih ederim Mad
Rahip:
-Apraly Tanrı'nın karşısına bu suçlarla çıkabilecek misin Question
Apraly:
-Elbette Exclamation
Rahip:
-Dalga mı geçiyorsun Question 19 cinayet,hırsızlık,adam yaralandırma,devlete karşı siyasi örgütlenme ve silahlandırmadan aranıyorsun kurşuna dizileceksin Exclamation
Apraly:
-Kurşun sizin gibi din adamlarından çok daha iyidir hiç değilse bir işe yarar Mad
Rahip:
-Evet senin gibi bir pislik ortdan kaybolur gider Exclamation
Apraly:
-Pislik ancak senin gibi olur insanların dinine zaafını kullanarak onlarca vergi alır,kilisede gününü gün eder Kral'dan aldığın parayla yağlı poponu büyütmeye çelışırsın Exclamation
Rahip:
-İnan sana ihtiyacım olmasaydı seni ben öldürürdüm ama dua et ki sana ihtiyacım var İsa adına ihtiyacım var Exclamation
Apraly:
-İsa'nın adını ağzına alma ondan bu yana neler değişti farkında mısın Question İnsanlara yardım etmeyip bir kene gibi kanını emdiniz.Bu muydu İsa adına haa bu muydu Question
Rahip:
-Buraya bildiklerimi sorgulamaya değil insanlığı büyük bir tehlikeden korumak için geldin Exclamation
Apraly:
-İnsan sizin gibilere denmez Exclamation
Rahip:
-Kapa çeneni ve beni dinle Exclamation İnsanlık Vampir bir yarasadan kurtulmak için seni bekliyor bu lanetli kasaba kurtulmalı anlıyor musun Question
Apraly:
-Nasıl yani Question

En son usagi seiya tarafından Cuma Haz. 27, 2008 7:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
abc
Popüler üye
Popüler üye
abc

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue870 / 999870 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue0 / 100 / 10Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 7:28 pm

bunu senmi yazdınnn eğer sen yazdıysan çok güzelll devamını bekliyorummm
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue3 / 103 / 10Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 7:30 pm

Beğenmene sevindim canım evet ben yazdım ama Hrıstiyanlarla ilgili olduğu için umarım beni eleştirmezsiniz...
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue460 / 999460 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 8:10 pm

ee biraz karışık olmuş ama yinede güzel Rolling Eyes
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 8:12 pm

Daha sonra çözülecek düğüm merak etmeyin yeni bölüm yarın Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue695 / 999695 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue0 / 100 / 10Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 8:20 pm

çok güzel olmuş cnm devamını bekliyoruz Razz
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 8:23 pm

Beğenmene sevindim canım teşekkür ederim bacım Very Happy:P:P:P:P:P:P
serenity
Katılımcı üye
Katılımcı üye
serenity

Kadın
Favori Karakteriniz : ay savaşçısı
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue0 / 9990 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 4:37 pm

canım süper olmuş ben böyle korku hikayelerini çok seviyorum bizim yazdığımız ay savaşçısı kayıp adada hem gizem hem korku aşk ve macera olucak
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue215 / 999215 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 5:44 pm

Usagi Seiya çok güzel yazmış akışkan ve anlaşılır bir dil kullanmışsın Hristiyanlıkla ilgili olmasına gelince bence doğru sonuç da orta çağ zamanı böyleydi ve bunu tüm dünya biliyor kaygılanmana gerek yok Very Happy yazılarını bekliyorum Very Happy
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 5:48 pm

