Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?

+17
Hoem
sailor_satürn
Sweet Princess
Sailor Daydream
mysailormoon
KARAMELEK
usagi ile momoro
HARUKA-T
nekrolay
safir
VENUS PRINCESS
sailormoon usagi
PRENSES SERENİTY
sailormoon-usagi
PrensesMars
angel of dark
usagi seiya
21 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue3 / 103 / 10Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Empty
MesajKonu: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 4:34 pm

Evet millet üstteki üye için neler düşünüyorsun evet yani benden başlayalım buyrun eleştiriye açık bir insanım hehe Very Happy:D:D :ok eleştirileceğimi biliyorum Very Happy:D:D:D:P:P:P:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue266 / 999266 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue0 / 100 / 10Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 4:49 pm

eh bana kısmetmiş seni eleştirmek..hazır ol..gerçekten acımasız olucam bu başlıktaki tüm mesajlarımda çünkü.alınmayın..ama alınmak isteyen de kendisi bilir..

usagi seiya
sen sırf mesaj sayınla kendini tatmin etmek için çok fazla gereksiz mesaj yazan bir üyesin..ama aynı zamanda da bu sitenin en önemli üyelerinden birisin.tamam seiya fanısın..mamoruyu sevmiyor olabilirsin ama hakaret etmek zorunda değilsin..
bence çizimlerinle gelecek vaat ediyorsun..çok güzeller..her ne kadar kendin bu çizimlerin konusunda mesleki bir gelecek göremediğini söylesen de..
matematiğin vs iyiymiş..bu kadar kasmana gerek yok..iyi olan var iyi olmayan var sonuçta dimi ama? Razz
erkekleri dövmen insanı gülümsetiyor..aferim ezdirme kendini dedirtiyor..ama bir yandan da bu kız fazla mı kavgacı diye de düşündürüyor..
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue3 / 103 / 10Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 5:06 pm

Valla tatmin etme amaçlı deil evet aşırı kavgacıyım ama bu hale beni getirenlerde erkekler kusruma bakmasınlar amca oğullarımla büyüdüm şehir kızı cici kızın özelliklerini bir yana bıraktık koştuk eğlendik az daytak yemedim her tarafım mosmor oldu derken okul başladı her şeyi unuttum ve devam ettim tüm kavgacılığımı unuttm ama bu sene başıma gelenler yüzünden tekrar başladım ve bu sefer eskisinden daha sert ve acımasız şu son 1 haftada bakışlarımın bile nefret dolu olduğunu sölüyor dostlarım ama hiç mi erkek arkadaşın yok geçen sene bir sene de 25 tane değiştirmiştim ama hepsi geride kaldı şıp sevdilikte femisnistliğre adım attım Very Happy:D Vurdu mu yapıştırrı derecesine geldim klmun etrafı 30 cm oldu geçti bilke safi kas buna rağmen hala her nese bence sen eh Mamoru fanısın bu yüzden anlaşamadığımız noktalar anlaştığımız noktalardan daha fazla bu yüzden de böle oluyor gizli giriş yapıyorsun hep bu yüzden sadcee gizliye baktığımda senn olduğunu biliyorum ayrıca en sevdiğim editörlerden birisin ve çok tatlı şekersin aşırı Mamoru kouyucusun hakaret etmeme dayanamıyosun Very Happy:D:P:P:P
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue280 / 999280 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue0 / 100 / 10Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 8:25 pm

elime sen düştün süslüm
O biricik süslümdür
mesajları çok olsa da çok iyidir
Aynı bendir erkeklerden nefret eden vurdu mu kıran
kavgacı olsaa da süslüdür topuklulara ve ojelere bayılır
aynı ben ya
çok seviyorum seni süslüü
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 2:10 pm

