Sailor Moon Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Clup

Türkiyenin En Yeni Sailor Moon (Ay Savaşçısı) Paylaşım Forumu-Tek Yapmanız Gereken Üye Olup Bu Yepyeni Sailormoon Paylaşım Portalına Katılmak

SiteSite  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çok Güzel Hareketler Bunlar

+4
PRENSES SERENİTY
usagi_tsukino_58
sailormoon-usagi
usagi seiya
8 posters
YazarMesaj
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Favori Karakteriniz : Sailor Moon
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue3 / 103 / 10Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Çok Güzel Hareketler Bunlar Empty
MesajKonu: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 10:36 pm

Kanal d'de yayınlanıyor şuan ama tatile girdi sanırım Kanal D'e bir ara 6 gibi yayınlıyorlardı aslında gerçekten çok güzel skeç yazıyorlar bazen gülmekten ölüyorum Very Happy:D Bölümlerini netten de izleyebilirsiniz şu aralar tatilde dediğim gibi ama Çeşme'de gösterileri oluyormuş diye bir haber de duydum BKM Mutfak'ın öncülüğünde gerçekleştirilen ülkemiz gençlerine tiyatroyu sevdirme ve eğitme amaçlı yayınlana bir showdur her çarşamba yayınlanıyor tatilden sonra bol bol izleyin gülün Very Happy:D:P:P:P Bir açıklama bulamadım kafamdan yazdım hehe Very Happy:D:P:P:P:P Bu resmi de bi sitewden buldum Very Happy:D
Çok Güzel Hareketler Bunlar Eplv6r10
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue0 / 100 / 10Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 10:48 pm

biliyorum çok severek izliyorum.çok komik en sevdiğim kişi ise büşra pekin I love you rollarini çok güzel yapıyor ve bence aralarındanda en tecrübelisi o çünkü baya film ve dizilerde rol aldı.öbürkülerine göre
usagi_tsukino_58
Katılımcı üye
Katılımcı üye
usagi_tsukino_58

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi tsukino,hatoru tomoe
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue80 / 99980 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue0 / 100 / 10Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 7:29 pm

bence hiç komik değil çok sıkılıyorum izlerken genelde komedi dükkanını izliyorum[i]
http://www.aysavascisifanlari.blogcu.com
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Favori Karakteriniz : Ay Savaşcısı
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue215 / 999215 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 10:32 pm

Bencede ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!

Hele de Ersin ile Büşra'ya bitiyorum Very Happy Birde şu mezarcıya Very Happy:D:D:D:D
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue3 / 103 / 10Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 1:41 am

Tabutçu değil mi o Bülent adı ben de Murat'ı çok seviyorum rolü çok hoşuma gidiyor bir de eser'i çok seviyorum çok dadlu Very Happy:D:P:P:P
abc
Popüler üye
Popüler üye
abc

Kadın
Favori Karakteriniz : usagi
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue870 / 999870 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 9:36 pm

eet çok güzel bi program vede çok komik vaktim olduğunda veya dek geldinde izliom Very Happy
İrem
Katılımcı üye
Katılımcı üye
İrem

Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue100 / 999100 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:47 pm

bende cok sevıyorum ersın gercekten cok komık ya herkesın ısmını bılmıyorum bıde bı kız var o cok guzle rol yapıyor
usagi seiya
Ultra üye
Ultra üye
usagi seiya

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 7:44 am

Büşra olmalı ama yayın yapmıyorlar ya Sad
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Kadın
Favori Karakteriniz : sailor moon
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue880 / 999880 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Usagi Tsukino
Gücü: Ay ışığının Gücü
Krallığı: Moon Kingdom

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 6:09 pm

yayın yapıyorlar ben dün akşam izledim çok komikti ya gülmekten öldüm lol! yani çarşamba günleri oluyor =)
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue215 / 999215 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 11:32 am

Evet 2. sezonlarına çok güzel bir giriş yaptılar bence.Çarşamba günün ki skeçlerde beni sıkan sadece şu kadın şoför oldu onun dışında hepsi ÇOK GÜZEL HAREKETLER'di Very Happy Very Happy Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue695 / 999695 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 11:39 am

Razz bence süper ya çarşamba günü harikaydı ama şu kadın şoför olayı benimde canımı sıktı ama onun haricinde hepsi harikaydı ben özellikle romeo ve juliete vede o hani bi oyun oynuyoılardıya ona bayıldım
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 11:47 am

Ya ona bende bittim ilk oyun olan kadapra da oyununa ve şu oyuncuların annesi vardıya o bittirdi zaten Very Happy Very Happy Very Happy
usagi ile momoro
Ultra üye
Ultra üye
usagi ile momoro

Kadın
Favori Karakteriniz : sailormoon
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue695 / 999695 / 999Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

Ceza Puanı :

Karakter Sayfası
RPG İsmi: Miyuka Mitsukuri
Gücü: kristial ışık ve güneş
Krallığı: Güneş krallığı

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 12:01 pm

Razz evet oyuncuların annesi zaten harikaydı gülmekten öldüm orda harikalar ya hepsi yeni bölümlerini dört gözle bekliyoruz
PRENSES SERENİTY
Süper üye
Süper üye
PRENSES SERENİTY

Kadın

Ceza Puanı :

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 12:12 pm

Bende.. Gerçekten kahkalarla güldüğüm bir program izlemeyeli uzun zaman olmuştu...
yelda olcay
Katılımcı üye
Katılımcı üye
yelda olcay

Kadın
Favori Karakteriniz : Rei Hino

Ceza Puanı :
Çok Güzel Hareketler Bunlar Left_bar_bleue2 / 102 / 10Çok Güzel Hareketler Bunlar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Çok Güzel Hareketler Bunlar   Çok Güzel Hareketler Bunlar Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 4:21 pm

ben Oğuzhan Koç'u çok seviyorum.Sesi çok güzel.Çok güzel nağme patlatıyor Çok Güzel Hareketler Bunlar 3341 Çok Güzel Hareketler Bunlar 89932
ama Romeo ve Juliet'de çok güzeldi Çok Güzel Hareketler Bunlar 698473

Çok Güzel Hareketler Bunlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» haruka ve michiru
» Serenity ♥ Endymion