Beğenmene sevindim Serenity teşekkür ederim ve devamını yazıyorum...Bu arada teşekkürler PRENSES SERENITY beğenmene sevindim haklısın ama bir ara ingilizce bir şeyler yazmıştım diye fena olmuştuk Very Happy
Rahip:
-Transilvanya adını duymuşsundur insanlar orda garip yaratıkların eline mahkum kaldılar...
Apraly:
-Bunu nasıl açıklayacaksın bana Question
Rahip:
-Bak biliyorum sözüne inanacağın son kişi benim ama bir sus da beni dinle Transilvanya burası Vampirler Cehennemi diye bilinir.Ve buranın bu hale gelmesine Mitress yol açtı o Lilith ile anlaştı ve ruhunu da bedenini de ölümsüz kıldı...
Apraly:
-Bu nasıl olur Lility Adem'in karısıydı Havva'dan önceki ilk karısı ama bunun efsane olduğunu sanıyordum...
Rahip:
-Her efsanede bir gerçeklik payı vardır değil mi Question İşte hepsi bu...
Apraly:
-Benden ne yapmamı istiyorsun Question
Rahip:
-Oraya gidip onu öldürmeni istiyorum böylece Tanrı günahlarını affedecek....
Apraly:
-Ne Tanrı'nın Ne de İsa'nın adını ağzına bile alma :!:deyip çıkıp gidecektir ki Rahip:
-Baban bir papazmış böyle bir babası olup da günahkar olan sayılı evlatlardansın Exclamation
Apraly:
-Babam öldü ben küçükken ve babamın adını ağzına bile alma çünkü o sizden farklıydı Exclamation
Rahip:
-Tüm din adamları aynıdır evlat hepsi...
Apraly:
-Evet hepsi çıkarcıdır ve bahsettiğin vampirler gibi insanların kanını emerler...
Rahip:
-Bu kadarı yeterli enerjini Vampir Avı'na bırakmalısın evlat...
Apraly:
-Bunun için bana bir yardımcı gerekecek ve söyler misin onları nasıl öldüreceğim Question
Rahip:
-Bunun cevabını sen bulmalısın ama bir ipucu Vampirler Güneş'i ve Ateşi pek sevmezler ayrıca sana yardım etmesi için bir Rahip ayarladım sana o yardım edecek...
Apraly:
-Rahip mi dalga mı geçiyorsun senin gibi şişko ve göbekliyse ne yapacağım ben bir de onu mu taşıyayım sırtımda bu kadar bela varken Exclamation
Rahip:
-Vampirleri öldürmen için sana yardımcı olacak bunu anlamalısın ya da anlamaya çalışmalısın Mr. Fokken...
Apraly:
-Peki tamam bir bela daha çıktı başıma oh ne güzel sen burda poponun rahatını düşünürken ben orda can korkusu taşayacağım olacak iş mi bu Question
Rahip:
-Bak bu tür insanlara pek şans verilmez en iyi ihtimalle asılırlar ve daha pek çok işkence türü vardır sen şanslısın bu yüzden şansını kullanmalı ve çeneni kapayıp enerjini Vampir Avı için saklamalısın ben lafı sevmem ben sadece icraatı severim evlat Exclamation
Apraly:
-Bir rahipten başka her şeye benziyorsun biliyor musun Question
Rahip:
-Sen de insandan başka her şeye benziyorsun Exclamation
Apraly:
-Fazla ileri gitme dostum Exclamation
Rahip:
-Sen de sınırlarını zorlama evlat yapacak hiçbir şeyin yok son umudun bu ve eğer teklifimizi kabul etmezsen ben büyük bir zevkle tırnaklarını yerinden sökebilirim daha sonra da kol ve bacaklarını...Ama ölmezsin bu da en kötüsü çünkü ölüm sizin gibiler için kurtuluş olur...
Apraly:
-Peki kabul ediyorum ne yapacağım onu söyle nasıl halledeceğim bu belayı Question Ve görevi yerine getirdikten sonra öldürülmeyeceğimden nasıl emin olacağım Question
Rahip:
-Soruları değil cevapları bilirim ve sorulara göre cevap üretmem Exclamation
Aparly:
-Adi herif Exclamation
Rahip:
--Teşekkürler şimdi aşağıya inelim sana uygun bir şeyler bakalım...
Aparly:
-Nasıl yani Question
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue695 / 999695 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 4:03 am

cnm yeni bölümün çok güzel olmuş ellerine sağlık devamını merakla bekliyoruz
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 12:39 pm

çok güzel olmuş!çok beğendim yeni devamını merakla bekliyoruz
abc
Popüler üye
Popüler üye
abc

Kadın
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue870 / 999870 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 7:38 pm

süper bişi olmus yhaa
en çok da şu kısımlar hoşuma-komiğime gitti Razz
Apraly:
-Rahip mi dalga mı geçiyorsun senin gibi şişko ve göbekliyse ne yapacağım ben bir de onu mu taşıyayım sırtımda bu kadar bela varken

Apraly:
-Peki tamam bir bela daha çıktı başıma oh ne güzel sen burda poponun rahatını düşünürken ben orda can korkusu taşayacağım olacak iş mi bu

Apraly:
-Bir rahipten başka her şeye benziyorsun biliyor musun
Rahip:
-Sen de insandan başka her şeye benziyorsun

süper yha hahahaha Very Happy
devamını bekliyorummm
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 8:00 pm