Canım benim ben de seni çok seviyorum evet sen de elime düştün Very Happy:D:D:P:P
Sweetim lakabından da anlaşılacağı gibi çok tatlıdır dadlum Razz:P Oy oy yerim seni Very Happy:D
Ayrıca erkek düşmanıdır herkesin bir sebebi vardır ama benim kadar geçerli bir sebebi olduğunu sanmam Rolling Eyes
Ardından erkek düşmanlığına örnek olarak 4 erkek rekorunu kırmış birisidir Very Happy:D 6. sınıftayken Very Happy:D:D:P:P:P
Ayrıca kırmızo her şeye bayılır aynı ben ama ben ayrıca yeşili severim ojeler kırmıılara bayılır o da topuklu ayakkabıları sever Very Happy:D
Süslü dicem olmayacak şimdi Sweetim aynı ben çok seviyorum onu Very Happy:D:P:P:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue266 / 999266 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 2:38 pm

gene mi sen? Very Happy
usahi seiya
seiyaya bayılır..hatta seiyayı usagiden daha çok sever.topuklu ayakkabı giymeyi ve topuklularla erkekleri dövmeyi sever.. Very Happy (anladığımız kadarıyla)
onunla iddiaya tutuşulurken iyice düşünülmeli ki kendisi iddia uğuruna 40 lahmacun yiyebilir..
lol!
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 2:41 pm

Haha valla bu kadar tanıyo musun bei evet topuklularla dövmek çok ii oluyo iddia uğruna 80 lahmacun gene yerim hıh Very Happy:D:D Ve de Seiyacığıma toz kondurmam Very Happy:D:D:D
Evet yine sen Very Happy:D Sen kibarsın Very Happy:D:D Ayrıca mesajları çok ii okuyosun sanırım çünkü her şeyden haberin var ayrıca en sevilen editörlerdensin uyarmayı ciddi deil dolaylı yönden anlatarak üyelerin sevgisini kazanıyorsun Very Happy:D:D:P:P:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 2:50 pm

hadi ya dolaylı yoldan sevgi mi yani?peh..pek sanmam.. Razz
bu forumda kimse gazabıma uğramadı da o yüzden..yoksa kendi sitemde üyelerimi sildiğim oldu..hem de uyarmadan.. Twisted Evil
usagi seiya
şu 6. sezon bölümünü bir türlü yayınlamak bilmiyorsun..kaç gün oldu artık..tamam farkındayız çok uzun ve sığmıyor..e o zaman başta yazarken biraz daha dikkat et de sınırı aşıcak kadar uzun olmasın.
bir ara benim için beni hiç tanımıyor gibi birşey yazmıştın bir oyunda...bak yanılmışsın demek..ayrıca "Lafı nasıl oturttum ama helal olsun,tipin yok ki şeklin olsun,hadi canım ikile yolun açık olsun..." gibi bir yazı yazma gereğini neden duyar insan?sanırım birine sinirlendin yine.
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 2:58 pm

E yani erkekler hepsi aynı hepsi aynı akılları fikirleri aynı yerde Mad:x:x:x:x Öldürecem feminist olarak en büyük gurur bu Very Happy:D:D:D:P:P:P Evet valla ne bilim ben bu yüzden seviyorum belki ama gerçek yüzünü görmemiş olabilitim geek Ya ne bilim ki yazıyorum durmadan 10 parmak olduğumdan hiçbir şeye dikkat etmiyorum zaten bir bakıyoum uzamış gitmiş özetlemek kadar zor bişi yok Very Happy:D:D Ve gelelim neden yazar inbsan her insanın bir zafı vardır sakın burdan vurma bana erkeklere olan nefretim öle böle değil bilen bilir hepsinden kökünden nefret ediyorum bunun nedeni yüzünden ve belki de nedenleri damarıma basılmasından hoşlanmam çokmzarar verir insana bu yön bu yüzden bu yön bana kalsın diğer eleştirilere açığım Very Happy:D:D Sen iyi birisin,iyi bir editörsün ve açıkçası fazla hediyecisin Very Happy:D:D
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 9:40 pm

üstteki üye forumun en iyi ve en tatlı üyelerinden birisi ve ayrıcada forumun en hızlı mesaj yazanı Very Happy Very Happy ayrıcada çok fazla süsülü ve erkeklere karşı güvensiz olduğunu düşünüyorum ayrıcada yemek yemeyi herhalde anladığım kadarıyla çok seviyor Very Happy:D
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 10:54 pm

