Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dedektif Biradeler

3 posters
YazarMesaj
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
Dedektif Biradeler Left_bar_bleue280 / 999280 / 999Dedektif Biradeler Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Dedektif Biradeler Left_bar_bleue0 / 100 / 10Dedektif Biradeler Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

Dedektif Biradeler Empty
MesajKonu: Dedektif Biradeler   Dedektif Biradeler Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 10:41 pm

Oyuncular: Emir Benderlioğlu, Theo Kaya, Neslihan Oyal, Serdar Yeğin, Serhat Özcan

Barış üniversitede finallere hazırlanmaktadır. Polisiye olayları takip ettiği için yeterince ders çalışamamasına üzülen Savaş, onun sadece derslerine konsantre olması için elinden geleni yapmaktadır.

Barış okulda şüpheli bir olaya tanık olur. Olayın akabinde masum bir araba kazası gibi görünen ölüm ona hiç de inandırıcı gelmez. Ancak bu konudaki şüphelerini paylaştığı Savaş'ı bir türlü ikna edemez. Savaş, onun artık hayal görmeye başladığını düşünür. Barış tek başına bu şüpheli durumu aydınlatmaya karar verir ve macera başlar.

Dedektif Biraderler yeni bölümüyle 19 Temmuz Cumartesi 20.00'da FOX'ta!
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Dedektif Biradeler Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Dedektif Biradeler Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Dedektif Biradeler Left_bar_bleue0 / 100 / 10Dedektif Biradeler Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

Dedektif Biradeler Empty
MesajKonu: Geri: Dedektif Biradeler   Dedektif Biradeler Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 11:19 pm

ben izlemiyorum bana böyle diziler çok sıkıcı geliyor nedense
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Dedektif Biradeler Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Dedektif Biradeler Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Dedektif Biradeler Left_bar_bleue3 / 103 / 10Dedektif Biradeler Right_bar_bleue

Dedektif Biradeler Empty
MesajKonu: Geri: Dedektif Biradeler   Dedektif Biradeler Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 11:22 pm

Valla bir kere denk geldi ben arka sokakları seviyorum o yeter artar bile Very Happy:D:P:P:P

Dedektif Biradeler
1 sayfadaki 1 sayfası