Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular

+6
angel of dark
sailormoon-usagi
sailor mercury
usagi-tsukino
usagi seiya
usagi ile momoro
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Left_bar_bleue880 / 999880 / 999bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular   bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 12:38 pm

yeni çalışmaların harika olmuş canım ellerine sağlık Razz
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Left_bar_bleue266 / 999266 / 999bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 100 / 10bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular   bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 7:58 pm

çok güzeller de daha yeni çalışmalarını göremicek miyiz?
sailor mercury
Moderatör
Moderatör
sailor mercury

Kadın
Favori Karakteriniz : Ami-chan
bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Left_bar_bleue510 / 999510 / 999bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular   bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 9:11 pm

imza avatar yapmaya başlıcak mısın? yoksa arka plan şeklinde çalışmalarla mı devam etmeyi düşünüyorsun?

Gelelim yorumlara... Kesim konusuna biraz daha özen göstermelisin. Kenarlarında başka renkler görünüyor. Şu anda en büyük sorun bu gibi görünüyor. Sonra texture, yani arka plan da kullan; veya kullanmıcaksan, çeşitli fırçalarla resimlerin arka planlarını daha güzel bir hale getir. Kenarlıklar veya çerçeveler mi demeliyim, onlar çok şık duruyor aslında Smile.

Hayal gücünü çok çok katmayı unutma Smile Laughing İyi gidiyorsun, hadi bakalım daha güzellerini yapacağına da inanıyorum.

bunlarda benim ilk çalışmalarım biliyorum çok kötü oldular
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-