Bence üstteki üye de forumda en sevdiğim üyelerden biri hoş tüm üyeleri çok seviyorum ama en çok sevilenlerde var sanırım yanlış anlamalar konusunda üstüne yok şu çaycı meselesi hala gülüyorum Very Happy:D:D Ayrıca çok da güzel bir bayan bence gerek ruh gerek fiziksel Wink
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 3:19 pm

usagi seiya
tam bir mesaj rekortmeni..forumun en çok mesajına sahip üye..kendisi seiya ve mamoru ile ilgili mesajlarıyla insanı çıldırtabilir..ama bakmayın siz iyi kızdır.. Razz
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 3:23 pm

Saol hızlı mesaj yazmmdan kaynaklanıyor bu Razz usagi tsukino yazdığım her bölüme muhakkak diyecği olan biridir Razz Ama sitem ettiğimden deil yanlış ankaşılmasın hediyeleri süper yapar grafik çalışmalarında gerçekten süper çalışmaları var Very Happy:D:P
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 3:39 pm

usagi seiya
grafiklerimi öven kişidir..yağ çekmeye mi çalışıyor acaba diye şündürdü.ama beğenmiş olamaz mı?olabiliiiir.. Razz grafik çalışmalarım idare eder sonuçta..
ayrıca photoshoptaki sorunum kalksın kendisine yeni bir imza yapacağım kişidir..ama photoshopta sorun var işte yoksa durur muyum?
evet usagi seiyanın yazacağı bölümlere her zaman bir diyeceğim vardır..ben üyeleri ayıramam..herkese eşit davranırım..ister yönetici olun ister yeni üye olun beni de eleştirirseniz eleştirin..
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 3:42 pm

Ne yağ çekmesi ben açık sözlü bir insanımdır bana yaptığın imzayı çok beğenmiştim mesela Very Happy:D:D Evet bol bol eleştirin canım üstüme alınmam ki sizin düşünceleriniz derim isteyen beğenir isteyen beğenmez hehe Very Happy:D Ayrıca usagi tsukino Mamoru'yu korumakta en başta bayrak sallayanlardandır onu bir ara çıldırtmışrım çok ii hatırlıyorum Very Happy:D
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 3:51 pm

usagi seiya
6. sezon devamı başlığında beni kızdırmış kişidir..sen git uğraş bölüm yaz..biri gelsin hepsi bir rüyaydı önemsizdi desin..olamaz çıldırırım. Very Happy bu yüzden de artık o başlıkta eskisi kadar bölüm yazmiğcam kendi sezonuma başliğicam 1 hafta sonra falan herhalde..belki de usagi seiya kızdırmakla iyi birşey yapmıştır..yoksa kendi sezonumu yazmaya karar vermezdim sanırım.
seiya seiya seiya diye bir ara her mesajına yazıyordun..artık eskisi gibi her mesajında seiya seiya demiyorsun..bu güzel..tamam diyorsun ama her mesajda demiyorsun.. Smile
evet ben korurum mamoruyu..bu duruma getiren de sensin..sen seiya daha iyi usagi onunla olmalıydı dersen..mamoru önemsiz dersen..mamoru iğrenç dersen..ben tabiiki korurum..hatta bayrak da sallarım en önde..
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 3:57 pm

Ama hepsi deilki sadece prenses serenity ile benimn yazdığım bölüm herkes yanlış anlamış yane ouf Very Happy:DValla hiç kızmadım biraz sinirlendim o kadar Very Happy:D Zaten usagi ile momoro ile bölüm toparlamamız için 5-6 bölüm üst üste yazmamız lazım Very Happy:D:D Ama ne yapalım Mamoru'dan nefret ediyorum Very Happy:D:D Nehelenia'yı bile ondan daha çok seviyorum Very Happy:D:D usagi tsukino sen iyi birisin ama yanlış anlamayı da iyi bilirsin o kadar yazdık şu bölümler diye hepsini rüya anladınıxz sadece 2 bölüm rüya Wink
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 4:14 pm