Rahip:
-Buranın bir din yuvası olmadığını söyleyen sendin evlat unutma bunu Exclamation
Apraly:
-Bu nasıl yani Question
Rahip:
-Senin sandığının aksine biz birer bilim adamıyız ve bizim de insai yönlerimiz var ve burda barut bile bulabilirsin Very Happy
Apraly:
-Burada o kadar kilisenin yıldırım düşmesi sonucu patlaması bu yüzdendi demek...
Rahip:
-Hayır biz uçurduk farkında değilsin ama bu şişko göbeğin hakkını veriyor olmalıyım Very Happy
Apraly:
-Sen tam bir kaçıksın Exclamation
Rahip:
-Sen de din düşmanısın neyse seni yardımcın Jules ile tanıştırayım...
Rahip:
-Jules Exclamation Buraya gel evlat Exclamation Seni Apraly ile tanıştırayım efendinle Very Happy
Apraly:
-Espri yaptığını sanıyorsun değil mi Question
Rahip:
-Asla Şeytan ile alakası olan sensin ve o da sana itaat etmeli yoksa bu katille nasıl yaşayabilir Very Happy
Apraly:
-Seni şişko ..... Neler söylüyorsun ben katil olaibilirim ama cani değilimdir Exclamation
Rahip:
-Cani değilsen İsa'nın evlatları olan bizlere saygı göster ahlaksız serseri ExclamationVery Happy
Apraly:
-Sen kendini ne sanıyorsun hiçbir şey değilsin ki sana itaat edeyim Exclamation
Rahip:
-Hiçbir şey olmadan Tanrı'nın yarrdımcısı olamazsın Very Happy
O ara bir çocuk koşarak gelir ve:
-Baba Exclamation Baba Exclamation
Rahip:
-Hoşgeldin oğlum Very Happy
Apraly:
-Rahipler evlenemez ve ilişkiye giremez diye biliyorum...
Rahip.
-Bu bir bilim adamı için geçerli değildir Very Happy
Apraly:
-Ne Question Seni rahip kılığına bürünmüş aşağılık şeytan Exclamation
Rahip:
-Aaa Exclamation Apraly kendine haksızlık etmemelisin Very Happy
Apraly:
-Seni...
Jules:
-Kusruma bakmayın efendim geciktim bir barut deneyi üzerinde çalışıyordum da Embarassed
Rahip:
-Önemli değl evlat bak seni Apraly ile tnıştırayım Very Happy
Jules:
-Şu cani herif mi Question
Apraly:
-Sözlerine dikkat et Exclamation
Jules:
-Tamam ama benim bunla ne alakası vaar ki bu adamı benim mi asmamı bekliyorsunuz Question
Rahip:
-Bu aralar Transilvanya'daki olayları biliyorsun ve Apraly'e yardım etmelisin Exclamation
Jules:
-Oh Exclamation Hayır benim gibi bir din adamının vampirlar cehenneminde ne işi olabilir Question
Rahip:
-Ayrıca bir bilim adamısın Exclamation
Jules:
-Hayır Exclamation
Rahip:
Başarılar Exclamation
Rahip çeker gider ve Jules:
-Bu olamaz şimsi Alexandra'ya ne diyeceğim Question pale
Apraly:
-Sen de mi din kurallarına uymuyorsun bu işler yasak biliyorsun Exclamation
Jules:
-Henüz bir keşişim ve rahip olmaya da hiç ihtiyacım yok gereği de yok zaten rahip olup da kendimi Dünya zevklerinden mahrum mu kalayım Very Happy
Aprly:
-Sen tam bir kaçıksın dostum ya da öyle görünmeye çalışıyorsun Exclamation
O ara çocuklar geçerler bizimkilerin önünden geçer ve Apraly:
-Hey Exclamation Bunlar da kim Question
Jules:
-Rahibin çocukları Very Happy
Apraly:
-Bu adamın Rahip halindeyken 10 çocuğu varsa rahip olmadan kaç çocuğu olurdu hayal bile edemiyorum Exclamation
Jules:
-İngiltere'nin nüfusunun yarısını onun çocukları oluştururdu Very Happy
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 8:50 pm

çok güzel olmuş çok beğendim! devamını 4 gözle bekliyoruz Smile
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 9:46 pm

çok güzel olmuş cnm ellerine sağlık devamını büyük bir merakla bekliyoruz
makatoverei
Popüler üye
Popüler üye
makatoverei

Kadın
Favori Karakteriniz : rei hino, makoto kino
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue460 / 999460 / 999Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 10:21 pm

çok eplenceli yazmışsın ya Very Happy yeni bölümü bekliyoruz
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com
abc
Popüler üye
Popüler üye
abc

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 2:54 am

çok güzel olmus cnm saol buarada devamı ne nzmn glecek??Very Happy
minako
Katılımcı üye
Katılımcı üye
minako

Kadın

Ceza Puanı :
Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Left_bar_bleue2 / 102 / 10Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)   Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı) Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 7:58 pm

Kitabını görürüsünüz artık çünkü eminim ki bir daha siteye girmeyecektir o SadSadSadSad Saturn ile bir bitirsinler görrüsünüz artık kitabını ya da Saturn mü yayınlar bilmem SadSad

Av ya da Avcı 1 (Vampir Avı)
1 sayfadaki 1 sayfası