Aman Tanrım ne rüyaydı Kakyuu ve ben,Usagi ile aramızı böyle bozcam ha Tanrım gerçek gibiydi Yaten ile Minako'nun arası bozulacak dayeni düşman orataya çıkacak yaram acıyor dedim ben
bu ne o zaman..minako ve yatenin kavgası benim bölümdeydi yeni düşman da benim bölümdeydi...usagi seiya yanlış anladığımı düşünür ama ben yanlış anlamam..
ne yazık ki bölümleri toparlaması zor olucak..keşke biraz hayal gücünü kullansaydı da herşeyi rüya diye geçiştirmeseydi..
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue215 / 999215 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:13 pm

usagi tsukino seni hep sevmişimdir kuralları benim kadar uygulayabilen bir de sen varsın bana göre hemen fikrini belirten hemen kendini ifade eden.Seni hem fikirlerinden dolayı hemde bazı düşüncelerde ortak olduğumuzu bildiğim için de desteklemişimdir.Walla aklıma gelenler bunlar canım daha çok şey varda yazılacak onları da zamana bırakıyorum Very Happy
PrensesMars
Popüler üye
Popüler üye
PrensesMars

Kadın
Favori Karakteriniz : Reiii,setsuna,usagi
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue280 / 999280 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 11:03 am

bütün hatalara balıklama atlar ve bi çok mesajında sevgilerle prenses serenity der
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue215 / 999215 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 3:00 pm

Teşekkür ederim insanlara bir editör olarak hatalarını söylememin balıkla ma bir davranış olduğunu söylediğin için...Ve o Sevgilerimle..Prenses serenity'de imzam olduğu için..

Daha yeni bir üyesin ama maşallah her şeyde tuzun var..
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 12:02 am

iyi bir editörsün..editör ünvanının hakkını veriyorsun..
tartışmalı konularda yorumlarınla dikkat çekiyorsun..fikrini söylemekten çekinmiyorsun..
ayrıca mamoru taraftarısın..benim gibi onu savunuyorsun.. Very Happy aslında savunmak zorunda kalıyoruz.. Razz malum seiyacılar var etrafta..
sailormoon usagi
Acemi üye
Acemi üye
sailormoon usagi

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 9:51 am

iyi sende bana düştün sakın kızma acımasız olcam

İnsanları eleştirirken hep kötü özelliklerini söylüyorsun
Usagi seiya momoruyu sevmeyebilir bu seni ilgilendirmez
Editörüm diye söylemesende biraz yazılarınla hava atıyorsun
angel of dark
Süper üye
Süper üye
angel of dark

Kadın

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi:
Gücü:
Krallığı:

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 7:23 pm

kızmadım ama şu hava atma meselesi canımı sıktı..demek böyle algılanıyormuşum..
insanları eleştirirken hep eleştirmeye çalışırım..yani iyisiyle kötüsüyle..belki daha çok kötüsüyle..ama eleştiri yapmak da zaten sürekli iyi yanlarını söyleyerek olmaz bana göre..
usagi seiya ister sevsin ister sevmesin dediğin gibi ilgilendirmez..ama istersem düşüncemi açıklayabilirim ve sanırım bu da kimseyi ilgilendirmez..ilgilenmek isteyen de ilgilensin yani..
editörüm diye hava atmadım atmam..editörlük o kadar önemli değil istersem hemen istifa ederim..hatta düşünüyorum..sevinenler olur sanırım..
senin hakkındaki düşüncelerim ise..düşüncelerini söylemekten çekinmiyorsun bu güzel birşey..
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?   Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun? Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 1:51 pm

usagi tsukino forumun en tatlı üyelerinden biri.kendisini hep sevmişimdir.nedense beni ona çeken birşey var.bu forumda en sevdiğim üyelerdende bir tanesi.editörlük konusuna gelince gayet iyi ve tartışılmaz bir editördür.sitedeki üyeleri iyi yada kötü eleştirmesi çok hoşuma gidiyor.çünkü bir insanın hatalarını söylemessen o insan kendini hiç geliştiremez her neyse çokta dürüst birisi.photoshop konusunda kendini aşmış birisidir.çalışmaları çok hoş ve güzel olur.bende onun sayesinde photoshopu kayıt etmek efekt vermek ve benzeri şeyleri ondan öğrendim.ona burdanda teşekkür ediyorum.öğrettikleri için.çok fazla uzattım söylencek daha çok şey var usagi tsukino hakkında.son olarakta çok iyi birisi.

Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun?
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-